Polyp v děloze, za jak dlouho se budeme moct snažit?

hanisska
24. črc 2013

Ahojte holky, vždy když jsem potřebovala radu, tak jsem koukla na tyto stránky a našla, co jsem potřebovala. Ale teď jsem hledala a bohužel nenašla, tak bych se chtěla zeptat a snad mi poradíte nebo přidáte Vaše zkušenosti.
Mám už dvě děti a jde o to, že jsem v únoru byla na revizi dělohy s kyretáží - ZT dvojčátek. Po 6-ti nedělí jsem dostala MS a tu jsem pravidelně dostavála po 28dnech, až teď v červenci jsme si řekli, že se začneme znovu snažit - po snažení jsem špinila asi tak 2-3 dny -pak to ustalo a pak zase asi 2dny -ale jen slaboulince. Pak jsem o 4dny dříve dostala MS. Moc se mi to nezdálo a zašla na gyndu, dr. mi udělala utz a našla ve střední části dělohy polyp nebo zbytky po té kyretáži. Ale to se mi nezdá, když jsem měla ms pravidelnou a takovou normální, snad by se to vše vyplavilo,ne?? Jinak žádné problémy nemám a dr mě poslala znova na vyčištění dělohy kyretou. Nevíte, když půjdu na odstranění toho polypu, za jak dlouho se budeme zase moct snažit o miminko???? Může za to slaboulinké špinění korhytelovýí čaj??? Dá se ten polyp odstranit nějak lehčeji??? Moc děkuji za odpovědi a přeji krásný sluníčkový den.

consti
24. črc 2013

@hanisska Ahoj mám odpověď jen na jednu tvoji otázku. Já třeba po kontryhelovém čaji špinila a dokonce mi totálně rozházel menstruaci (jinak pravidelnou). Takže myslím, že po něm klidně špinit můžeš! 😎

hanisska
autor
24. črc 2013

Moc děkuji.. 🙂 uvidíme, jen mám strach, že tam ten polyp bude a já zase budu muset čekat několik měsíců, než se začneme snažit... Ale jsi hodná, že jsi odepsala.. 🙂

mandragora10
25. črc 2013

@hanisska Ahoj, mně zjistili polyp během prvního těhotenství, které proběhlo naprosto bez problémů, porod více méně taky, ale při odloučení placenty se mi placenta o ten polyp zadrhla a kus jí tam zůstal, tak mi to dost složitě vyndávali. Pak jsem měla hodně silnou menstruaci, tak jsem se před plánováním druhého mimča poradila s doktorem, že ho odstraníme. Po cca 2 měsících od operace jsem hned otěhotněla. Operace byla na cca 20 minut v plné narkóze, odpoledne už jsem byla doma a cca týden jsem se měla šetřit a 6 týdnů bez sexu 🙂

hanisska
autor
25. črc 2013

@mandragora10 - moc děkuji za příspěvek.. 🙂 Dnes jsem se rozhodla, že pokud to půjde tak půjdu na ambulantní hysteroskopii 🙂 Snad mě vezmou, byla bych teda moc moc ráda.

mandragora10
25. črc 2013

@hanisska Budu držet palce, ať to dopadne a jsi v pořádku 🙂

hanisska
autor
25. črc 2013

@mandragora10 - moc moc děkuji, taky v to budu doufat. 🙂

crazyduck85
25. črc 2013

Ahoj. Mě polyp zjistila doktorka loni v červnu, když jsem otěhotněla. Bohužel jsem měla ZT ve 12 tt a musela na kyretáž a nyní ho nemám .. nevím zda mi ho odstranili či odešel sám, ale doktrorka mi říkala že je to ambulantní zákrok a snažení se nemusí kvůli tomu odkládat. .. ale každý doktor má na věci jiný názor, tak nevím co ti poradit 🙂)

hendrychovadeni
Autor odpověď smazal
Zobraz