Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

matusik111
10. únor 2010

babule, my sme sa tu dako dohodli 🙂 ja som dnes 7 dc 🙂 ale ovulku ocakavam az cez vikend. Nooo, 8 DC je skoro, ale vsetko je mozne a treba tutuli mutuli stale 😵 😵

jajkaz
10. únor 2010

Né, kecám, zítra to budou už 3 týdny (týjo, to utíká 😉 ) Ale stejně to je divné. To jsem ještě nezažila.

vendulak
autor
10. únor 2010

Jaj koukala jsem na fotečku. A sice jsou slabší, ale vypadají stejně! 😨 Tý brďo, tak to je ale na ovulku hodně brzo. I když poku máš lut. fázy klasických 14 dní tak to by jsi měla cyklus 22 a to je jen o 3 dny míň než ten minulý cyklus. Ale je to hodně málo. Můžu se zeptat jak dlouho jsi od potratu? Jestli ještě tělo nění zmatené po tom...Ale nevím. Je to hodně málo no a testík vypadá pozitiv...

vendulak
autor
10. únor 2010

Já ovulku čekám až po víkendu, to jdeme na UTZ do CAR v pondělí 🙂 .
Holky vy tu máte obě ovulku nějak brzo 😀 , já se svojí nejdřív 21.DC se na vás nemůžu hrabat 😀 , a to kdo ví jestli to fakt byli ovulky.
No uvidíme, když už máme ty ovulky teď a k tomu pre-seed... 😀

jajkaz
10. únor 2010

Vendul, to určitě ne. První byl 8/2006 a druhý 1/2008. První těhu nebylo přímo snaženíčko ale už delší dobu po vysazení HA a věděli jsme, že je cca uprostřed cyklu. Nesnažili jsme se cíleně (byla to svatební noc 😉) Pak jsme se chvíli zpamatovávali, rekonstruovali domeček a pak se do toho pustili... Snažíme se cca 2,5 roku...
Matušik, jenže já jsem začala s Mojžíšovou a mám doporučenou 3 měsíční pauzu.

vendulak
autor
10. únor 2010

Jé to se snažíte ještě dýl než my. My to teď budeme mít 2 roky 😒 . Šílené jak to utíká, co?
Ale tedy po potratu už asi fakt ne. No třeba za to fakt může ta Mojža, přeci se při tom cvičení hodně napíná děloha a tak, ne? 😕 Tak třeba to s tím něco mít může. Ale já nevím, asi by se chtělo zeptat někoho kdo je s Mojžou víc seznámenej. Nic jiného si třeba nebrala co by cyklus zkrátilo? Je divné že by se ti to tak zkrátilo z ničeho nic 😕 .

jajkaz
10. únor 2010

Nic. Minulé 2 měsíce jsem se trápila denní přípravou čajíčků z kontryhele a maliníku ale tohle mi nikdy neudělalo.
Tak nevím 🙂 Být to takhle má, tak co už s tím. Tulení proběhlo krásně z lásky tak vám za 14 dní řeknu co a jak 😉

vendulak
autor
10. únor 2010

Jaj však jo, všechno se musí brát z té lepší stránky 🙂 . Super že tulčo proběhlo 😉 .

matusik111
10. únor 2010

ja zacinam s ovulkou uz od cca 9 DC a maximum do 14 DC , a nemala som dlhsi cyklus ako 29 dni, takze ja patrim k tym skorsim,.... citala som, ze je to v pohode.
Ale mozno , ze by to cvicenie robilo az take prevraty v brusku ??? tak potom mozno to naozaj funguje .

Vendulka, idete na prve IUI ?

vendulak
autor
10. únor 2010

Matu jo jo jdeme na první IUI 🙂 . Docela jsem na to zvědavá a po pravdě se i trochu bojím. Ale uvidíme jak to bude no 🙂 .
Tedy takový pěkný cykly jako ty bych taky brala 😀 .

jajkaz
10. únor 2010

Moje kolegyňka přišla v pondělí do práce s nemocenskou, že je těhu. Je to sice velice brzy, sotva po očekávané MS, ale taky už má za sebou potrat, tak ji dr. nechal doma hned... Jé, já už bych taky chtěla..... 😵

vendulak
autor
10. únor 2010

Jaj to mi povídej. Já bych taky chtěla a moc. Šíleně moc 😵 .
Já jsem teď doma takže asi o to je to horší, že na to myslím prakticky celý den 😒 .

jajkaz
10. únor 2010

Tomu se neubráním někdy i v práci... 😉 Když je klidnější chvilka... Tak jsem si říkala, že si oddechnu od probrečených příchodů ms (při poslední jsem byla úplně vklidu a byla to fakt úleva), když se teď nesnažíme. Chce to vypnout, ale nejde to... to moc dobře znám. 😒

jankacajova
10. únor 2010

Tak ja som zistila, ze to v pohode stiham objednat a pride mi Preseed domov v piatok. To bude moja laska prekvapena, a hned to bude chciet vyskusat. 😵 Fakt ste ma tu potesili, ze to mate doma a pouzivate, dodalo mi to viac elanu.
A tesim sa na nove tehulky z preseedu. Vobec by som sa nenahnevala , keby sa to podarilo uz do leta .

jajkaz
10. únor 2010

Janka, hurá na to ať pak můžem založit téma "ťěhulky pre-seed" - to pak dodá naději a šanci taky ostatním 😉

vendulak
autor
10. únor 2010

Jani super tak to budeme pak testovat Pre-seed skoro nastejnou dobu 😀 . Jsem na to tedy zvědavá, když holky psali že to bylo fajne 😀 .
Jo "těhulky z pre-seed" tak to bych taky brala 😀 . No mě by po pravdě bylo jedno z čeho těhule, hlavně aby už těhuleee 😵 . Jinak mi z toho začne hrabat už 😒 .
Jaj věřím že i v práci se na to musí myslet. Přesto já bych tu práci brala, aby bylo prostě míń času na to myslet, míň se třeba trápit...

jajkaz
10. únor 2010

Vendul, máš pravdu. Nejhorší je mít čas na to myslet. Kolik už jsem slyšela rad "nesmíš na to myslet" Už jsem z toho byla tak hotová, že bych za takovou větu i ublížila. Na oplátku jsem jim říkala "nedýchej". Někdy ale ani to nepomohlo a byli strašně chytří. Ale pre-seed nám pomůže a budeme těhule všechny - pozitivní myšlení musí být 😉

vendulak
autor
10. únor 2010

Jaj tak já myslím že mě jen pre-seed nepomůže, ale pre-seed v kombinaci se správnýma hormonama, tomu už by se uvěřit dalo 😀 , že pomůžeme i vajíčkům i spermijkám 🙂 .
Jo a rada "nemyslet na to" to už snad nemá cenu ani komentovat. To už mi leze hodně na mozek. Stejně jako třeba "si mladá máš času dost", jenže já nestojím o dítě "za čas"! Ale teď! Ne jen teď, už ty 2 roky ☹ . Prostě to jsou rady lidí, kteří to nezažili, tak neví o čem je řeč 😒 . Protože kdo zažil by tohle říct nemohl ☹ .

jajkaz
10. únor 2010

Tak to jsi zmínila tu druhou nejhorší větu... V dnešní době pokroků v lékařství se to podaří, uvidíš 😉 Držím pěsti!!

vendulak
autor
10. únor 2010

Jaj já taky myslím, že medicína už dneska umí v tomhle spoustu zázraků 🙂 . Takyže doufám, že nám v CAR k miminku pomůžou 🙂 . Jaj i já vám držím moc palce! 😉

nemko
10. únor 2010

baby ja idem do toho 🙂 skusim tomu verit a snad budeme mat pre seed baby 🙂

jerryjanka
10. únor 2010

my ho použivame už rok
tehotna nie som ale zasa je fakt fajnovy 😀 rozhodne neuškodí a ak tak iba peňaženke

nemko
10. únor 2010

aspon si osviezime intimny zivot 🙂 baby ved musime to brat s humorom 😉

antoaneta
10. únor 2010

Ahoj holky!!
No to je super, že se dostal Pre Seed do témat!! Chtěla jsem ji taky ze zvědavosti založit! Určitě si chci taky ten gel koupit. Sice to není levná záležitost, ale co bysme pro to naše vysněné neudělaly, že? Takže pokud se mi teď neobjeví //, tak hned objednávám!!! Narazila jsem na něj náhodou na netu a nadchla jsem se pro něj. Četla jsem si o něm i diskuze na zahraničních webech a tam byly výborný ohlasy.
Nám se nedaří otěhotnět a máme i po neúspěšném IVF. Přesto nám ale lékař říkal, že máme dál zkoušet přirozeně, že to nevidí jako nemožný. (mám jeden vejcovod a manžel pomalé spermie) Ale řekl, že se při pohlavním styku máme vyvarovat slin a lubrikantů. Že spermie zabíjejí. Jenže tím velkým chtěním a tím soustředěním (kdy, jak, nohy na horu a držet 😀 ) už je někdy ten náš sex opravdová dřina a téměř žádné potěšení. No prostě nějakej lubrikační gel by to někdy určitě chtělo 😖 A zvlášť pokud má tento i nějaký pozitivní vliv na otěhotnění. Prý fakt pomáhá spermijím vydržet a doputovat tam kam mají. Tak nevím. Ale už se na něj těším, jak ho budu mít doma.
Každopádně s pozitivníma zprávama o zkušenostech a úspěších sem!!!!

tinkapn
10. únor 2010

Kočky a na akej stránke sa to dá objednať? Nič také som nenašla 😒

jerryjanka
10. únor 2010

no ja ho objednavam z ebay tak ti neporadim 😅

tinkapn
10. únor 2010

Aha, ale aj tak dakujem 😀

vendulak
autor
11. únor 2010

Tinko už jsem tu link házela, tady to je česká stránka Pre-seedu http://www.pre-seed.cz/ a je tam odkaz i na e-shop kde se dá koupit 😉 .

vendulak
autor
11. únor 2010

Nebo tedy přímo tady http://www.ovulacnitesty.cz/pre-seed/ 😉

vendulak
autor
11. únor 2010

Jo aha! Až teď koukám, že ty si slovenka 😀 , to se omlouvám 😔 . To tu myslím Gaborka házela tenhle link www.preseed.szm.com 😉