Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

lusilucie
21. srp 2015

@beruska1889 no tak já beru na štítnou žlázu léky od 19let nyní tam máme nového lékaře tak uvidím co mi řekne 🙂 no s holkou nevím ono v jejich rodině u manžela mají samé kluky 🙂 jen jedna holka tam je je to rodina kluků 🙂 tak moc s tím nepočítám že by byla holka

beruska1889
21. srp 2015

@lusilucie však uvidíš 😉 holka nebo kluk, hlavně že bude prcek zdravý 😉 🙂

kajsav
21. srp 2015

Po vysazení HA jsem měla problém s menstruací, kdy nepřicházela vůbec, nebo jen občas. Doktorka měla podezření na PCO, anovulační cykly atd. Na doporučení lékařky jsem začala užívat Nosifol a cyklus se pomalu srovnal, ovulace naskočila, takže za mě můžu doporučit. 😉

lusilucie
21. srp 2015

@beruska1889 jj to jo ale už v to nedoufám že bych mohla otěhotnět .-) asi to bude v manželovy a jeho spermoškách . Tak jak to příjde tak to příjde pokud ne tak nic no sice do 35 je ještě 2roky tak snad do tý doby se zadaří 🙂

beruska1889
21. srp 2015

@lusilucie máš ještě spoustu času, do té doby se určitě zadaří... 🙂 a jsou i daleko "starší" mámy a rodiče a taky to jde... Podívej se třeba na Gotta 😉 🙂 ani věk 35 nemusí být žádná hranice 🙂 😉 mám kámošku co porodila před měsícem úžasného syna a bude jí 33 za pár dní... Takže nic není nemožné 🙂

lusilucie
21. srp 2015

@beruska1889 no to jo mému muži bude letos 46let a tak nevím třeba už jeho spermošky už budou nějáké divné 🙂

lusilucie
21. srp 2015

jinak přejí všem aby se zadařilo a mimčo bylo v pořádku a nejen mimču ale i Vám maminkám 🙂 snad se zadaři

lusilucie
23. srp 2015

stalo se to někomu myslíte že po braní Nosifolu šel s tělesnou váhou dolů normálně jsem šla o 2,5kg dolů

cítim zvědavost žádne změny v jídelníčku nemám pořád stejně jím a pohyb mám taky stejný

lusilucie
23. srp 2015

ještě jeden dotaz vím že jsou vitamíny i pro může ale může pít Nosifol i manžel nebo raději mu koupit přímo pro něj ty Vitamíny

beruska1889
23. srp 2015

@lusilucie a třeba ne... 😉 46 dneska není žádný věk... 😉 🙂 však uvidíš, nějak už to dopadne... 😉 🙂

beruska1889
23. srp 2015

@lusilucie já šla s váhou spíše nahoru ☹ jak jsou to vitamíny B tak já teda přibrala dost... ☹ 😠 ☹ ale třeba to Nosifolem nebylo... těžko říct, nechci to na to svádět... toho pohybu taky moc nemám, tak třeba to bylo tím... myslím že jsem někde četla že je Nosifol vhodný i pro muže... tak jestli mu to nevadí, ať to klidně pije... 😉 ale myslím si, že by levněji vyšly jen nějaké vitamíny z lékárny... 🙂 😉 a nebo přímo výrobci Nosifolu dělají něco podobného ale pro muže.... ale možná je to jen reklamní tah a vyjde to zbytečně draze...

lusilucie
23. srp 2015

@beruska1889 fakt no to jsem zvědava třeba přiberu ale zatím jsem šla dolů 🙂 tak uvidíme co se bude dít dál 🙂 jjj je i pro muže přímo v tabletách ještě uvidím i když jak se zmíním tak se tváří divně

beruska1889
23. srp 2015

@lusilucie no tak to buď ráda, žes zhubla... 😉 co já bych za to dala... 🙂 😉 to víš, chlapi jsou na tohle téma hákliví 😀 😀 dej tomu čas, on se přestane tvářit divně a nakonec začne něco zobat .... 😉 🙂

sofie1984
23. srp 2015

pro muže je FOLANDROL, doporučil nám ho lékař. A přítel ho bez problému užívá, na pilule moc není. 🙂

katkavfr
14. zář 2015

nezbyl slunicka nekomu nosifol??

vanilii
18. zář 2015

Ahoj devčata,
kolik sáčku Nosifolu jste denně užívaly? Na balení píšou 1 až 2 sáčky denně. Z ekonomických důvodů užívám jeden, ale říkám si, zda budeme mít v nižším množství vůbec účinek..

kajsav
18. zář 2015

@vanilii Brala jsem jeden a myslím, že to stačí. 😉

beruska1889
18. zář 2015

@vanilii Ahoj,
užívám od května 1 sáček denně z těch samých důvodů a mám doma zásobu do konce roku, tak doufám, že se mi konečně podaří otěhotnět... od ledna je to už doba... ☹ nicméně aspoň se mi konečně trochu upravil cyklus, tak snad je Nosifol v tomhle dávkování účinný ... 🙂 😉

lusilucie
18. zář 2015

taky jen jeden mám tak uvidím a sem tam jsi veme i manžel 😀

sofie1984
18. říj 2015

Ahoj, v září jsem přestala brát nosifol.A ještě se nedostavila ms. Na začátku užívání nosifol. mi zpozdil ms. Má někdo zkušenosti? díky za odpověď 🙂

paluska82
31. říj 2015

Zdravím holky, našla jsem z loňska zbytky nosifolu. Bohužel už je prošlý od 11.2014 ale podle mě tomu nic nebude. Pokud byste měla některá zájem, pisněte mi do IP, poslal bych vám to jen za poštovné. Mám jich 18ks a přijde mi škoda to vyhazovat, třeba o to některá budete mít zájem.

baskervile
3. lis 2015

Ahoj,je pravda,že jakmile se potvrdí těhu,tak se má Nosifol přestat užívat?Lékař řekl toto,ale na krabičce je,že se doporučuje užívat i v těhu 😒

lusilucie
3. lis 2015

@baskervile fakt tak to jsi kupte vitamíny normální pro těhu nebo napsat přímo výrobci alae myslím že to neuškodí neboť jsou mamče že neví že čekáj mimčo a nosifol pijí pořád by mě tedy zajímalo proč to DR říkal

beruska1889
3. lis 2015

@baskervile já si taky myslím, že to ničemu nemůže vadit, vždyť jsou to jen vitamíny, minerály a kyselina listová.... u Gynex kapek které jsem užívala dřív to vím, že se v těhotenství nesmí ale Nosifol, no nevím, je to zvláštní...

kajsav
3. lis 2015

@baskervile Mě to doktorka taky řekla "přestat užívat"

lusilucie
3. lis 2015

hmm zajímavé

baskervile
3. lis 2015

No,opravím se-četla jsem to na netu u popisu Nosifolu,ne na krabičce 🙂 Jde mi o to,že se snažíme,Nosifol jsem začala užívat na spont. potratu na doporučení lékaře.Začala jsem cca v půlce cyklu.Teď MS mešká už týden,TT negativní a nevím jestli ho brát dál,jestli se třeba zadařilo...

lusilucie
3. lis 2015

@baskervile Já bych ho brala do tý doby než by mi to potvrdil lékař že jsem těhu no nevím no vysadit ho můžete kdykoliv ze dne na den

baskervile
3. lis 2015

@lusilucie Volala jsem Mudr. včera,že jsem to ještě nedostala a // taky nikde,řekl ať ještě týden počkám a pak udělám test znovu,že jsem mohla otěhotnět později.Ovu vím jen přibližně ,je možné,že by mi ji Nosifol posunul už po tak krátkém užívání?

lusilucie
7. lis 2015

@baskervile myslím že posunout to může ale nejsem jsi jistá to spíše ti poví doktor no uvidíš a hodně štěstí 🙂