Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

muddledgirl
18. lis 2013

@maikysl tak ať to je miminko, a dej vědět... 😉

maikysl
18. lis 2013

rozhodla jsem se s manželem počkat do 27.11 kdy jsme objednaná k doktorce 🙂 a jakmile něco budu vědět tak to sem hned napíšu 🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@maikysl 😉

lilinka02
18. lis 2013

Ahoj chci se zeptat jestli se vám některé stalo že po užívání nosifolu se nedostavila menstruace .Já už ho beru druhý měsíc
a právě nastal tento problém.A testy na plodnost jsou negativní. 😠

maikysl
18. lis 2013

@lilinka02 ahoj hele já ho používam přes týden moje první balení a nic :/ tak ještě čekám 🙂 takže ti asi moc nepomůžu,ale ty testy mám taky negativní ...ale na mě nepusobili ani pri prvním tak nevím

gabca31
18. lis 2013

Ahojte s manželem se uz rok snažíme o druhé miminko a zatím se nam nedari ,mam uz jedno baleni nosifolu vybrane tak uvidíme jak zabira snažíme se ted o to vic o miminko tak se uvidi za tri tydny na ultrazvuku jestli jsem tehotna.

maikysl
19. lis 2013

@gabca31 Ahoj držím ti palce 🙂 já jsem teď skoro u konce balení 🙂 a menstruace ještě nikde 🙂 vypadá to taky že to bude mimi 🙂 mám už zpoždění 7 dnen 🙂 A zítra mi známá co dělá v nemocnici veme krev 🙂 a uvidíme 🙂 tak držím palečky 🙂

lilinka02
19. lis 2013

Tak držím palce.A děj vědět.

gabca31
20. lis 2013

@maikysl Ahoj tak drzim všechny lalecky at ti to vyjde a cekas miminko,preju ti to.

maikysl
21. lis 2013

Ahoj tak mimi asi nebude dostala jsem to :( akorad ta znama rikala ze to mohu mit a zaroven byt tehotna,nosifol porad beru 🙂 tak jsem zvedava 🙂 Moje mama kdyz me cekala tak to nevedela do 4 mesice ,do te doby mela menzes ....a kamaradka mela menstruaci do 6 mesice a ke vsemu brala antikoncepci....zila normalni zivot ale ted ma krásneho rocniho kluka Davidka 🙂

terezasi
21. lis 2013

Ahoj, taky řeším ten problém. Piju Nosifol a už jsme to měla dostat a pořád nic. Dělala jsem si jak ovulační, tak i těhotenský. Ovulační lehce pozitivní v době, kdy už jsme měla ´dostat menzes a těhotenský vůbc nic. 😠

lariney
24. lis 2013

Tak holky, první krabičku mám za sebou, testy žádné nedělám, tulíme se celkem dost pravidelně, tak jsem zvědavá, jak to bude dál pokračovat, jelikož jsem svůj podbřišek mimo menses nikdy tak necítila, jak od té doby, co bumbá nosifooolek... tak uvidíme, co nám to přinese. 😉

hlasil
24. lis 2013

Ahoj holky, byla jsem nedávno u gyndr, o nosifolu jsme se taky bavily, no zatím to ještě nechávám být. Ale zajímalo by mne, jak to chutná?

kackamik
29. lis 2013

Dobry den, ja uzivam Nosifol druhy cyklus, zatim tedy nevim jestli po nemu budou kladne vysledky, procitam diskuse, ale mam jiny dotaz, jakou ma Vas napoj po zamychani barvu? Mela jsem najednou koupeno nekolik baleni a nosifol byl vzdy po chvili ciry....ted sem doobednala odjinud, dosel me v malinko jine krabicce, ale jinK navenek naprosto stejne vypadajici, ale kdyz ho zamycham je bily porad...a i trochu jinak chutna...nechapu to.....jaky mate Vy?

terezasi
30. lis 2013

@kackamik taky bílý

ija1
30. lis 2013

@hlasil trosku jako pomerancova sumenka

kackamik
30. lis 2013

....je to zvláštní,tak snad mě před tím někdo nevyšplouchl a nepila jsem nějakou sra.ku....no asnad je tento ten co konečně pomůže....o miminko se snažíme už rok....Bylo by to naše třetí dítě.....Do teď jsem to brala tak jakože, buď bude nebo ne...ale postupně jak zjišťuju že to není tak snadný, začínám mít strach.....už to není sranda....A trápit se tak s čekáním na první miminko, tak už bych byla asi zblázněná :( Myslíte, že je Nosifol tak super? Já pevně doufám.....

iva131
22. pro 2013

Zdravím všechny!
Chtěla jsem tady Nosifol pochválit a doporučit ho všem, co váhají, zda do něj jít.
Mám syndrom PCO a menses jsem měla vždy velmi nepravidelnou, pokud vůbec. Doktorka mi na to předepsala hormonální antikoncepci, s tím, že doplním hladinu ženských hormonů, kterou jsem měla velmi nízkou. Nicméně jsem dostala zánět žil a HA jsem už brát nemohla. Cyklus mi od té doby stagnoval… téměř rok mi nejel. Tak jsem to opět začala řešit s doktorkou a při vyšetření na hormon AMH mi paní doktorka poradila, ať zkusím buď lék pro diabetiky (Metformin), nebo Nosifol – šla jsem do přírodní varianty – do Nosifolu. Nyní užívám třetím měsícem a opravdu skoro po roce se mi sama objevila menses. Sice velmi slabá, skoro nic, ale i tak mám velkou radost, že se to pohnulo!

Takže já mám zkušenost s Nosifolem velmi pozitivní!
Držím všem palce!

gabca31
29. pro 2013

Ahojte tak uz beru 3 mesic nosifol a porad se nam s manzelem nedari abych otehotnela,po zakroku mam vse dobry tak uz nevim kde je problem jestli telo neni jeste pripravene na poceti nebo jestli je problem v manzelovi,jsme uz z toho oba nestastni.Na umele oplodneni zatim nechci jit,poradte co jeste podporuje lepsi poceti?.Dekuji. ☹

muddledgirl
3. led 2014

@gabca31 kočíí, pokud má parnter špatný spermio.....tak jedině do CARU,lepší dřív než pozdějc.... 😉 není se čeho bát...nechala bych si udělat hormonální profil, vyšetření štítné a spermio...nikdo vás nutit nebude....ale budete vědět na čem jste..... 😉

gabca31
6. led 2014

Dekuji za radu a urcite vse vyzkoušíme ana vysetreni manzel pujde v tomhle není problém.

majamiro
6. led 2014

nam to vyslo snad po tyzdni uzivania 🙂 ale je to individualne...

pink84
18. led 2014

Ahoj všem🙂 po 3 letech spatneho spermiogramu jsme se konecne dockali tech nejlepsich vyskedku. Spermiogram uz mame zcela v poradku mozna zazrak?kazdopadne ted premyslim o uzivani Nosifolu... 🙂

hudala
18. led 2014

@pink84 Jé a můžu vědět co pomohlo ohledně toho spermiogramu?

pink84
18. led 2014

@hudala sama nevim🙂 ale manzel zacal cvicit,chodit do posilovny a do toho pil potrebne doplnky jako jsou ciste bílkoviny,a upravil si jidelnicek a ja mu pak koupila Fertilan 60 kapsli na posileni spermii ale neuzival je pravidelne zapominal☹ sama jsem byla prekvapena z vysledku. Necekali jsme to!

pink84
19. led 2014

Nevite jak dlouho se Nosifol muze užívat?Vsude pisou dele jak 3 mesice a to je treba i rok?Nema se udelat pak nejaka pauza?Nebo vetsina uz po 3 mesicich otehotni🙂))) zacnu ho uzívat a tak s nim nemam zadne zkusenosti.

muddledgirl
19. led 2014

@pink84 zeptej se v lékárně,ale jsou to pouze vitamíny,tak myslím,že pauza se dělat nemusí.. 😉

pink84
19. led 2014

@muddledgirl dekuji zeptam se🙂

muddledgirl
19. led 2014

@pink84 😉

atomaskova
24. led 2014

Ahojky.My se s manželem pokoušíme o první miminko od června 2013...Před tím jsem brala antikoncepci od mých 15ti let...Je mi nyní 30....No a zatím se nedaří..Do toho mám neustále každý měsíc opožděnou menstruaci a to i o měsíc:( :(...Doktor mi první řekl,že si mám koupit ovulační testy a zkoušet to poradil mi kdy ..Jenže s nepravidelnou menst.to dost dobře nejde :(....No a dneska jsem byla na povinné prohlídce..Opět mám spoždění již 10 dní...Těhotná ,ale nejsem..Nic tomu nenasvědčuje....Takže jsem také dostala doporučení na Nosifol....s tím,že je opravdu účinný.Dnes mám v sobě první dva sáčky..JE TO TEDY DRAHÉ!!! :/ ..No a za 11 dní od první menstruace jdu na zkontrolování zda nosifol zabral 🙂...Tak doufám a věřím že ano 🙂