Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

mykaellle
30. pro 2011

@zlatat mne teraz meska ms, som 12 DPO.. ale este nechcem testovat.. ale urcite dam vediet...

aida123
29. zář 2015

Ahoj holky, také uvažuju o vyzkoušení pre seed gelu. Ptala jsem se na něj v lékárně a tam mi tvrdili,že to lékárny ne prodávají... nenašel to v databázi. Potom mě varovali,ze pokud si to objednám,tak mi hrozí problémy se záněty a kvasinkami,protože mi to kompletně rozbourá pH. Máte s tím některá špatnou zkušenost? Váhám jestli do toho jít... Potřebuji slyšet zase nějaká pozitiva. Moc díky...

zlatkavlk
29. zář 2015

@aida123 Ahojky, já jsem Pre-Seed zkoušela, nějakých zánětů nebo kvasinek bych se nebála, u toho gelu je aplikátor a když dodržíš zásady hygieny, tak podle mě nic takového nehrozí... K otěhotnění mi teda nepomohl, spíš bych ho přirovnala k lepšímu lubrikačnímu gelu...

aida123
29. zář 2015

@zlatkavlk A kolik cyklů jste to s ním zkoušeli?

zlatkavlk
29. zář 2015

@aida123 Jeee tak to ti nepovím, to už si nepamatuju, ale vím že to balení jsme "vypotřebovali" a nic...

leeloo_x
29. zář 2015

ahoj holky, pridam zkusenost. O dite jsme se snazili 10 mesicu a nic, pak jsem koupila Conceive gel a hned se zadarilo. To prvni zadareni bylo biochemicke tehu a odeslo samo s pozdejsi MS, ale hned dalsi mesic to vyslo opet a za par tydnu uz nam vykoukne nase holcinka 🙂 Takze u nas gel zafungoval hned.