• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po styku mě pálí v pochvě, jsem alergická na sperma?

17. dubna 2013 
Potřebuji poradit, protože si po diskuzi s gynekoložkou připadám jako hypochondr. Po nechráněném styku mě velmi pálí v pochvě. Pálení začíná zvolna a je intenzivní cca půl hodiny, pak ustupuje, ale nepříjemné pocity trvají déle.
Doteď jsem to moc neřešila, při milování jsme používali kondom a vše bylo v pořádku.
Teď se ale chceme začít snažit o mimi a podle toho, co jsem se na internetu dočetla, tohle může docela bránit.
Doktorka si ale myslí, že to nic není, dělala mi testy, ale jen cyto a tam je prý vše v pořádku. Mám z ní pocit, že se mě snaží ukonejšit, že mi nic není nebo že mi nevěří.
Máte s tím některá zkušenosti? Myslíte si, že by mi třeba pomohli na alergologii?
Děkuji
18. únor 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruscha mě to zjistili na imunlogii.. ale žádné pálení jsem neměla..
18. únor 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruscha alergii na sperma mi zjistili na imunologii v Podolí, ale k tomu všetření potřebuješ doporučení od svého gynekologa a musí tam jít i tvůj manžel (partner) :wink:
18. únor 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to zažívala, no postupem času mě to přešlo. Neřešila jsem to, ale je pravda, že sex jsem zrovna nadvykrát nemusela. :frowning2:
18. únor 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to resi imunologie, ale mela jsem doporucenku od gynekologa.
18. únor 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky za odpovědi.
Pořád nevím, jestli nezměním lokál/ gynekologa - prý mám přijít den "po", že mi udělá nějaké stěry. Ale co asi zjistí až druhý den?
V každým případě to začneme zkoušet, budu si hlídat plodné dny BT a snad se zadaří i bez pomoci g...
18. únor 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle resime my celoz dobu ok ale ted jsem ve 28tt a asi od zacatku mam to same paleni apod pak vse odezni a pritel si i na pindikovi osype a nevime co stim k dr ho nedostanu to muzske ego ale 100% je verny
18. únor 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje ..to bude asi alergie na dítě :slight_smile:)))..chlapi to mívají často :grinning:
18. únor 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No u toho meho nevim :D driv chtel sex,a ted posledni dobou co.mam porad nejake problemy nechce ani sex aby neublizil me ani mimi i kdyz se docetl ze mimi nemuze ublizit ale jsem.na rizikovem tak se boji.tak snad doufam ze po porodu bude vse ok
18. únor 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala jsem Vám zprávu do soukromých.
19. únor 2013 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja mela uplne to same co popisujes! Spravilo se to az po vysazeni ATk:slight_smile:
17. dub 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek