Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

xkiki
29. lis 2012

Ahoj holky, já mám s nosifolem dobré zkušenosti. Snažila jsem se s manželem více jak rok otěhotnět a nedařilo se. Zkusili jsme všechno možné, počítání plodných dnů, měření BT ap. Jenže ovulace né a né se dostavit. Pak mi gynekolog poradil Nosifol, Brala jsem ho 3 měsíce každý den ave třetím měsíci jsem zjistila, že jsem těhotná 🙂 Byla jsem mile překvapená rychlým výsledkem a cenou. Teď jsem v sedmém měsíci, mimi je v pořádku a připravujeme se na porod. Takže můžu jedině doporučit !!!

Držím palce při snažení

Kiki

jane_s
10. pro 2012

@saurer Ahojky beru, taky mi dnes doktor nasadil Nosifol..tak jsem zvědavá..jaké s ním máš zatím zkušenosti prosím?

saurer
10. pro 2012

@jane_s nosifol, jo? no to je doplněkek stravy pro to PCO...ale je to vážně jen doplněk, kyselina listová a béčko...to teda lék určitě není...jako piju to už přes 14 dní a píšou tam, že to má být minimálně 3měsíční kúra, která se může opakovat...na netu píšou, že to je docela zázračný, ale právě pro to PCO...to je zvláštní, že ti to teda dal

jane_s
10. pro 2012

@saurer No já trpím taky na cysty a řekl mi že to podoruje činnost vaječníků, že to je pro mě to nejlepší, tak uvidíme, jako je to dost peněz viď beru? Ale tak já to ty tři měsíce zkusím a uvidí se, hodně holek to chválí a je to doplněk stravy, v nejhorším tím nic nezkazíme že jo?😉

saurer
10. pro 2012

@jane_s o určitě tím nic nepokazíme a když už jsme zkoušely i gynex, tak to zas o tolik dražší není....já jsem si to teda objednala ze slovenska, protože jsem nevěděla, že se to u nás prodává pod jiným názvem...ale složení by mělo být stejný... právě že já mám PCO, ale bez cyst...že prej je ten název zavádějící...takže třeba máme obě to stejně, akorát ty s cystami 🙂

jane_s
10. pro 2012

@saurer jj beru, my si vážně musíme vyžrat všechno abychom mohly ty děti mít vid?😀 Ale věřím, že to dokážeme že jo? A jak jsi na tom ty zlatí celkově? Řešíte to teď s někým?

saurer
10. pro 2012

@jane_s to si piš 🙂 já si teď píchám injekce, zítra jedu zase na krev a na ultrazvuk do caru...a podle toho, jak mi porostou folíky, tak mi asi ještě přidají injekce a máme před IUI...tak uvidíme, jak se to povede nebo nepovede

fwllo
10. pro 2012

Tak já dneska měla 26. sáček, jsem 21DC, včera a v sobotu mě strašně píchalo napravo v podbříšku a mám strašně citlivý prsa, tak to vypadá na ovulaci.. To by byl nádhernej dárek na Vánoce.. no, uvidíme 😵

jane_s
11. pro 2012

@fwllo No to by byla nádhera, přeji hodně štěstíčka..snad je Nosifol opravdu tak skvělýýý😉

fwllo
11. pro 2012

@jane_s Děkuji, jsi hodná 🙂 Snad se brzy zadaří nám všem 😉

xxxart
3. led 2013

@fwllo
Ahoj, já kupovala jedno balení za necelých 600,- takže ta cena na několik měsíců mi přijde v pohodě.
Já užívám první měsíc tak uvidíme jaký bude účinek. Zatím na sobě nic nepozoruji. Snažíme se o první mimi.

fwllo
15. led 2013

Ahoj holky, tak co, pomohl už Nosifol některé? Já zítra beru poslední pytlík z třetí krabičky..

chrisula
16. led 2013

nosifol take doporučuji,pomohl mi take po 3 mesicich

hankakr
17. led 2013

Ahoj děvčátka,prosím o radu.V půlce prosince jsem dobrala synarel a začla brát Nosifol.Po vysazení synarelu měla přijíd MS ale pořád nic.Máte některá více zkušeností? Mooc děkuji 🙂

chrisula
19. led 2013

@ssassi ja mam dobre zkusennosti s nosifolem,po 3 mesicich jsem otehotnela po 2 letem snazeni.akorad byl mikro potrat.

ssassi
autor
19. led 2013

@chrisula jé, to mě mrzí. ale když to šlo jednou, určitě se s nosifolem podaří podruhé!

chrisula
19. led 2013

@ssassi věrim take,ale ty potraty me stvou...

hankakr
20. led 2013

Tak to mě taky mrzí ☹ a měla jste při braní nosifolu menstruaci hned od začátku?

chrisula
20. led 2013

@hankakr ano

hankakr
21. led 2013

Tak to je mi divné že já ne 😖

petrunula
25. led 2013

my jsme se s pritelem pokouseli o miminko a vyslo nam to hned ..ale bohuzel to bylo mimodelozni a prosla jsem o jeden vejcovod...ted se chceme pokouset dal a byl mi doporucen nosifol tak doufam ze nam to pomuze a uz bude vse v poradku ..prece jenom mam porad trosku strach .

lucie65
25. led 2013

ahoj muze te my nekdo poradit stim to lekem na otehotneni.taky jsem dostala letacek a nevim jestly to zabere kazde zene .ja se snazim mit miminko uz dlouho vyskousela jsem skoro v sechny leky byla jsem i na profuk vajecniku ale zbytecne tak vas prosim o radu ja uz si nevim rady .kazdej doktor riika neco jineho dekuji 🙂

fwllo
29. led 2013

Takže v půlce čtvrté krabičky -dnes jsem byla na preventivní prohlídce, rovnou mi doktorka udělala ultrazvuk a vyloučila PCO, prý to vypadá mnohem mnohem lépe než v listopadu. Věřím, že za to může Nosifol.. Tak snad pomůže i vám ostatním 😵

petrunula
7. únor 2013

nemuze mit nejake vedlejsi ucinky?ja ho zacala brat a nejak me po tom boli v podbrisku ... asi me i nadyma 😒 nevim jestli to muze byt tim ale tyto komplikace zacali od te doby co ho uzivam

petrunula
7. únor 2013

a jeste jsem se chtela zeptat ... micham si to se stavou protoze mi to samotne moc nechutna ... nekde psali ze se to muze primichat do piti ... jak to uzivate vy?

fwllo
9. únor 2013

@petrunula já rozmíchávala klasicky v trošce vody.. chuť mi nevadila.. prostě takový šumák..

danka4
18. únor 2013

Ahojda, pokud by tu byl někdo z Pardubic, tak v lékárné Kolf v Afi (u schodů ke kinu vedle kadeřnictví), mají Nosifol za 352,- (Nevím kolik ho mají, já tam pro něj byla minulou středu). Což je myslím krásná cena. 😉

ami031
19. únor 2013

Ahojte. Já jsem taky začala, na doporučení mé gynekoložky, užívat Nosifol. Začala jsem druhou krabičku. Teď jsem 21DC a teplota se drží nahoře, takže ovu podle BT byla. 🙂 A co si myslím, že byla ovu, jsem měla docela bolesti v podbříšku, což si myslím, že s tím může být spojené. Tak čekám jestli to dostanu..

orchidejka
21. únor 2013

Holky, já koupila Nosifol na IPC lékarna - eshop za 338,- Kč, mají osobní odběry v různých lékárnách po celé ČR, takže mrkněte tam. V normální lékárně za to chtějí přes 400,- Kč 🙂

martina245555
21. únor 2013

Ahoj holky chci se zeptat začla jsem brát nosifol už budu mít jednu krabičku za sebou..a pořád mě bolí prsa a trochu v podbříšku..menstruaci jsem tendle měsíc ještě nedostala dokonce mám už zpoždění myslíte že je to tím nosifolem?že to třeba zpožduje?