Pravidelná MS bez ovulace, je to možné?

pulpk
15. črc 2014

Ahoj,
v únoru jsem vysadila prášky a od dubna se snažíme o 1.mimi. MS mám od vysazení pravidelnou, první den hodně, pak už slabší, ale pravidelné. Dělala jsem si OVU testy a nic. Je možné, abych měla pravidelnou MS a byla bych úplně bez ovulace?
Díky za odpověď 😉

ivullenkaaa
15. črc 2014

Ahojky,my se s pritelem snazime od rijna. Ovu testy jsem si delala nekolikrat,a nikdy mi zadny nevysel.a kdyz jsem se ptala doktora,tak mi rek ze bych mela ovulovat 10-12DC. ani kalkulacky na netu mi nevychazely...takze se podle toho vubec neridim..

l_baruska
15. črc 2014

@pulpk
já to tak mám taky, v lednu jsem vysadila prášky a ovulace zatím nejspíš nebyla... ale menstruaci mám pravidelně...za 3týdny mám přijít na krev a budou mi dělat testy na štítnou žlázu a hormonální profil, pak se uvidí, jinak mi doktorka doporučila inofolic, tak jsem si ho koupila

alcar
15. črc 2014

Mela jsem menstruaci pravidelnou, ovulacni testy mi ukazovaly pravidelne ovulaci, dokonce jsem mela i ovulacni bolesti, presto dle utz u me k ovulaci nedochazelo. S jistotou ti to potvrdi lekar na utz. 😉

pulpk
autor
15. črc 2014

Díky za příspěvky. Snad nám všem to dobře dopadne 🙂

jija
15. črc 2014

@pulpk ja mela ms pravidelnou, doonce dr 2x videla i folikul a presto jsem podle vysledku hormonu z krve ovulaci nemela
Jinak ty testy Ti treba neukazaly ovulaci protože ji můžeš mít v.jine casti cyklu než je v ucebnicich, treba jaodrihe otehotnels az 21 den cyklu

alcar
15. črc 2014

@jija je zvlastni, jak je kazde telo jine. Ja zase mela ukazkovy hormonalni profil a dle utz zadny folikul. Moje vajecniky si proste delaly, co chtely. 😅
@pulpk pokud chces jistotu, tak si delej test kazdy den cyklu. 😉

jija
15. črc 2014

@alcar tak to jsme ukazkove anomalie 😀

l_baruska
16. črc 2014

@jija
@alcar
koukám, že děti už máte, jak to s Vámi dokor řešil? jak dlouho Vám trvalo, než jste otěhotněli?

jija
16. črc 2014

@l_baruska dostala jsem clostylbegit, pak i navysenou davku a nakonec i injekci myslim provery a nakonec se povedlo samo pul roku po prvni lecbe a druhe se nam podarilo 6 mesicu po prvim porodu🙂 ani jsme s tim nepocitali, rikali jsme si, ze se chranit nebudem at mi zas co nejdriv nasadi lecbu a telo naskocilo samo🙂

alcar
16. črc 2014

@l_baruska tak nejprve sel manzel na spermiogram, ten byl v poradku. Pak jsem byla na folikulometrii, aby se zjistilo, jestli vubec ovuluji. Jelikoz ne, tak mi udelali horm. profil. Ten byl dobry. Tak jsem si jeste pred hormonalni lecbou vydupala laparoskopii, protoze jsem chtela vedet, jak to vypada uvnitr. Pri laparce mi zjistili PCO a udelali driling vajecniku. Hned po prvni ms mi dr nasadil Clostilbegyt a na folikulometrii shledan jeden ubozacek folikul. A nevyslo to. Ale aspon jsem vedela, ze to funguje, tak jsem sla jeste i do druheho cyklu a tam uz jsem mela folikuly tri a povedlo se. 🙂 Se stitnou zlazou se lecim nekolik let, tak tu jsem si taky nechala zkontrolovat. A pri tom druhem stimulovanem cyklu jsem brala taky ten Inofolic. 😉
A jinak jsem zhubla 15 kg a cvicila Mojzisovou.

pulpk
autor
16. črc 2014

Páni zhubnout 15 kilo tak to teda klobouk dolů. Já nezhubla jediné kilo ani nepamatuju 😀

mydvaapes1
16. črc 2014

Mě ovulační testy nevyšly. Žádná druhá čárka tam nebyla, tak jsem si jen napočítala prostředek cyklu a ob den v tom prostředku souložila. A vyšlo to 😀

l_baruska
16. črc 2014

@jija
@alcar děkuji za info, tak to jsem zvědavá, jak to bude u nás

alcar
16. črc 2014

@pulpk no jo, ale ja to potrebovala jako sul. 😝 😅 Tak jsem mela spon veeeeelkou motivaci. 🙂 Ale nejsem schopna si neco klohnit a vazit sama. Zaplatila jsem si skoro na rok krabickovou dietu, takze jsem nic nemusela chystat a resit. Zacala jsem dost intenzivne cvicit a nejak to slo pomalu dolu. Ale zadarmo to nebylo... 😝 😀

@l_baruska tak drzim pesti, at to vyjde co nejdriv. 😉