• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

29. září 2015 
ahojte "pre-Seedky" :slight_smile:

tak jsem přečetla vaši diskuzi a už mám taky objednáno :slight_smile: ještě jsem si k tomu vzala Femigard a to by bylo aby nebylo :grinning: všem držm palečky
6. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky! Tak já dneska 16DPO udělala znovu testík a opět bílej jak padlý sníh :unamused:, tak jsem dneska už nevzala Utrogestan a menzes je tu :confused:, až se nestačím divit že tak rychle :confused:. Ale jsem ráda že aspoň se rovnou hned vrháme do dalšího pokusu :slight_smile:, takže jdeme znova do IUI a budeme posychrovávat s Pre-seedem :grinning:.

Majo vítám tě tu!!! :wink: Jinak já s Femigardem moc dobré zkušenosti nemám :unamused:. Ale bylinky jako takové nezavrhuji, myslím že teď po bylinkovém čaji jsem měla tu krásnou sliznici :slight_smile:. Takže držím palce, aby u tebe to byla ta správná kombinace :wink:.
6. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.. no tak uvidím..

jsem na ten gelík zvědavá...můj chlapínek má oligoastheno...búhvíco...tak by nám je mohl trošku popohnat :dizzy_face:
6. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majo jo to jsem si taky říkala původně, chtěli jsme gelík, aby jsme ulehčili cestu spermíkům, příťa měl asthenospermie, ale tedy zobal poctivě vitamínový kůry a teď jsme měli světe div se normospermie :slight_smile:.
Jinak znám tady holčinu na koníkovi, co je teď čerstvá těhulka s manžou co měl taky diagnózu aligoasthenotetra a něco, takže vše je možný! :wink: A i my se tich miminek určitě dočkáme :wink:.
6. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo, vítám tě tady :slight_smile:
Vendul, nesmutni z mrchy (mě teď taky řádně trápí). Zas máme další příležitost k snažení :wink:
6. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jajjá nesmutním :slight_smile:. Až se sama nepřestávám divit s jakou jsem to vzala pohodou :grinning:. Já už jsem to obrečela při tom testu 12 dní po IUI a včera znovu, když už sem to prostě tak nějak v sobě tušila a cítila že nic. Takže jsem teď jen ráda že mrcha přišla hned po vysazení Utroše a můžeme jít hned do dalšího kola :slight_smile: a už se na něj mooooc těším :grinning:.
Jaj takže vy tenhle cyklus už prubnete zase snažení? :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo. Teda já to manžílkovi vykládat nebudu, myslím, že je pak zbytečně vynervovaný, ale prostě ho neupozorním na tu správnou dobu... To je pak i ten sexík lepší :grinning: Chjo, když já už teď na něj mám takovou chuť :wink: Budu to muset chvíli vydržet, až se mrcha odporoučí... :wink:
6. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul : my baštíme oba, nejdřív vitamíny, pak bylinné tinktury...a spermoňové pořád stejný :frowning2: teď jsme po 2.IVF, v pondělí jdu na krev, ale asi nedopadlo, protože dnes přijela mrcha...
a do dalšího IVF nemám ani chuť ani náladu...
tak se teď vyloženě těším na domácí snažení :dizzy_face:

jaj:děkuju za přivítání, taky vážně přemýšlím o Mojžíšce, jen se nemůžu dopátrat, kdo by ji dělal. :unamused:
6. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, poslala jsem ti IP. Neboj se, jdi do toho. Je fakt, že se cítím lépe. A neboj se, kdyby jsi měla nějaký ten kilometr dojet. Chodí se max. jednou za měsíc a to se dá zvládnout :wink:
6. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma.jo koukni na diskusi Metoda podle Mojžíšové a tam pár stránek zpět najdeš informace o tom kde jidělají a když tak napiš a já ti to najdu
6. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaj já bych to asi příťovi zatajit neuměla. Ale je fakt že jsme ještě nebyli v situaci aby jsme měli snažení zakázané. To zase vím že on je taky hodně poctivý a bázlivý a já bych už asi taky chtěla :pensive: :slight_smile:, tak to bych asi do toho potom šla stejně :grinning:. Moc ti držím palce! :wink:
Maja jéjej koukám, že už jste si tedy za miminkem prošli hodně dlouhou a složitou cestu, že? :frowning2: To mě mrzí. Ale věřím že jednou se tich miminek určitě všechny holky tady dočkáme!!! A chápu že po stresech z IVF a věčného pobytu v CAR už se těšíte na odpočinek a snažení doma! Moc držím palce, aby jste si krásně odpočinuli a miminko už na sebe nenechalo dlouho čekat!!! Jinak nám myslím nejvíc pomáhal Profertil :wink:. Sice je to hodně drahá záležitost, ale tedy příťa byl po něm potentní hooodně :grinning:. A i prostě takovej mnohem míň unavenej, a to že bývá unavený fakt hodně, vstává hodně brzy a každý den autem dojíždí do práce víc jak 150km :unamused:, prostě takhle přijede domů a je unavenej a už by jen spal a tak až je mi ho líto a s Profertilem byl prostě takovej plnej energie :grinning:. Takže ten za nás můžu jen doporučit :wink:.
6. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte berušky :slight_smile:

děkuju všem za infošky :slight_smile:

Vendul Profertil jsme zkoušeli, ale Jirka si stěžoval, že to píchá u srdce, tak jsme toho radši nechali. Doktor mu pak řekl, že to z Profertili mít nemůže...ale i tak je na nás dost drahý...
7. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maja pro nás byl taky šíleně drahý, ale řekli jsme si že to aspoň zkusíme jen jako 3-měsíční kůru, čili to jedno velké balení a taky že kdyby se spermio třeba zhoršovalo nabo tak něco a otěhu s ním nešlo tak ty prachy by jsme pak stejně dali do IVF :unamused:. Ale dlouhodobě to brát to musí být fakt darda. My už takhle docela syčíme když kupujeme ty obyč vitamíny všechny :unamused:. Ale když ještě z toho manžu píchalo u srdce tak to bych taky rozhodně vysadila! To bych neriskovala. A bere tedy maža něco? Oni je vitamínky určitě trochu zvitální a Pe-seed ulehčí cestu a určitě se zadaří! :wink: Vím, že po dvou IVF to už asi tak růžově vidět není, ale já prostě věřím že se tich miminek jednou dočkáme!!! A moc to všem holkám tady přeju :wink:.
7. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul teď nebere nic, byli jsme na Imunologii a tam doporučovali Alveo - je to antioxidant, a jelikož Jirka kouří, tak by to bylo prý dobré. Jsou to bylinky...Přemýšlím jestli mu nevnutím ten Femigard, píšou tam, že je i pro chlapy...
7. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Vendul, né, že bych mu to chtěla zatajit, ale prostě mu to jen neřeknu :wink: A ne z důvodu, že by to třeba on nechtěl, ale sama začínám pociťovat, že když se"snažíme", tak to příjemné na sexíku se ztrácí. A ono je potřeba si to taky krásně užít, ne jen "vyrábět dítě". Fakt mám ten pocit, že psychika pracuje i u něj. Na spermiu jsme byli a má psané normospermie... Ale poslední dobou je dost utahaný z práce a už 2x jsem ho přistihla, že sice vyvrcholil, ale bez potvůrek...... :unamused: To jsem ale fakt přesvědčená, že je to vyčerpáním z práce. Teď má týden prázdniny, tak to zase načerpá sil... Už se těším :grinning:
7. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte , vidím, že sa to tu dáko rozbehlo. Už tu máme dáku novú preseedku tehulku?
Vendulko, ako si dopadla po IUI ?
Jajkaz, tak by ste mohli ísť len na takú oddychovú dovolenku cez ovuláciu a manžel by sa vzpružil a spermoše by nabrali kopec energie a k tomu Preseed , tak bábo bude hneď.
Ja som čítala kopec článkov o Preseed, určíte pomôže párom otehotnieť, ale nevylieči neplodnosť. Tak už len dúfať, že máme to šťastie plodnosti :dizzy_face:
8. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Janka, ano, uz mame pre-seed tehulku, tinutulipanko :wink:
9. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ako ste na tom kočky? ja som dnes 8 DPO.. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janko nám IUI nedopadlo, teď jsem 4DC a zase papám Clostilbegyt :wink:.
Majo a přestat kouřit přítel nedokáže? :confused: Ani kvůli miminku? :confused: Tak to docela koukám. Já tedy s kuřákem bych být vůbec nemohla. Ale i kdyby jo, a potom věděla že je špatné spermio a dítě nejde a ani kvůli s tím přestat nedokáže to bych nerozdýchala. S takovým chlapem bych být nemohla. To se kdyžtak omlouvám jestli se dotknu, ale to je můj názor a samozřejmě že každý má ten svůj :wink:.
Jaj taky tohle moc dobře znám. Někdy mě ten sex z povinnosti dost ubíjí. A vím že i příťu, i když snaží se, když řeknu že prostě musíme :grinning:. Ale taky prostě pozoruju, že před "správnýma dnama" a po nich si prostě ten sex fakt užíváme zatímco při tom ne :unamused:. Je mi líto, že je manža teď tak unavenej a sice přesně s tímhle jsem se ještě nesetkala, ale věřím že to může být z toho. Můj příťa dojíždí každý den autem do práce dost daleko a když tam začínal býval z toho hodně moc unavenej :frowning2:. Držím palce ať si aspoň ty prázdniny td parádně užijete!!! :wink: :grinning:
Jinak já si tedy taky rozhodně nemyslím že by Pre-seed řešil neplodnost, pokud by byli špatné spermie nebo nebylo vajíčko nebo bylo špatné tak pre-seed to nezachrání. Ale věřím že pokud holka ovuluje, ať už sama nebo s pomocí léků a chlap prostě nějaký ty kluky má tak Pre-seed může pomoci k usnadnění otěhu :slight_smile:.
9. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Jani, když mi ty plodné dny vychází vždycky přes týden... Kdyby to byl aspoň víkend... :wink: Ale jo, na plese jsme vyhráli pivní kúpele, tak už to máme objednané a protáhneme si to na celý víkend..... :dizzy_face:
Stav potvůrek bych řekla zásadně ovlivňuje stres a únava... Pár dnů doma, trochu pohybu na čerstvém vzduchu a hned je poznat lepší materiál :grinning: vím o čem mluvím :grinning:

K tomu, jak pomůže pre-seed ... já od té doby, co jsem potratila, tak nějak nepozoruju plodný hlen... Jinak ms v rámci možností pravidelná, bez léků. Manža normospermio (měsíc starý výsledek, jen teď poslední 2 týdny dost pracovně vytížený, tak to bylo poznat). Jinak bez nálezu oba, takže pro nás může být pre-seed pomoc.... :wink:
9. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, minulý měsíc jsem si koupila Pre-seed a několik ovu testů a byla jsem na horách a zapomněla vzít s sebou a teď tu jsem v šoku, protože se konečně po 8 měsících zadařilo. Kdybyste některá chtěla nebo věděla, kdo by ho koupil, dejte mi vědět do IP. Koupila jsem si k tomu i Femigarg, kterého mám 80%, tak když si ho někdo vezme taky, budu ráda. Výborně mi srovnal cyklus a tělo pracovalo jako dle učebnice. :wink:
9. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééj, to je super, že už je aj tehulka z preseedu. Vendulka, je mi ľúto, že ta mrchana prišla. Idete na ďalšie IUI ? Už sa to musí podariť. Inak súhlasim s Tebou, že preseed nie je žiaden zázrak, ale určite pomôže pri menších odchylkách a hlavne je to príjemne aspoň pre nás.
Jajkaz, to je super, keď ste vyhrali pobyt. Naplánovali ste si to priamo na ovuláciu ? :dizzy_face: :dizzy_face: , trochu oddychu a hneď sa zadarí baby. A kedy idete?
Jajkaz, vy ste obaja v poriadku ?
9. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tak já tedy Pre-seed zatím koupit nechci, máme doma vypotřebovaný jen ten jeden aplikátor, měli jsme ho na 2x :slight_smile:.
Jééé Jaj tak to jste vyhráli prima dárek! A určitě to bude krásný víkend! Odpočinek, romantika, užijete si! Moc přeju ať vám to krásně vyjde! :wink:
Janko jo jo jdeme hned do dalšího IUI, doktor prostě minule říkal, že pokud dorazí mrcha tak mám zase začít brát Clostil a zkusíme to samé ješt jednou. Tak teď zase papám Clostil a na IUI už se moc těším :slight_smile:. A opravdu věřím že teď je ta správná doba a že teď už to opravdu vyjde :dizzy_face:. A kdyby jo tak by to bylo i takový krásně symbolicky magický, protože plodný dny a tedy případně početí by nám teď vycházelo na moje narozeniny a test pak na příťovo narozeniny :grinning:. Tak to by bylo aby to nebylo :grinning:.
9. bře 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulka, tak to máš to najvačšie právo byť tehulka, veď také krásne narodeniny môžu byť iba 1 x do roka. Keď som pozerala štatistiku z IUI , tak to druhé sa určite podarí.
My máme zatiaľ preseed doma, ale dáko ho rýchlo míňame :grinning: , Moja drahá polovička by to stále použivala a stále by snažilkovala :dizzy_face: , ma prehovára, že tehotná môžem ostať kedykoľvek v cykle :dizzy_face:
9. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.vavra a kolik by to přišlo bez toho Femigargu.My si gelík chceme pořídit,ale ještě se na to chceme zeptat doktora,co on na to.
9. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, po pečlivých propočtech jsem ten krásný víken ojednala až na 15. května, protože v dubu manžílek nemá ani víkend čas a dříve bychom se neměli snažit kvůli Mojžíšce - to jsem ještě nevěděla, že to pujde tak dobře a že bychom se teoreticky mohli začít snažit dříve.... No to nevadí, buď to bude ještě otázka snažení, nebo už jen relaxace....... :wink: Ale rozhodně to bude příjemné...
Jinak zatím nám na nic zásadního nepřišli. Je fakt, že testy se zaměřovaly zejména na důvody pro potraty a to, že se nám nedaří můj dr něajk neřeší. Podařilo se dvakrát, je to otázka času. Ale teď jsem začala cvičit Mojžíšovku a fyzioterapeutka mi říkala, že se na těch potratech mohl podepsat můj stav - špatné držení těla a bloky kolem páteře. Ale že to dáme dohromady (dokonce jsem posledně dostala pochvalu, že se to velice rychle napravuje :wink: ) a miminko se podaří...
9. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska- platila jsem ho 523,--, nechám ho za 500+ poštovné :wink: Balení: 6 aplikátorů po 4g gelu
9. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajkaz , to je veru zaujímavé , ale pozitívne, že nemáte žiaden problém. A zistili aspoň to , prečo boli potraty? Ja si myslím, že vám sa to podarí už čoskoro. A na dovolenke budete iba odpočívať s miminkom v brušku. :dizzy_face:
10. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

vendul: o tom kouření jsme přemýšleli, omezil ho, a spermio je pořád stejné... a mudra říkala, že s pomocí antioxidantů to zvládneme....prostě kouří, patří to k němu a mně to nevadí...

včera mi psali, že už mam pre seed na cestě, takže jen co skončí mrcha, jdem na to :grinning: už se těšim...po měsíční "pauze" :grinning:
10. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Maja tak to je super, len pekne pre-seedujte :grinning:
A gratulujem novej dalsej pre-seed tehulke petre.vavra :wink: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek