Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

styna87
3. čer 2013

Tak od čtvrtka jsem začla brát Nosifol i já...tak uvidíme🙂 Každopádně se přidávám k těm, které po něm lítají na wc...takže ho beru raději večer...🙂

hankamisa
5. čer 2013

Tak jsem byla po měsíci znova na krvi. výsledkem je, že mi po nosifolu snižuje funkci štítná žláza. v lednu jsem měla hodnoty ok a brala kontryhel a listovku. na konci března nasazen nosifol ke kontryhelu a listovce.na začátku května krev-hodnoty hodně snížené oproti lednu skoro o polovinu, vysazen kontryhel.na listovce a nosifolu jsem trvasla, že budu užívat dál. dnes hodnoty o další polovinu nižší už skoro na 0. dala jsem ji přečíst tu krabičku nosifolu a říkala, že se nemám divit. obsahuje nějaké látky, které to mohou způsobit. musím okamžitě vysadit. zbýval mi necelý měsíc do konce léčby. nosifol mi zbyl a prachy za ten použitý přijdou vniveč, páč celou du dávku nedoberu. :cert: je možné, že právě proto se mi po něm posledních několik dní zvedá žaludek a motá se mi občas hlava..

muddledgirl
7. čer 2013

Ahojky,chci se zeptat,jestli někdo uživáte utrogestan i Nosifol.Mám PCOs a beru teď jen toto,utrogestan 15-24.DC.Ale cyklus je pokaždé jiný.Před nosifolem jsem ho měla i 33 a minule jsem to doslala 23.DC ještě při braní utrogestanu.A teď je 27DC...Tak uvidíme.... 😎

ruzicka_2
10. čer 2013

Tak dnes jsem jsem si konecne koupila na doporučení od gynekoložky ten Nosifol od zitra zacinam uživat chci se jen poradit jak ma byt u toho pravidelna strava a co bych mela pritom nejvice papat 🙂 budu se snazit co nejpestrejsi stravu a to ovoce a zeleninu ale pokud mate nejake zkusenosti budu rada za radu asi je nejlepsi jist na co budu mit chut . Snad to brzy za ucinkuje a budou //. Drzte nam pesticky. 😉

dinnuska
10. čer 2013

takže děvčata :o) !!!!! Nosifol jsem brala, protože se nedařilo a doktor mi řekl, že mám PCOs , druhou krabičkou mám skoro celou dobranou a dnes jsem byla na druhé kontrele. Pídě se tam klube krásně v děloze, od minulého týdne povyrostlo, zprvu se to doktorovi nezdálo, že mu to nesedí s ovulací , protože to maj klasicky tabulkově,že by měla být 11. den. takže dneska kontrola, mimčo tam je a roste a náznaky srdíčka tam jsou taky .... Takže Jestli tomu Nosifol dopomohl, budu jedině doufat , že to tak je

ruzicka_2
10. čer 2013

@dinnuska Ahojky tak to moc gratuluji ze se Vam zadarilo ja jsem si dnes take zasla pro NOSIFOL po doporuceni od gynekolozky cekala jsem az bude trochu levny a doufam ze nam pomuze a budem se brzy tesit ze budu mit na tehotenskem testiku // taky nam to s pritelem nejde snazime se tez pres rok . Snad brzy napisi tez pozitivni vysledky a podelim se s pozitivnimi //. 😉 At Ti maly drobecek roste a hlavne at je zdravi muzu si te pridat mezi pratele.

ija1
10. čer 2013

taky ho uz druhy tyden beru a doufam, ze bude k necemu...........

oldana
10. čer 2013

já už beru druhou krabičku, a tento měsíc poprvý budu slevodat ovulku pomocí ovu testů, tak sem na to zvědavá. Případám si jako beznadějný případ 😒

ija1
10. čer 2013

to ja obcas taky, nechapu ze poprve to slo hned....a ted uz skoro rok nic.........

dinnuska
11. čer 2013

@ruzicka_2 jasně.

ruzicka_2
11. čer 2013

@ija1 to mi s pritelem se uz snazime taky rok do tedka porad nic az kdyz jsem sla k nove gynekolozce tak jsem ji o nasem problemu rekla a doporucila mi tyto vitaminy a co jsem si tu procitala tak nastavajici maminky tu maji pozitivni zpravicky tak uvidime kdy se nam postesti pozitivni // po tomto pomocniku . 😉

ija1
11. čer 2013

@ruzicka_2 - no ja nevim, nikdy jsem to nezkousela, tak snad pomuzou, no uvidime.........

maja1111111
20. čer 2013

Ahojky mužu se přidat,je tady někdo komu pomohl nosifol k otehotneni??...nechce se mi číst celou diskuzi 🙂 ..já mam za sebou ivf a 2 ket a prd,nakonec sem otěhotněla měsíc poté přirozeně(ač sem pry mela nepruchodne vejcovody) takže ted to chceme zkoušet normálně..na umělé se mi už nechce..mám ztěch leku 20kg navíc a zdravotní problémy..tak mi doktorka doporučila nosifol..zatím ho beru 1 ,měsíc.. 😕

ija1
20. čer 2013

ja jsem slysela o dost lidech......navic uz asi od ctyr doktoru nezavisle na sobe....takze v nej vkladam nadeje.........taky ho beru prvni mesic a uz mi posunul termin ovulace do spravneho terminu..........

ruzicka_2
20. čer 2013

Ahojky holky mam jen dotazek na nosifol obcas se mi stane ze i ten multak si vemu vecer a nektery den se stane ze i behem dne doufam ze to nejak na tom nezalezi hlavne kdyz denne tak jak je psane na krabicce , muzu rict mam uz za sebou 12.ty sacek a zafungovali moc dobre ted teda mam Ms ale prekvapena urovnalo mela jsem je jen tri dny ze zacatku teda prujem jak tu ostatni pisi ale jak to beru vecer tak se to urovnalo tak jen doufam ze uz za par mesicu . Mozna drive se nam povede maly drobecek. 😉

michaelarackova
20. čer 2013

Holky, a jaký den cyklu se má začít brát? A nevíte, jestli pomůže i na špinění během cyklu??

ija1
21. čer 2013

@michaelarackova - kdykoli.......... to druhy nevim.....

ija1
21. čer 2013

@ruzicka_2 - mne se posunula ovu asi o 4 dny presne do terminu.......tak jsem taky zvedava.........

bezradna
21. čer 2013

Ahoj holky, já jsem si toho zažila už dost - 2010 zamlklé těhu, 2011 mimoděložní, 2012 opět zamklé... Pak se rok nedařilo otěhotnět, až jsem náhodou našla tuhle diskusi o Nosifolu. Objednala jsem si hned těch 5 balení, začala brát po skončení MS a než jsem stihla načít to druhé, měla jsem pozitivní těhu test! Včera jsem byla na kontrole u Dr, jsem v 7. týdnu, potvrzena srdeční akce, což je u mě poprvé ze všech těhotenství. Nosifol beru dál, mám prý až do konce prvního trimestru. Nevím, zda to tentokrát dotáhneme až do zdárného konce, ale věřím tomu, že za všechny tyhle "dílčí úspěchy" může právě Nosifol!! Takže nelitujte peněz, funguje to. 🙂

ija1
21. čer 2013

@bezradna - gratulace velika 🙂))))))

ratatooy
21. čer 2013

holky a není nahodou nosifol obyčejná kyselina listová?

michaelarackova
21. čer 2013

@ratatooy NosiFol® je doplněk stravy s vysokým obsahem inositolu - což je ta nejúčinnější látka v něm, kyseliny listové, hořčíku a vitamínů B6 a B12

hankamisa
21. čer 2013

tak já dobrala 5 krabičku a těhu nejsem,jen jsem přibrala 3kg. takže s ním končím.

oldana
21. čer 2013

Ja beru druhou krabicku a ovu test mi sily coz sem do ted neznala tak uvidime co z toho bude 😉

ruzicka_2
22. čer 2013

@bezradna Take se pripojuji ke gratulaci taky jsem ho zacala brat pred dvema tydny pred Ms a pomohlo na upravu menzes takze taky snad brzy potvrdim ze Nosifol funguje dodelavam prvni krabicku tak uvidime snad brzy taky potvrdim tez to stesticko a budu mit na testiku //. 😉

ratatooy
23. čer 2013

ja myslim že je to dobrý placebo

oldana
23. čer 2013

@ratatooy ... taky sem nad tim tuhle uvažovala...ale co , tak ať 😉 😎 😠

ratatooy
23. čer 2013

@oldana jasny i placebo funguje a koikrát líp než léky

hudala
26. čer 2013

Ahoj holky, mám dotaz. Vy co berete Nosifol tak ho berete 1x nebo 2x denně?

ija1
26. čer 2013

@hudala - 1x ...