Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

muddledgirl
9. říj 2013

@slunecnice333 Ahojky, asi máš PCOS/spoustu malých cyst na vaječnících/.Clostillbegyt je na dozrávání vajíček.Takže stopro nemáš ovulaci.Nosifol je na to super.Léčí cystičky.Já si po 3 měsících vyléčila jeden vaječník.Teď to piju znovu...... 😒
Jak dlouho se snažíte?Máte spermiogram hotový? 😒

muddledgirl
9. říj 2013

@danka4 Provera je jen na upravení cyklu nebo ne? Ale ne na ovulaci.......pokud vím....Nosifol není zázrak, jak tu holky píšou,ale na PCOS je super.... 😉

danka4
10. říj 2013

@muddledgirl Ano je. Dr. mi nejdřív doporučila Nosifol, ale ten mi cyklus nijak neupravil. A dokud je rozházený cyklus, tak se ovu zjišťuje jen velmi těžko.

muddledgirl
10. říj 2013

@danka4 Ahojky, máš PCOs?Polycystické vaječníky....Provera mě nepomohla....zatím co utrogestan ano, je též na upravení cyklu nebo duphaston.....Já bez anti nemenstruovala vůbec....Dělali Ti folikulometrii/nebo jak se to píše/?Tím zjistí, jestli vůbec ovuluješ.....Pokud ne, nasadí Clostilbegyt....Dozrávají po něm vajíčka....Pokud si nejsi jistá jestli máš ovu.....ber s léky které Ti doktor předepíše Nosifol.....Pokud máš nějaký problém,težko Ti ale upraví cyklus....Ale je super na PCOs.Věřím, že když žena s partnerem nemají problém pomůže.....i k mimi..... 😉

muddledgirl
10. říj 2013

@adeelka27 😀 Já mám chuť na sladké i bez Nosifolu úplně stejnou... 😀

terezafm
10. říj 2013

Ahoj, mě nosifol taky pomohl, odstranil PCO a naskočila ovulace. Těhotenství sice nedopadlo dobře, ale podařilo se . Bohužel mi teď na reprodukční imunologii zjistili alergii na inositol, takže ho nemůžu dobrat. Mám doma ještě 24 ks (pytlíčků). Pokud byste měla některá zájem, napiště do zpráv.

cooke
10. říj 2013

Holky já měla cyklus třeba i 60 dní a to dlouho asi půl roku ... vyvolávačky a tak .... a pomohl mi kontryhel ... denně půl litru čajíku a hned další cyklus jsem měla krásných 30 dní a tak je to dodnes 🙂 Takže mi cyklus upravil nádherně ... aspoň takto ...

slunecnice333
10. říj 2013

@muddledgirl snazime se 10 mesicu a bez vyvolavacky menses nemam. a spergiogram sme jeste nedelali, gynekolog rikal ze pokovad se mi cyklus po nosifolu nesrovna tak nas za pul roku posle do nejakeho centra :(

muddledgirl
10. říj 2013

@slunecnice333 Jo já, to měla stejný,,každý měsíc injekce...,,Ježíš,,,nečekat extrémně dlouho, fakt ne...Nevím kolik Ti je a kolik manželovi nebo přítelovi..ale ne hned se všem podaří....Já oznámila gynekoložce při vysazení, že se začnem snažit....Menstruace po vysazení nikde.....Až pox měsících folikulometrie...zjištění ultrazvukem,jestli dozrávají vajíčka....Po půl roce mi řekla, že mě pošle do Car, neposlala...furt do mě jen ládovala bezvýsledně hormony, protože mi nedávala maximální dávku....Nakonec na mně vybalila laparo.....A já,že teda pod kudlu nechci, když jsem ještě nebyla a objednala se do Car.Tam jsem se dostala po roce a měsíci.......A rok a čtvrt jsem v Sanusu a jsem ráda, že jsem zbytečně nečekala....Spermio si vykřič, změn doktora nebo se sama objednej do centra...Pokud vím, žádanka není nutná....Nezlob se, že jsem tak přímá, nemyslím to špatně....pa pa 😎

slunecnice333
10. říj 2013

@muddledgirl do me cpal zatim jen utrogestan ale bylo mi po nem zle tak jsem ho prestala brat ,minuly mesic mi rekl, ze mam chodit na vyvolavacky s tim, ze 14. den cyklu budu chodit na ultrazvuk jestli mi dozravaji vajcka, doporucil nosifol s tim, ze za dva mesice uzivani nosifolu napise clostilbegyt, a kdyz do pul roka se nebude nic dit tak me nekam posle, tak uvidim no 🙂 a na spermiogram zatim jeste nejdem, protoze je zatim chyba u me. Jo a jinak jsme mladi, me 20 a pritelovi 25 🙂 a v tom Sanusu jsi spokojena? ze bych si tam taky zajela 🙂

zupavla
10. říj 2013

Holky, tak my se snažíme přes 2 roky a teď to vypadá na IVF, ještě čekáme na výsledky imunologie. Při konzultaci na klinice mi dr. doporučil Nosifol, tak ho beru druhý měsíc, ale jsem po něm strašně nafouklá a chuť na sladké neskutečná. Taky radím zbytečně dlouho nečekat - podle mně půl roku a pak to začít řešit. Já jsem rok doufala, a pak rok zkoušení - stimulace clostil. a injekce pregnylu, laparo, folikulometrie,....a pak dr. z centra reprod. m. řekl, že mám polycystické vaječníky a že to vidí na IVF. To jsme nemuseli tak dlouho čekat.... a trápit se....

muddledgirl
11. říj 2013

@slunecnice333 Ahoj kočko.....aha mě utrogestan nevadí, ja ho beru 10 dní z měsíce už dlouho...Nemusíš to opravdu doktorovi říkat...a mužeš mít jen konzultaci v centru.....Zkus si říct o duphaston.....upravuje cyklus,stejně jako utrogestan.Vyvolávačka neřeší vůbec nic...z mého pohedu......Nosifolem jsem si po 3 měsících spravila jeden vaječník plný cystiček....14 DC chodit na ultrazvuk je moc málo...já chodila třeba 4-5x za měsíc...kadžá máme ovulku jindy....Clostilbegyt můžeš brát s Nosifolem....opravdu....Jste mladí,ale neznamená to, že chyba nemůže u přítele....Doporučuju CAR po této době.....a hlavně spermiogram conejddřív....Protože pokud má partner špatné spermio....zbytečně se budeš cpát clostilbegytem....Já to měla taky tak....Máš tedy polycystické vaječníky? 😉

muddledgirl
11. říj 2013

@zupavla Ahojky, mě Nosifol nevadí, já totiž jsem nafouklá pořád, protože miluju cibuli....a sladké mám taky ráda....i bez Nosifolu... 😀 Jo, jo přesně.....jak píšeš.....A vy ještě nemáte spermio....Piješ Nosifol...Já už celkem 5. balení....Je to drahé,ale mně to na pol.vaj....pomáhá....Budu držet pěstičky,aby jsi měla brzo na testu //. 😉

slunecnice333
11. říj 2013

@muddledgirl ja vubec nevim jen mi rekl ze mi nezraji vajicka a tim nedochazi k ovulaci to je vse co mi k tomu rekl
:(

zupavla
12. říj 2013

@muddledgirl Spermio taky mame, dokonce 2 behem pul roku, podle dr. je to tak 50 na 50, ale ja mam jeste k polyc.v. zuzene hrdlo a na jedne strane srusty (pry po 1.cisari). Takze uz mame od pojistovny schvalene IVF. Ted cekame na MS, minuly cyklus po 40 dnech. Tak asi budu brat utrogestan, abych dostala MS zhruba po 28 a pujdeme do toho. Myslim, ze pak uz to pujde vsechno hladce, u nas problem, aby se ty dve potvurky potkaly 😀 Taky preji vsem zdarny prubeh cesty! P

muddledgirl
13. říj 2013

@slunecnice333 To bude PCOs..Rozhodni se,jak chceš,ale doporučuju návštěvu centra...a držím pěstičky. 😉

muddledgirl
13. říj 2013

@zupavla Ahojky, já ms neměla i 60 dnů...po vysazení antiny nikdy sama bez utroše nebo injekce nepřišla....Určitě ber dál Nosifol.....Jo, u nás to taky nejde aby se potkali....A oni ti ty srůsty předtím neodstraní?Já je tedy neměla nikdy....Také přeji,aby vše bylo ok. 😉

zupavla
13. říj 2013

@muddledgirl Při antině jsem MS měla pravidelně jako hodinky, po vysazení po zruba 32 - 35 dnech, ale bez ovu, tak clostil a dufaston plus řízená ovulace Pregnylem. Píchla jsem cca 9 x, ale bez výsledku. Myslím, že clostil byl pak už slabý.
O odstranění srůstů nikdo zatím nemluvil, a to jsem na laparo byla vloni v květnu. Ani teď v centru dr. to nenavrhoval jako variantu....ještě se na to zeptám. Po laparu se všichni doktoři podivovali, že první těhu bylo v podstatě hned a přirozeně...kvůli tomu zúženému hrdlu.
Každopádně jsme oba rozhodnutí pro IVF - za to svého manžela obdivuju protože si myslím, že pro chlapi to je pořádná "potupa". Ženská zvládne všechno, ale chlapi... Když jsem chodila na folikulometr., tak jsem měla úplně stáhlý zadek, když jsem tam viděla všechny ty páry... tak teď nás to čeká taky. dobrou

muddledgirl
14. říj 2013

@zupavla Ahojky kočko, no nejvíc mě s...,že doktoři nic neřeší,když nechce člověk mimi...asi ve dvaceti jsem to neměla pět měsíců....zrovna jsem nebrala antinu a nikdo to neřešil...no jo no...s tím nic neudělám,já vím....
Kámoška otěhotněla přes srůsty,doktoři se divili a už nevím,jestli ji to odstraňovali při laparce,kterou měla asi ve 4 -5 týdnu těhotenství, protože se báli,že je mimoděložně.nebo až po porodu.....Ale radši se na to zeptej....Já se taky radši na vše ptám....
Jo, pro chlapi je to těžký, máš pravdu my ženský toho zvládnem hodně....Obzvláště,když chceme mimi....Budu Ti moc držet pěstičky 😉

cooke
15. říj 2013

Holky dneska jsem sehnala Nosifol za úžasnou cenu 315,- za 20 sáčků 🙂 tak načínám druhé balení 🙂

zupavla
15. říj 2013

@cooke Přes net od někoho nebo normálně v lékárně? P

zupavla
15. říj 2013

@muddledgirl Díky.
Jj, taky mám takovou zkušenost. Když mi bylo 23, píchala mi dr. proveru, tak jsem 2 roky neměla MS - já jsem samozřejmě byla spokojená, ale nedomyslela jsem, že to není "normální" nemít MS. A hlavně to nedomyslela dr. Pak jsem přešla k jinému a ten se hrozil jak to mohla dr. udělat, když jsem ještě nerodila a budu chtít děti. Pak jsem musela chodit na vvolávačky.
Tak nevím, vždycky jsem věřila doktorům, ale už se mi několikrát stalo, že "neporadili" nebo "neudělali" zrovna to nejvhodněnší.
Sice jsem v koutku duše věřila, že to vyjde "normálně", ale už se smiřuju s tím, že nám budou muset malinko pomoct.... Říkala jsem si, že když se rozhodneme to řešit, když se objednám na kliniku,... tak se prostě samo povede. Už se to tak párkrát stalo, že jsem něco řešila, přemýšlela o tom, probírala to s kamarádkami,...a když jsem se nakonec někam objednala, vyřešilo set o nakonec samo. Ale toto se nepovedlo, tak snad půjde hladce aspoň ta procedura...

cooke
16. říj 2013

@zupavla Normálně v lékárně ... tam ho měli za 315,- přes e-shop ho mají za 320,-

muddledgirl
16. říj 2013

@zupavla Ahoj kočko, úplně rozumím co píšeš...Já měla ms do 16-17 ti normoš...ale jakmile jsem neměla antinu,tak byl problém a každý tvrdil, to je normální.....To není Tvá chyba,že Ti to tenkrát nedošlo.....Já mám s Car výborné zkušenosti.....vědí co dělají...jsem tam přes rok..stimuluji na 2.IVF a dělají co můžou a já taky....Ale doktorka moje tvrdila, že partner má horší spermio,ale že přirozeně o.k.a není to pravda, protože nebyly hodnoceny všechny kritéria.....jako v CAR....
Kočko, budu mít brzy 4.transfer a život jde dál, pokud to člověk finančně ustojí, ustojí i to trápení okolo, fakt....Vždy se nakonec člověk vzchopí a jde dál,, protože pro to vysněné mimi udělá co může... 😉

zupavla
17. říj 2013

@muddledgirl tak moc moc moc držím pěsti, ať to vyjde.
My jdeme poprvé, tak bys mi mohla poradit, ať tam nejdu jako trdlo. Pokud ti to nevadí, písni mi prosím. Díky

muddledgirl
19. říj 2013

@zupavla Ahojky není problém, ptej se na co potřebuješ 😉

ladie
19. říj 2013

@cooke tak to je super cena. Já kupuju za 343,- - objednám přes net a vyzvednu osobně. Za lepší cenu (ať už v lékárně nebo net+pošta) jsem nesehnala.

margotecka
24. říj 2013

@terezafm Ahoj, můžu se zeptat, za kolik by jsi ho prodala?Děkuju.

gabca31
2. lis 2013

Dobry den jsem po zakroku delozniho cipku pani doktorka mi doporučila užívat Nosifol před pocetim dítěte.Po zakroku jsem jiz nekrvácela ale ted co uzivam Nosifol jsem zacala krvácet,muze to byt Nosifolemmate takove zkusenosti?Dekuji

gabca31
2. lis 2013

😢