Pomohla vám laparoskopie k otěhotnění?

katuska23
13. říj 2008

Je tu sice už téma laparoskopie ale nikdo nereagoval,tak snad admini prominou.Ráda bych si přečetla příběhy těch,které brzy po laparoskopii otěhotněly.Brzy mě čeká taky a vidím to jako určitou naději....

lumixii
5. říj 2013

Ahoj všem, tak i já se přidávám.. V pátek jsem zjistila, že mě v pondělí čeká laparka. Mám z toho strach, ale na druhou stranu se už těším, že to bude za mnou..

veri2424
16. říj 2013

@katuska23 Ahojky, mě před prvním těhotenstvím dělali lap a pomohla. Doktor říkal, že jsem měla válečníky potažene jakousi Blankou a ze to na ultrazvuku není vidět. Odstranili to a asi za tři měsíce jsem byla těhotna. 🙂 takže za mě je lap určitě v některých případech Pomoc na pravém miste. Přeji moc štěstí.

veri2424
16. říj 2013

Myslela jsem vaječníky. :D

acinka83
17. říj 2013

Ahoj holky, tak se k vám přidám. Já byla na laparce minulý rok v listopadu a nenašli žádný problém, proč by nebylo možné otěhotnět. Je to skoro rok a stále se nám bohužel nepovedlo ☹ Takže za mě : pokud člověk nemá zdravotní problém, který se v tom okamžiku odstraní a pak se podaří otěhotnět, tak laparka k otěhotnění jinak nepomůže.

lucijeta
18. říj 2013

tak s tím musím nesouhlasit.. taky u mě nic nenašli, vše ok, ale možná pomohlo to samotné "profouknutí" a zadařilo se hned druhý cyklus po ní.. 17.měsíc snažení.
takže za mě, určitě bych se lapárce nebránila 😉

manana17
18. říj 2013

@lucijeta Ahoj 🙂 ja som 2 týždne po diagnostickej laparoskopii.... Kedy ste sa začali opäť snažiť????

lucijeta
18. říj 2013

@manana17 hned po první ms 😉

manana17
25. říj 2013

@lucijeta A kedy si potom zistila, ze sa vam to podarilo???? 🙂
A inak gratulujem !!!!!!!!! 🙂

lucijeta
25. říj 2013

@manana17 13.2. jsem byla na lapárce a 23.4. se zadařilo, // jsem našla 8.5. 😵 díky 😉
držím pěsti..

manana17
26. říj 2013

@lucijeta Dakujeeem 🙂!!!! A aj ti nieco zistili na tej laparke???

lucijeta
26. říj 2013

@manana17 nn, vše bylo ok a druhý cyklus po ní se zadařilo 🙂

olga20
8. pro 2013

Ahoj holky, tak já byla teď ve středu na laparce, tekutina se nedostala do vejcovodů, zjistili, že tam mám moc těch ,,řas", takže mi je odstranili, vyčistili to tam, tak jsem zvědavá, jestli to pomůže 🙂

leya3243
11. pro 2013

ahoj, u mě je to měsíc a pár dnů co jsem po laparce, zjistili neprůchodný jeden vejcovod, máme tři měsíce na snažení a pak umělé. Moc doufám, že nám to vyjde přirozeně... ms mám dostat 17/12, ale cítím jako by měla přijít už dnes, je mi pořád nějak špatně, kéž bych byla těhu... akorát u mě už je to asi vše vsugerované... 😒

cassis1
13. pro 2013

@manana17 my taky hned a měsíc po jsme taky otěhotněli. Tedy po první MS.

cassis1
13. pro 2013

@manana17 ale koukám, že to je už příspěvek z října....takže už neaktuální odpověď.

merlikotka
5. zář 2014

Čauko tak já už mám tu laparoskopii a pertubaci za sebou... / hysteroskopii nee, páč mi přišly měsíčky/ 🙂
Měla jsem tam nějaké srůsta a jeden neprůchozí vejcovod.... byla to brnkačka, nebylo čeho se bát.... spíš ted je to nefajn, jak se to hojí 🙂)))

merlikotka
5. zář 2014

@leya3243
ahoj, můžu se zeptat, jak dlouho po laparce jsi ještě měla bolesti bo nepříjemné pocity v bříšku?

llenn
5. zář 2014

@merlikotka ahoj, jsem taky po laparo, už ale v lednu, po laparo žádné bolesti, vše v pohodě..přeji hodně štěstí a zdraví

leya3243
8. zář 2014

Ahoj, otěhotněla jsem 3. měsíc po laparce, bolesti při začínajícím menzes byly příšerné. Jednou jsme jeli i na pohotovost... teď mi chybí měsíc do porodu 🙂 přeju hodně štěstí 🙂

jani2013
7. říj 2014

@leya3243 A ty bolesti se Ti zhoršily po laparce?

jani2013
7. říj 2014

Holky kolik dnů jste byly po laparoskopii hospitalizované? Dá se říct, že bych třeba v pátek mohla jít na operaci a v neděli by mě propustili? Mám to v práci s volnem dost složité. ☹

kijokena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petula91
18. únor 2015

Ahoj holky, jaká je čekačka na tu laparoskopii? Museli jste se objednat třeba až na termín o měsíc později, nebo vás vzali hned?
Me doktorka doporučila laparoskopii kvůli podezření na PCO a ještě mi strašně pomalu dozrávají vajíčka.. prvně asi zkusíme iui a pak tu laparku..co myslíte? 🙂

polemicka
9. bře 2015

Doktor u mě našel na ultrazvuku dvě velké cysty, na obou vaječnících. Jedna praskla před laparoskopií a druhá se ukázala jako endometriom(sliznice děložní omotaná kolem vaječníku), kvůli neustálým bolestem při operaci objevili i srůsty, které odstranili a díky šikovnému panu doktorovi mám konečně šanci otěhotnět, s tím, co jsem tam měla by se nepovedlo. Teď už jen čekáme na // 🙂 Takže za mě laparoskopii doporučuji 🙂!

petula91
13. dub 2015

Tak to je super! Hlavně aby se brzy už zadařilo 🙂
Mě to čeká už za 14 dní laparka..

alcar
13. dub 2015

@petula91 ja taky mela PCO a laparka mi pomohla. Byla to uplne prvni vec v lecbe, kterou jsem podstoupila. Udelali mi drilling, pak nasadili Clostilbegyt a vajicka najednou byla! Dodnes si myslim, ze nebyt toho drillingu, tak jenom Clostil by mi nepomohl. Urcite to k necemu bude. Drzim pesti. A nebojte, neni to nic hrozneho. 😉

petula91
13. dub 2015

Já jsem právě brala tři cykly Clostyl a zareagovala jsem na něho v podstatě jen ten první cyklus. Tak snad mi udělají taky ten drilling a bude vše v pořádku. Hodně se bojím endometriozy a podobně..čim víc se to blíží, tím víc začínám být nervozní ☹

alcar
13. dub 2015

@petula91 tak ja mela nastesti jinak vsechno ok, az na ty vajecniky. Urcite doporucuji, pokud ti budou delat jen ten drilling, jeste jednou trimesicni cyklus s Clostilem hned potom, co dostanes prvni polaparoskopickou ms. Necekej! 😉

petula91
13. dub 2015

@alcar Tak to bych si asi netroufla brát ho sama od sebe 😉 ale uvidim až půjdu potom na kontrolu a domluvim se s doktorkou co a jak...Ted jen doufám, že tam nebude žádný problém. 😔

alcar
13. dub 2015

@petula91 tak samozrejme, ze po domluve s dr.! V jinem smyslu jsem to ani nemyslela! 😉