Po styku mě pálí v pochvě, jsem alergická na sperma?

pindruscha
18. únor 2013

Potřebuji poradit, protože si po diskuzi s gynekoložkou připadám jako hypochondr. Po nechráněném styku mě velmi pálí v pochvě. Pálení začíná zvolna a je intenzivní cca půl hodiny, pak ustupuje, ale nepříjemné pocity trvají déle.
Doteď jsem to moc neřešila, při milování jsme používali kondom a vše bylo v pořádku.
Teď se ale chceme začít snažit o mimi a podle toho, co jsem se na internetu dočetla, tohle může docela bránit.
Doktorka si ale myslí, že to nic není, dělala mi testy, ale jen cyto a tam je prý vše v pořádku. Mám z ní pocit, že se mě snaží ukonejšit, že mi nic není nebo že mi nevěří.
Máte s tím některá zkušenosti? Myslíte si, že by mi třeba pomohli na alergologii?
Děkuji

fori
18. únor 2013

@pindruscha mě to zjistili na imunlogii.. ale žádné pálení jsem neměla..

terkao
18. únor 2013

@pindruscha alergii na sperma mi zjistili na imunologii v Podolí, ale k tomu všetření potřebuješ doporučení od svého gynekologa a musí tam jít i tvůj manžel (partner) 😉

katka_mel
18. únor 2013

Taky jsem to zažívala, no postupem času mě to přešlo. Neřešila jsem to, ale je pravda, že sex jsem zrovna nadvykrát nemusela. ☹

delisaaa
18. únor 2013

jj, to resi imunologie, ale mela jsem doporucenku od gynekologa.

pindruscha
autor
18. únor 2013

Díky za odpovědi.
Pořád nevím, jestli nezměním lokál/ gynekologa - prý mám přijít den "po", že mi udělá nějaké stěry. Ale co asi zjistí až druhý den?
V každým případě to začneme zkoušet, budu si hlídat plodné dny BT a snad se zadaří i bez pomoci g...

zlatickamoje
18. únor 2013

Tak tohle resime my celoz dobu ok ale ted jsem ve 28tt a asi od zacatku mam to same paleni apod pak vse odezni a pritel si i na pindikovi osype a nevime co stim k dr ho nedostanu to muzske ego ale 100% je verny

elu
18. únor 2013

@zlatickamoje ..to bude asi alergie na dítě 🙂)))..chlapi to mívají často 😀

zlatickamoje
18. únor 2013

No u toho meho nevim :D driv chtel sex,a ted posledni dobou co.mam porad nejake problemy nechce ani sex aby neublizil me ani mimi i kdyz se docetl ze mimi nemuze ublizit ale jsem.na rizikovem tak se boji.tak snad doufam ze po porodu bude vse ok

petikx
18. únor 2013

Napsala jsem Vám zprávu do soukromých.

korticka
17. dub 2013

Ahoj ja mela uplne to same co popisujes! Spravilo se to az po vysazeni ATk🙂