Poraďte, co na kvasinkovou infekci

pernicek741
14. led 2014

Ahoj, jsem tu nová, v poslední době jsme začali uvažovat o miminku, necháváme tomu volný průběh, celou dobu předtím jsem byla zdravá, menstruace chodila pravidelně a teď, poslední dva měsíce jdu z problému do problému, nejdřív mi gyn předepsala duphaston a teď se mi nejspíš objevili kvasinky, nebo něco takovýho, tak jsem si přečetla pár rad a koupila Gyno pevaryl combi. Prosím o radu ty, co s tím mají nějaké zkušenosti. Nevím přesně, jestli jsou to kvasinky, ale asi ano, svědí to, pálí to, přijde mi, že jsem tam dole nějaká oteklá, červená a samozřejmě výtok. Každopádně jsem použila všechny tři čípky z balení a změna skoro žádná, mažu mastičkou a nic. Mám si koupit ještě další volně prodejnou věc - Canesten gyn a zkusit to s ním? Nebo byste běžely za doktorkou? Jsem u ní v poslední době dost často a moc se mi tam nechce. Navíc se mi nejspíš kvůli té infekci zpozdila ms, těhotná nejsem, tak bych asi rovnou dostala vyvolávačku.
Ještě pro info, od partnera to nemám, ten je bez potíží v bazénu jsem nebyla, je fakt, že dost ujíždím na sladkém, v minulém měsíci jsem brala antibiotika a protože jsem líná jít pořádně nakoupit, už asi 14 dní nepoužívám intim mýdlo, ale normální, parfemovaný sprcháč. Špindíra nejsem 🙂
Děkuju za rady!

haaaluska
14. led 2014

ak ti to nepreslo urcite by som sla na gyndu nech ti zoberie ster.mozno budes musiet uzivat atb podla vysledkov.to je jedno ze si tam casto,teraz mas potíže tak ja by som sla.

lucieandrlova
14. led 2014

Tak na spoustu sis odpověděla sama: mýt jen vodou, nejíst sladké, nestresovat se. Antibiotika a pocení třeba u sportu tomu taky nepomáhají... V lékárně bych nic nekupovala. Když to "naplácáš" teď na sebe, tak už ti doktor nebude mít co dát...
Jak píše @haaaluska určitě běž k doktorovi. Musí udělat stěr a dle výsledků něco předepíše.

miska004
4. dub 2024

ma na opakujúce sa gynekologické zápaly veľmi pomohol liek Wobenzym, ktorý mi odporučila moja lekárka. Po klasickej liečbe sa mi často vracali, teraz už mám pokoj 🙂