Pořád špiním, i přes léčbu Proverou. Máte zkušenost?

pajca
15. led 2008

Ahoj holky založila jsem toto téma, protože už si nevím rady.Pořád špiním i přes léčbu Proverou. V odborných literaturách jsem četla, že to může být známka neplodnosti. Nemáte někdo zkušenosti?

effi
10. zář 2008

ahojte, tak dneska uz jsem konecne doma, odpoledne si jdu k dr. pro neschopenku 😉
doma je mi o moc lip, jen mam trosku obavy z kontroly, protoze vychazky se mi urcite dodrzovat nepodari..

fifi dej vedet jak jsi dopadla

mejte se vsechny

lentilka81
11. zář 2008

Ahojky, jsem tu nová a ráda bych se zeptala zkušenějších 🙂 od července se snažíme o miminko a asi tak od té doby mám akutní problém se špiněním (někdy i krev). Je fakt že jsem špinila vždycky i když jsem brala HA, ale trvalo to třeba jen 2 dny. Před rokem jsem přestala brát HA a od té doby co se snažíme tak špiním před menstruací asi tak týden někdy i 14 dní (zrovna tenhle měsíc ☹ nevíte někdo o nějakém bylinkovém čajíku nebo tak něco? Koupila jsem si Ascorutin, ale na příbalovém letáku píšou, že se nasmí brát v těhotenství ( co kdyby se třeba zadařilo 😉 moc děkuji za jakoukoliv radu jak to alespoň zmírnit, protože při tom se fakt snažit nedá ☹

katka82
11. zář 2008

Lentilko81:mě na špinění pomáhala tinktura řebříčku-několikrát denně pár kapek 🙂 anebo řebříčkový čaj.Případně i kontryhelový,ale po něm jsem nějak neměla ovulaci a tak už ho nepiju 😉

l26
11. zář 2008

ahoj lentilko81: já sice moc zkušená nejsem,od července se snažíte?tak to krátce,my už přes 2 roky,no ale k tématu,no vlastně ani nevím,co ti řícž,já špinila v půlce cyklu tak týden,řekli mi,že je to ovulační krvácení,že to mívá spousta holek a jestl krvácíš nebo špiníš i dýl,může to být hormonální nerovnováhou,to se prý po vysazení HA stává,zajdi za doktorem,ale podle mě je to normální,než se dá tělo po HA do kupy 😉

lentilka81
11. zář 2008

Katko82: díky moc, ten řebříček určitě zkusím a když nezabere tak i kontryhel 🙂

I26: doktorka tvrdí, že je to hormonama, všechny vyšetření mám v pořádku, ale nic mi na to nedala 😒 HA už neberu rok, tak si myslím že už bych mohla být pročištěná 🙂 snažíme se teprve od července takže ani tak neřeším, že nejsem těhotná, jako to špíňo. Klidně se budu ještě pár měsíců snažit 🙂, když to nevyjde teď, vyjde to příště , hlavně abych se zbavila toho špinění, to bych byla fakt šťastná, je to strašně nepříjemný, kor teď v těch vedrech ☹

katka82
11. zář 2008

Lentilko81:ó jak ti rozumím 🙂 já měla vždyckz pocit že mě tělo zradilo a že nefunguju tak jak mám 😉 Ale řebříček vždy zabral 😀 A možná než čistě jen kontryhelový čaj zkus nějaký ženský čaj

lentilka81
11. zář 2008

Katko82: o.k. zkusím ženský čaj, kamarádka dělá v lékárně a taky mi ho doporučovala...hned zítra jdu pro něj 😵 kéž by to pomohlo, přítel by byl taky rád, když teď spolu kvůli tomu skoro nespíme ☹

katka82
11. zář 2008

To znám člověku se ani nechce 😒 máš pocit že jsi pořád nějaká špinavá 😉
Moc a moc ti držím pěstičky ať je špinění brzy pryč 🙂 dej pak vědět 😀

effi
12. zář 2008

ahojte holky, taky vam prispeju tipem - ja jsem na spineni zadne hormony nechtela, ale zacala jsem brat sarapis - prirodne harmonizuje ms cyklus, a hlavne byt dusevne co nejvice v pode 😉

at se vam brzo zadari 😵

fifi - jak jsi dopadla??

ja jsem od stredy na neschopence, doma je mi fajn, muzu si delat co chci, hodne odpocivatm a vubec, mam se dobre 😀

hodne stesti vsem 🙂

kikusa100
12. zář 2008

ahoj effi.. pisem po dlhej dobe... beriem uz mesiac agnucaston a aj ten ascorutin.. zatial sa nepodarilo otehotniet ale verim ze to zaberie.. tento mesiac som spinila len jeden alebo dva dni.. co ma vsak stve viac je ze som mala lutealnu fazu len 9 dni a menzes som dostala na 25 den co je dost skoro. sice mam 26 dnovy cyklus niekedy ale vacsinou 27-28. Chcem si kupit sarapis ale rozmyslam aj nad tym ze si objednam aj nejake pripravky.. co pisala tiki alebo aj matersku kasicku nie sarapis ale cistu matersku kasicku. inak som pila aj zensky caj do ovulky, a po ovulke rebrickovy proti spineniu..tak som zvedava...spoznala som sa aj s jednou liecitelkou co robi s bylinkami tak pojdem k nej. ty si po agnucastone otehotnela do dvoch mesiacov alebo nie?

kettm
12. zář 2008

lentilka81: ascorutinu se neboj, byla jsem v nemocnici kvůli špinění v začátku těhu a tam to dávají holkám který krvácí i špiní, takže to mimču uškodit určitě nemůže, když se bere samozřejmě v rozumné míře 😉

fifinka31
12. zář 2008

Ahoj Effi,jee tak ten klidek doma ti zavidim 🙂 Na to se prave tesim,az bdu tehu,na tu pohodu doma.Ja nejsem moc akcni tip,takze vydrzim byt doma,doma je mi fajn,sem tam naka navsteva a pohoda 🙂 Jen doufam ze nebudu jedna z tech co blindi,a je jim na nic 😒 to bych si pak to volno moc neuzila.A jak bude mimi tak uz si to neuziju vubec!!!Tak se opatruj.
Jinak my byli dnes v tom Centru,Dr.simpatak,tak snad sem si vybrala dobre.Docela upovidany,kecali sme hodinu(aji s manzelem)pak mi udelal UTZ+mrkl do me pres zrcadla.Neshledal nic divneho,folikul tam byl uz prasklej,ale nevidel tam neco co ma byt videt po ovu,takze bud sem ovulovala cerstve tedka,a nebo mam malo toho onoho hormonu-gestagenu myslim,proto aji ta kratka lut.faze.Ke spineni se zatim nijak nevyjadril.Nejdriv pujdu na krev a manza taky +spg,apak zase k nemu a domluvime co dal.Ale predbezne sme doml.ze udelame tak 3 IUI-s hormonama,pak ze by mi doporucoval laparku,a pak by se videlo co dale.Takze tedka cekat na MS.

fifinka31
12. zář 2008

jo,jeste sem se ptala Dr.na vysetreni stitne zlazy + chlamidie.Tvrdil,ze vse vcetne tohodle mi budou delat z te krve.
A ptala sem se ho na alergii na sperma,tak rikal ze tohle bysme resili pozdeji,a ze se to moc nestava,ze je vice pravdepodobne ze mam ja nepruchodny hlen,nebo manzovy spermie jsou ve spatnem-nalevu-a ze tohle by mohlo vyresit prave to IUI.

ojo
12. zář 2008

ahoj holky, tak teď jsem vyšla z toalety a na papíře jsem měla krev, přitom za celý den na kalhotkach nic jen mikrošpinění a teď jen na papíře vyložene krev tak jsem z toho úplně vyděšená

litsea
12. zář 2008

Ahoj holky,
pardonek, že vám sem tak vpadám. Minulý cyklus (btw. 3. cyklus po revizi dělohy (pro MA)) jsem uprostřed cyklu špinila po styku. Sestra na gyndě mě odbyla, že jde o ovulační krvácení. Podle BT jsem špinila den po ovulaci. Teď jsem ovšem špinila znovu, dneska je to už 3.den co špiním - sice trošku, ale přece - a po každé po styku... Ale ovulace podle BT a hlenu zatím nebyla... 😲 Jinak se mi to nikdy nestalo..
Nemáte s tím některá zkušenost? Nevíte, čím by to mohlo být? Nemohlo by to třeba souviset ještě s tou revizí, i když je to již 4. měsíc..? Díky

lentilka81
12. zář 2008

litsea: ahojky, myslím že máš stejný problém jako já. Začalo to dvoudenním špiněním kolem ovu nebo před menstrací a špiněním po styku. Teď už špiním od ovu až do té doby než to dostanu a po styku krvacím, někdy to do druhého dne přejde jindy to trvá třeba tři dny než to zase přejde ve špinění. ☹ Prý jsou to rozházené hormony 😠 koupila jsem si ženský čaj, že to teda vyzkouším 🙂 ještě jsem si ho neuvařila,protože jsem dneska sama od sebe přestala špinit - 2 dny před menstruací 😲 to se mi fakt ještě nestalo, pozítří to mám dostat, tak uvidíme 😉 jinak jsem byla u doktorky právě kvůli tomu špinění(krvácení) po styku a ona mi řekla, že mi nic není a je to hormonální nerovnováha a že to spraví HA, kterou jsem ale odmítla kvůli snažení o mimi. 🙂

vanilka1
12. zář 2008

effi, fifinka: dekuju za odpovedi, bohuzel po par dnech bez spineni prisla MS.tam snad priste.Drzim vam palecky at vam to brzo vyjde

vlasta23
12. zář 2008

ahojte holky, tak se vam to tady rozrusta. Effi, jak pokracujes?

effi
13. zář 2008

ahojte,
fifi-parada, to vypada na docela rozumneho doktora 😉 jsem zvedava jak budete pokracovat dal, rozhodne nas informuj. drzim palecky aby jste neco spolecne vykutali, a uz mate i nejaky termin na IUI??

ojo-zajidi si co nejdrive k dr. ja spinila z kraje taky a docela dost, ale dr. rikala, ze deloha se roztahuje a v prvnim trimestru muze dojit ke krvaceni az do intenzity menstruace, problem je, kdyz se ojevi krece - to mi rikal, ze mam jet hned na pohotovost. takze spineni ani krvaceni nevadi, dokud se nepridavaji krece. opatruj se a dej vedet jak jsi na tom.
jo a predepsal mi ascorutin-ten je ale levnejsi koupit na volny prodej, rikal, ze sice v pribalovem letaku pisou, ze se nesmi v tehu, ale ze pry uz jejich komora (jako gyndaru) usiluje o vymaz te vety z letaku 2roky, protoze je to blbost a mamince ani plodu to nemuze nijak uskodit.

litsae-no pokud se ti to objevilo jen jeden cyklus, tak bych si s tim hlavu nedelala. Obcas se to stane, pokud by se to ale opakovalo i pristi cyklus, urcite bych sla k dr. a to prave v dobe toho spineni. Jinak ja odmitam veskere hormony a na urovnani cyklu muzu jen doporucit sarapis-ktery je prirodni a harmonizuje ms. cyklus.

vanilka-mne uz to vyslo 😉 (snad to nezakriknu), preju hodne stesti at se vam brzo zadari

vlasti-jj. rozrusta 😀, jak ti je?? jak jsi dopadla s tou stitnou zlazou?? uz vite co budete mit??

ja uz jsem doma a je mi doma dobre, podobne jak psala fifi, doma se rozhodne nenudim a je mi fajn. mam jeste par klientů, ktere si sem tam objednam v dobe vychazek (ktere stejne nedodrzuju) a u sveho zamestnavatele jeste asi tak za mesic taky neco malo vezmu-mam to domluvene, ze mi to zaplati mimo k nemocenske.
dneska v noci se mi zdal sen o tom, ze jsem sedela na zachode a tekla ze me krev-bylo to silene, probudila jsem se a byla jsem rada, ze to byl jen sen, bohuzel dneska rano jsem zacala zase spinit, chjo. spineni, spineni, spineni odveke tem, co?? verim tomu, ze to bude v poradku, jak jsem psala vyse, dokud nejsou krece neni se ceho bat, takze se snazim porad hodne usmivat, protoze vim, ze nic vic delat nemuzu🙂

drzim vsem palce!

vanilka1
13. zář 2008

effi:tak to moc blahopreju!ja nemela cas vse procitat

fifinka31
13. zář 2008

Effi,termin nemame,rikal ze pristi cyklus se propasne,protoze to budou teprv ty vysledky vseho,a podle nich se budeme dal ridit,ze pokud by to bylo spatne tak nam hned navrhne IVF,tak doufam ze nam to dopadne v norme,a ze pristoupime nejdrive k IUI(i kdyby mi rek zeje IUI zbytecna,ze jedine IVF,tak bych mu rekla naschle,a prisla bych az se na to budu citit,coz by bylo az tak pristi rok.)Takze tento cyklus aji pristi nic,a ten dalsi by mela byt IUI,takze tak koncem rijna.papa. 🙂

vlasta23
16. zář 2008

effi, citim se dobre jako vzdy. Porad netehotne 😀 Jinak neni pravda, ze kdyz nejsou krece tak se nic nedeje. Never tomu. ja krece nemela a delo se 😖 Takze s kazdym spinenim val k doktorovi, nejlepe na UTZ. Jinak ve stredu by nam meli rict, co to bude 🙂 Hned to nahlasim. Dofam, ze kluk

effi
16. zář 2008

vlasti, no ja rikam co mi rekla doktor a potvrdily 3 kamaradky, ktere potrat prozily... ja celkove statistikam neverim, co se ma stat se stane a nic vic, nez byt v co nejvice v pohode se stim neda delat. dneska uz nespinim, tak snad je to ok 😉
Tak jsem zvedava, co budete mit, ja zas doufam, ze to bude holka 😉
dej pak vedet

vlasta23
17. zář 2008

Nestras s holkou, za holku nedostanu diamanty 🙂 Zitra dam vedet

effi
17. zář 2008

vlasti-ja jsem to myslela tak, ze ja bych chtela holku 😉

vlasta23
18. zář 2008

Aha, tak to jo, tak to bude kluk 🙂 a zda se, ze placenta je pry dobra i testy na stitnou zlazu. jen jeden test byl nizsi. Ten, co byl minule zase vysoky, takze to dost skace. Vsechny ostatni jsou ale v limitech, takze vse je OK. Aspon zatim, tak to tak snad zustane

effi
19. zář 2008

vlasti, tak to je super, ze jste oba v poradku, a ze vam vyjde i ten klucina 🙂
ja si preju holcicku a proto vim, ze to bude kluk-ja to tak mam v zivote skoro se vsim 😀
preju hlavne hodne zdravi

effi
20. zář 2008

fifi-jak je??

vlasta23
20. zář 2008

effi nehazej flintu do zita, ja sice doufala v kluka, ale myslela jsem si to same jako ty

ojo
21. zář 2008

ahoj holky

effi, tak jsem ten den, jak jsem krvácela nakonec jela na pohotovost a nechali si mě tam do středy...mysleli si, že se jedná o mimoděložní, protože na ultrazvuku nebylo ještě nic vidět...ale hcg stoupalo, a v úterý už tam byl vidět gestační váček, tak mě propustili a na další kontrolu jdu až příští úterý... 🙂

od pátku už mám jen zase mikrošpinění, tak to snad bude ok 🙂