Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

jajkaz
16. únor 2010

Ahojky děvčata 😉
Jani, strašně ráda bych ti byla příkladem 😀
Vendulko, jak se vlastně dělá ta folikulometrie, normálním nebo vaginálním utz?

nemko
16. únor 2010

Kocky tak zajtra mi pride Pre seed, v piatok idem na prehliadku ku gynekologovi, dala som si spravit este vysetrenia a pH posvy aby som vedela ake ma ten Pre seed ucinky a ci sa vobec nieco zmeni.A tento cyklus budem chodit na folikulometriu nech trafime ten spravny cas 🙂 Koculky aj vam prajem len same pozitivne okamihy a ten najkrajsi kuk na //

ferdice
16. únor 2010

nemko jdes na to vedecky, tesim se na vysledky at uz tehotenske tak i ohledne PH 🙂
hlasim ze na popud teto diskuze, uz mam taky objednano a dnes mi to poslali, akorat uz mam po tech spravnych dnech, tak to mne trosku mrzi

vendulak
autor
16. únor 2010

Jaj normálním vaginálním UTZ 😉 . Já myslím že oni dělají všechno vaginálně, protože je to prý přesnější. I ze začátku těhu prý. Až později přes bříško.
Nemko koukám, že ty to bereš opravdu hodně poctivě 🙂 . Jinak já teď taky chodím na folikulometrii, ale tedy v rámci IUI 🙂 . Je to úplně v pohodě a i se mi hrozně líbilo se koukat na UTZ na ten folík 😀 . Strašně moc doufám že tam takhle jednou budu koukat i na to miminko 😵 .
Ferdice z toho si nic nedělej, já mám doma Pre-seed už půl roku nepožitej, protože "správný dny" vůbec nebyli 😒 , tak to do dalšího cyklu to bude za chvilku a pak budete moct krásně testovat 😀 .

tinkapn
16. únor 2010

Ahojte 🙂
Tak aj ja som si dnes objednala Pre-Seed, zajtra by mal prist 😀 😀 😀
Tesim sa, buduci tyzden by tu mali byt tie "spravne dni" tak budeme skusat 😀 😀 😀

vendulak
autor
17. únor 2010

Tinko tak to budu držet palce! 😉
Jinak holky já mám za sebou 1.IUI 🙂 a máme tedy od doktora nakázáno dneska nesexovat, aby spermijky stačili dozrát a pak máme sexovat povinně zítra 😀 . Takže zítra vyzkoušíme pre-seed 🙂 . A pak už si prý můžeme sexovat jak chceme 😀 .

ferdice
17. únor 2010

dneska prisel pre-seed a sice ovulaci jsem mela asi vcera vecer, ale jeste to dneska zkusime. divala jsem se na netu, ze jeste den po ovulaci je sance a kdyz uz preseed prisel, tak by byla skoda to nezkusit 🙂

vendul a tinko drzim palce at se zadari

tinkapn
17. únor 2010

Vendul dakujem, takisto drzim palce aj ja tebe 😉

Ferdice, jasne, len to pekne poistite 😉 Drzim palce nech to vyjde 😉

jerryjanka
17. únor 2010

ahojte
ešte k tym gelikom
pre seed je z nich najdrahšia značka tie čo mate možnosť objednať z ebay tak je aj concieve plus - ten je väčší skoro raz taky a lacnejší ako pre - seed a funkciu ma tu istu
a potom existuje aj zestica gel a ten je s takym striekatkom tiež lacnejší ako pre-seed 😉

nemko
18. únor 2010

tak kocky, dnes mi dorazil gel, musim pockat az mi uplne skonci menzes a ideme na vec 😀 joooj, keby to vyslo na prvy pokus tak ja sa normalne zblaznim od stastia 🙂

tinkapn
18. únor 2010

Ahojte 😉
Nemko, aj mne dnes prisiel 😀 buduci tyzden by mala byt ovulka, tak vyskusame a tiez by som bola najstastnejsia, keby sa to uz konecne podarilo, noo, tak uvidime, ahojte 😵

jerryjanka
18. únor 2010

nemko neviem ako dlho sa snažite
tiež som tomu davala nadej
ale bohužial - u nas su problemy

vendulak
autor
18. únor 2010

Holky tak my jsme pre-seed ještě furt nepoužili, vůbec jsme ho nějak použít nestačili 😀 a ani nebylo třeba 😀 😔 . Tak uvidíme ještě odpoledne... 🙂

nemko
18. únor 2010

jerry snazime sa 4 roky, som po IVF zial vdaka pristupu Ferticentu (detaily tu nechcem rozpisovat) nam to nevyslo, na druhe IVF zatial nemam silu ist tak skusime pre seed, mam za sebou uz tolko vysetreni, ze u mna to bude asi o psychike takze snad sa zadari...

jerryjanka
18. únor 2010

nemko - tak treba zmeniť car
ale teraz uplne realne - ak sa ti da - neviem odkial si - možností je viac
viem o dvoch fantastických caroch na svk a jednom v Brne tak ak chceš pošlem ti stranky

nemko
18. únor 2010

jerry dakujem toto vsetko perfektne ovladam 😀 ja uz mozem mat atestaciu z tohto celeho problemu 🙂 ale diky si zlata 😉

jerryjanka
18. únor 2010

nemko 😀 chcela som pomocť no neva
každopadne je to nahovno všetko
my sa teda snažime 2 roky
ale postupne sa prichadzalo na dalšie a dalšie problemy
najskôr kratka lf
potom pco
potom zhoršeny spg
potom nepriechodny vajcovod
potom pri priechodnom vajcovode lenivy vaječnik - čiže ovuluje hlavne ten kde mam zrasty..
takže som zvedava čo zasa pribudne

nemko
18. únor 2010

my mame vsetko o.k, len ja mam jeden vajcovod nepriechodny, menzes presne, ovulku uplne presne, spermiogram dobry takze snaaaad sa dockame, nam by vyslo aj to IVF keby jedna pani vo Ferticente nebola
v tom case prepracovana (ale to uz je o inom) Jednoznacne Ferticent je najhorsie centrum ake poznam - tam je to o biznise a o tom ako na nestasti parov pomahaju sebe, ved oni vedia co robia aj o com to cele je.

jerryjanka
18. únor 2010

no ja viem o dvoch dalších otrasných centrách... kde beru človeka ako dojnu kravu - zaplať a nič od nás nechci... 🙄

nemko
18. únor 2010

presne tak to funguje aj vo Ferticente, falosny usmev aby ziskali doveru a akonahle sa viac zacne clovek pytat uz sa ho snazia co najskor zbavit...ja teraz rozmyslam kam pojdem, este mam na Slovensku dva pokusy IVF co mozem ist cez poistovnu tak zvazujem kam pojdeme ked nepomoze Pre seed,ale zatial si budem uzivat Pre seed lebo potrebujem totalne vypnut.

jerryjanka
18. únor 2010

nemko - a neuvažovala si aj o par pokusoch iui?

nemko
18. únor 2010

jerry, mam nepriechodny vajcovod takze iui nema vyznam, ja nebudem davat 100 Eur zato co mam doma a je to ovela prijemnejsie, iui pomoze snad niekomu kto ma pomale spermie, ale to nie je nas pripad.

jerryjanka
18. únor 2010

maš len jeden vajcovod?
a ten je nepriechodný?
lebo jeden vajcovod mam nepriechodný aj ja

nemko
18. únor 2010

vajcovody mam obidva len lavy mam nepriechodny,vajecniky obidva funkcne na milion percent, ostatne mam absolutne ok, aj priatel je ok takze snad sa zadari Pre seed pouzijem presne pocas ovu lebo tu mam pravidelne.

jerryjanka
18. únor 2010

aha tak potom prečo nema iui zmysel :-P
mne krajkovič prave iui odporučil - ale iba ak budem mať vajko tam kde je volny vajcovod inak nie

nemko
19. únor 2010

a ako ti zaruci, ze tie spermie pojdu prave tym sperom kde je vajko ? to sa neda ovplyvnit aj mne odporucali IUI ved to si pacientka plati sama a z toho CAR zije, kazdy doktor ktoremu som povedala, ze ma tlacili do IUI sa smial dokonca aj posudkovy v zdravotnej poistovni

tinkapn
19. únor 2010

Ahojte, tak spat k teme 😉
Uz mi dosiel ten Pre-Seed a tie ampulky, no ked som si to predstavila, veru som sa nasmiala 😀 chi chi chi

vendulak
autor
19. únor 2010

Tinko ahoj! My včera pre-seed použili poprvé a při zavádění jsme se taky dost nasmály 😀 . Jinak tedy když sem zkoušela trochu gelíku mezi prsty tak byl úžasnej, krásná struktura 😀 . Sex s ním se mi tedy už až tak nelíbil...ale co by jsme neudělali pro miminko...

tinkapn
19. únor 2010

Ahoj vendul 🙂 Juj, aj my sa veru este len nasmejeme, uz to vidim 😀
A dali ste celu ampulku, tak ako pisu?Nie je tam toho vela? 🙂

jerryjanka
19. únor 2010

nemko - doktor to vie vstreknuť presne k tomu vajičkovodu ktory je priechodny
aspon tak mi to Krajkovič povedal že to urobí 😉

tinka tie ampulky su hrozne drahe ked si budete objednavať objednajte si radšej tu tubu