Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

nemko
1. dub 2010

caute kocky, vysledky mam, buduci mesiac (teda uz tento) ma caka IUI pomocou stimulacie -mam poruchu ovulacie - bud mi praska neskoro vajko alebo je prazdne, som rada, ze konecne po 4 rokoch viem aspon nejaky vysledok 😉

jajkaz
6. dub 2010

Ahojky holky, tak co nového? 😉

nemko
7. dub 2010

caute, ja mam po ovu a teraz uz len cakat na menzes a ideme do IUI 😉

jajkaz
8. dub 2010

Nemko, tak moc na tebe myslím, aby to příště už bylo na té správné straně 😉

nemko
8. dub 2010

jajkaz dakujem, dufam, ze uz sa tento mesiac dockam svojho prveho IUI..

jajkaz
10. dub 2010

Vendul a ty se ani nepříjdeš pochlubit????? 😀 😀 😀

vendulak
autor
10. dub 2010

Jé Jaj ahooooooooj 😉. To víš že jsem se chtěla přijít pochlubit! Ale nějak nestíhám 😀. Tady píšu holkiám na štítku, zkoumám spoustu věcí, do toho běhám pomáhat příťovi rámovat několikery puzzle, připravovat oběd, prát prádlo...no mazec 😀.
A kdepak si na mě přišla? 😀 A jinak jo jo asi to fakt vypadá, že budeme opravdu spolu moct konzultovat ty kočárky 😀. 2.4. v pátek jsem po 2.IUI a dvou letech snažení našla //. Sice slaboulilinké, ale byla tam. A sílí. Snad 🙂. Přijde mi to ještě hodně křehoučké, tak se trochu bojím, ale moc miminku věřím 😵.
Jinak ale nevím, čemu úspěch přisuzovat. Možná že Pre-seedu 😀, ale možná že taky Clostilbegytu na PCO, možná že IUI že byli spermíci zavedeni dál, možná že srovnání hormonů štítné žlázy...nevím. Ale Pre.seed budu chválit 🙂.

jajkaz
10. dub 2010

No já tady koukám na pre-seed a říkám si, že jsi tu dlouho nebyla... Kouknu na album a... je to tam.... 😀 😀 😀

vendulak
autor
10. dub 2010

Jaj my byli na dovolené na chatičce 😉. A tam není ani televize natožpak počítač s internetem 😀.

jajkaz
10. dub 2010

Tak jste si užili, co? No mám z tebe radost 😀
My už pre-seed taky použili. Teda jen jako lubrikant. Máme obavu z obyčejných.... Manža si chválil, jaká trošička stačí... 😵

vendulak
autor
10. dub 2010

Jaj ale jo, docela jsem si hezky odpočinuli 🙂. I když to jak sem nastydlá a děsně mě bolí v krku jakoukoliv zábavu kazí ☹.
Jinak já bych chtěla Pre-seed předat dál. V krabičdce máme ze 6ti ampulek 4 úplně nové. A původně za 6 jsme dali něco přes 500,- tak ty 4 bych dala asi za 200,-, tak kdydo zájem.... 😉

jankacajova
19. dub 2010

Ahojte kočky, veľmi dlho som tu nebola, potrebovala som ventilovať. Ale vidím tu veľké zázrkay 😵 😵 😵 Jajka , moc Ti gratulujem a hlavne , aby sa mu darilo v brušku celých 9 mesiacov.
Nestiham čítať dozadu, ako sa to všetko podarilo ? Tak máme ďalšie Preseedko malé ? 😵 😵 😵
Vendulka, v jednej téme som videla , že si našla // , ale neviem či je to pravda , alebo nie.
U nás nič nové ☹

nemko
19. dub 2010

Caute kocky, u mna tiez nic nove, meska mi uz dva dni menzes, ale priznaky na tehu nemam takze som v soku z coho sa mi zblaznil cyklus zrovna pred IUI (ovu by mala byt teraz uz na spravnej strane ☹ ☹ )Tak cakam ked dojde a idem do Iscare.
Vam z celeho srdca blahozelam aby ste kazda uspesne dobojovala do 9 mesiaca 🙂

jankacajova
19. dub 2010

Nemko, čítam, že ťa čaká IUI, a že prišli na váš problém. To je super. Veď nebola si náhodou už na IVF ? Tam nezistili take veci ?

jankacajova
19. dub 2010

Ahoj Nemko, to by bolo super, keby sme aj my zachvílu predávali nepoužity preseed 😵 😵 , dáko sa to tu rozbehlo .
Nemko, to je super znamenie , že mrcha nechodí, že by si už nepotrebovala IUI ??? 😵 😵 😵 Moc Ti držím palce.
Neskúšala si testovať , alebo nemeráš BT ?

nemko
19. dub 2010

jani teplotu nemeriam a testovat sa bojim lebo nebadam na sebe ziadne priznaky tehu (aj ked som tehotna este nebola a neviem co by som si mala vsimat 😀 😀 ale asi by som to vnutorne vycitila) tak cakam 😒

nemko
19. dub 2010

Bola som na IVF, ktore bolo odflaknute, ale to je ina tema.Zmenila som centrum a behom mesiaca sa zistilo, co doteraz akosi kazdemu lekarovi uslo a pritom je to banalita, stacilo len pozorne sledovat moj horm.profil, ale dufam, ze uz coskoro sa dozijeme tehotenstva a 9 mesiacov ubehne ako voda 🙂

jajkaz
19. dub 2010

Ahojky holky,
tak naše Bublinka není z pre-seed. Naše Bublinka je zásluhou paní Mojžíšové 😉 Ve středu jdu na kontrolu a snažím se potlačit obavy, aby to konečně bylo tak, jak má.
Nemko, Jani, držím palečky, aby jste brzy byly taky tak šťastné a užívali si ten nádherný pocit. 😉

jankacajova
19. dub 2010

Nemko, ak sa možem opýtať , kde chodite teraz ? , A aky to problém Ti našli ? Máš pravdu, že treba nájť dôvod prečo sa nedarí a pojde to už ako po masle.
Jajkaz, a ako vám pomohla. Viem , že sa to cvičí , ale neviem ako to celé funguje.

nemko
19. dub 2010

Jani chodim do Iscare BA a nasli mi nerovnost hormonov - mam PCO, ovu mam pravidelne, ale neskoro a pomaly mi dozrievaju vajicka preto cakam na menzes, daju mi vraj injekcie pred IUI aby boli hormony o.k a ideme na vec 🙂 tak snad sa zadari

jajkaz
19. dub 2010

Jani, já už byla těhu dvakrát, ale nedopadlo to. Cvičení podle Mojžíšové (celkem mě udivilo, že není tak známé, jak jsem si myslela) je v rámci možností známe jako metoda, která pomáhá neplodnosti. Tak když jsem dr. řekla, že to chci zkusit, řekl mi, že mi to asi nepomůže, že je to pro neplodné, ne pro infertilní - tak označil mě / moji diagnozu. Ale rehabilitační sestra mě vyvedla z omylu. Říkala, že ty stáhnuté svaly jakoby zhorší průtok krve do té pánevní oblasti, tím pádem je horší přísun živin, hormonů, špatné celkové prokrvení. Tím pádem, když už se zadaří, dochází k potratu vlivem nedostatku výživy embria. Já osobně mám špatné držení těla, tím pádem taky bloky kolem páteře, které způsobují to, co jsem už psala. Dokonce jsem už několikrát četla, že to pomáhá i při velkých bolestech při ms a při nepravidelné ms, dokonce při anovulačních cyklech. Prostě ty reprod. orgány nejsou dostatečně vyživené a nedostává se dost hormonů... Já jsem cvičila dva měsíce. Měli jsme doporučeno přerušit snažení na 3 měsíce. Podruhé mě ale tak pochválila, že jsem ten třetí měsíc nějak nedodrželi a v podstatě na první pokus to vyšlo. 😉 Po roce snažení fakt věřím, že právě to cvičení nám pomohlo.
Zajdeš k odborníkovi, ten ti doporučí cviky podle toho, v jakém stavu jsou tvé svaly a ty cvičíš doma. Vždycky ti něco uvolní a podle toho, jak to postupuje, přidává, nebo ubírá cviky. Já tam byla dvakrát. Ve středu mám mít třetí konzultaci s přípravou na snažení 😉 😀 Musím jí teprve oznámit tu novinku 😉

jankacajova
21. dub 2010

Jajkaz, držím Ti palce , aby všetko dobre dopadlo a budete sa tešiť z bábatka už o pár mesiacov.
Neviete čo je s Vendulkou ? Už tu dlho nebola. Dúfam, že je všetko v poriadku aj s bábom.
Nemko , ako pokračujete? Je super, keď konečne našli dôvod prečo sa nedarí. Teraz to už pojde rýchlo .

nemko
21. dub 2010

Kocky od zajtra stimulujem na IUI a buduci tyzden ideme na vec 🙂

vendulak
autor
21. dub 2010

Nemi budu vám na IUI moc držet palce!!! 😉 Je to úplně v pohodě nemusíš se fakt vůbec ničeho bát 😉.
Já doufám, že jakmile se budeme moct i my zase snažit že taky zase půjdeme do IUI 🙂.

nemko
22. dub 2010

dakujem, verim, ze to vyjde a ked nie buduci mesiac to isti IVF 🙂

vendulak
autor
22. dub 2010

Nemi vy by jste šli pak hned do IVF? 😕 Tý brďo....No já ani zatím netuším kdy nám dovolí se zase po revizi začít snažit, ale viděla bych to pak zase na IUI a snad v případě neúspěchu né jen na jedno.

nemko
23. dub 2010

vendulak ano, hned pojdem na IVF, buduci tyzden podam ziadost, ta bude hned schvalena a v juni ideme na IVF 🙂

jajkaz
23. dub 2010

Holky, tak moc bych vám přála, aby jste se taky mohly brzy radovat... 😵
Vendul, bolí to moc, já to dobře znám, tak se ani neptám, jak je. Doufám, že budeš brzy vpořádku a brzyčko se pustíte do dalšího snažení. Drž se, holka. 😉

jankacajova
26. dub 2010

Vendulko, to ma velmi mrzi co sa stalo ☹ , cas pomoze a dostanes sa z toho. Si predsa o jeden krok pred nami, ze mozes byt tehulka a uz coskoro sa to podari opat a bude to rast celych 9 mesiacov. Drzim moc palce 😵 😵
Nemoko, uz zacinas stimulovat ? Beres clostil ? Tak dufam, ze budes uspesna hned po 1IUI 😵 😵 😵
jajkaz, ved hadam sa aj my dockame zdravej babmbulky 😵
My ideme ovulkovat , tak mame pripraveny preseed a sup do toho 😵

nemko
26. dub 2010

jani picham merional, neviem ci IUI bude uspesne, ale idem do toho ked nie tak pojdem na IVF...ten merional tak strasne boli, ze uz nemam ani chut bojovat, ale musim to zvladnut 😉