Nosifol, Sarapis, Femigard, jaké máte zkušenosti?

luli11
3. dub 2013

Ahoj holky, moc ráda bych znala vaše zkušenosti s těmito doplňky... Děkuji ;)
Máme už jedno díťátko (21 měsíců) a od ledna se snažíme o druhé...

veruska007
3. dub 2013

Mně pomohl sarapis a kontryhel. Fakt hodně. Před sarapisem jsem byla půl roku bez MS, bez ovu... a pak jsem po půl roce (a dvou baleních sarapisu) byla těhotná 😉. Později jsem už brala jen kontryhel, piju i teď, celé těhu 😉

olgaj
3. dub 2013

Mě by to také zajímalo. My se snažíme už asi 8měs., první dítko hned. Dnes mi Dr. doporučila Sarapis, tak začínám brát.

maybe72
3. dub 2013

@veruska007 přeju pěkný den, chci se jen zeptat, jaký sarapis jsi užívala, našla jsem několik přípravků s tímto názvem... Díky za odpověď a ať jste všichni zdraví!!!

chrisula
3. dub 2013

@luli11 ja otehotnela po dlouhe dobe po nosifolu,ale sekundarni potrat...doporučuji nosifol

berynka
3. dub 2013

Brala jsem nějakou dobu Sarapis na PMS a otěhotněla hned, jak to bylo v plánu 😉 .

luli11
autor
3. dub 2013

Holky moc děkuji 🙂
Při první jsem právě začala brát sarapis a asi 14 dní na to jsem našla // tak nevím jestli to bylo diky sarapisu... Já měla sarapis mensis, myslím že se to tak píše ;) no a na nosifol jsem četla jen velice pozitivní reakce tak mě to zajímalo ;) nosifol je prý novinka a prý hodně účinná 🙂 a nevíte kdy začít brát? Jsem cca za půlkou cyklu a ovulka zatím stále nikde :(

luli11
autor
3. dub 2013

Ještě mě napadlo, myslíte, že by se to dalo užívat dohromady? Nosifol i sarapis??? Asi ne, že? :D

olgaj
3. dub 2013

@luli11 mně Dr. doporučila Sarapis soja a mám brát jen jednu denně (2 prý jsou pro horší případy, spíš pro starší ženy) a mohu začít hned, nezávisle na cyklu. Ale v diskuzích jsem našla, že berou holky ty 2denně. Tak teď nevim, zda nemám rovnou brát taky 2.

luli11
autor
3. dub 2013

Ten sarapis mi předtím taky řekli pouze jednu denně, ale já měla ten mensis a měla jsem ho opravdu pouze 14 dní a zbytek jsem vyhodila 🙂

veruska007
4. dub 2013

@maybe72 Ten obyčejný, klasický sarapis. Ty další prý nejsou tak vhodné. Jinak jsem brala cca prvních 10 dni 3x denně, potom 2x denně.