• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

29. září 2015 
Jerryjanka, len ja som nevedela, myslela som si, ze je to v nejakej tube a ono to prislo ako ampulky :unamused:
19. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry no mozno Krajcovic vie to, co nevie ziadny iny lekar :wink: ved skus uvidis, ja mam nato iny nazor a som rada, ze moj nazor, ktory mam na IUI mi potvrdil nejeden lekar.
19. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vratme sa k teme Pre seed - tak kocky my to ideme skusit dnes alebo zajtra :wink: chceli sme uz vcera, ale este som mala troska menzes takze dnes bude premiera a myslim, ze sa dobre nasmejeme :grinning: mne uz je to smiesne teraz ked si predstavim tu predpripravu - no zaujimava predohra :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemko - no ved to :grinning: to bude srandy :grinning:
Ale zase co by sme nespravili pre babo, no nie? :dizzy_face:
19. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved ja by som to pila alebo sa tym natierala keby bolo treba :slight_smile:)) uz som vrazila tolko prachov do inych zazrakov a do ivf, ze toto budem v prvom rade vnimat ako spestrenie nasho intimneho zivota :slight_smile:)))
19. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tinko ne úplně celou ampulku jsme nedali :wink: . Tak 3/4, a bylo toho dooost :grinning: .
19. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mu verim je to na slovensku velka a znama kapacita na neplodnosť - ale tak ved uvidime. on nam vravel že stači aj planovany styk ale ja proste chcem dvihnuť šancu.
ale tak uvidime no.
19. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved jasne je to na Tebe, mozno sa zadari
19. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, nebola som tu pár dní, lebo som bola na služobnej ceste a vidím , že sa to tu rozbehlo. Asi bude na Slovensku kopec preseed miminiek :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinka pre seed je viac baleni
jedno je 6 kusove
to su tie ampule tam je toho maličko
a da sa kupiť 40 ml tuba
stoji to približne rovnako
a potom je aj 75 ml concieve plus a ten stoji tiež rovnako
19. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čítam, že rozoberáte srandu pred sexom , veru , my sme sa nasmiali ,pokial sme na to prišli, ale asistoval drahý a jeho to vzrušovalo viac ako 10 minútova predohra :sunglasses: , takže v pohode, druhý krát sa vypytoval sám, že kedy už može robť doktora :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:DDDD
19. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa pýtala na tie možnosti preseed a odpísali mi , že momentálne je iba toto balenie, ale že v marci by malo prísť nový obal pre tú 40ml tubu.
Ved možno to už nebudeme potrebovať :grinning: a dúfam , že ani vy.
19. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janko :grinning: :grinning: :grinning: . Že bych taky dneska navrhla drahému jestli si nechce zahrát na doktora... :confused: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Inak, som zvedavá ako dopadla Gaborka, ona písala, že to používali a čakajú na výsledok. Už aby sa to žačalo uhnizdovať :dizzy_face:
Vendulka, myslím, že drahý sa poteší takej dôležitej funkcií ako byť doktorom svojej polovičke.
19. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jé holky, já už se tak těším až to taky zkusíme.... Jak vás tady čtu, tak vám to závidím. :grinning: My musíme ještě počkat. Ale asi celé 3 měsíce nevydržím...
19. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsme si včera ještě trochu pohráli i když bylo den po ovu a dali jsme zbytek tubičky gelíku a dával ho teď taky sám příťa a moc se mu to líbilo a i mě, takže napodruhé s pre-seedem jsme si to fakt užili!!! :grinning: :pensive:
20. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte citam vas tu od zaciatku...tiez sa snazime o babo a u neviem co by som mala pouzit aby to konecne vyslo...inak ten gel sa mi vidi...vsak obycajne lubrikanty nicia spermijky, aspon som pocula a my s priatelom sme to pouzivali dost casto...preto by sa zisiel tento gel.. spojit prijemne s uzitocným :sunglasses: ...chcem sa opytat tento preseed sa pouziva len pocas ovulacie?ine dni cyklu sa nemoze?trosku som to nepochopila dakujeem :wink:
20. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Makovičko ahoj! Samozřejmě že můžete gelík používat kdykoliv jindy né jen v době ovulace! Spíš je to asi o tom, že Pre-seed gel je dost drahej a on tak nějak imituje plodný hlen, aby usnadnil pohyb spermií k vajíčku, přičemž otěhotnět se může jen pokud je vajíčko připravené tedy v době ovulace. A pokud ho použijete jindy tak je to jen o vašem zážitku, spermie nemají k čemu plavat takže ho v podstatě nepotřebují. Ale používat ho můžete, ale tedy my ho používat při každým sexu, tak se asi nedoplatíme :grinning: .
20. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo dakujem za odpoved...zrejme preto tak uvazujem lebo neviem cenu :grinning: ...uvdim co mi zistia na hormonalnom profile a potoms a zariadim...dakujem :wink:
20. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Makovičko my jsme Pre-seed koupili v Německu za necelých 20euro, tj nějakých 500Kč. A tady v ČR sem ho viděla za 530,- s tím že se prodává jen na netu takže se k tomu musí připočíst ještě skoro 100,- poštovné :wink:
20. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuha dost je to....tak asi fakt len cez ovulacne dni
20. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky,taky jsem se dočetla o tomto gelíku a uvažuji,zda si ho pořídit.Ta cena je ohromná.Četla jsem tu,že má být i nějaké větší balení v tubě.Tak nevím,zda počkat a pořídit až jí,ale nebude problém v dávkování a zavádění.V tomto balení je sice jen šest ampulek,ale asi se to z nich bude lépe zavádět a je tam prosím vás i nějaký popisek jak to zavádět,jak daleko atd.?Jo a zadařilo se s ním už některé?
20. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Beruš, já mám to větší v tubě. Paradoxně týden před tím, než se objevila reklama na gelík tady na koníku, jsem ho sehnala přes kámošku (a ona přes další kámošku) z Anglie. Stálo mě to 530,- i s poštovným (tady bez :unamused: ) Gelík je tu velká novinka, v ČR nebyl k sehnání, nyní velmi vyjimečně, takže moc zkušeností s tím nemáme :wink: Ale časem budou, v to všechny věříme. Přidej se k nám :slight_smile:
21. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jajkaz já ti zrovna psala na druhou diskusi a ty jsi mi odpověděla už tady,díky.No my zatím nemáme povoleno snaženíčko,cvičím Mojžíšovou,ale do budoucna o tom přemýšlíme.A jak se to z té tuby dávkuje,je tam nějaký popisek a něco čím to zavádět?
21. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, jestli my se najdeme, že :wink: Ať to vidí i ostatní, pisnu ti odpověď sem. My se taky nemůžeme snažit kvůli tomu cvičení. Je tam tuba 40g a k tomu 6 jakoby stříkaček. Ještě jsem to podrobně nezkoumala, ale vypadá to, jako odměrka na léky pro děti. Nebo teda jsem to viděla u kamarádky, dávala tak malé nějaký sirup proti horečce...
21. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,já myslela,že máš to větší balení.
21. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím přesně, kolik je v těch aplikátorech. Asi to bude na stejno. Rozdíl asi bude v tom, kolik si nabereš do té "stříkačky". Já už se tak těším na zkoušku...
21. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru ahoj! Já mám normálně ampulky a taky je nemám tady z ČR ale ještě z Německa z lékárny, za necelých 20euro, tenkrát nějakých 500Kč tedy a máme ampulky, protože jiné balení taky neměli. Ale měli jsme jednu ampulku na 2x. Je v ní toho dost. Poprvé mi přišlo že i ta půlka byla až moc. A druhý den, když sme ampulku nechali v obalu, byl gelík pořád stejně hezký. A zavádění je úplně jednoduchý, ampulka má takovej koneček trubičku po tu to "tam" stršíš a zmáčkneš a dáš tam tolik kolik budete chtít :wink: . Může pomoct i přítel či manžel případně, líp uvidí kolik tam toho dává a tomu mému i tady Janči se to i moc líbilo :grinning: :wink: .
21. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
venduli díky za info.Některá jste ady psala,že od března bude možnost objednat i větší balení za stejnou cenu,tak asi počkáme,ale určitě si ho pořídíme :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek