5 dní průjem v 33tt

lucaaaaaaqa
23. srp 2017

Holky pomoc už 5 dni mám průjem a zvracela jsem na gynde mi řekli ze Malej je v pořádku ale
když do dvou dnů to nebude fajn musím na výťer kvůli salmonele včera už to vypadalo docela dobře ale dneska jsem se zbudila a mnela hrozny krece a průjem jako blázen sama voda ale proudem úplně zelené tmavě omlouvám se za detail ale k doktorovi proste nedojdu ten záchod sebou vzít nemůžu :/ volala sem a řekl dietu jenže pomůže to? Jsem v 33tt díky

lentilka84sm
23. srp 2017

Ty jo, asi bych si dala mega vlozku a valila uz ted. I kdybych nebyla tehotna.

aronek
23. srp 2017

@lucaaaaaaqa byla jsem na pohotovosti s tím samým a dr mi řekl, že pokud to trvá tři dny a déle, tělo se hodně odvodní a je potřeba dojet na kapačky.

lucaaaaaaqa
autor
23. srp 2017

@aronek počkej jako fakt ? Pane Boze :( to snad ne uvidíme zejtta mám jít na vyter :/ tak uvidím co mi řeknou je to šílený je mi zle jako nikdy

aronek
23. srp 2017

@lucaaaaaaqa bylo mi taky hrozně. Do toho mně bolelo břicho a byla jsem po dvou CS, tak jsem raději jela, aby nebyl problém s jizvou. Hlavně pij a odpočívej. Mně se pak ten průjem hodně vracel, ale vždy tak na dva dny. Mělo jsem ho i po porodu a to jsem myslela, že umřu. Rozfikané břicho, vstát jsem nemohla a lítala jsem na záchod ☹

lentilka84sm
23. srp 2017

Hlavne zeleny by to urcite byt nemelo. Tak drzim palce at je to jen nejaka mensi infekce a nic zavaznyho. Musi to byt des 5 dni takovej prujem ☹

lucaaaaaaqa
autor
23. srp 2017

@aronek Ach Jo to bude tím ze sem si to ještě nevyzrala od zacatku Mi nic nebylo tak to budu mít teď Ach Jo :( no právě to je hnus ne zelená šílený snad bude vše Ok

lucaaaaaaqa
autor
23. srp 2017

@lentilka84sm no uvidíme Dekuju moc sem fakt na prášky už pravé ze tenhle průjem mám jen dneska do dneska sem mnela proste průjem 2x denne trochu ale tohle je mazec

lucaaaaaaqa
autor
24. srp 2017

Tak mi udělal vyter a čekáme
Nejist to nevím jak udělám mám hrozny hlad už teď takže uvidíme :o mám pit pití to je tak nějak vše co nám rekl ale mysli Si ze to salmonela je tak nám držte palce za dva dny jsem zhubla 2 kila :/