Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

lariney
4. lis 2013

Zdrvím všechny snažilky, chtěla jsem se zeptat na drmek a kontryhel, jestli by nebyl problém je užívat současně a taky ještě v kombinaci s nosifolem?? děkuji za odpověď 😉

terezasi
5. lis 2013

Ahoj, tak dneska jsem si objednala Nosifol, tak doufám, že se po víc jak roce a půl zadaří. 😅

muddledgirl
5. lis 2013

@lariney Ahojky, co máš za problém? 😉 😉

muddledgirl
5. lis 2013

@terezasi Máš polycystické vaječníky ?

terezasi
5. lis 2013

@muddledgirl jj, slábá ovu a někdy vůbec ne.

muddledgirl
5. lis 2013

Tak Nosifol je na to super!!!Mně po třech měsících úplně vyléčil levý vaječník...pak jsem brala asi 30 sáčků,ale jen,když jsem si vzpomněla....doporučuju, moc...Já ovu nemívala vůbec...a teď těžko říct, protože každý měsíc dlabu utrogestan už dlouho...A folikulometrii Ti tedy dělali? 😉

terezasi
5. lis 2013

@muddledgirl No doufám, že pomůže. Začla jsme chodit k novému gynekologovi a zatím jsme slyšela jen chválu. Ten mi právě Nosifol doporučil, že tím začnem. Folikulometrii mi zatím nedělali. Další návštěvu mám v lednu.

muddledgirl
5. lis 2013

@terezasi Aha, no pořád lepší, než kdyby Ti ji dělal a cpal do Tebe zbytečně hormony....tak to bylo u mně...A spermio máte o.k.?

terezasi
5. lis 2013

@muddledgirl NO zatím se hormonům bráním, nezačla jsme ani brát glostík. No spermino taky nic moc, ale prý jednou to může být horší a po druhé zas lepší. Takže tak 50 na 50.

muddledgirl
5. lis 2013

@terezasi Jo, spermio se mění, prý asi každý tři měsíce...A spermio Vám dělal normální gyndař? 😉

ally8
5. lis 2013

Ahoj, Nosifol jsem brala ani ne celé balení a včera pozitivní testík 🙂 Nevim jestli je to určitě tím. Hormony jsem měla v pořádku. Doktor mi to doporučil na úpravu menstruace a lepší ovulace. Zadařilo se 🙂 Tak vám držím palce, at se taky brzy objeví II .

terezasi
5. lis 2013

@muddledgirl NN, byli jsme v ISCARE. Tak nám tam doporučili rovnou IVF, ale nový gynekolog říkal, že to tak hrozné není, ale já bez ovu stejně neotěhotním. Takže řešíme nejdřív mě.

terezasi
5. lis 2013

@ally8 gratuluji 🙂

muddledgirl
5. lis 2013

@ally8 Tak to je super, gratuluju potichounce..... 😉

muddledgirl
5. lis 2013

@terezasi No, ve zkratce, u nás ve městě dělali spermiogram,ale jen takový základní a tvrdili, že na přirozené o.k.Když to viděl doktor v HK, tak říkal, že to je náš hlavní problém a ne mé pcos,že jestli chcem,tak půjdeme do inseminace....ale že si myslí, že to nevyjde a pak potichu řekl, že ví.....A imuno to prokázala....jeho spermie nejsou schopny vniknout do vajíčka, jsou pomalý a ne všechny o.k....

muddledgirl
5. lis 2013

@terezasi Kočko,jestli se nechceš dlouho trápit, zkus inseminaci.... 😉

terezasi
5. lis 2013

@muddledgirl Budem to řešit po Vánocích, teď tam bude frmol, že bych nic nestíhala, ale určitě po Vánocích. Myslím, že nás pak stejně oba pošle nějak na vyšetření. Pořád tak nějak doufá, že se to povede i bez pomoci. Moc si to přeju.

muddledgirl
5. lis 2013

@terezasi Jo, však v pohodě, každý to vidí jinak....Já šla po roce a 4 měsících do všeho pohlavě....a byla jsem ráda, že se už něco děje..... 😉 Ono je často zakopenej pes v partnerovi....a pak už je jedno,jestli žena ovuluje nebo ne... 😒

terezasi
5. lis 2013

@muddledgirl tak trochu mám strach z toho, jaký to pak bude. Zatím to oba bereme vcelku v pohodě.

muddledgirl
5. lis 2013

@terezasi Jak to myslíš kočko pak?

terezasi
5. lis 2013

@muddledgirl ... čekání ... možná i zklamání. Zatím teď je to v očekávání a naději.

muddledgirl
5. lis 2013

@terezasi I když přijde zklamání, tak vždy kousek zatím je zase nová naděje...vím o čem mluvím,jako hodně holek taky.....Nejlepší je snažit se být pozitivní, i když to někdy je šíleně težký....Minulý rok všechny známé otěhotněly během pár měsíců.Chvíli na to 4 těhotenství v rodině, sestřenky a přítelkyně bratranců....byl to mazec,ale je to pryč.... 😉

terezasi
6. lis 2013

@muddledgirl .. moje ségra otěhotněla za 3 měsíce, co si řekla, že si pořádí dítě.

muddledgirl
6. lis 2013

@terezasi No, jo, já mám takový všechny kámošky...některé dokonce hned....Ale člověk si nesmí myslet, že to tak musí být i u něj....Já Tě nestrašim.....Já Ti chci pomoct, aby jsi měla u sebe brzo uzlíčka....Kolik Ti je,smím se zeptat?

mimarse
6. lis 2013

Ahoj holky, všem moc přeji, aby se brzy zadařilo...zbylo mi jedno originálně zabalené balení NosiFolu...kdybyste měla některá zájem, napište do zprávy a domluvíme se na nějaké ceně.
Hezký den.

terezasi
6. lis 2013

@muddledgirl ... věk se přeci neříká ... je mi 32

muddledgirl
6. lis 2013

@terezasi Mně bude v květnu.... 😀

terezasi
6. lis 2013

@muddledgirl mě v červnu už o rok víc 😀

kacenka_p
6. lis 2013

Nám Nosifol taky pomohl 🙂

Ještě mám doma nějaké sáčky, měl by někdo zájem?

terezasi
6. lis 2013

@kacenka_p gratuluji.