Pořád špiním, i přes léčbu Proverou. Máte zkušenost?

pajca
15. led 2008

Ahoj holky založila jsem toto téma, protože už si nevím rady.Pořád špiním i přes léčbu Proverou. V odborných literaturách jsem četla, že to může být známka neplodnosti. Nemáte někdo zkušenosti?

vlasta23
3. pro 2009

ojo- ja taky mela stejne problemy s kojenim. Uprimne se maly prisal az v 6-tem mesici. Do te doby, jsem to kombinovala s odstrikavanim a krmila jsem strikackou. On se teda prisal drive, ale nejak to mliko nemohl dostat ven, proste to delal spatne, i kdyz mi laktacni poradkyne tvrdily, ze to dela dobre. Ale taky hubnul. Myslim, ze proste nektere deti to neumi a trva to. No ale tedka uz je profik. Zato ty prikrmy 😠 no ale pry se muze kojit solo i do 1 roku bez problemu, tak jsem klidna, on se nauci 🙂

fifinka31
10. pro 2009

Ahojki,zdravim stare zname špinilky.Omlouvam se ale vubec sem nechodim-mam tady jen album.Pokud se dostanu na net tak chodim ma Babinet,tam mame particku Zimnatek-tady na tehulich se toho vzdycky strasne moc namluvilo a ja to nestihala.Na B.mam vetsi prehled o holkach 🙂 .
Jinak zatim sem kinderko stale-ale uz se to blizi,termin za 14dni...

ojo
8. led 2010

ahojky 🙂

vlasti, no u nás příkrmy jdou skvěle, Tomáš sní všechno v pohodě a ani u toho nedělá kravinky 😀

fifi, to je dost, že si se tedy ukázala 🙂 🙂 tak už jsi porodila???

jinak já jsem dnes objevila na testu druhou čárku 😅 poněkud nečekaně, ale nevadí nám to a jsme rádi...i když trochu dřív, než jsem chtěla 😀 😀

vlasta23
15. led 2010

ojo- tak gratuluji, my do toho jdeme od ledna pristiho roku. Modlim se za MS, ael pevne verim, ze az omezim kojo, tak naskoci 🤐

estrellita
23. led 2010

ahoj holky, vysazeno mam 6 cyklu, ale stale spinim 8. - 10. den cyklu, jeste pred ovu (merim BT a ovu mam vzdy tak 14 DC). no leka mi udelal v den spineni hormonalni profil a zjistil lehce snizene LH (ale ovu mam 😕 )no tak jsem z toho blazen a jsem zvedava, co dalsi cyklus vysleduje.
mate s tim taky nekdo zkusenost? co jsem tak koukala, tak vetsinou spinite az v druhe casti cyklu

fifinka31
5. únor 2010

Ahoj holky OJO,VLASTI,...Ojo,gratuluji ke //-ale teda dost brzy🙂,my začnem až budou malemu tak 2 roky.
Muj porod najdete na www.babinet.cz diskuse/otehotneni-tehotenstvi/narodili se/Lukaskuv prichod na svet od PAJTAŠEK....Tam pisou maminy svoje slohovky z porodu.
Jinak ve zkratce to mam popsané i tady.A nejake fotky,tak mrknete....

susenkabebe
21. únor 2010

ahojte holky, tak hlásím také, že jsem krvácela při styku či po styku a někdy i bez něho a stejně jsem teď nakonec otěhotněla. Ale měla jsem koupený měsíc Femigard.

bluemchen
24. únor 2010

Ahoj holky, ja spinim uz 17. den- dneska by jsem mela dostat regulerne menses.... Setkali jste se nektera taky s tak dlouhym spinenim a i presto jste otehotneli?

hamiks
21. čer 2010

Ahojky, jsem cca půl roku po vysazení antika Mercilon, cyklus mám od té doby pravidelný (cca 29 DC), zpočátku jsem měla problémy se špiněním asi 8 dní před začátkem MS (druhý cyklus), vše se mi upravilo, když jsem začala pít kontryhelový čaj. Až teď. Dnes jsem 24. DC a od 14. DC špiním, původně jsem si myslela, že se jedná o ovulační špinění, ale trvá to už 10 dní. Holky, nemáte některá s tím zkušenosti, jsem už z toho zoufalá, je to dost nepříjemné ☹ . Soňa

oliva83
27. črc 2010

ahoj,chtěla jsem se zeptat,zda některá z vás má zkušenosti s kapičkami maliník.já je začla brát a v období ovulace jsem začla špinit až slabě krvácet,tak nevím jestli je mám přestat brát,nebo pokračovat.menstruaci jsem měla pravidelnou a ted mám obavy,abych jí neměla rozhozenou.děkuji za odpověd

jemi
9. zář 2010

Ahoj, mám stejný problém, před 16 měsíci jsem vysadila antikoncepci, cyklus jsem měla přesný jak hodinky a mám vlastně do ted 21 den ovulace a 32 ms(ovulace pravidelne potvrdena). Před 7 měsíci jsem začala zničeho nic špinit, špinění se postupně zhoršovalo a vlastně poslední 4 měsíce pravidelně od ovulace špiním(spíš krvácím) až do ms. Gynekolog mi udělal hormonální profil, kde vyšlo najevo, že je vše v pořádku. Pro jistotu mi předepsal utrogestan, ale ten nepomáhá. Nevím co už mám dělat. Doktor říká, že že je se mnou vše v pořádku a že špinění neovlivnuje početí. Mě to celé příjde jako blbost, vždyť je jasné, že když se mi odlupuje sliznice dřív, tak se tam zárodek nemůže udržet. Ted beru i femigrad, trochu pomohl, ale stejně jsem 5 den po ovulaci začala krvácet(slabé občasné krvácení-1-2slipové vložky). Nevím co dál, myslím si že než se to špinění vyřeší nená cenu dělat nic jiného (IUI...), ale nejsem si jistá jestli se to jen tak samo vyřeší??

petku0204
28. kvě 2011

Zdravím,
snažíme se s manželem o miminko. Je to 11 měsíců, ale zatím se nezadařilo.
Beru půl roku Proveru kvůli úpravě cyklu. Ale tento měsíc nastala záhada...ještě nikdy se mi to nestalo. Měla jsem menstruaci od 14. do 18.5. a dnes tj. 26.5. vypadá, že začla znovu....Je to normální?? Na začátku týdne mi bylo na zvracení a bolí mě záda a občas mám píchání ve vaječníkách. Ale jinak nic neobvyklého. Mátě s tím někdo zkušenosti?? díky

jihajiha
11. říj 2011

@petku0204 tak koukám, že ten tvůj problém je ukázal v podobě Mimiska, to je krásný!!!!!!

petku0204
11. říj 2011

@jihajiha jj akorát, tohle bylo ještě když jsem nebyla těhotná....poslední menstruace před těhotenstvím mám 10.6. 🙂

smima
11. říj 2011

Ahoj holky, můžu na chvíli mezi vás? Poraďte mi prosím. Jsem dneska 7.den ms, spíše to je jen špinění, trošku silnější, bez krve. Taky mám tlaky v podbříšku, za poslední 3 dny se mi pěkně vyrazilo akné, ale normální ms nikde. Zjistila jsem dnes, že mě bolí jen jedno prso pod bradavkou. Neužívám žádné léky, už jsem uvažovala, že zkusím test, asi si ho půjdu dneska koupit. Mimčo chceme, nechráníme se.

cital
15. led 2013

Ahoj holky, mám depku. Je tady někdo, kdo má, měl také problém se špiněním?

honeysun
5. kvě 2013

Ahojky taky se svěřím se svým trapením (špiněním). U mě to takto je už několik let. Od 17ti do 26ti jsem brala hormonální antikoncepci důvodem přerušení bylo špinení, s doktorem jsme zkoušeli různé antikoncepční pilulky ale nic mi nezabralo vždy pár dní po ovulaci začnu špinit a to přetrvá až do příchodu menstruace. Je pravda že zezačátku to bývalo jen pár dní ted už je to tak sedm dní před menstruací. jsem z toho nešťastná ☹ z přítelem plánujeme rodinu a nevím jestli to s tímto problémem půjde. Od začátku roku jsem začala brát utogestan a nijak zvlášť mi nepomohl snad jen jeden cyklus jsem měla v pořádku bez špinění. Pročetla jsem celou diskuzi kde radíte kontryhel a ascorutin tak jsem vše koupila a začínám testovat 🙂. Menstruaci mívám většinou pravidelnou, po 23dnu cyklu kdy jsem dobrala utrogestan jsem hned následující den zašla špinit a to přetrvává dodnes tzn. 6tý den špiním, dnes jsem měla dostat menstruaci a nic, tak si říkám jestli jsem si ji neoddálila braním toho ascorutinu 3x2 tbl. denně, nebo to mohl způsobit ten kontryhel. Nemáte to někdo podobně? budu ráda za každou radu 🙂 Díky

ined77
28. lis 2013

Dobrý den těhulky a maminky 🙂 ,

do naší vznikající Wiki knihovničky byly právě přidány články https://www.modrykonik.cz/spineni-v-tehotenstvi/ a https://www.modrykonik.cz/krvaceni-v-tehotenstvi/.
Budu moc ráda, pokud se podělíte o své zkušenosti a rady i s ostatními těhulkami a maminkami, pro které je tato situace nová a právě hledají informace o této problematice.
Své zkušenosti a prožitky můžete psát přímo pod článek do okénka "Moje zkušenost s ...".

Mockrát děkuji a přeji všem krásný den 🙂 .

levana33
20. únor 2017

Ahojky vsem...cetla jsem uplne celou diskuzi a je to jak napinava kniha a 4 osoby kterym jsem fandila maji deti :O je to nadherny pribeh tady. Taky se snazim uz rok a spinim uz od cca 6dpo v cyklech 27 ktere mam pravidelne jak hodinky...spineni vypada tak ze se stupnuje a pak 2,3 dny pred ms uplne vymizi a je bily. S gyn to resim 4 mesicem duphastonem a mam pocit, ze uz nespinim do svetle hneda ale do tmava :( sliznici mam hezkou a ovuluji taky hezky, jen to spineni, bez hp mi rekla, ze mam sp fun zl tel, ale jesti to nebude neco jineho, tenhle mesic (ted jsem 1dc) po ovu brat duph nebudu, abych si mohla radne vysetrit krev, doufam, ze budu taky brzo tehotna, uz mi bude 36 :( tak nejsem nejklidnejsi :( a budu tu taky hezkym prikladem, ze to jde 🙂 hodne mi to zvedlo nadeji 🙂

libik13
17. zář 2017

Vim,ze je to stara diskuze...najde se ale nekdo,kdo ma stejny problem?uz dlouhodobe spinim tyden i vic pred ms,posledni dobou fakt hodne,po velke i spousta cervene krve.nejen,ze je to otravne,ale uz od cervna se snazime a mam za sebou uz dva brzke spontánní potraty☹takze se tam asi fakt vajicko neudrzi....prvni mesic beru proveru a jiz 3.den,presne jak hodinky opet spinim a opravdu silne...takze nic.pomohlo vam,holky,neco?uz dalsi nadejne dve carky a nasledny potrat prozit nechci☹

verunkadar
7. čer 2018

Ahoj,, najde se ještě někdo zde na této stránce? Já jsem po IVF 19.den a opět jsem zašpinila, světlý hnědý výtok, měla jsem ho 10.-11. den po transferu a na testu // a HCG bylo 682 a teď v úterý 2742 mIU. Ale dnes jsem zašpinila a jsem z toho špatná, na ultrazvuk jdu až příští pátek. To