Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

tinkapn
11. únor 2010

Dakujem vam kocky, ste velmi zlate 😉 Tak sa cim skor zadari pre seed babo 😵 😵 😵

nemko
11. únor 2010

kocky pre seed v ziadnej lekarni nie je dostat, nie je povolena distribucia na Slovensku, bola som v lekarni mam tam zname tak mi to zistovali, musime si to zabezpecit ina - ja uz idem po tom, drahy povedal, ze vecer sa na to mrkneme na nete a objedname.

vendulak
autor
11. únor 2010

nemko ani u nás není k dostání v lékárnách. Jen na internetu. Výš máš ten odkaz, kde se to dá objednat na Slovensku 😉 - www.preseed.szm.com

nemko
11. únor 2010

diky mooooooc vendulak 😉

vendulak
autor
11. únor 2010

Není zač 😀 , já to ani nenašla, jen zkopírovala link co už sem dal někdo jinej 😉 .

jankacajova
11. únor 2010

Nemko, ja som to vcera objednala a dnes mi prisiel mail , ze to poslali a zajtra mi to pride. Takze v pohode si to na poste vyplatim a zoberem domov 😵 . V pondelkom vam napisem aj zazitky s preseed 😀

nemko
11. únor 2010

Ja to budem objednavat vecer alebo az zajtra, teraz cakam menzes takze este nehori 😀

vendulak
autor
11. únor 2010

Jé Jani tak ty s ním budeš mít zkušenosti nakonec dřív než já, která ho mám doma už od léta 😀 , my vyzkoušíme nejspíš až v pondělí nebo úterý 🙂 . My musíme mít teď abstinenci před spermiem a IUI 😒 .

jankacajova
11. únor 2010

a mozno ani nepride a nebude treba ani kupovat 😵

jajkaz
11. únor 2010

Ahojky holky,
tak jsem velice zvědavá, co se mnou bude 😉 Včera jsem zjistila, že asi proběhla ovulka - jenže teprve 8. DC. Na jiné diskuzi mi řekla holčina, že mám dát pozor, jestli náhodou nemám test LH28, což mám. Prý je až moc citlivý a po chvíli ukáže pozitivní výsledek i když jiný ne. Tak jsem manžela poslala cestou z práce do lékárny. Jiný test ještě večer mi ukázlal čárku slabší. A dnes sotva vidět... Klesá hladina LH nebo to byl jen příliž citlivý test?

Taky už se těším až se pustíme do pre-seed-snažilkování 😉

vendulak
autor
11. únor 2010

Jaj tak v tomhle asi neporadím...já ovu testy nedělám, nemám s nima dobrý zkušenosti. Asi tím, že při PCO je mám slabě pozitivní pořád 😒 . A co změřit teplotu? Tu neměříš? Ta by to podle mě docela osvětlila 😉 .

nemko
11. únor 2010

jani, ale pride 😀 myslim, ze este sa nakupujem veeeeeeelmi vela pre seedov kym nepride...

jajkaz
11. únor 2010

Vendul, neměřím. Parkrat jsem to zkoušela, ale mám problém dodržet dobu. Třeba zrovna tento týden vstávám 4:15, příští budu moct pospat až do 7 a kvůli měření se mi nechce budit se pravidelně moc brzy. Už jsem taky párkrát při tom měření znovu na chvíli usnula.... 😅 A nebo taky si na to tak myslím, abych na to nezapomněla, že se mi o tom celou noc zdá a budím se, jestli jsem nezaspala... No není to na moji hlavu... 😒

vendulak
autor
11. únor 2010

Jaj 😀 . No já si dávám budíka a on zazvoní, změřím, a spím dál 😀 . Dokonce si ty hodnoty ani nikam nezapisuju, pak když se definitivně budím tak je vím. Pustím ráno kompa a hodím je do FF. Už to mam často jako automatiku. Ale už vím tak nějak co a jak za ten víc jak rok měření, takže občas se na to taky vyfláknu.
No jasně, ale řeba kdyby si tedy ráno aspoň jednou teplotku změřila, tak by si viděla jestli je nahoře nebo ne, jestli ovulka fakt byla nebo ne 😉 . A rozlousklo by to to dilema s testy 🙂 .
Nemi ale aby jsme se tich pre-seedů doplatili 😀 . Já budu dneska výjmečně optimistka a řeknu že nám bude stačit to jedno balení a budeme mít pre-seedovský mimčo 😀 😅 .

vendulak
autor
11. únor 2010

Holky slovenky našla jsem ještě že ho u vás prodávají i na tichle stránkách http://www.ovulacne-testy.sk/pre-seed/ 😉

jajkaz
14. únor 2010

Ahojky, tak jsem zvědavá, s čím se pochlubí Janka 😉 Jaké bylo tulení s pre-seed 😵

vendulak
autor
14. únor 2010

Ahoj Jaj, i já jsem sem chtěla nakouknout, abych věděla, jaké zkušenosti Jani přidá 😀 .

jankacajova
15. únor 2010

ahojte kočky, tak by ste chceli vediet naše zážitky z víkendu ? 😵 Tak v piatok mi hneď prišiel preseed , pekne som si ho vybrala na pošte , zaplatila a všetko super. Drahému som to dala už v piatok večer , že nemožeme vyčkavať do valentína. SUPEEEEEER . Drahý okomentoval, že to bol najlepší valentín a že kedy je najbližší sviatok 😀 😀 . Ako písali baby, že je to trošku drahšie ( ale som vystihla valentínsku akciu 😀 😀 ) , ale stojí to za to. A už len otehotnieť 😵

vendulak
autor
15. únor 2010

Jani tak to je super! Že se vám to s Pre-seedem tak líbilo 😀 😔 . Tak držím pěsti ať to má i stejně pěkný výsledek!!! 😉
Jinak my byli dnes na kontrole v CAR, a pan doktor mi nenašel na UTZ levý vaječník (ale mám ho! už sem byla na UTZ vaječníků potřetí), ale na pravém jsem měla jeden hezký folík. Ale měl zatím jen 16,5 a na IUI by prý měl být 18-20. Takže jdeme do CAR znovu ve středu. A to už nejspíš bude i to IUI. Tak pak budeme doma sychrovat s Pre-seedem 🙂 .

jankacajova
15. únor 2010

Vendulka, neviem či bude, lebo už je po ovulácii, ale aspon sme mali šmyklavý víkend 😀 😎 . Môj drahý by sa snažilkoval každý deň aj 2 krát 😝 , ale niekedy to bolo pre mňa " na sucho" a museli sme vymýšlať čo s tým 😀 😀 😀 a teraz to bola parádička.
My do CARu nechodíme, spoliehame sa na zázrak.
Ako je vôbec možné , že neni vidieť vaječník, keď ho tam máš ? Čo sa hráte na slepú babu ? 😵
a ktorý si deň , keď ešte folik nedorástol ? do stredy to bude akurát . To máte prvé IUI ?

vendulak
autor
15. únor 2010

Jani i já kolikrát měla pocit že je to hrozně "na sucho", ale říkala jsem si že ani nevím jestli ovulka je nebo ne, tak třeba tam nemá ani hleník proč být.
Jani a jak dlouho už se snažíte?
Jinak jo jo to je naše 1.IUI 🙂 A jsem 13.DC, měla jsem Clostilbegyt 3.-7.DC. A doktor říkal, že vaječník může být schovaný pod střevama nebo tak něco 😕 . Nevím, taky tomu nerozumím. Ale i z toho jednoho folíku jsem měla hroznou radost 😀 .

jankacajova
15. únor 2010

My sa snažíme 12 mesiacov, takže začíname rozmýšlať, kde je problém a samozrejme skúšame všetky možnosti.
jeej, držím palce, aby sa podarilo hneď prvé IUI 😵 😵 a čo vám povedali v CARe ? Aký máte problém?

vendulak
autor
15. únor 2010

Jani, jasně tak po roce, už to člověka hodně hlodá, viď? Držím vám ale palce, aby ty možnosti byli ty správné a vy jste se ani do žádného CAR nedostali 😉 .
My se snažíme už skoro 2 roky. Jinak v CAR zjistili příťovi horší spermiogram a mě zjistili sníženou funkci štítné žlázy. Ale že asi ten největší důvod neplodnosti bude moje PCO. Ale už sme se s tím nějak srovnali. V podstatě to není tak hrozné, jsou holky co jsou na tom mnohem hůř ☹ . A já teď mám radost že vidím že to jde nějak překonávat, že se dají hormony a je po nich pak krásnej folík 🙂 . Takže doufám, že teď už to bude k tomu miminku jen kraťoučká cesta 🙂 .

jajkaz
15. únor 2010

Ahojky
Jani, skoro vám závidím ten víkend... 😉 Tak ještě aby měl ten správný výsledek 😉 😎
Vendul, gratuluju k folíku. Do středy doroste a v Caru vám pomůžou, držím palečky! 😉

Holky, já jsem na ten pre-seed tak zvědavá. Už se těším na pre-seed-snažilkování... Dnes jsem se bavila s naší kuchařkou, prý se jim taky podařilo díky Mojžíšové. Snažili se 7let a nic. Pak 3 měsíce cvičila a bylo to tam!!! 😀 Takové příklady potřebuju slyšet a hned mě to cvičeníčko baví 😉

nemko
16. únor 2010

tak kocky aj ja som si prave objednala Pre seed tak som zvedava 😉

vendulak
autor
16. únor 2010

Jaj však já Jani ten víkend taky závidím 😀 😔 . My museli před IUI abstinovat 😒 .
Jo jo já jsem na Pre-seed taky dost zvědavá, nečekala jsem že se na něj bude pět až taková chvála 🙂 , takže to jen povzbuzuje mojí zvědavost 😀 . Jaj ono se to krásně poslouchá, že člověk otěhotní s něčím s čím se pere i on sám, že? Mě to taky vždycky dodá novou energii 🙂 .
Nemi tak držím palce ať Pre-seed dojde v pohodě, užijete si snažilkování s ním 😀 😔 a hlavně ať má pak ty správné výsledky 😉 .

jankacajova
16. únor 2010

Vandulka, a môžem sa opýtať ako Ti zistili PCO ? Neviem presne čo to je a hlavne ako sa to zistuje ? My sme zatial neboli v žiadnom CARe , ale sme sa rozprávali , že možno po lete, ak sa nepodarí. Už si sama hladám problém na sebe , začína mi z toho šibať 😎
Jajka, veru sme mali pekný vikend 😵 😵 a drahý to nevie vynachváliť. Že prečo som to neobjednala už na vianoce 😀 😀 , bol zlatý. Držim palce, aby Mojžišova metoda pomohla. A keď budeš tehulka za 3 mesiace, pôjdem aj ja cvičiť.
Nemko, ťak paráda , budete to skúšať aj vy. Potom napíš ako Ti to rychlo prišlo a tak.

vendulak
autor
16. únor 2010

Jani PCO mi zjistil doktor hned na první návštěvě CAR při ultrazvuku. Že koukal na vaječníky a normállně holka by tam měla jeden dominantní fulikul, ale já tam měla spoustu malinkatých. A pak se to myslím potvrzovalo z krve 😉 . A je to prostě to že sama bez hormonů vůbec nefunguju, neovuluju a ani nementruuju 😒 .
Ale teď mám hormony tak jsem ráda za ten hezký folík a doufám, že z něj třeba něco bude... 🙂

jankacajova
16. únor 2010

ahaa, tak ďakujem za vysvetlenie . A myslíš, že by to videl aj môj doktor? Lebo nič take mi nevravel, tak dúfam, že to nemám.
Dôležité je , že sa to s hormonami dá spraviť a bude miminko.

vendulak
autor
16. únor 2010

Jani myslím že běžně gynekolog tohle vyšetření nedělá. Můj gynekolog má taky ultrazvuk a pokaždé mi ho dělal, ale oni běžně kontrolují myslím jen sliznici a dělohu. Tuhle folikulometrii (ultrazvuk přímo vaječníků) mi dělali až v CAR.
Jo jsem ráda, že tohle prostě nějak přeprat jde, jsou páry které jsou na tom hůř, tak doufám že my to prostě přepereme a to miminko si vybojujeme 🙂 . A rozhodně bych to přála i všem holkám tady 🙂 .