• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plané neštovice - očkování před otěhotněním?

10. května 2014 
Ahoj, chtěla jsem se zeptat - jako malá jsem neprodělala vůbec žádnou z dětských nemocí - spála, spalničky, neštovice... Teď se snažíme o miminko,a dočetla jsem se, že jsou neštovice v těhotenství nebezpečné. Nevíte, zda se očkují i dospělí a kolik to případně stojí?? Díky za odpověď.
8. kvě 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, naočkovat se určitě nechat můžeš. Já jsem to také před otěhotněním zjišťovala, protože jsem neprodělala skoro žádnou dětskou nemoc. Nakonec jsem si u praktické doktorky nechala udělat testy na protilátky a vyšlo mi, že proti všemu protilátky mám. Přijde mi to lepší než se zbytečně nechat očkovat.
8. kvě 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ja se nechala ockovat v listopadu.jedna davka stala 1500,- a jsou potreba dve:slight_smile:
8. kvě 2014 v 18:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Po ockovani se nema mesic, podle vyrobce dokonce 3 mesice otehotnet, tak to chce dobre planovat.
http://www.vakciny.net/doporucene_ockovani/vzv.html
8. kvě 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky bych šla nejdřív na ty protilátky, mohla jsi je prodělat skrytě.
9. kvě 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@evule1982 A ty testy na protilátky se prosím platí?
9. kvě 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniquecz Já jsem nic neplatila. Zkus se zeptat své obvoďačky. Myslím, že když jí řekneš, že se chystáš otěhotnět, tak by s tím neměl být problém.
10. kvě 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky jsem nic neplatila.obvodak nebo gyndar by to odebrat meli.
10. kvě 2014 ve 13:14  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek