Pořád špiním, i přes léčbu Proverou. Máte zkušenost?

pajca
15. led 2008

Ahoj holky založila jsem toto téma, protože už si nevím rady.Pořád špiním i přes léčbu Proverou. V odborných literaturách jsem četla, že to může být známka neplodnosti. Nemáte někdo zkušenosti?

mabe
16. dub 2009

Fifi, gratulujuuuuuuuu. A drzim palecky. 🙂

Betty, tak drzim palecky. Ja si jeste chvilku pockam. Kolem toho 18.5. mam mit MS a pak uz bych to rozjela. 🙂

Jinak ja taky beru Sarapis, ale asi mi nejak nepomaha - chce to asi ten UTros nebo Duphaston. 😒 No pristi stredu me dr. povi.

fifinka31
16. dub 2009

betty,neboj vzdy je lepsi pit bylinky nez cpat leky do sebe 😉
ano drnek je vitex jahnaci neboli z latiny agnus castus
kotvicnik a lekorici mam jako tinkturu kape se 2krat denne par kapek.ony ruzne srovnavaji hormony a zlepsuji proste plodnost,kotvicnik k tomu zlepsuje sexualni apetit-muze pít i muž-a je na dobrou naladu.ta lekorice neni skorice 😉 to si pleteš.z lekorice jsou treba bonbony a pendreky.skorici davas do strudlu nebo na kaší sladkou.
je prave fajn ze tech tinktur muzes pit klidne vice naraz.
a tu materi kasicku sem si koupila ve vcelarskem obchode-prirodni čistou,je to v ampulich-5ks za cca 80kc,ulomis konec dolijes vodu a vypijes pres slamku,chvili se to drzi pod jazykem,je to ale hnusne musim rict.
mabe kuju-ale zatim potichoucku tehu carka je zatim slaboucka.

fifinka31
16. dub 2009

Tak zmena,dnes sem zacala slabe krvacet,vice pisu v tematu IUI.asi se jedna o bichemicke tehu,nejake tehu tam bylo jinak bych nemela 4 testy pozitivni,ale neco bylo spatne.

bettynka222
16. dub 2009

fifi to nevadi ze slabo krvacas, este vydrz. mozno to nakoniec vsetko dobre dopadne.
inak pelendreky poznam, ale fakt netusim, co je to ta lekorice...fakt to znie podobne ako skorica, ze? ci nie? a kotvicnik je bylinka, ze? odkial beries tie bylinky? z bylinkarstva? moj tatino miluje bylinky, tak ho asi poslen nejake nazbierat 😀
fifi daj potom vediet ako si dopadla a mysli pozitivne. a co je ot biochemicke tehu? nie je kazde tehu na zaciatku biochemicke?

fifinka31
16. dub 2009

bety,diky za uklidneni 😉 snazim se to brat sportovne.
pendreky prave obsahujou lekořici 😉 aji jsou lekoricove bonbony.
Ja chodim do bylinarstvi,tam koupis bylinky,v obchode vodku nebo lih,a udelas si vlastni tinktury-pani v bylinarstvi ti poradi ja na to.
Biochemicke znamema ze embrijko odejde hned ze zacatku s o par dni spozdenou MS-treba jsem nemela dobrou siznici,nebo nebylo embrijko geneticky v poradku.Pak pozdeji uz jsou to potraty,treba kdyz srdicko se nerozboucha,nebo kdyz se plod prestane vyvijet ale pozdeji treba v 8tt.Ja jsem dnes vlastne v 4tt.
u biochem.se muzem hned zase snazit,a nejdu na zakrok.u potratu ti delaji zakrok a pak mas mit 3-6 mes prestavku.

bettynka222
16. dub 2009

ahaaa, tak mne meskala ms asi 6 tyzdniv...tak to je asi ine. ale ved mozno to bude ok, treba vydrzat. ach zo mna sa stane asi veeeeeeeeelmi trpezliva osoba 😀 ci to len radim naokolo, ale ked sa tyka mna, tak som zase netrpezliva ako obvykle?

effi
20. dub 2009

jeeej, fifi, obrovská gratulace!!! drzim palce at jde vse tak jak ma!
mam opravdu velikou radost 😵 😵 😵

drzte se

imho. u nas zatim nic, termin mame pozitri, ale prckovi se ven zjevne nechce, no snad uz brzy😉

mabe
20. dub 2009

Ahoj fifi, tak jak to vypada? 😨

Jinak ja beru na upravu cyklu Sarapis. Ale asi je toho jeste malo a potrebuju Duphaston na to spineni po ovulce. 😒 Ve stredu jdu k doktorce, tak jsem zvedava.

fifinka31
20. dub 2009

Tak holky zatim nespinim,jen semotamo uplne mini,na krev jdu zitra,dnes jsem mela UTZ ale este je brzy,videl jakoby naznak neceho ale neodvazoval se rict je li to tehu,spis az pr.tyd by to melo jit videt.
Jinak carka na testech sílí 😉 modlim se aby to bylo OK.

ojo
24. dub 2009

ahoj holky 🙂 my taky stále ještě držíme, ale tvrdutí a bolesti v podbřišku přibývají...

Fifi 😵 😵 😵 😵 tfuj tfuj těhu bacilíky na tebe, ať je to mimísek a ať se tam udrží 😉 😵 😵 😵

jinak já stále bez špina, tak jsem zvědavá, jak to bude po porodu 😅

držte se 🙂

vlasta23
30. dub 2009

effi , ojo no uz cekam na zpravy

Fifi- tak vidis. To bylo urcite tema bylinkama 🙂 Jinak neplas. jak jsi spinila u MS, budes spinit dal. Ja taky, az to 16 tt, vic a mene....

benjina
10. kvě 2009

Ahojky všichni vy co jste těhulky už můžete mi prozradit kolik z vás špinilo v ten cyklus kdy jste zjistili, že jste těhotné.Mě vždy když začne špinění tak stratím náděj na všechno.Jinak dělali mi testy na progesteron a ten jsem měla dost dobrý 52 na 26DC a měla jsem menstruaci na 30 DC, tak už nevím čím může být způsobené. ☹

miskam
10. kvě 2009

fifinka31-máš super datum porodu, jinak přeji, aby bylo vše v pořádku, máš pravdu ve 4tt jde vidět jen malý gestační váček, víc tak za 2 týdny, řekla bych, já bohužel už v tom 4tt potratila, jak píšeš biochemický potrat, či co, to jsem vůbec netušila, konečně se to dočítám, všude jsem pátrala po jaký době se může začít znovu se snažení, ale většinou mě strašili na jiných fórem, že bych min.3 měsíce měla počkat, což se mi zdálo divný. Takže přeji hodně štěstíčka ať je mimi zdravoučké 🙂

fifinka31
11. kvě 2009

Ahoj holky zdravim vas.
Effi,Ojo-taky vas vyhlizim!!! 🙂
Jinak uz jsem dnes 7+4,srdicko mi Dr.potvrdil ve 7+0-uz davno nespinim-vubec-jen tehu vytok a trapi me kvasinky☹jinak az na 2 dny kdy mi bylo hodne zle v 6tt tak je mi dobre jen zaludek se casteji dozaduje stravy,to se mi udela vzdy trochu blee,a jak neco snim je to ok.Bricho mne skoro vubec neboli.jediny priznak tehu jsou nalite prsa,kolem prosvitaji zily a boli me.Jinak dobry.No ale aspon do toho 12tt to jsou nerviky aby bylo vse ok,navic semi v 6tt udelal docela rozsahly opar na zadku(mam tam lozisko,dela se mi tam vicekrat do roka)mohla sem to mazat max tea tree oil+imazolem-a docela mne desi jestli to nejak nepostihlo vyvin embrijka 😒 no snad nee.
Benjina,ja i v cyklu kdy jsem otehu,tak jsem zacala klasicky spinit 10dpo,este i11 a 12dpo,13dpo se mi ale rano zvedla tepl.a ted den neprisla MS,tak sem testla a byly tam //,ale hned na druhy den jsem jednorazove docela dost zaspinila+krev-ale do dalsiho dne to preslo,a pak este 2 tydny me to spino trapilo,ale jen trosku a tak treba 1-2krat za den,a v 6tt jako kdyz utne a nic.A to beru Utrogestan uz od 1dpo.
Dr.mi to vysvetloval ze embrijko se uchyti treba na leve strane delohy,a tak klidne ten zbytek sliznice se muze trochu odlucovat a odchazet v podobe spineni nebo slabe krve-ale vzdy je lepsi to konzultovat s Dr.

bettynka222
11. kvě 2009

ahoj fiffi gratulujeeeeem 🙂

mabe
12. kvě 2009

AHojte holky,

fifi, gratuluju. Ja mam taky problem se spinenim. Vetsinou je to od ovu do MS. ALe uz sme se asi potkali. Tedka beru prvni mesic Utros 3x denne 1 tabletu. Kdyz nejdu na velkou, tak ani moc nespinim - hnede spineni na papire. Jinak trosicku krvacim. Prave premyslim nad tim, jestli muzu normalne otehotnet a nic se nebude dit. Jsem po dvou MA a uz mam strach. Cekam na vysledky z hemosky 18.5. a na MS a pak pokud to bude dobre, tak uz bych chtela nechat volnej prubeh. DIky za nazor.

benjina
12. kvě 2009

fifinka: děkuji ti moc za odpověď asi každá víme jaké to je když už si myslíte, že to vyšlo a začne klasicky špinění na 8 DPO to už si začínám myslet, že je to zase marné a pak dalších 8 dní čekám kdy ta mrcha dojde, ale ve skrytu duše doufám, že prostě nedojde, ale vždy mě překvapila a bohužel přišla.Stejně je to záhada proč se to děje doktor mi dělal HP na 26DC a mám tak 30 a progesteron byl super byl 52 tak nevím proč to je, ale i tak mi napsal duphaston 2 krát denně 1, ale už jsem ho brala jednou a nepomohl mi, tak spíš by měli zjistit, jestli to nedělá něco jiného. 😒

mabe
12. kvě 2009

Benji, ty si myslis, ze kdyz se spini pred MS, tak nemuze vyjit tehu? Ja uz jednou takhle spinila a vyslo to. Ale tedka jsem na vazkach, aby to nebylo spatne. Kdyz to spatne dopadlo.

benjina
12. kvě 2009

mabe: no tak přesně tak vždycky když začnu špinit tak už se mi změní nálada a manža pozná, že už to zase nevyšlo, ale podle těch vašich příběhů to není ještě stracené, ale dneska jsem 11 DPO a špinění docela zesílilo docela mě to zaškočilo, protože je to brzo aby bylo takové.Já mám LF 15 dní.No tak uvidíme co z toho bude, jinak to je ono, že i když by se to uchytilo tak aby se to potom později neodplavilo. ☹ To by mě mrzelo víc, než kdybych musela čekat dokud nezmizne špinění a pak se zadařilo a bylo z toho zdravé mimi.JInak já jsem nešpinila při braní HA to mám až od té doby co jsem jí vysadila. 😒

mabe
12. kvě 2009

Benji, ja ma to stejne. Pred dvema lety jsem vysadila HA a bylo spineni. Tedka to prvni mesic resime Utrosem, coz by melo pomoct aji pripadnemu tehu. Vim, jak jsem minule v tehu spinila hodne po ovu a pak jeste krvacela tyden - to jsem byla cca v 4tt. Mimi porad rostlo a pak v 8tt MA. Nakonec to bylo asi chlamydiema a spatnou stitnici, ale hloda cervik. Nechci uz nic posr*. Dr. nic nerika, tak asi problem nebude. Vlastne rikala, ze kdyby se mimi podarilo, tak Utros podpori tehu a mam ho brat dal. Uz je to rok od posledniho MA, tak uz bych chtela.

benjina
12. kvě 2009

mabe: no mi se snažíme rok a zatím nic, jinak já jsem na to špinění měla i duphaston a nepomohlo to, ale je pravda, že jenom jendou denně a teď ho budu mít dvakrát také by to mělo podpořit těhu, tak uvidíme.Jinak jsem měla chlamydie jednou, ale zjistili to dost brzo, takže už jsem v pořádku dělali mi na to už dvakrát testy a v pohodě, takže nic by tomu nemělo bránit.Juj no tak dáváš mi aspoň jiskřičku naděje, že i když teď špiním docela dost tak i tak to může vyjít, jinak nezvyknu tak špinit jak teď nevím proč to je.

mabe
12. kvě 2009

To vis hormony jsou hormony. To jsou svine. Ja teda rok nebrala po MA nic. Pak zjistena stitnice, tak se cekalo, jestli toto nedela bordel a zase nic. Ja mam teda kratsi i LF. Chlamydie mam taky prelecene. Takze uz jenom totok a ta hemoska. Tu budu vedet v pondeli, tak jsem zvedava. Snad to vyjde. A tobe drzim palecky. 🙂

benjina
12. kvě 2009

mabe no tak ten utroš ti prodlouží LF a nebude pak žádný problém určitě se brzo zadaří jak tobě tak i mě a dotáhneme to do úplného konce i přes to debilní špinění. 😠 Musím jít do práce vůbec se mi nechce ale co se dá dělat.Já pracuji s dětmi tak se nedá nemyslet na to, že stále nemáme svoje. 😒

mabe
12. kvě 2009

Benji, urcite to dotahneme do konce. Ja mam spineni vetsi jenom po velke, jinak malucko. Ale je a to me stve. 😠

vlasta23
14. kvě 2009

benji- bud v klidu, ja ten mesic, co jsem otehotnela spinila radne a hodne, asi nekjvice za celou dobu. tak bud v klidu. No ale vidis, vsichni, co jsme tady byli, jsme otehotneli, i fifi tedka. Tak se jen snaz, bylinkuj a zadne nervy, ono to prijde. Zkuste prstikovou metodu. 🙂 Jo a kdyz jsem nespinila vubec, tak jsem nemela ovu

mabe
14. kvě 2009

Vlasti, takze muzeme byt klidni, ze i pres spineni se otehotni a hlavne, ze to dobre dopadne. 🙂 Nemam ste tim strachovat? Kdyz bude dobra hemoska, tak uz tomu muzu nechat volny prubeh? 🙂

ojo
16. kvě 2009

ahoj holky, tak Tomášek už je na světě 🙂 ven jsem ho teda tlačila 2 hodiny ☹ takže nic moc rychlej porod 😖

mám trcho problém s nalitými prsy, že bolí a asi i otejkaj, ale to k tomu asi patří, zatím to jde...snad se to brzo zlepší a kojo mě teda bolí, ale bradavky mám jen malilinko prasklé, takže spíš počkat až si prsa zvyknou a pak snad přestanou při kojo bolet... 😅

mabe, buď klidná, já taky přes špino otěhotněla a máme zdravého Tomáška 😉 🙂 nejvíc fakt dělá psychika, takže žádné nervíky, jestli to jde nebo nejde a fakt tomu nech volný průběh 🙂 🙂 určo se vám to povede 😉 🙂

já jsem jen zvědavá, jestli budu špinit i nadále 😕 😅

ladus77
17. kvě 2009

Ahoj holky, gratuluju ojo k miminku. Taky spinim, zacalo mi to po vysazeni antikoncepce, vsechny hormony, stitna zl., hematologie a vse ostatni je ok. Takze jsme ok, ale nedari se uz 2 roky. Dost jste me potesily, ze by to melo jit i pres to spineni 🙂 😉 Musime doufat. Utrogestan mam taky, beru ho od ovulace - a to potom teda nespinim vubec, tak snad pomuze 🙂

mabe
18. kvě 2009

Ahoj holky, tak hemoska je v poradku, stitnice stabilizovana, akorat to spineni.

Ojo, dekuju. Po teto MS uz tomu necham volny prubeh. Snad to vsechno dobre dopadne. Diky za prispevek, dava me to silu, ze to vyjde i pres spineni. 😉

effi
19. kvě 2009

Ahojte holciny,
tak se taky hlasim po delsi dobe😉 uz jsme 3 😵 Vojtíšek se má čile k světu, navzdory všem prognozam meho gynare mame zdrave miminko 😨)

ojo-gratuluju k Tomáškovi 😉

Fifi-paráda, že se držíš, ještě pár týdnů a nejhorší období budete mít za sebou. moc drzim palce ať je vše tak jak má

a vam všem ostatním hodně síly, pevné nervy a hlavně štěstí ke snažení 🙂