Posunutá menstruace, máte zkušenost?

andysek87
15. lis 2013

Ahoj ženy,nevím,jestli to tu už zaznělo,ale nenašla jsem to...Před půl rokem jsem vysadila HA a menzes se mi krásně srovnala...Po 28 dnech-na den.Od září jsme nechali volný průběh snažílkování a od té doby-už podruhé mam mens. posunutou o týden.Minulý měsíc jsem šílela s testama,ale po týdnu se mrcha dostavila.Teď jsem to zas tak neřešila,ale zase týden a nic.Test ovšem také negat.Byla jsem včera u doktora jestli tam neni nějaký problém a ten řekl,že to přijde,ale asi teda po 35 dnech....Prý je vše v pořádku.Nemáte některá také takovou zkušenost?...Předem děkuji za odpovědi... 🙂

speedygon
15. lis 2013

Řekla bych, že to máš rozházené díky užívání HA a že se to časem srovná...Přeci jen je HA zásah do přirozeného chodu organizmu....

vercik83
17. lis 2013

andysek87 ahoj, já ´měla taky cyklus i celý půlrok po dobrání HAK pravidelně po 28 dnech, ale te´d jsme měla i po 24 dnech, tak jsem zvědavá, po kolika to bude teďkonc. nebo vůbec třeba? :o)

andysek87
autor
17. lis 2013

ahojky,je mi to divný,že se mi to srovnalo krásně pravidelně a teď je to zase rozhozený....Zatím ještě stále nic..... 😒