Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

gerdee
15. únor 2016

Ja u toho nosifolu brala taky listovku, tim clovek nic.nezkazi 🙂 za to ten clostylbegyt bych urcite takhle kratce po revizi nebrala..doporucuje se cca pul rocni pauza, takze bych nejakou dobu jeste vyckala

atmosfera
16. únor 2016

@kamikz Ahoj já to tak brala 400listovky + 1 nosifol denně a za 1,5cyklu jsem byla v tom konečně .)

kamikz
16. únor 2016

@atmosfera takže ti pomohl? a všechno ok, miminko zdravý?
@gerdee právě ten clostilbegyt mi přijde docela úlet no.. jsem mladá, bylo to moje první těhotenství - zamlklý potrat v 6+2, tak si myslim, že je to trochu zbytečný zatím..

gerdee
16. únor 2016

@kamikz tak to je doktor blázen asi 🙂 clostík se dává po minimálně půlročním snažení o mimčo bez výsledku.. u tebe se povedlo, tedy otěhotnět evidentně jde, takže bych tím tělo určitě nehuntovala, aby jsi si tím spíš neublížila, každopádně Ti přeju hodně štěstí 🙂 já na tom s tím nosifolem byla přesně jak "atmosfera" po měsíci a půl se zadařilo.. já brala jeden sáček denně a v období kolem ovulace jsem brala dva plus tu listovku

atmosfera
16. únor 2016

@kamikz jsem 7+3 k dr jdu v pondělí 🙂 tak snad bude vše ok .)

atmosfera
16. únor 2016

jo @kamikz jak píše @gerdee , před ovu pil pár dní - asi týden - nosifol i manžel 🙂

pajulem
16. únor 2016

Ahoj holky, jsem tu nová a snažím se nasát nějaké info k tomu, jak podpořit otěhotnění. S manželem se snažíme teprve 2 měsíce, dneska bohužel dorazila "teta z červenýho kostelce", jsem trochu zklamaná, ale nedá se svítit. Po pročtení diskuse si zítra skočím do lékárny pro Nosifol a uvidíme, zda pomůže 🙂

kamikz
16. únor 2016

@atmosfera tak to moc drzim palce!!🙂 a sobe taky,snad se taky brzy dockam 🙂)))

m_t_k
18. únor 2016

@petuli05 :
Ahoj, máš pravdu, mě zavodnila, za 14 dní, 6 kg vody nahoře ☹ tím pádem co s tím...

monys286
1. bře 2016

Ahoj holky, nemáte náhodou zkušenost s tím, že by vám nosifol posunul ovu? Beru ho první měsíc, teď jsem 28DC a ovu podle BT byla 26DC ☹ to je skoro o deset dni posunutý ☹ Takže teď čekání skoro dva týdny na MS..

atmosfera
1. bře 2016

@monys286 Já ho brala aby mi prodloužil cyklus, pač jsem měla ovu až 23DC někdy a cyklus 31..krátká luteální... a posunul mi ovu dopředu a zanechal cyklus... 🙂

monys286
2. bře 2016

@atmosfera Děkuju 🙂 Tak koukám, že to mám zase všechno naopak 😀 U mě klasika 😀

tehulka1167
2. bře 2016

Ted mi dali i IVF novinku Fertiprona. Unikátní složení s inositolem a Extrafolate-s

kamikz
2. bře 2016

holky a nestalo se vám třeba, že by vám nosifol rozhodil trochu cyklus?

tehulka1167
2. bře 2016

@kamikz beru to ted poprvé,ale právě,že píšou,že upravuje ovulaci....

rrr85
2. bře 2016

Děvčata kdyby některá chtěla Nosifol koupit, prodám levně, mám celou krabičku, a než jsem začala brát, byli // 🙂 kdyztak zprávy 🙂

monys286
2. bře 2016

@kamikz no upravil ☹ o 10 dni posunul ovu...to bude asi nejdelsi cyklus v mym zivote 🙂

kamikz
2. bře 2016

@monys286 no mně nejspíš taky právě.. nebo nevim :/ vždycky, i po revizi, jsem ho měla 27, 28 dní, ale teď jsem měla 2 dny zpoždění a jen špiním.. tak nevim, jestli to má bejt ta "úprava" nebo co to jako je 🙂
@tehulka1167 já ho teda beru první měsíc, ale ovulaci jsem s ním měla 15 DC to vypadá. tím pádem se mi asi prodloužil na 30 dní, ale to špinění mě teda docela znervózňuje, protože nevim, jestli to mám brát jako ms nebo ne..

klaraslavickova
6. bře 2016

Pro.me byl.mnohem lepší inofolic už kvůli cene

g_m
6. bře 2016

@klaraslavickova To je nesmysl - Inofolic - 20 sáčků/balení cena na netu cca 330kč tj. 16,50kč za sáček. Nosifol 30 sáčků/balení cena na netu 489kč tj. 16kč za sáček... Nehledě na to, že Nosifol má mnohem lepší chuť ;)

klaraslavickova
6. bře 2016

No tak si myslete ze je to nesmysl nevěru vám to já mela za tu cenu kterou uvadite 30 sáčku a chuť to nemělo žádnou rozpustilo se to ve vodě a vypilo efekt se dostavil takže asi tak

sharika
19. bře 2016

Holky, ten Nosifol pijete jen vy nebo i partner? Koukala jsem na stránkách lékárny, že je i pro muže.

monys286
20. bře 2016

@sharika ja jsem pila nosifol a manzel mel selzink.. Koupila jsem si nosifol po pul roce snazeni a hned prvni mesic se zadarilo 😉

sharika
20. bře 2016

@monys286 díky moc to zní slibně 😵

keltikj
21. bře 2016

Prodám Nosifol dvě krabičky (1krab.=20x5,5g). Zbyl mi. Už nepotřebuji 😀 Cena 300/krab.

janickazabicka
21. bře 2016

@atmosfera ahojky tak to je super já teď beru druhý cyklus Nosifol ale myslíš že je problém že ho vždy beru po konci ms začnu a po ovulaci přestanu. Bere ho se mnou i přítel. Jo jinak @monys286 s tím oddálením ovu se můžu přidat minulý měsíc ovu 17 dc a teď jsem měla pozitivní ovu test 27,28 Dc . Takže taky o 10 dní ale zase jsem měla čárky jako nikdy předtím. To byl čtvrtek a snažili jsme se v sobotu ráno dřív to nešlo. Tak snad se to chytli.

atmosfera
22. bře 2016

@janickazabicka ahoj, tak to netuším, do ovul je asi hodně důležitý, to dává smysl, ale já ho brala teda nepřetržitě... podle mě s takovým užíváním dostane do těla asi líp 🙂

janickazabicka
22. bře 2016

@atmosfera aha no tak uvidime, jak ted dopadnu a pak kdyztak nasadim na kazdy den 🙂

existovat
22. bře 2016

kdy je dobré dělat TT když mám mít MS 1.4. ??? děkuji

existovat
22. bře 2016

měla jsem ovulaci tuto sobotu kdy je dobré dělat TT ??? Děkuji předem