Pořád špiním, i přes léčbu Proverou. Máte zkušenost?

pajca
15. led 2008

Ahoj holky založila jsem toto téma, protože už si nevím rady.Pořád špiním i přes léčbu Proverou. V odborných literaturách jsem četla, že to může být známka neplodnosti. Nemáte někdo zkušenosti?

luckamb
1. srp 2008

ahoj holky,
chtěla bych se na něco zeptat. Jsem 25DC, a dopoledne jsem špinila a pak už zase nic a teď taky nic. Zkoušela jsem test a ten je negativní. Nevíte čím by to mohlo být?? Předem díky za odpověď.

fifinka31
2. srp 2008

Luckamb,zalezi kolik dni jsi po ovu,muze to byt zahnizdovani-u toho se nekdy muze trochu spinit,nebo to mohlo byt treba zpusobeno sexem.Tech faktoru je vice,ja treba spinim pravidelne par dni pred MS,nekdy min nekdy vice.
Jinak zdravim ostatni holky,a podavam hlaseni o Spineni.......takze klasicky 7dpo odpoledne zacalo spino-ale zatim jen opravdu mini mini,jen na papire.8dc to vypadalo stejne ale k veceru jsem mela uz spino na vlozce ale jen trosinku,vcera sem to nevydrzela a pro zichr vzala 1tbl Utrouše,do toho pojidam ten Ascorutin-mozna proto to spino je slabsi nez jindy.Zatim je spino aji dnes-10DC,vice bylo kdyz jsem sla na velkou.Ale zadne krev,jen hnede jakoby cucky-proste sliznice.Takze ocekavam tak do 3 dnu by mela dorazit Cervena.Tentokrat me to asi sebere,protoze snazeni bylo dost ovu taky a vse to vyslo krasne o dovoleny.A tak samozrejme si rikam ze ted by to mohlo uz vyjit,ale kvuli spineni to vidim bidne,navic teplota po 2 dnech 36,8-misto aby stoupla na 36,9 tak klesla dnes na 36,7,a cipek se mi zda zkraceny ☹ .Este mame jeden pokus prirozene,a jak nic tak pak uz fakt musim do toho Centra-aspon at mi udelaji HP+spermio.a zkusili bysme pro zacatek IUI.
Jinak tentokrat byla zmena v tom ze me konecne po ovu nezacali hned bolet prsa,ale boli az ted posledni 3 dny.vcera vecer se mi zdaly nalite a zilnate-priznak tehu-ale to si spis zase neco vsugerovavam.Je to spis jen klasicky PMS.Tak zatim se loucim papa.

renatalen
3. srp 2008

Ahoj holky, já sem po poslední antikoncepční injekci taky začala špinit. Jsem z toho docela na nerv 😠 . Nikdy před tím jsem nešpinila. Myslíte, že to vymizí?

andu
3. srp 2008

Ahojte, holky.

Jsem trochu zmatená a začínám být už i lehce zoufalá. Stává se vám některé, že špiníte, až skoro krvácíte uprostřed cyklu? Nevím ani pořádně, jestli jde o MS, nebo je to "jen" dost silné špinění (není to typická menstruační krev). Brala jsem na to 3 měsíce Proveru, cyklus se upravil na 25 dnů. Jenže teď jsem Proveru vysadila a po 14 dnech opět "krvácení". Je to zhruba v období ovulace, ale na ovulační krvácení mi to přijde silné a dlouhé (uvidíme, jak dlouhé bude teď, před Proverou to trvalo třeba i 4 dny v různé intenzitě). Zkoušela jsem dnes měřit BT a zvedla se z 36,5 na 36,7, ale při MS se teplota může taky zvýšit, nebo ne?? Fakt nevím. Ve středu jdu sice k Dr., ale obávám se, že mi opět nasadí jen Proveru. A dneska to na mě nějak dolehlo ☹

renatalen
3. srp 2008

Ahoj andu, to jsme na tom stejně. Minulý cyklus jsem špinila 12. den, teď 15. den, pevně doufám, že se to bude oddalovat, až se to spojí s MS 🙂 . Taky špiním 4 dny. Zkus čaj z kontryhelu, jak jsem se tu dočetla, tak je na veškeré "ženské obtíže". Já ho jdu taky zkoušet. U mně se před MS sníží, pak stoupne, takže je možný všechno🙂.

fifinka31
3. srp 2008

EFFI,holka,jak tobe se vede,co spineni?U me pokracuje,rekla bych zeje silnejsi nez vcera,ale kdyz sem si sla odpo.lehnout,tak pak jsem byla uplne cista,a jak sem se zacala hybat tak se spino zase rozebehlo.Teplota sice dnes stoupla ale to muze byt tim Clostikem.Zitra poz.cekam MS,ale tim Cl.se mi muze posunout.
Renat.mela jsi HA depo-proveru?Ja ji brala 2 roky,a pak jsem 8 mes.nedostala MS tak jsem musela k Dr.a vyvolaval miji.Po 14 mes sem byla docela v kupe a mohly sme se nazit o mimi,ale stale me trapi spineni pred MS.
Andu to krvaceni u prostred je divne,mi se to stalo jednou,taky jsem v tu dobu brala Proveru,a tak mi Dr.pak nasadil Utrogestan,a bylo to lepsi,ale spineni pred MS me to nezbavilo.Na to krvaceni mimo cyklus by mohl zabrat aji Ascorutin-koupis v lekarne za par kacek.
Jinak pri MS by mela tepl.klesnout,mi klesa bud v den MS nebo den pred,nekomu az pri MS,po MS zustava tepl.dole a zveda se az den po ovulaci,a mela by se drzet nahore do dalsi MS.

andu
4. srp 2008

Holky, děkuji za typy 😉 Renat, a tohle tě trápilo už před Dominikem? A řešíš to nějakými hormony, nebo se snažíš jen přírodně?? Já si teď objednala Femigard, tak snad se to zlepší, neb tohle je na palici. Navíc se to rozjelo opravdu v krvácení, takže nic moc...No uvidíme, co ve středu s Dr. vymyslíme...

renatalen
4. srp 2008

Andu, právě že mě to před Domíkem netrápilo, tak jsem z toho taky docela hotová. Doufám, že se to vytratí, asi se potřebujou srovnat hormony. Zatim zkusim bylinky. Nechci do sebe něco cpát, když se teď budem snažilkovat 😉
Fifinko, měla jsem HA v kojení, netuším, jak se to jmenovalo. Slabá MS se dostavila hned po skončení účinku injekce. Doktor mi říkal, že kdyby se neobjevila do 3 měsíců, tak mi jí vyvolá. Naštěstí se dostavila...

luckamb
4. srp 2008

fifinka31: fifi děkuju. Jsem asi 13DPO. Po sexu to není určitě. No a právě že se mi to ještě nikdy nestalo, tak jsem z toho taková vykulená. A snažíme se už 10. měsíc, takže zmatek po vysazení HA to taky nebude. Ale slyšela sjem že by to moholo být i tím vedrem.

effi
4. srp 2008

ahojte holky vsechny vas zdravim, fifi tebe zvlasti 😉, byla jsem ted par dnu v praze na vycviku a v sobotu se zenil manzeluv bracha, takze jsem byla mimo net. tento mesic jsme ovu asi prosvihli - kuk graf 😕
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
takze vlastne nevim ktery den byla-jestli byla, i kdyz bych to tipla tak na 15ci16dc bo 17dc.. myslim ze podle spineni poznam...takze tento mesic s nicim nepocitam.

dozvedela jsem se dalsi tip na spineni - B-komplex, tak muzete zkusit, ja mozna vyzkousim

no, tim ze jsem ted par dnu nemerila, tak vlastne ani nevim na cem jsem, a docela me prekvapila dnesni nizka teplota, tak jsem zvedava co zitra. rozhodopadne se zase ozvu 😉

dneska jsem cely den az do ted stravila v lese, sbirala hriby a boruvky, tak jse mi fajne 🙂
mejte se 😉

fifinka31
4. srp 2008

luckamb,tak drzim palce at to spino je zahnizdovani,nebo jenom tehu spino.Nedelalas uz test?13dpo bys uz mohla mit //.
Effi,tak z tohodle tveho grafu jsem trochu vedle,u sebe bych tyhle teploty brala jako anovulacni,a ty to mivas treba jinak.jinak ty smajlici znaci sex?Tak ten byl kolem ovu ne,vidim li dobre 🙂 Dokud neni MS neni nic ztraceno.
B-complex taky sem tam jim,ted 2 mes jim aji ten Ascorutin-ale vzdy az v 2puli cyklu,a stejne ted spino prislo,sice slabsi,ale zacalo klasicky 7-8dpo.Tak jsem pa,so,ne jedla aji Utrouš,a on asi pusobi na spino dodatecne,protoze dnes rano jsem mela trochu krev v zachode,tak sem myslela ze jetu MS,dala tampon a sla do prace,pak druhy,a dalsi sem nedavala,protoze MS nikde,jen spino na tamponu.A po vytazeni od 13h-zadne spino na gatkach jen uplne mikro sv.hnede na papire,takze Utr,zabral ale az po 3 dnech a tim padem mi asi aji MS prijde pozdeji,koukala jsem do poznamek,a jednou uz jsem to tak mela,spino-2dny nic-MS.Ale dokud MS neni tak si porad delam nadeje i kdyz vim ze plane.Tech par dni pred MS je pro me utrpenim,jak uz mam pak MS,tak se otrepu a jedu dal,ale dobu pred MS nenavidim!!!
tak ja se zase ozvu asi ve stredu.
Jo,ten les,houby,boruvky-ti zavidim,my byli na konci dovci na 2 noci na horach a oba dny sme prosmatlali po lese a sbirali taky houby a boruvky,byl to neuveritelny relax 🙂 Sem tam jsem objala strom,a bylo mi fajn 🙂 papa

zandas
5. srp 2008

Ahoj holky dlouho jsem nepsala...u mě nic moc nového.Beru další Duphaston,aletento cyklus mi vůbec nezabral a špino bylo horší než kdy jindy.Manžu byl na ten spermiogram a má to o.k. naštěstí.Jinak mám ale dobrou zprávu,jedna znmá co měla stejný problém jako my se špiněním skoro rok,tak je těhulka 🙂 dokonce se ji objevilo špino,myslela,že je zase ztracená ale MS se už nedostavila a špino se zastavilo a je v 6tt.Tak mě to potěšilo,musím se o to s váma podělit.Určitě je šance otěhotnět i přes špino.Tak se mějte krásně a piště!pa

effi
5. srp 2008

fifi-jj.smajlici v grafu jsou znacky, kdy bylo tuleni, myslim ze ovu byla ale az tak 16dc-ale vubec nevim, dneska teplota stoupla, takze ovu asi byla, ale vubec netusim kdy.
mam takovou obavu ze ascorutin i utros jen eliminuji priznaky neceho jineho, myslim si, ze spineni neco zpusobuje (nejpravdepodobneji hormonalni nerovnovaha) a je treba odstranit pricinu, ne zmirnovat dusledky, k tomu jsem nedavno dosla svym selskym rozumem a momentalne zkousim tradicni cinskou medicinu, protoze me trapi zdravotne jedste dalsi veci..
les je neuveritelny relax - to¨jest pravda pravdouci 😉 bydlim na vesnici pod hrebenem beskyd a v lese jsem kdykoliv to cas dovoli, mam to tam rada a moji dva pejsove taky😉

zandas-me taky duphaston nezabral a zdalo se mi to jeste o neco horsi, na spineni mi pak zabral az ascorutin.
moc dekuju za tu skvelou zpravu 😉

drzte se vsechny, ja se zas za par dnu ukazu 🙂

renatalen
6. srp 2008

To je skvělá zpráva, že i přes špinění se dá otěhotnět. Tak hurá na to! 😀

fifinka31
6. srp 2008

Ahojki,takze MS dosla vcera,takze tento cyklus byl 24DC.Lutealni faze byla 11dni.Zacinam byt opet zoufala,docela jsem tomu ted verila,sexu bylo pred ovu aji v ovu dostatek,odpocnek relax byl taky,tak jsem ted z te MS naka smutna.Za 2 mes ma kamoska TP,tesim se na male ale zaroven sem smutna,protoze jsme zacali plodit cca stejne,a ona uz ma buben a ja trapeni.-co se mnou,kdyz ja se tak bojim,laparky,IVFka,Aji blbeho IUI se bojim,ze to bude bolet.A vidim ze mi asi nic jineho nezbyde nez neco zacit delat se sebou.
To je fajn zprava,ze se da oteho se spinenim,ale zase tim padem vim ze je teda jiny problem proc este nejsem tehu.Treba nemam vubec pruchodne vejcovody!!a to se pak muzu snazit aji 10 let ze.
EFFI,a jak teda myslis ze je treba tu pricinu Odstranit??Asi jit k Dr.nechat si udelat HP ne?
a muzu se zeptat jakou tradicni cinskou medicinu zkousis??a tu zkousis na plodnost,nebo jen na ty jine problemy?
Jo,a od kud to presne ses?Beskydy mam -za rohem- 😉 jsem z OV.
Na jedne diskusi ted oteho kocka asi po 2-3 letech-prirozene,a to ma za sebou asi 5iui,2 ivf,chystala se do dalsiho a buch-nemuze tomu uverit.Takze holky-zazraky se stale deji,tak nezbyva nez v nejaky zazrak doufat,ze se nam stane.Tak se tady mejte papa.

vlasta23
6. srp 2008

renatalen, to vis, ze se da. Mesic, kdy jsem otehotnela, jsem spinila uplne nechutne a porad 🙂 12 dnu pred krama a jeste predtim vzdy po trech dnech tak s trideni prestavkou nekolikrat. Hlavne, ze teplotky skacou.

fifi prosim nebud smutna, zkousej dale a dale. Fifi zajdi si na ty vejcovody, at se podivaji, to je dulezite! Je to zakladni vysetreni. Myslim ale , ze jsi OK. Zkus prstikovou metodu, to hodne funguje. Treba proste se spermosky nedostanou na cipek nebo nemuzou projit! Pomoz jim. Muj treba vzdy trcel trochu do vzduchu. Taky zkus mit orgasmus az po partnerovi. Rika se, ze stahy nasavaji spermosky. Posli sveho take na vysetreni. My napr meli problem oba dva! Byla jsi na testech, kde zkoumaji, jestli nejsi alergicka na pritelovo sperma. Je toho fodne. Nestresuj se, to je pak tezke otehotnet, i kdyz jsi OK. Mam hodne takovych kamaradek. Dej vedet!

effi
6. srp 2008

ahojky,
fifi - verim tomu, ze je teba vyladit a harmonizovat bytost celkove, obecne mam spatnou zkusenost s doktorama a soucasnou medicinou, kazdy kouka na to svoje a cloveka jako celek nebere nikdo. Např. Moje kamaradka mi pred tydnem oznamila ze je tehotna, ale jeste mesic pred tim ji jeji dr rikal, ze nemuze otehotnet, velke poruchy ms cyklu (az 70 dni), zvyseny prolaktin, pravdepodobne nedochazi k ovulaci apod. po folikometrii (nebo jak se to nazyva) ji rekl, ze tento cyklus uz rozhodne neotehotni a ze vubec bude zazrak jestli to nekdy vyjde. Kamoska po teto navsteve prisla domu a rekla priteli, ze je to problem a ze se to asi nepodari. Tak si rekli, ze se teda na to vykaslou a zkusi to tak za pul roku nebo za rok. do mesice mela pozitivni test, tak co si o tom myslet, ze??
Myslim si, ze otehotneni neni jen o zdravotnim stavu. Stejne tak moje sestrenka se snazili 5 dlouhych let, žádné příčiny neplodnosti nezjisteny, oba naprosto zdravi, mimi prislo po 5 letech, kdy uz se na to prestali upinat.
stejne tak, v nasi poradne pro lidska trapeni, kde pracujeme i s páry či dívkami, které touží po miminku a nedaří se, trápí je to...pokud není zdravotní příčina, tak myslím - a mám v praxi ověřeno - že může zafungovat psychoterapie. Holt nejsme jen tělo, žijeme i duševním životem a ta psychika často udělá víc než cele současná medicína. Viz ukázky z mého velmi blízkého okolí. Rozhodopádně pokud bys chtěla s tím trápení se pomoct, tak můžeš navštívit naší poradnu, pokud jsi z OV tak do Nového Jičína je to 50 min. busem, autem možná ještě míň... Já často od klientů slyším, že jsou rádi, že o tom můžou s někýmm popovídat, že v tom pak nejsou sami a majjí někoho, kdo jim pomáhá s tím, aby se cítili líp..
Tradiční čínskou medicínu teď zkouším u kamaráda. tahle medicina vychazi pravě z toho, že harrmonizuje celou bytost, coz mi nějak více pasuje k mému životnímu stylu. Kámoš je z Českého resp.Polského Těšína, pokud máš zájem můžu se zkusit přeptat, zda můžu postoupit kontakt dál.
ja se rozhodopadne na zadne iui ani ivf nechystam, co se ma stat se stane, a pokud deti nemam mit, tak tenhle zivot mam na tomhle svete za ukol asi neco jineho 😉

vlasti, ten 15tt vypada fakt dobre 😵

vlasta23
6. srp 2008

effi, souhlasim s tebou ve vsem, co jsi napsala, az na ten konec. Myslim, ze pokud opravdu nic nejde a vyzkousi se i terapie a ukaze se, ze jsi zdrava, mela bys vyzkouset i ivf. Pozdeji by te to pak mohlo mrzet tak jako moji matku, ktera o jedno dite prisla a dodnes lituje, ze nezkusila znovu. Uz se toho pocitu nikdy nezbavi. Ale na druhe strane pokud nic nejde, neni treba se hroutit. Na svete je spousta opustenych deti, ktere NEKDY oceni Tvoji pozornost vice nez by ocenilo treba Tvoje vlastni dite.
jinak dik za ten 15 tt. Snad to vydrzi. Zitra jdu na kontrolu

renatalen
7. srp 2008

Fifi a jak dlouho se snažíte? Já si taky myslim, že hodně dělá psychika. Asi to chce upnout se na jiný cíl, já se zrovna znažim zatočit s celulitidou 😀

vlasta23
8. srp 2008

Caute, tak doktor rikal, ze to neni az zas tak dirka jako odchlipnuta placenta. Uz se to neda dat zpatky ☹ Zustane to tak, ale to by zatim nevadilo, hlavne se to nesmi odtrhavat vice. Tak mam byt v klidu a pozdeji muzu zacit chodit. Moc to ale nebudu prehanet. Muj doktor je moc optimista. Nechci rodit predcasne. I tak rikal, ze mam dost velkou sanci s timhle na predcasny porod. Snad ne. Dite je ale vporadku a zatim ho to neovlivnilo. Aspon, ze neni dira a neodteka plodova voda.
Tak tak jsme dopadli, zatim nerekli pohlavi. Tak se drzte

effi
8. srp 2008

ahoj vlasti, hlavne ze je miminko vporadku. Urcite hodne odpocivej a dle nejake lehke prace - neco co ti prinasi radost. byt v pohode je podle me to nejuzitecnejsi, co ted muzes udelat. drzim palce 😉

fifinka31
8. srp 2008

Ahoj holky
Vlasti,teda to me vubec nenapadlo ze neco takoveho se muze dit,ze se trovhu odloupne placenta,to jsou veci,tak opravdu podstive odpocivej!!!Radci cele tehu prolezet,nez si to pak vycitat.
Jinak,prstikovou metodu zkousim takrka pokazde,podkladam zadek,nebo ho jen nadzvednu na chvili,tocim se dokola-na bricho,na bok 🙂 s tim orgasmem je to u nas horsi,ja ho pri styku temer nikdy nemam,potrebuji to jinak,a to vetsinou probiha pred stykem,ale uz sem si kolikrat rikala ze po styku pridrzim spermijky vevnitr a reknu manzovi,at si pohraje,ale vetsinou uz nemam na to pak silu,ale asi se premuzu 😉
Na spermiu uz byl,mame Morfologii-pomalejsi,a 70%degenerativnich.ale pry se stim da otehotnet prirozene,jen treba za delsi dobu.
Ten test na alergii na sperma,ten mi muj Dr,nikdy nenavrhl.Uvidim co mi navrhnou v centru.
Tu pruchodnost-do te opravdu zatim nepujdu BOJIM BOJIM,mozna az budu uplne bezradna,to uiz bych sla mozna do IVF-a pri tom nepotrebuji laparku.
RENatalen,snazime se uz 2,5 roku,jenze jsem mela problemy s cykly po HA(nebyla MS,pak sliznice)Takze jsme se vlastne mohli zacit snazit az tak v dubnu v loni,to jsem zachytila svou prvni ovulaci,ale zase byl problem v te sliznici-byla nizka.Dochazela ksem k Dr.leky na ovu,injekce na prasknuti folik.zase leky,prikazany sex atd-porad dokola.Az do ledna.Od te doby se snazime bez Dr.ovulka,az na 1 cyklus,probiha aji bez leku,ale trapi me spineni pred MS a kratka lutealni faze.V zari se chystam do toho Centra tak pak se uvidi co bude dale.
EFFI,dekuji na nabidku,ale zatim se necitim,ze bych si potrebovala s nekym povykladat,zatim mi vystaci manzel+kamosky 😉 Ta č.medic.-me jen zajimalo o cem ze to je,bylinky a tak.
Tak devcata,jdu do hajan,jeste mam pred sebou 2 dlouhe pracovni dny 12 hod.Sem tam me picha na levo(min.ovu byla asi z prava)Ale jeto dost brzy na 4DC,mozna bude ovu zase drive uz 10dc,jako minule z leva.Dam vedet.tak ted uz vazne dobrou.

effi
9. srp 2008

fifi 😉, drz se

effi
10. srp 2008

ahojte, tak dneska rano na toaletaku dve kapky oranzoveho vytoku..takze jsemm zrejme 8dpo. Holky co uz povazujet za spineni a co jeste ne??

renatalen
11. srp 2008

Ahoj effi, já teda považuju za špinění vše, co má jinou barvu - růžovou, hnědou... 😀

vlasta23
11. srp 2008

fifi, ja zkousela prstikovou metodu trochu jinak nez Ty. Ja spejmijky protlacila lehce pres pootevreny cipek (respektive mekky, moc otevreny nebyl). Abych byla presnejsi, udelal to muj pritel, protoze ja uplne dozadu nedosahnu. Myslim, ze to je lpsi nez je prevracet. Spermijky maji nejhorsi se dostat na cipek a pres cipek. Nesmis tlacit moc, abys ho neporanila. Nesmi to bolet, jen maly tlak.Kdyz jsem o tomhle cetla, tak psali, ze nektere zenske maji problem, ze cipek trci trochu dovzduchu a spermijky neskacou do vzduchu a take nektere maji i pri ovu cipek zavreny a pak se spermijky nemuzou dostat pres. Pokud mate horsi pohyblivost a morfo, pak to muze trvat opravdu vecne. Namichej svemu take prasky, jak jsem psala vyse. Uvidis, kdyz je bude jist, nejdele do 3 mesicu se zlepsi aspon rychlost, mozna i morfologie. To GARANTUJU. Tak se drz.

Jinak effi nechci se porad opakovat, nenech se stresovat spinenim. Nic to neznamena. Ja spinila porad a stejne jsem otehotnela! Podivej se na pajcu, ta take otehotnela. Pracuj na te lutealni fazi a sliznici. PIJ kontryhel!

fifinka31
11. srp 2008

Effi,me zacina spineni vzdy tak ze je treba ten 7dpo rano bilo,odpol svetle bezovo,bezovo, 8dpo svetle hnedo,hnedo,tmavohnedo.nekdy trocha krve,nekdy nemam na vlozce nic a jak curam tak asi uvolnim svalstvo dna panve a jakoby mi vykape takova ruzova voda do vc.
Vlasti,ja si na cipek vetsinou dosahnu,a snazim se taky spermie zahnad do dirky trosku tlacim,ale zase nee tak ze bych si rvala spicku prstu az do otvoru v cipku,to mam strachjen po nem prstem prejizdim,myslim si ze kdyz penis vyjde z pochvy tak v ni nezustane zadna dira,ale scvrkne se takze si myslim ze spermie si cipek najdou,v prstik.metodu uz teda moc neverim,vitaminy uz jsem mojemu daavno namixovala a nakou dobu je podstive papal.Ted uz jsem to trochu vzdala,kdyz to nikam nevedlo.Na dalsim spermiu jsme nebyli tak nevim,melo li to vliv.Ted chci ale zkusit ten orgasmus hned po sexu,a taky zkusim pred ovu zavest si tabletu pro lepsi mikrofloru(zavadi se preventivne,ma predchazet kvasinkam,delat dobre prostredi v pochve)treba nemam vnitrni prostredi ok a znici spermie este nez staci nekam dojit-neco sem o tom cetla.Jo a piju po prve malinik-pro lepsi hlen,sice ho mivam dost ale treba neni spravne kvalitni.Bavi a tesi me si vzdy najit neco noveho,cim zlepsit plozeni,dava mi to silu jit do toho nadale🙂)

simone
12. srp 2008

ahoj holky,my se snazime ted taky otehotnet.ALe minuly mesic jsme spinila dva tydny pred menstruaci.Normalne nespisnim,ale mozna to bylo taky tim,ze jsem zmenila HA,nevim. Naposled jsem spinila v dubnu a dok.mi udelal vsechna vysetreni a rek,ze jsou to problemy s hormony,se kterymi mam problem od porodu.No ale ted jak to tady ctu,tak se bojim,ze kdyz otehu,tak potratim.Loni jsme se snaizli o druhe a v 9tt jsme potratila,ale pred tim jsme problemy se spinenim nemela. Vy jste me tu fakt vydesily 😢 K dok.nemuzu,protoze zijem v Uk a tady je zdrav.na prd,tu by mi dal doktor na to asi paralen.

effi
12. srp 2008

ahojte holky, diky za reakce. Ja taky povazuju za spineni hned vsechno co se nejak zabarvi. zajimalo me jak to mate vy, takze diky 😉

vlasti - no nevim jestli to spineni "nic neznamena" - verim tomu, ze se i se spinenim da otehotnet, ale myslim si, ze vporadku to neni. muj dr mi rekl, ze to spineni neni vporadku a ze se da lecit jen hormonoama (jinak jsem zdravotne ok, snad).
od pajci jsem nasla nejaky grafbt, a zda se ze predtim nez otehotnela, tak se spineni zbavila, stejne jako floresica (nevím jak přesne se jmenuje a nechce se mi to ted hledat) proste prvni prispevky v teho diskuzi
kontryhel piju, snazim se zdrave jist a byt celkove v pohode, ale funguje to u me presne jak popsala fifi - najit si vzdy neco, co tento cyklus budu zkouset, taky mi to dava vetsi nadeji a silu

kazdopadne tento cyklus je to pase, bo jsme ne nestrefili do ovu, uvidime co bude dal

behem cervna v mem okoli otehotnelo 7 kamaradek/kolegynek vcetne me segry, moje nej kamoska pred tydnem porodila krasneho chlapecka, sousedka pred asi mesice. Tak nejak mi nezbyla jedina kamoska, ktera by nemela bo necekala dite - a chapu, ze o tom vsechny chteji porad povidat, ale ja si holt myslim, ze by mi nejvice pomohlo se tim tolik nenzabyvat 😉

takze se moc tesim, ze zitra odjizdim na dovcu - stravime 5 dnu v lesich na pomezi slovenska a ukrajiny a mame naplanovano nekolik krasnych vyslapu,, fakt se moc tesim

tak se tady zatim mejte 🙂

vlasta23
12. srp 2008

ahoj effi,
mozna se zkus nakontaktovat na pajcu. ja sis s ni chvili psala, ale myslim, ze spineni ji trapilo porad. jen to nenapsala do grafu. Mas pravdu, ze spineni je anomalie. na druhe strane ja nikdy nespinila, az jsem se snazila otehotnet, tak jsem zacala brat vsechny ty pripravky a pak to zacalo. Melo to ale pozitivni stranku. Kdyz jsem nespinila, tak jsem vubec nemela ovu. Proto jsem nemohla pul roku otehotnet. Jak jsem na to prisla, zacala jsem se o to zajimat a pit kontryhel, malinik a femik, zacalo spineni, ale take naskocila ovu, takze me sice spineni trapilo, ale byla jsem rada, ze mam aspon ovu. Bez toho se otehotnet neda..... A pak jsem take udelala co ty, prestala jsem na to myslet a zabyvala se praci a proste jsem se tim netrapila. Jen jsem sledovala BT a kdyz zacaly klesat, tak jsme meli sex co tri dny a pouzivali jsme vzdy prstikovou metodu (vlastne jen jen mesic), protoze pak jsem zjistila, ze jsem tehu. Myslim si, ze mas na to spravny pohled a urcite to prijde, uvidis. Jen se tim tak neprap a pokracuj v experimentech 🙂

fifi-pripravky na kazdeho chlapa nereaguji, ale na pohyblivost reaguji skoro 100% Musis kontrolovat spermio po trech mesicich poctiveho brani. Vitaminy samy o sobe ale nepomuzou, potrebujes L-carnitine a dalsi, co jsem vyse vypsala.

Aco holky, kdyz to nepujde prirozene, mate jeste IVF. Vsak co, hlavne ze je vice moznosti, ne?

effi uzij si dovolenou, zavidim ti, ja se moc tesila a ted budu sedet doma ach jo. 😖