Pořád špiním, i přes léčbu Proverou. Máte zkušenost?

pajca
15. led 2008

Ahoj holky založila jsem toto téma, protože už si nevím rady.Pořád špiním i přes léčbu Proverou. V odborných literaturách jsem četla, že to může být známka neplodnosti. Nemáte někdo zkušenosti?

effi
19. čer 2008

Fifi-jj.pracuju jako terapeutka - neco jako psycholozka, taky si myslim, ze lidi co maji ruzna trapeni je dost, ale malokdo tuto sluzbu vyuziva. Asi jeste nejake predsudky z predeslych dob a pod. Ale prave dneska jsem s jednou pani ukoncila terapii, kde si resila pro ni opravdu tezke tema a do 3 mesicu jsme to spolu zvlady, tak sama rikala, ze uz se s tim trapila 3 roky a ze takle si to mohla vyresit hned. NO kazdy jsme jiny 😉 Takze jsou lidi co tuto slubzu vyuzivaji a resi si sva trapeni za pomoci odbornika nekteri se snazi pomoct sami nebo odbornikum neveri. Takze ja pracuju jen s temi, kteri za mnou dojdou 😉
Jinak je mi 26 a to tikani hodin mi prijde jako dalsi velky strasak, ktereho kdyz ma zenska v hlave, tak je to jeste od uvod vic proc se mimi do briska nechce - to je teda muj nazor (a moje praxe to jednoznacne potvrzuje).
Tak jak pises je fajn byt v pohode (to je pro kazdeho taky neco jineho), co se ma stat to se stane😉

jinak jsem myslela ze se u me rozjela ms, ale je bud velmi slaba nebo je to spis spineni, proste neco mezi tim, teplota klesa, tak nevim co si o tom myslet

graf
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

pokud jste se s tim nektera setkaly, tak budu rada za nazory 😉

kalci
19. čer 2008

Ahoj holky, nějakou dobu jsem tu nebyla. Nestíhám. Effi, ten graf vypadal moc krásně. Bývala bych se vsadila, že budeš těhulka. Ještě to uplně nekleslo pod čáru, tak třeba ještě máš naději 90:10? 😅
Jinak napsalas to vážně moc krásně. Terapeutku kůň určitě potřebuje. Já jsme první rok byla celkem v pohodě. Druhý rok už jsem se v pohodě držela násilím, ale tenhle cyklus u mě fakt propukla hysterie. Byla už jsem celkem přesvědčená, že se povedlo a možná právě proto, se nepovedlo. Ale měla jsem celkem dost vysokou teplotu vlastně bych řekla skoro trojfázovou křivku typickou pro těhotenství. Špinění, ale začalo už 8 DPO ale maličko 11 den ale přestalo, bylo to dost divné a 12DPO se mrcha rozjela, a měla jsem tak 4DPO zničeho nic najednou krásnou hladkou pleť. Tak jsem tomu fakt věřila, že se povedlo. Dost jsem to ořvala, protože když jsem se rozkrvácela, tak jsem si řekla, že to vážně asi moc řeším a že si odpočinou a vypadnu někam k moři. Jenže se nám ani ta dovča nepovedla. Už jsem se viděla u moře a happy a zatím to vypadá, že budu trčet celé prázdniny doma. Ještě včera jsem řvala večer do polštáře a dneska jsem byla na krvi na všelijaké ty protilátky a hormony a po cestě tam jsem se tak nějak uklidnila prostě to fakt nebudu řešit přes prázdniny. Začlaly jsme s kámoškou jezdit na kole a budu si dovču vybírat po dnech, když v celku a společně jí asi letos mít nebudem a budu obrážet kámošky. Většina jich na mateřský.
Fifinko, úplně mi zamrazilo jak jsi psala o té rakovině. To je dobře, že se to nepotvrdilo. Vím jaké to je. Já loni na půl roku přerušila snažení, myslela jsem, že mám rakovinu děložního čípku. Naštěstí se z toho vyklubal jen zánět. Tak dobře vím jaké jsi prožívala štěstí.

kalci
19. čer 2008

Jo a Fifinko chtěla jsem se zeptat na ten vitamín B. Normální vitamín B prodlužuje lut. fázi? Jestli je to fakt, tak bych o asi taky vyzkoušela. Mám lut. fázi jen 11 dní

fifinka31
20. čer 2008

Ahoj Kalci,tak vy uz se taky snazite pres rok,ja uz si prosla tim obdobim,kdy sem se moc pozorovala,a byly tak 2-3 cykly kdy sem si byla skoro jista ze musim byt tehotna,ale MS vzdy dosla a ja byla smutna,a hlavne nastvana,bylo to v dobe kdy moje nej kamoska oteho.(ale taky az po roce snazeni)a ja to ze zacatku spatne nesla,dneska uz mi to vubec nevadi,tesim se na jeji mimi,byla sem s ni aji na velky UTZ.A vubec jsem se dostala do faze,kdy jsem si rekla,nebudu se trapit tim ze nejsem tehu,co s toho zivota pak budu mit ze,rikam si ze az bude spravna doba tak to prijde,jen si asi budem muset pockat dele.Treba tahle MS,mi vubec nevadila protoze jsem stastna,ze jsem zvitezila nad tou rakovinou(uz po druhy)a rikam si,treba to vyjde tedka 😉 ja si kazdy mesic najdu nakej duvod proc by to mohlo prijit ted,a proc treba pristi mesic.Ted si rikam ze treba moje telo vedelo ze je neco spatneho v nem,a ted je to pryc a mimi muze prijit.A loni nasim umrel pejsek(12let)tak jsem si rikala uz tenkrat ze jeho dusicka se treba prevteli a budu tehule....ted uz to bude rok....tak treba jeho dusicka potrebovala cely rok na....reinkarnaci???ted nevinm jak se tomu rika.
No a ten vitamin B,ted uz nevim presne ale hledala sem na seznamu neco co pomaha na prodlouzeni lut.faze,jaji mivam tak 10-12 dni,s tydennim spinenim.a nasla sem, nakej odbornej clanek a tam psali o vitB myslim B-komplex forte,stoji par korun,a za zkousku to stoji,stejne jako ten Ascorutin na spineni.
Tak hodne stesticka do dalsiho plozeni.papa

fifinka31
20. čer 2008

Tak jsem neco hledala o tom Bcku,ten clanek co pred tim sem cetla uz sem nenasla,ale dala sem si do vyhledavace vit b,a zjistila sem ze je to presne vit B6-pyridoxin,je na spoustu jinych problemu,a prave taky na upravu hormonu-zluteho teliska,dokaze prodlouzit lut.fazi az o 3 dny.Je dobry na poovulacni obdobi sem cetla zase jinde.Aji sem cetla clanky kde pomohl parum k otehotneni.Tak si ted misto b komplexu koupim jen ten pyridoxin,zacnu ho brat od ovulky a uvidime.tak papa.

vlasta23
21. čer 2008

ahojte holky, tak se zase po nejake dobe hlasim. Dnes jsem byla na tom UTZ a NENI to zamlkle tehu, pry jsem super v norme, tak mam radost 🙂

effi
21. čer 2008

ahojte, tak ms se nakonec rozjela, takze zacina dalsi cyklus 😉

kalci- .. a vlastne kterakoliv z vas, pokud na tom budete zle a budete potrebovat pomoc, tak se klidne ozvete.. (a nemusi to byt jen kvuli snazeni 😉

vlasta23-skvela zprava, at je i nadale vse tak jak ma 😵

fifinka31
22. čer 2008

Vlasto 23,supeeer,gratuluji,a spino je nebo neni??
Effi,to jako ze nam pomuzes tady,nebo v ordinaci-nebo kde pracujes.A od kud jsi?

vlasta23
22. čer 2008

fifi, zatim zadne spineni nepokracuje. 😉

effi
23. čer 2008

fifi-mam pracovnu v novem jicine a spise tam nez tady, rozhovor nic nenahradi, pokud je to moc daleko muzu doporucit i kolegy 😉

vlasti-jen tak dal, drim palce 😵

kalci
24. čer 2008

Fifinko,díky za informace. Určitě to vyzkouším. Já se vlastně snažím už 2 roky. A mluvíš mi z duše. Přesně tím samým jsem si prošla i já. Taky si vždycky říkám, nevyšlo to protože.... a teď to určitě vyjde protože.... A za ty dva roky otěhotněly a porodily všechny moje nejdbližší kámošky. A švagrovka, ta vysadila HAK a další měsíc byla těhule. Nejdřív jsem se s nimi radovala a postupem času, když už jsem čekala přes rok jsem to nějak začala hůř rozdýchávat. Jim to přeju samozřejmě a jsem ráda, že se jim většinou zadařilo hned, ale první co mě vždycky napadne...a kdy konečně budu těhotná já. Asi tady budeme všechny přebornice v trpělivosti.
Vlasta, tak to moc gratuluju. To je skvělá zpráva. 😵 Další těhule co potvrzuje, že i přes špinění jde otěhotnět.
Effi, to mě mrzí. Fakt jsem si myslela, potom co jsi psala, že Ty seš určitě těhule.
Jsi moc hodná, že se Ti můžeme svěřit. Nový Jičín je pro mě trochu z ruky, ale tady nebo do IP možná Tvou nabídku využiju. Až v červenci zjistím, že ani homeopatika nezabírají. Tedy samozřejmě doufám, že zaberou, ale to patří do utopie, aby zabraly hned první měsíc.
Ty to máš jako soukromou praxi?

effi
24. čer 2008

kalci - jj. budeme prebornice v trpelivosti 😉
jinak pokud budes potrebovat klidne se ozvi do IP - po netu je to dost zdlouhave, a jak jsem uz psala rozhovor nic nenahradi, takze idealne osobne. Co se tyce prace, tak pracuju pro jednu firmu, pak jsem s manzou a kolegou zalozila obcanske sdruzeni ve kterem se specializujeme na poradenstvi a terapii pro lidska trapeni a jinak delam taky terapii sama na sebe.

Co se tyka mista tak hode i jezdim bo muzu nekoho doporucit, kdyztak konkretne do IP 😉
samo plati pro ktereoukoliv z vas

jinak me pomalu a jiste konci ms a jsem rozhodnuta uz duphaston nebrat, tak uvidim co se bude dit

pekne dny a at se dari 😉

fifinka31
24. čer 2008

Ahoj holky,tak jen pro info,ten vit B6 se da koupit s listovkou.Je to kyselina listova plus,v jedne tbl.je DDD listovky,DDD-dopor.denni davka)-pyridoxinu,232mg-inulin.Tak aspon nemusim brat milion tablet,tady mam 3v1.Tak a ted uvidime.....papa

zandas
30. čer 2008

Ahoj holky. dlouho jsem tu nebyla, ptž. mám za sebou svatbu a svatební cestu v řecku 🙂 kde jsme se samozřejmě snažili o mimi.

EFFI - mě je 28 let a bio hodiny tikají,snažíme se 10 měsíců a pořád je špino a vajíčko než se uhnízdí tak začně špino a je to asi vždy v ....... 🙂 ted zkouším ten Duphaston kombinovat s Ascorutinem jak píšeš a a vždy 6 den braní Duphastinu bylo špino ale ted ho beru už 9 den s tím Ascorutinem a zatím není tak to vypadá,že to apson o něco pomohlo.zítra ho beru poslední den,ale nevím jestli by se to stihlo uhnizdit pokud by špino zítra přišlo co myslíš.Jsem 9 den po ovu a menses mám dostat za 6 dní.já mám špino vždy i 9 dní před menses,ale ted to bude snad kratší,zatím nemám.tak snad to aspon trochu pomůže.

zatím pa

effi
30. čer 2008

zdas - gratulace k manzelstvi 😉
uvidiš, podle toho co pises muzes zkusit za 3 dny test - slaby stinek by tam uz mohl byt videt..

my se taky snazime 10 mesicu, na bio hodiny nehraju spouse mych znamych se mimi zadarilo az po tricitce (drive jim to neslo) a podotykam prizenou cestou, je to proste maly zazrak a pravdepodobnost je v kazdem cyklu nejak kolem 10%..

me ten ascorutin pomohl proti spineni asi podobne jako tobe - podle toho co pises, nicmene tehu z toho nebylo, tak si rikam, ze to stejne jen odbourava "priznaky" ... ted jsem se na duphaston vykaslala, protoze do sebe nechci prat hormony, zkousim ten jen bylinky a pokud se pred ms spineni objevi tak možná zkusim jeste jednou ten ascorutin.

holky at se dari a doufam, ze se tady zas brzo objevi nekdo s pozivitvnim koncem pri spineni..

effi
30. čer 2008

na diskuzi Grafy Bt kam chodim je prave holcina, ktera sice nemela problemy se spinenim, ale ted otehotnela a prakticky od ovulace spini, tak si rikam, ze to spineni nemuze vadit, kdyz tolik tehulek spini, pokud se drzi teplota nahore tak je patrny dostatek progesteronu... 😕

fifinka31
30. čer 2008

Ahojki,no ja si taky myslim,ze otehotnet se da aji se spinenim,ale na neco je treba se vymluvit kdyz se nedari ze 😉
Ale taky vim ze spinit 5 a vice dni pred MS a mit kratkou lut.fazi to jsou 2 veci ktere nejsou uple OK.
Ja jsem dnes 13DC,a carka na ovu testech sili,tak do 3 dnu to vidim na ovu.Od zacatku cyklu beru Femigard,a vypada to ze mi konecne po dlouhe dobe prijde ovu kolem 15DC,a ne jako poslednich par cyklu uz 10-12DC.Tak nevim jestli je to tim F.no uvidim jaka bude lut.faze a co spineni,B6 beru a na Ascorutin se chystam hned po ovulce.Tak pak zase podam info.

fifinka31
3. črc 2008

Ahoj holky,tady je ale mrtvo,no asi na sje malo co maji problem se spinenim-a to je dobre.
Tak ovulka byla cca 14-15DC,dnes16Dc stoupla teplota,ovu byla bezbolestna,a co navic....zati me naboli vubec prsa!!!Posledni 4 cykly me ihned po ovu zacali silene bolet,uz sem si rikala ze asi zas neco neni OK.A vypada to ze Femigard asi ucinkuje 😉 .
Jinak se mi ale udelal opar na zadku-mam tam lozisko a sem tam mi vyrasi,je to neprijemne,co vam budu vykladat.Bojim se ze az budu tehu a nebo po porodu-coz je fyzicky aji psychicky narocna doba,ze to budu mit co chvilku,a je to jen kousek od rozkroku!Ted nejsem vubec nervozni ani oslabena si nepripadam,a stejne mi vyrašil.Tak pak jsem teda zvedava co bude.Sem s zase rozepsala 🙂 tak papa.

kalci
4. črc 2008

Ahoj, ono je tu možná mrtvo, protože ta potřeba se vymluvit vždycky přijde, když je to špinění aktuální. 😅 Já teď pořád čekám na ovuli. Už jsem 19DC a pořád nic. Ten vitamín B6 jsem si už taky koupila. Příští týden si jdu pro výsledky a pak na endokrynologii. Takže tak nějak na to spoléhám, že byl veškerý problém v té štítné žláze, na tu mi dají léky a bude to v pohodě.
To je dobře, že Ti Femigard pomáhá, taky o něm uvažuju. Ale spíš se asi nakonec budu dopovat tou chemií, kterou mám předepsanou. Tak doufám, že Ti zabere i na to špinění. Ten opar musí být nepříjemný, Ty to máš nějak častěji?

zandas
4. črc 2008

Ahoj holky taky jsem si říkala,že je tu mrtvo,pořád čekám na nějaké pozitivní zprávy od vás 🙂 já čekám menses v neděli a zatím pořád nešpiním,tak snad mi ty prášky pomohly,ale mám takový výtok narůžovějí od včera,ale jako špino to neberu to mívám silnější.tak čekám jestli to dostanu,kéž by ne a bylo by mimi.ale jestli jo tak půjdu asi k doktorovi,aby mi dal ještě ten Duphaston bo se bojím jak to přestanu brát,že to špino bude zase.ted konečně po 10 měsících mi něco zabralo.no uvidíme jak to bude dál.....přeji Vám všem hodně úspěchů s tím naším bojem proti špinu 🙂 🙂

jinak ten opar si nedovedu představit,to musí být hrozný...dá se to aspon nějak rychle léčit?

zatím pa pa

kalci
4. črc 2008

Ahoj Zandas, tak sand nám v pondělí sdělíš pozitivní zprávu Ty. Narůžovělí bych si troufla typnout, že je to zahnízďování. Budu Ti držet palce, aby to tak bylo.

zandas
4. črc 2008

No kéž by.ale já tomu moc nevěřím a ani nechci,abych pak nebyla zklamaná zase.ted mě potešilo,že mi vůbec něco začalo zabírat na to špino.v pondělí dám info jak to probíhá.

kalci
4. črc 2008

Tomu rozumím, ale stejně Ti budu držet palce 😉

effi
4. črc 2008

ahojte holky, ja jsem dnes 16dc a ovu byla predevcirem, na duphaston jsem se vykaslala, ale taky zkusim ten vit B6, a pokud bude spineni tak ascorutin - me teda ascorutin zabira na spineni vice nez duphaston

zandas - doufam, ze ms nedorazi, jinak ja mivam ruzovy vytok a ja to prave za spineni beru, vetsinou to mam tak, ze se objevi slaby ruzovy vytok a ten je tak den, dva, tri a pak to postupne zesiluje az to prejde v ms, doufam, ze to nebude tvuj priipad, tesim se na zpravy od tebe 😉

pro info muj graf 😉
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

ojo
4. črc 2008

Ahoj holky, taky se k vám přidám.... Já s tím špiněním mám velký problém a většinou se mi to objevuje po sexíku...už od 15 mám taky pořád výtok... Nedávno jsem byla u doktorky, tak mi doporučila Ascorutin a vypadá, že pomohl, protože minulý týden na dovče se objevilo jen hodně sllllaaaboučký špinění...

zandas
4. črc 2008

No já jsem to špinění po sexiku měla asi dvakrát před 2 měsíci a od té doby ne,ale bylo mi to divný bo to bylo těsně po ms a to špinění nikdy nemívám.mě ten ascorutin nikdy samotnej nepomohl jen v kombinaci s tim Duphastonem.a máš spinění i před ms nebo jen po tom sexu?

ojo
4. črc 2008

než jsem brala Ascorutin , tak skoro vždycky každej sex, a bylo jedno jestli to je před nebo po MS

ojo
4. črc 2008

jo a teď zase trošku špinim...naposledy sexík byl včera ráno a bylo to v pohodě (jinak dřív to třeba při sexu i bolelo, když jsem krvácela) a na oběd se objevilo malé růžové špinění, pak jakoby celý den nic a teď po obědě zase.... ☹

fresie
4. črc 2008

Ahoj holky,
tak jsem projela vaši celou diskuzi a i já mám stejný problém jako vy.
V září jsem přestala brát HA (asi po 10 letech) a měla jsem totálně rozhozený cyklus. Doktorka mi řekla, že v takovém případě otěhotnět by byl docela zázrak a napsala mi Proveru, tu beru asi od ledna. Cyklus se mi sice upravil, ale teď tak 4 měsíce špiním a doba špinění se měsíc od měsíce prodlužuje.
Hodně tu chválíte Femigard, tak jsem si ho okamžitě objednala a doufám, že to zabere a my se konečně taky dočkáme mimíska 😉

ojo
4. črc 2008

nedá se ten Femigard koupit v lékárně? z netu chtějí za poštovné 120 kč 😠