Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

lenickaslunicko
6. říj 2016

Holky dulezite je verit. Nosifol jsem pila tri mesice, poslední mesic jsem ho kombinovala jeste s gynexem a po dvou a pul letech jsem otehotnela. Ctvrty pokus inseminace nam konecne vysel. Jsem na konci sesteho tydne, vim, ze nemame jeste vyhrano, ale musime bojovat. Drzim vamvsmpalecky a hlavu vzhuru. Jsou tu holky, co se snazi i pet let ..

krumlanda
7. říj 2016

@lenickaslunicko gratuluji a držím peste...ona ta doba snažení je individuální. Obavy jsou na miste vzdy ale Já to beru i z pohledu ze na bezdetnou jsem už "stara" 😕😕😕

lucka_89
7. říj 2016

@krumlanda Jak dlouho se snažíte? Ze začátku jsem to hrozně řešila, že stále nic :( Teď už si říkám, že když se do konce roku nezadří, tak to začneme od ledna nějak řešit.

lenickaslunicko
7. říj 2016

@krumlanda ale prosím tě, jaká stará??? Věříš že jsem si to myslela taky, ale až do té doby, než jsem čekala na třetí pokus inseminace a ležela jsem na pokoji s dvěma holkama, jedna měla 39 a druhá 40 let. Takže jsem si řekla, že já ve svých 32 letech jsem v nejlepších letech... 🙂 hlavu vzhůru 🙂

p4vl4
10. říj 2016

@karina77 Aha, tak to mě mrzí. No mně evidentně taky zdravotně nesedl, ale zase cykly se mi zkrátily, takže zkouším teď dobrat - 1x denně. Koupila jsem si teď k tomu Fertipronu, právě piju první skleničku, tak uvidím...

p4vl4
10. říj 2016

@krumlanda K tomu věku, mně je 27, dělám v korporátu a říct v mém pracovním prostředí, že už se "snažíme" (přítel je vrstevník), tak si budou všichni ťukat na čelo, to ti garantuju. Takže sice možná biologicky 32 není "super ideální" věk, ale rozhodně to je teď trend - u někoho chtěný a u někoho ne, ale určitě nejsi dle dnešních měřítek na bezdětnou stará. Spíš záleží, kde bydlíš a v jakém prostředí se pohybuješ, že sis tohle vsugerovala. 😉 Já jsem naopak musela velice složitou cestou dospět k tomu, že na to v mém věku nejsem mladá. Okolí a mému životnímu stylu á la workoholik navzdory.

krumlanda
12. říj 2016

@lucka_89 no nyní pul roku Já vím že to není dlouho ale s ex jsem se snažila přes rok pak mimoděložní pak přes rok sama...no leti to leti

lucka_89
17. říj 2016

@krumlanda nám se to teď zase nepovedlo ☹ měla jsem 4 dny zpoždění a to, to mívám pravidelně. ☹ tak další měsíc snažení před námi.

krumlanda
24. říj 2016

@lucka_89 tak snad ted vid? Ha ted cekam MS má přijít za 3 dny ale díky prsum už poznám ze doráží 😯😯😐

lindaatobias
25. říj 2016

Ahoj holky, moc vás zdravím ! Můžu se zeptat, za jak dlouho po začátku pití Nosifolu jste na sobě pozorovaly nějaké změny ? Já začala s pitím teď v pátek 21.10. a hned od soboty 22.10. mě začaly bolet vaječníky, což trvá doteď, jen s menší intenzitou. Jsem teď 16 DC, takže přemýšlím, jestli to může být známka probíhající ovulace nebo je běžné, že vaječníky při Nosifolu bolí permanentně ? A je vůbec možné, aby to začalo hned po prvním/druhém sáčku ??? 🙂 Žádné příznaky ovulace jsem na sobě nikdy předtím nepozorovala...Díky moc.

krumlanda
26. říj 2016

@lindaatobias ahojky tak Já začala cítit asi druhý az třetí týden a upravil se mi cyklus piju přes měsíc ale začínám ted 1Dc asi naivne v povědomí ma ze by se mohlo zadařít. Koupila jsem si na 3 měsíce Nosifol duo. Ty sis ho koupila za jakym účelem?

lindaatobias
26. říj 2016

@krumlanda Mně právě přijde zvláštní, že by se jeho pití projevilo hned na druhý den, ale na tu dobu mi přibližně vycházela ovulace a je fakt, že mě při ní nikdy nebolely vaječníky... Dost možná to bylo jen to, že se vnitřek nějak nastartoval tím Nosifolem a ovulace to vůbec nemusela být.. 🙂
Já beru Nosifol Forte, doporučil mi ho můj gynekolog. U mě je účel jediný - druhé miminko 🙂 Synovi je 18 měsíců, i o něj jsme se snažili 2 roky a po všech možných pokusech pomohla až laparoskopie a chromopertubace, kdy mi sice zjistili jeden neprůchodný vejcovod, ale zároveň mě tou operací asi nějak pročistili, protože jsem otěhotněla hned z prvního sexu po operaci 🙂 Druhé zkousíme už 11 měsíců a bojím se, že to bude stejný problém. Tak jsem najela na Nosifol... dávám tomu 3 měsíce, jinak to asi půjde přes CAR. Tobě moc držím pěsti a věř !!! U nás to byl tehdy taky zázrak...

krumlanda
26. říj 2016

@lindaatobias dekuju Já mám jen jeden vejcovod a ten druhý budem "zkoumat " po novém roce prave. Nemam ještě Dítě ale "Toužim" už 3 roky. Bohužel se dvakrát nezdařilo. Jak říkáš uvidíme už mi tikaji o 106. Tak tfuj tfuj

lindaatobias
26. říj 2016

@krumlanda Tak to mě moc mrzí... ☹ Ale jak vidíš, jde to i s jedním vejcovodem. Ono tě to určitě samotnou překvapí. Můj tehdejší gynekolog mě tehdy hrozně strašil, že už mám roky, manžel je ještě starší, navíc měl špatný spermiogram, já do toho ten vejcovod, rovnou po operaci řekl, ať se objednáme do CAR, že přirozeně otěhotnět u nás nebude možné. Už jsme tam měli domluvenou vstupní konzultaci a já dva dny před ní zjistila, že jsem těhotná. Špatné zprávy zřejmě mimčo neslyší a najde si tě 🙂 Takže taky tfuj tfuj a díky !

lucka_89
30. říj 2016

@lindaatobias mě se po pití, asi po dvou měsících zlepšila pleť, předtím se mi docela mastila a jen se mi druhý měsíc zpozdila menstruace a to jí mám vždy pravidelně. Jinak jsem nic nezaregistrovala. Sáčky půjdu už třetí měsíc a snažíme se rok.

ajajirka
1. lis 2016

ahojky holky taky se snazime 7mesic u o druhe miminko a užívám nosifol forte ale bylo my receno od kamradek ze je to zbytecne ze ot nepomuže co vy na to

lea212
1. lis 2016

@ajajirka ja otehotnela zhruba 3 mesice po brani Nosifolu, srovnalo mi to cyklus a ovulaci. Člověk ma aspon pocit, ze dela co muze...

lenickaslunicko
1. lis 2016

@ajajirka kamarádky toho napovídají... mně taky kamarádka celou dobu co jsem se léčila říkala, že vitamíny jsou zbytečně a já nakonec po užívání nosifolu a kapek gynex po dvou měsících otěhotněla... důležité je čemu věříš ty. I ten gynex není špatný, doporučuji i ten... sice ze začátku je to nářez, pořád jsem lítala na záchod, ale cítila jsem se dobře a to je důležité.. držím palečky, to zvládneš... čekám mimčo po 2,5 letech, takže hlavu vzhůru 🙂

ajajirka
1. lis 2016

@lea212 a jak dloho si ho pila ja ovulaci práve nemivám vubec jeste beru ktomu dupohaston

ajajirka
1. lis 2016

@lenickaslunicko a to se da vse koupit bez predpisu?

lenickaslunicko
1. lis 2016

@ajajirka jj, bez předpisu... hodím ti do zprávy kde jsem to kupovala a celkem za dobrý peníz..

salenas
1. lis 2016

@ajajirka nosifol obsahuje důležitou látku, INOSITOL, který podporuje růst a zrání vajíček a tudíž k ovulaci, u můžu může zlepšit rychlost spermii.
Na českém trhu zatím máme tři doplňky, které ho obsahují, Nosifol, Fertiprona a Inofolic. Ve Fertiproně je navíc kyselina listová již naštěpená. Denní dávka inositolu by měla být 4 gr denně a hlavně pro ty ženy, které trpí pol. vaječníky.
A nebo lze koupit čistou formu inositolu a užívat ten. Vše volně prodejné.

ajajirka
1. lis 2016

@salenas děkuji moc tka snad my top umzep ouzivám to mesic

ajajirka
1. lis 2016
lea212
1. lis 2016

@ajajirka pila jsem ho tri měsíce a otehotnela, spatne jsem se vyjadrila...

ajajirka
1. lis 2016

děkuji moc a jesten eco krom kyseliny si ktomu mela

@lea212

salenas
1. lis 2016

@ajajirka pomůže, ale chce to ty dva sáčky denně, když nemáš ovulaci. Levnější je ta fertiprona a nejlevnější ten čistý http://www.myprotein.cz/sports-nutrition/inosit...

lea212
1. lis 2016
ajajirka
1. lis 2016

@lea212
@salenas otazka co nejvic pomaha

salenas
1. lis 2016

@ajajirka tam jde o ten inositol a ve všech třech doplňkách jsou v sáčku 2 gr, tak proto bys měla denně dva sáčky. A pokud nevíš, zda tvé tělo umí štěpit kyselinu listovou, tak fertiprona vyhrává, ta ji má naštěpenou. Nebo zvláš´t naštěpenou listovku a ten čistý inositol