Pořád špiním, i přes léčbu Proverou. Máte zkušenost?

pajca
15. led 2008

Ahoj holky založila jsem toto téma, protože už si nevím rady.Pořád špiním i přes léčbu Proverou. V odborných literaturách jsem četla, že to může být známka neplodnosti. Nemáte někdo zkušenosti?

fifinka31
30. led 2009

Vlasti tak to sis uzila tedy,no,mas to za sebou a ted si muzes uzivat to ze jsi maminka miminka 😉
Evavs,klidne se pridej,i kdyz v posledni dobe tu sme porad stejna skupinka,z toho mi vsecky otehotnely 😝 ,takze dukaz ze se spinenim to jde.My se snazime uz 2 roky o mimi,spineni mne trapi uz dlouho,co trochu zabira jsou kapky z Drnku obecneho+ascorutin+Utrogestan-s tim sice spinim taky pred MS,ale treba jen tak 2 dny,a mam i cykly klasicky 28-29 denni.Bez UTR.mivam cykly 24-25denni a spineni byvalo delsi,cili prislo drive.
Holky jinak druhe IUI-zase nic,12dpo vecer zacalo spineni,vcera uz silnejsi,a dnes uz se rozjizdi pomalu MS.Opet mam pocit ze proste NIKDY neotehotnim!!!Dalsi cyklus se asi vyprdnu na IUI,nechame to prirozene a dalsi cyklus ta laparka-boze at uz ji mam za sebou!!!
Evavs,napis nam neco o sobe,jak dlouho uz se snazite,co uz mate za sebou za vysetreni a tak.Ja su zvedava 😅

mabe
30. led 2009

Ahoj holky, pridavam se s problemem spinenim. Pred dvouma 🙂 rokama jsem prestala brat HA po 10 letech. Totalne me nefungovalo telo. Po hormonech jsem zjistila, ze jsem tehu. Bohuzel to nevyslo. Pak cykly byly rozhozene. Po roce opet tehu- zase to nevyslo. Porad mivam cykly s kratsi lutealni fazi. Mivam ji tak 7-10 dni. Mivam takove divne spineni - kdyz jsem na velke, tak jakoby zacla MS (kapky krve) a potom zase nic. Je pravda, ze to krvaceni trva 2-3 dny pred MS, ale faze je kratka. Byla mi zjistena hypofunkce stitne zlazy. Dr. rikala, ze to s tim muze souviset, takze cekam do brezna na kontrolu. Nyni beru Letrox na stitnici a melo by to zabrat. A beru Sarapis. Tak doufam, ze se to spravi. Jinak me dr. v breznu nasadi Utros. To telo si s nama zahrava, co? 😒 Preju brzke ustaleni a spraveni cyklu a tehulkovani.

fifinka31
30. led 2009

Mabe,tak to by ti meli nejak zjistovat jak to zes 2krat potratila ne?Delali vam imunologii a tak?Nejake ty hlubsi vysetreni krve,nez jen obvykly HP.My mame hormony ok,manza troxhu horsi SPG-a tehu sem este nebyla nikdy,nikdy ani naznak // ani zpozdeni MS-ty aspon uz vis ze tehu byt muzes,jen je potreba zjistit proc to vzdy skonci.Toho se taky bojim,ze treba ted po 2 letech oteho a ze to nedopadne a dalsi snazeni treba rok-uf.
Jinak to spineni na tom vc jak pises mam uplne stejne,pri zatlaceni par kapek krve,jinak nic jen trocha hnedeho spineni na slipovce,podle te trochy krve vzdy poznam ze to nevyslo.slabe spineni pri tehu byt muze ale krev by byt nemela.
Jinak ja taky brala dlouho HA,pak 2roky injekcni HA-vymizela mi MS,pak sem cekala 7mes-nic,pak hormony,zacala MS nepravidelna.Zkratka az po 16mes.sem zaznamenala 1ovulaci,ale zase nebyla sliznice,takze u nas 2 roky snazeni+16 mes davani se do kupy po HA,a nekdo ji vysadi a dalsi mesic je tehu a vse je ok.To uz bych mela 2,5 lete dite 🙂
Mejte se holky letim,pa.

evavs
30. led 2009

Ahoj, no já neřeším otěhotnění ale cyklus. Je to děs a běs, když nevím, kdy to příjde a hlavně s tím špiněním moc dnů kdy můžu normálně někam jít je fakt málo. Už jsem zoufalá nad tím, že mi nic nezabírá. Jinak jsem ze Vsetína, je někdo z vás poblíž?

evavs
30. led 2009

Teda neřeším, spíš jsem chtěla říct, že dokud nebudu mít v pořádku hormony, tak je možná zbytečný se stresovat.....i když po tom, co jsem si dnes přečetla o některé příběhy tak si začínám i myslet, že je všecko možný 🙂

evavs
2. únor 2009

Holky, je tu někdo, koho trápí dlouhé špinění před menstruací? Už jsem sem několikrát psala, ale mám pocit, že ty, které tento problém měly už ho překonaly a já jsem teď jediná na světě, kdo hledá řešení na tento problém....

misskka
2. únor 2009

zkus pít kontryhelový čaj (koupeno v léékárně - sypaný). Pije se do ovu (dle návodu), mě po tom špinění ustalo plus hodně vitamínu C.

evavs
3. únor 2009

Misska, děkuju, zkoušela jsem, ale nepomohlo mi to.....

benjina
6. únor 2009

evavs: no tak neboj i můj problém to je, já špiním většinou tak týden před ms a začla jsem pít před vánocemi kontryhelový čaj a zdá se mi, že to snad bylo ještě horší, ale zase na ovu hlen mi to pomohlo, tak piji ženský čaj, kde je obsažený i kontryhel a pár krát i čistý kontryhelový čaj. 😒

figalka
6. únor 2009

Ahoj holky, taky se přidávám s problémem špinění před menstruací. Špiním 4-8 dní před mrchou. Snažíme se o mimčo už víc než rok a půl. Sice jsem jednou otěhotněla, ale hned jsem potratila. Diagnoza mimoděložní s potratem, neviděli nic v děloze, ale dle HCG jsem byla tak v 5.týdnu. Od té doby nic. Chodíme do Pronatalu, mám prý anovulační cykly, proto to špinění před menses, ale když jsem otěhotněla(tudíž i ovulovala), špinila jsem snad ještě víc než teď. Za měsíc mě čeká laparoskopie, pak IUI. Taky mi byla zjištěna nemoc štítné žlázy - autoimunitní hypofunkce. Mějte se! 🙂

benjina
6. únor 2009

figalka: no tak to špinění nemůže být způsobené anovulačními cykly protože já mám ovulaci každý měsíc a špinění mám také každý měsíc.Mě doktor řekl, že mám rozházené hormony.Dal mi na ně duphaston a clostilbegyt a ani jedno z toho nezabralo. 😕

figalka
6. únor 2009

benjina: já si to myslela taky, protože když jsem otěhotněla, tak jsem ovulovat musela, navíc takhle špiním už asi 3 roky(po vysazení HA) a pamatuju se na krásné plodné hleny(kde ty časy jsou)! Taky jsem z toho byla docela v šoku, když mi pan doktor řekl, že folíky nikde nevidí. Nevím, co se stalo, proč najednou zmizela. Každopádně špinění zůstalo.

ratatooy
6. únor 2009

ahoj tak vám teda nevím i já mám vždy jeden den před mrchou špinění a od pana doktora vím že mám také anovulaci.ono to prý navenek vypadá hezky ms pravidelná žádné problémy ale uvnitř to je jinak.

figalka
6. únor 2009

a jak dlouhé máte cykly?

ratatooy
6. únor 2009

já přesně 28 dní a i na minutu přesně.

benjina
6. únor 2009

figalka: no i já mám to špinění přes rok a také žádná změna, ale ovulací se zabívám až ted, předtím jsem o tom moc nevěděla a teď si měřím BT takže vím, že ovulace musí být a foliky se tvoří když je ovulace, ale na to jsou hormony aby se zase tvořili.

ratatooy: zkus si měřit teplotu a uvidíš podle toho, tam se ti to vyznačí jestli máš a nebo nemáš ovulaci.Přejdete k nám na BT grafomaniačky a tam poznáte jestli vaše tělo funguje jak má a nebo ne, přitom tady v této témě je spoustu těhulek tak to nemůže znamenat anavulační cykly.

benjina
6. únor 2009

Jinak já jsem zjistila, že mám 30 dňové cykly jenom díky měření BT a že moje poovulační lutearní fáze trvá 15 dní takže vím, vždy kdy to dostanu od proběhlé ovulace. 🙂

ojo
6. únor 2009

ahoj holky 🙂

fifi, nesmutni, budu ti držet palečky, určitě to musí někdy vyjít 🙂

vlasti, gratuluji k mimískovi, moje švagrová měla to samé, malý nechtěl tahat, tak hned musela začít přikrmovat, protože nepřibíral a nejdřív stříkačkou, ale pak se na to vykašlala a dala flašku přes dudlík, protože stříkačka neměla žádný účinek a malý při tom hrozně brečel a dlouho to trvalo...kojila asi měsíc... a já si nemyslím, že by na umělé výživě bylo něco špatného 😉

jinak jsem stále zatím bez špina...ťuk, ťuk 😅 příští úterý jdu na vyšetření toho čípku, že špinění bylo z něho, tak snad to dopadne ok 😅

jinak holky pro všechny, které chcete upravit cyklus a nebo být těhu!!! zkuste pít čaj podle receptury Báby Radnické, dá se koupit v byliné lékárně nebo ho namíchají nebo i na netu, když to zadáte do vyhledávače 😵 je to veliký pomocník hlavně na otěhotnění, když jsem ho užívala, hned první měsíc jsem byla těhu a doporučila jsem ho do jedné diskuze a během prvního užívání jsou tam hned 4 těhulky, co ho začli pít.... 😵
a některým se i zkrátil cyklus ze 35 dní na 28 a tak.... 😵 😵

Držte se!

figalka
9. únor 2009

ojo - díky za tip
já jsem si už koupila Femigard, ale teď čekám, až jak dopadne laparoskopie a co se bude dít pak. Nevím, jestli můžu ten Femigard užívat, když bych pak zase stimulovala Puregonem?
já mám právě krátké cykly - byly asi 24 dní a před tím týden špinění, takže dnů, kdy ze mě "nic neteklo" bylo a je děsně málo
je to hrozná otrava
a pouze když jsem stimulovala tím Puregonem, tak jsem špinila jen jeden den a hned jsem začla menstruovat (23DC), další cyklus bez stimulace už zase týden špinění

ojo
11. únor 2009

figalko, špinění je fakt na prd, mě se taky objevovalo asi 2 dny před MS a pak i po Ms, že jsem ani nevěděla, kdy mi končila 😒 tady ten čajík podporuje i sliznici...je na více použití, já trpím i na výtoky, že musím mít dnes a denně intim vložku a byla jsem náchylnější k zánětům, že občas změnil barvu, nebo jsem špinila a tak a kvůli tomu chodím i na cytologii častěji 😒 ale po čajíku se to zlepšilo, přišlo mi, výtok má furt stejnou barvu a špinění nepřišlo žádné 😵

včera jsem byla na té cytologii, Dr. mě vyšetřila a zkonstatovala, že tam nevidí nic k většímu šetření, že ty hodnoty byly horší nejspíš kvůli těhu a že na kontrolu mám jít až po šestinedělí 🙂 špino nikde dokonce ani po tom vyšetření 😵 😵

benjina
11. únor 2009

ojo:tak už jsem si objednala ten zázračný čajíček tak doufám, že mi také pomůže k těhu, objednala jsem si dva.Doufám, že i mě po něm zmizí to špinění a to se užívá jak do ovulace a pak přestat a nebo jak. 😉

figalka
11. únor 2009

benjina - ten čajík jsi objednávala na bobshop.c nebo ještě někde jinde?

luckamb
11. únor 2009

Ahoj holky,
mám dotaz. Před každou MS mám tak 4 - 5 dní špinění. HP dopadl dobře a můj dr. říkal že to je normální. Ale mě to pěkně štve. To mám posledních cca půl roku 3/4 roku předtím to bylo v pohodě. Snažím se o mimčo (neberu HA) od 10/07. Má to to někdo taky tak a máte nějaký trik jak se toho zbavit?? 😀 Díky moc. Lucka

benjina
11. únor 2009

figalka: no tak našla jsem ho jenom na tom bobshop

luckamb: no tak jsem na tom úplně ale úplně stejně jako ty jenom HA jsem vysadila o měsíc později a zatím jsem na to ještě žádný trik nenašla a to už jsem zkoušela aloe berry nectar a femigard, ale ten jenom jeden měsíc protože mi ho nedodali abych ho stihla brát hned když jsem skončila s tou první flaštičkou tak jsem to vzdala a teď jsem si objednala ten čajík tak uvidíme.Přiveze mi ho brácha až v březnu tak budu moc poinformovat tak v dubnu jeslti mi to na něco pomohlo. 😅

luckamb
11. únor 2009

Ben: takže už máš za sebou taky neúspěšný rok a čtvrt? Taky vám spermio i horm. profily dopadli oběma dobře?? Nám jo a u spermia prý už jsme ani nemohli dopadnout lépe.

benjina
11. únor 2009

no tak mi jsme se začli snažit asi od července, protože v září jsme se brali tak jsem nechtěla mít bříško, takže se snažíme asi nějaký 7 měsíc,ale podle všech výsledků to máme všechno v pořádku tak nevím kde je zakopaný pes. 😨

figalka
11. únor 2009

lickamb - já špinila po ukončení HA tak 2-5 dní, pak najednou 5-8 dní.....ale hormonální profil mi vyšel se sníženým progesteronem, brali mi krev 19DC
takže mám špinění v důsledku nízké hladiny progesteronu
a ovuluješ?

benjina
11. únor 2009

no tak i mě vyšli dobré výsledky i progesteron byl v normě já si měřím BT tak vím,že ovuluji můžete se podívat do mého grafu, ale jestli se tvoří dost velké foliky tak to nevím, ale ovulace proběhne. 😉

benjina
11. únor 2009

Mě dělali kompletní testy krve 7 DC

luckamb
11. únor 2009

ben: jenže my už začli 10 měsíc v roce 2007 víš, takže o rok dříve 😀 Jinak já BT neměřím, asi tři měsíce po sobě jsem dělala ovu testy, ale prdím na ně. Ty jo ale ty máš kliku, že tě po tak krátké době poslali na hor. profil a tak. U mě opravdu se vším čekali až na ten rok a po roce jsem byla na hor. prof. a manžel na spermiu a HP taky až po tom roce. Všechno nám vyšlo dobře a teď čekáme do dubna (to bude rok a půl) a když nic čeká mě laparka.