Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

rezinka9
22. únor 2013

@katy.m Prosím, co je ten drmek? A mohu to pít i když piji kontryhel nebo vsadit jen na ten drmek? Děkuji Peťka

rezinka9
23. únor 2013

@petrunula Já jej užívám dnes 6-tý den. A taky bolest na vaječníku a pocit jako na MS. Ale testla jsem ovu test a světe div se ON JE POZITIVNÍ (test. ohodně silnější, než kontrolní) - jsem přece dva roky (dle lékařů) v přechodu 😉

hankakr
2. bře 2013

Marti,mám stejný problém...mám zpoždění 6 den,ale necítím ani bolest v prsou a ani v podbříšku,tak nevím no.Nosifol dobírám druhou krabičku....

martina245555
9. bře 2013

Jsem zvědavá,zda mi nosifol opravdu pomůže..jsem docela silná vážím asi 114kilo a bojím se že kvůly nadváze nám to třeba nejde,ale znám i ženský co jsou ještě víc než já a dětí mají..no nevim uvidíme ted už dobírám druhou krabičku..

jessikak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
grafia
25. bře 2013

Ahoj ahoj ! Všechny vás moc zdravím !! Moooc vám děkuju za popsání vašich zkušeností s NOSIFOLEM. Mě ho Mudr. neporadil, ale vím o něm od švagrové, která se 3/4 roku snažila o druhé mimi a s Nosifolem se jí to povedlo a to nedobrala ani první krabičku. Změnila jsem tedy Mudr a kouplia Nosifol, prý si s tím nijak neublížím, že to má kromě jiného i dost kyseliny listové, což je taky potřeba.
Jinak já jsem na Nosifolu 14 dní a jsem tedy zvědavá na účinek potažmo výsledek 😎 Pro jistotu jsem objednala ještě jednu krabičku, ale věřím, že jí nebudeme potřebovat : 😀

grafia
31. bře 2013

Ahoj, jak tak čtu vaše příspěvky, tak jsem se rozhodla přidat jednu pozitivní zkušenost (zatím bohužel ne vlastní), ale moje švagrová otěhotněla ani ne po měsíci užívání Nosifolu a to do té chvíle 3/4 roku nemohli otěhotnět. Jednoho rošťáka už doma mají, tak si přáli druhého 🙂 A POVEDLO SE !! V červnu se nám do rodiny narodí další svišť 😎

A já jsem na Nosifolu už 20-tý den, ale zatím nic neb dorazila tetka, ale věřím, že to zkvalitní můj cyklus a mimi bude brzy taky v postýlce u nás. Snažíme se přes půl roku, mezitím jsem změnila MUDr.a v tuto chvíli jezdím k nové Mudr. ke stanovení hormonální hladiny, zatím vše OK, a příští týden uvidíme, jak je na tom partner. Tak věřím, že jediným problémem budou max. pomalé spermie, s čímž se dá už leccos dělat.

Všem vám moc držím palce, ať i vy brzy uvidíte toužebné // a ty z vás, co to štěstí už mají teď, mooc GRATULUJU !! 🙂

grafia
2. dub 2013

Ahoj děvčata !! Tak poslušně hlásím, druhé balení Nosifolu úspěšně načaté 😉
Dneska jsem byla na druhých odběrech v tomto týdnu, tak uvidíme, jestli se mi po něm nesplašila hormonální křivka 😀 😀 😀
A taky tajně doufám, že nás dovede brzy k // 🙂

kapyka
3. dub 2013

Ahoj, chtěl jsem se zeptat mám PCO menstruaci mám jen po utogestanu, který beru od 16 dne cyklu 10 dní a po té mentruuji. Myslíte že mi nosifol muže pomoci navodil ovulaci a zbavit se PCo a otěhotnět?

pavcahola
4. dub 2013

Ahoj můžu se na něco zeptat?Ten nosifol se užívá první den menstruace a nebo je to jedno kdy začnu?

grafia
4. dub 2013

Nosifol je jedno, kdy se začne užívat. Není to lék, jen vitamíny. Takže jakmile ho přineseš z lékárny, hned si ho můžeš rozpustit 🙂

pavcahola
4. dub 2013

@grafia Děkuji za odpověd určitě ho zkusím. 🙂

grafia
5. dub 2013

Ahoj děvčata !
Nooo, tak začínáme dietu a odkyselit organismus. Jinak mimi nebude ☹(((( Máme PH 6,0 ☹
Tak už lustruju info na netu a vypadá to, že nejen že odkyselíme, ale taky zhubneme 🙂) A pak snad i otěhotníme 😎
Chjo, držte prosím palce... bude to boj...ale o vítězi nesmí být pochyb !! ☹

grafia
5. dub 2013

@martina245555 - Marti, taky si prověřte PH... má být zásadité tj. 7,1-8,2, jakmile je nižší, je to špatně.
😒

adrrik
7. dub 2013

@grafia jak jste zjistila ph z moce?

grafia
8. dub 2013

@adrrik v lékárně prodávají lakmusové papírky, papírek pak porovnáte s barevnou stupnicí, která je součástí balení těchto papírků.

romanak
10. dub 2013

Ahoj, tak i já se ode dneška snažím s nosifolem 🙂 tak uvidíme, a budeme doufat

grafia
10. dub 2013

Ahoj kočky ! Tak já s Nosifolem na čas skončila, musíme se dát s partnerem dokupy po jiné stránce. Já mám tedy všechna vyšetření OK, ale jeho výsledky nejsou uplně 100%, takže uvidíme, jak na tom budeme za 3 měsíce. Už jsem to obrečela, ale věřím, že bude všechno v pořádku.
Razantně měníme životní styl, stravu, pohyb, vitamíny... to by v tom byl čert, aby to nevyšlo !!

Držím nám všem palce, ať se to brzy podaří !!!!!!

nebudka
12. dub 2013

Ahojky děvčata od včerejška užívám nosifol a chtěla jsem se zeptat, zda ste po něm někdo měl zažívací potíže?Dnes mě pekně prohnal

ddeniss
20. dub 2013

Ahoj holky, nosifol muzu jen doporucit. V lednu jsem bohuzel prodelala ZP, tak hned po dodrzeni sestinedeli jsem zacala brat nosifol. Doktorka mi ho doporucila, ze je sice drazsi nez prasky, ale hodne ucinny. Po 2 menstruacich jsme si prestali davat pozor a dalsi menstruace uz nedozila a ukazaly se zretelne // 🙂 pevne verim, ze tentokrat bude vsechno v poradku. A to mi nosifol jeste zbyl, takze obdaruju svoji kamaradku, ktera se taky snazi. 😉

muddledgirl
24. dub 2013

Ahoj všem.Ráda bych se zeptala,jestli někoho s pco bolely prsa před i po menstruaci,když jste braly Nosifol....Běžně neovuluji ani nemenstruuji.A prsa jsem vždy cítila pouze, při hormonální stimulaci nebo při braní utroše.

janininkab
25. dub 2013

ahojky holky 🙂 snažíme se o mimčo 5 měsíců. V listopadu jsem vysadila antikoncepci. Ale od té doby jsem to ani nedostala. Dr.mi furt píše prášky na menzes.ale mimčo zatím nic. Dneska mi dr.napsal NOSIFOL,tak se chci zeptat jestli je to opravdu tak účiný jak čtu 🙂 Tak se zatím mějte 🙂 Ahoj Janča 🙂 😉

muddledgirl
26. dub 2013

@kapyka Ahojky, Nosifol je přímo na pco a spoustě holkám pomohl k ovulaci a tím i k miminku.Tak budeme doufat... 😎

muddledgirl
26. dub 2013

@janininkab Tak máš pco ne,když máš anovulační cykly?Doktoři píší prášky na úpravu cyklu.Na ovulaci je Clostilbegyt.Pokud má přítel spermio v pořádku,nech si ho napsat...

muddledgirl
26. dub 2013

@ddeniss To je super, gratuluji... 🙂

muddledgirl
26. dub 2013

@nebudka Ahojky,já nemám tyto potíže...já mám opačné ☹

muddledgirl
29. dub 2013

Tak Nosifol zabírá....jupíííí.....6.den menstruace silná čárka na ovu testu /já mám pco,ale hormony v pořádku/, dnes po 4 dnech už skoro žádná.Super,jsem nadšená,že se konečně něco děje....Metoda početí podle Jonáše je zajímavá.Tvrdí,že nejvíce žen otěhotní cca 5 dní před menstruací.Podle mých OVU testů jsem ji měla pár dní po menstr.nebo cca týden...Takže zkouše testy i jindy, pokud vám nebudou vycházet v klasické dny 11.-17.

muddledgirl
29. dub 2013

A to ho piji jen 12 dní....

muddledgirl
29. dub 2013

@grafia JJ, PH dělá hodně.....hlavně kouření je průšvih....

grafia
29. dub 2013

@muddledgirl Naštěstí nekouříme ani jeden, a tak PH srovnáváme vitamíny na odkyselení organismu Pro-Balance, taky kotvičník, a stopové prvky Selen a Zinek... ještě chceme vyzkoušet Profertil, tak pevně doufám, že to zabere 😎 a my se konečně dočkáme //.