Ovulační krize? Setkaly jste se s tím?

kacka2
3. bře 2009

mam na vás dotaz,
mé kamarádce co se snaží o mimčo sestřička na gyndě řekla, že má ovulační krizi.
Po normální MS jí za další tři dny přišla MS znovu a trvala 6 dní, prý je to z únavy, stresu atd.
Nesetkali jste se s tím někdo?

Dřív měla MS naprosto v pohodě, jen poslední dobou jí má třeba opožděně a pak najednou velké krvácení a bolesti, a teď tohle.
díky za rady, já řešila že jsem žádnou MS neměla, tak v tomhle se nevyznam 😒

veria
3. bře 2009

Hm, sestřička pořád slyší o finanční krizi, až se jí to nějak pomotalo 😉

elana
4. bře 2009

Taky mám ten dojem🙂

Ovulační krize je, pokud vím, komplex nepříjemných symptomů, které někdy a někomu provázejí ovulaci, tj. bolest břicha, náladovost..(víceméně dost podobné PMS), jakmile folikul praskne, zmizí i potíže.

mmaxicka
21. pro 2009

ahojky holky nevite prosim nekdo jak se zbavit ovulacni krize? casto me v pulce cyklu silne boli bricho :-/ kdyz jsem se na to ptala pani doktorky rikala ze to muze byt prave ovulacni krize, ze nektere zeny jsou citlivejsi a mivaji bolestivou ovulaci... dnes jsme si delala ovu test a byl pozitivni tak to bude ono...jenze snazime se o miminko ale pri techto bolestech si tuleni neumim predstavit ... tak je to asi trochu zacarovany kruh 😢

strouzek
21. pro 2009

teda pojem ovulační krize jsem nikdy neslyšela ale když si tak pamatuju měla jsem jí asi taky. vždycky při ovu mě šíleně bolela hlava a měla jsem bolesti na jedný straně. pravda že někdy mě to bolelo i při sexu že jsem už fakt chtěla aby byl konec. ale otěhu jsem takže krize zažehnána 😀

strouzek
21. pro 2009

ježiš co zapoměla jsem napsat že jsem měla bolesti na jedný straně břicha 😉

mmaxicka
21. pro 2009

no ja si prave dneska delala testik a kdyz vysel pozitivne tak jsem se zacala tesit na tulenicko, jenze ted ani pomysleni 😢 tak bych se toho potrebovala nejak zbavit, protoze jestli to takhle bude pravidelne tak se toho mimiska nedockame 😢

strouzek
21. pro 2009

maxim no jestli je dneska ovutestík pozitivní a bolí tě břicho tak stejně dle mě bude ovule až zítra. já jsem jednou měla ovuli takovou že jsme jeli od tety v autě a začlo mě šíleně bolet břicho že jsem myslela že nedojedem dom, jakoby cítila to vajíčko jak se uvolňuje dolů ale dle teplot jsem měla ovuli stejně až druhý den.

mmaxicka
21. pro 2009

aha tak to dik za info, to jsi me trochu uklidnila.. a co ti na ty bolesti pomahalo? nejake teple obklady nebo neco... nebo proste to jen pretrpet

strouzek
21. pro 2009

nic většinou mě to stejně bolelo v průběhu dne když jsem někde byla, sice ne každej měsíc, řekla bych že ob měsíc asi když zrovna ovuloval levej vaječník. zkus třeba teplou sprchu to by mohlo pomoct, teď v těhu když mě bolí spodek tak sprcha pomůže vždycky

mmaxicka
21. pro 2009

tak jo, jdu to asi hned zkusit a jdu to zaspat a tulenicko se holt bude muset odlozit...koukala jsem do tveho alba, a moc gratuluji k tehu po tech vsech peripetiich 🙂

strouzek
21. pro 2009

díky maxim ať se povede brzo i tobě, třeba ta vánoční atmosféra zabere a budete mít skoro vánoční mimi 😉