Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

petra123
24. srp 2009

vendu a kde jsi je koupila????ja jsem se na ně taky dívala a uvažovala ale nenašla jsem je na domácím trhu??a kolik to stojí???

vendulak
autor
25. srp 2009

Ahoj Petro! Koupili jsme je v Německu, máme to z chaty kousek tak jsme se tam o dovolené stavili a jeden den v lékárně objednali a druhý den vyzvedli, úplně v pohodě 😉 . A stál 19,95 euro 😀 . Zatím jsme koupili jen jedno balení, ale při neúspěchu jsme rozhodnutí koupit další 🙂 .

strouzek
25. srp 2009

no já nevím ale moc takovým věcem nevěřím, že by nějaký gel pomohl dopravit pomalou nebo špatnou spermii rychleji k vajuchu to se mi nezdá. já z osobní zkušenosti doporučuju nechat si vzít stěry z čípku(jsou to ale jiné stěry než ty obyčejné na cytologii) tyhle jsou speciální na přítomnost bakterií, plísní a virů. já vystřídala několik dr. a nikoho to ani nenapadlo až teď mojí novou doktorku, vzala a buch něco našli,nějakou bakterii co zabíjí spermoše a dělá mi kyselé prostředí, dostala jsem antibiotika na 5 dnů a do týdne těhu. (podotýkám že jsme se předtím snažili 10 měsíců)

jenny73
25. srp 2009

Stroužku, já to měla podobně...více jak rok snažení, špatné spermio, doporučení na IVF+ICSI, doporučení na laparku...pak mi zjistili nějakou bakterii (kterou jsem v sobě mohla mít údajně roky!!), já i manžel jsme spolkli jednorázově každý dvě pilulky (25.6.), 11.7. MS a 19.8. // ...... nevim, ale možná snažily ty dvě pilule 😒

mmmk
10. únor 2010

jankacajova • Dnes ve 12:44
Ahojte všetky, som tu nová , ale čítam na koníku veľa informacií, ktoré mi už pomohli. Hladám informácie o gele Pre Seed a nenašla som takú tému. Prepáčte, ak už je taká otvorená. Poznáte to? Ake máte skúsenosti? A kde to môžem kúpiť?
Ďakujem.

nemko • Dnes ve 13:04
toto zaujima aj mna, baby piste 😉 pomohol vam niektorej k otehotneniu? a zaujimalo by ma este ci sa da kupit normalne v lekarni alebo sa da objednat na nete?ak ano, kde?vdaka moooc 😉

vendulak • snž • Dnes ve 13:04
Jani tohle téma už tu je 😉 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
zakládala jsem ho já, ještě když u nás Pre seed nebyl k mání. My si pro něj byli v Německu, z chaty jsme to měli kousek.

vendulak
autor
10. únor 2010

Jinak Jani jsem zrovna asi až včera objevila že už je k dostání i tady u nás a jsou o něm tyto stránky http://www.pre-seed.cz/ a je tam odkaz i na e-shop kde se dá koupit. V lékárnách běžně se u nás podle mě dál koupit nedá. Jak už jsem tu psala, my ho v pohodě koupili v lékárně v Německu za cenu v podstatě srovnatelnou při dnešním kurzu s tou tady.
Máme pre seed doma už od léta a v podstatě jsme ho ale ještě nepoužili. To proto že já mám šílené cykly, spíš někdy necykly, že mi vůbec nechodí ovulace ani ms, a když jo tak netuším kdy, takže jsme k němu ještě neměli příležitost.
Ale momentálně jsem v cyklu stimulovaná Clostilem a v pondělí jdu na UTZ folíků a pak by jsme měli mít IUI a to by jsme chtěli doma posychrovat sexíkem s pre seedem 😀 . Takže pak dám klidně vědět zkušenost, postřehy a výsledek a tak 😀 😉 .

jankacajova
10. únor 2010

takze zatial tu nikto nema dake pozitivne skusenosti ☹ , my by sme to chceli kupit a vyskusat. do teraz sme pouzivali klasicky lubrikant, ale pisu , ze zabija spermie, takze by som mohla cakat na tehotenstvo este dost dlho . 😀 😀
Da sa to aj na Slovensku kupit ?

vendulak
autor
10. únor 2010

Jani jo jo klasické lubrikanty prý spermijky zabíjejí 😉 . My tedy běžně nikdy lubrikační gel nepoužívali. Ale příťa měl horší spermio, tak jsme prostě tomu malému pomalému množství chtěli tu cestičku trochu usnadnit. Tak uvidíme. Ono se ani není co divit že tu holky s tím zkušenosti nemají, když u nás na trhu je to novinka od tohohle roku 2010. Ale jak je to na Slovensku to netuším 😕 .

matusik111
10. únor 2010

ahojte, my sme to tiez pouzivali asi 2 mesiace, ale zatial som tehotna neni 🙂 Ale je to sprijemnenie sexiku 😵 😵 😵 a ci to pomoze, alebo nie, budem vas informovat 🙂
Mne zistili tiez infekciu , ktoru sme liecili cca 2 mesiace , takze uz sa tesim na tie zazraky. Ale pre preseed urcite ostaneme 😵 😵 😵

gaborka
10. únor 2010

Janka, my budeme pouzivat Pre Seed gel a objednala som to na slovensku cez net. Zatial mame iba skusenosti 😀 😀 😀 , ale nemame vysledok 😵 😵 , takze musime pockat par dni.
tu je ta stranka: www.preseed.szm.com

vendulak
autor
10. únor 2010

Holky jsem moc ráda, že je tady víc uživatelek které ho používají 🙂 . Jsem zvědavá kdo tedy přijde s prvním pre-seedovým miminkem 😵 .
Jani vidíš to gaborka našla Pre-seed í na Slovensku to je super 😉 .

jankacajova
10. únor 2010

super, som rada , ze sa to predava aj u nas. uz som to pozrela a asi to bude valentinsky darcek pre moju polovicku. Ale neviem ci to pride do piatku.
uz len treba viac preseedovych miminiek 😵 😵 😵 Vandulka, pekne si to napisala 😵
Gaborka, drzim palce, aby si sa ku nam prisla pochvalit s //

jajkaz
10. únor 2010

Ahojky holky, přidám se k vám. Zrovna včera jsem si poprvé všimla reklamy na Pre-seed, že už je k dostání v ČR. Já jsem ho sehnala přes kamarádku z Anglie za 530 i s poštovným. No, ještě jsme to nezkusili, protože jsem začala cvičit Mojžíšovku a máme 3 měsíční zákaz (ne přímo zákaz, ale nedoporučuje se).
Někde na konikovi jsem viděla nabídku holčiny ze Slovenska, že prodává zbytek krabičky - tedy použili první aplikátor a je těhu 😉 Tak hurá do toho 😉

gaborka
10. únor 2010

Ak sa nam zadarilo , tak vam urcite poslem, to co nam ostalo 😵 😵
Jajkaz, drzim palce, aby cvicenie pomohlo .a to pocujem prvy krat, ze sa nemoze snazilkovat pocas mojzisovke .

lauritka
10. únor 2010

baby ja to mam tiez doma ;) aplikovali sme to cca tri cykly... zatial ale tehu nie som 😖

je to dobre pre kocky, co nemaju vela vlastneho hlienu.. teda ziadny egg,alebo velmi malo.. aby s vytvorili dobre prostredie pre spermie...

da sa objednat cez ebay.

jajkaz
10. únor 2010

Gaborka, nevím, jak to funguje všeobecně, ale konkrétně mě fyzioterap. říkala, že hrozí riziko potratu dokud to nedáme dohromady (už jsem 2x potratila).

vendulak
autor
10. únor 2010

Jé holky to nás to tady hezký přibývá tich co je máme! 🙂 Jsem tedy zvědavá jestli nám některé k miminku pomůžou 🙂 .

matusik111
10. únor 2010

Ja som to objednavala presne pre ten dovod , ako Lauritka pisala,. .... u mna eggac nebol ani nahodou , ani mokro, ano hlien, ani nic. Sucho ako na pusti 😵 Takze u nas ten zaklad sa vyriesil preseedom, uz len to babo vybojovat 😀

vendulak
autor
10. únor 2010

Matusko a když je tak sucho víš jestli je fakt ovulka? 😕

jajkaz
10. únor 2010

Matušik, mám stejný problém. Jéje, já mívala egg, přímo předpisový. Ale to bylo před HA a před potraty. Mezi nimi jsem zaznamenala jednou. No jinak nic.
Tak jsem zvědavá. Ale jestli se dočkám 😒 Rozhodně mě potěší a podpoří vaše zprávičky tady, že to funguje 😉 Už se na ně těším.

vendulak
autor
10. únor 2010

No já ještě díky PCO moc ovulek za ty 2 roky nezaznamenala, takže s tím hlenem ani přesně nevím. Nikdy jsem ho ani moc nezkoumala. My ho chtěli kvůli tomu horšímu spermiu, aby jsme to spermijkám ulehčili.

jajkaz
10. únor 2010

Vendulak, to PCO je vlastně co? Anovulační cykly, nebo tak něco?

matusik111
10. únor 2010

Vendulka, ovulku viem spozorvat iba na zaklade merania BT a ovu testoch ,...... ale ci naozaj prebieha a ci je vsetko OK, to len mozem dufat.
takze si ten eggac uzivam po preseede 😀 😀 😀 a tvarim sa , ze je moj 😀 😀

jajkaz
10. únor 2010

Matus 😉 aspoň nějaký 😀 egg

jajkaz
10. únor 2010

No nazdar. Dnes mě bolelo břicho, jakoby ovulka, ale jsem dnes 8.DC. Včera jsme si s manžílkem na sebe udělali čas a tulili se s tím, že do ovulky je dost času..... No tak jsem si udělala ovu testík a zdál se mi divný - strašně světlý (obě čárky, ale testovací přece jen slabší). Teď jsem na něj mrkla znovu a jsou tam obě celkem dost stejné. Tak teď jsem z toho teda pořádně paf, co to znamená???? Tak brzy jsem ji ještě neměla!!!! 😖

matusik111
10. únor 2010

Jajkaz, tak ty uz mas za sebou aj potraty ☹ , to je smutne. Kolko ich bolo , ked si pisala : "před potraty" Ale zas vacsia sanca na otehotnenie.
Od kedy sa snazite?

vendulak
autor
10. únor 2010

Jajkaz PCO je syndrom polycystických vaječníků. Jo a je to že neovuluju většinou a ani nementruuju přirozeně. Prostě každá holka má vždycky ve vaječníku narostlých pár folíků, které rostou do velké velikosti až prasknou. Já tam mám spoustu malých, které nerostou, ani nepraskají 😒 .
Ale teď mám cyklus s hormonama - Clostilbegyt a půjdeme na IUI. A pak to doma chceme pojistit sexíkem s tím pre-seedem 🙂 .
A Matusko myslím, že pokud ti vychází pozitivní ovu testíky i v tu dobu stoupá BT tak to nejspíš ovulka fakt bude! 😉 A pre-seed zařídí ten zbytek 🙂 .
Jajkaz a kolik dnů míváš normálně cykly? 😕 Já jsem dneska taky 8.DC, ale to mi přijde na ovulku hrozně moc brzo 😕 .

andzi
10. únor 2010

Ahojte kočky, my sme používali Pre Seed a otehotneli sme, ale nemyslím si, že to bolo len kvôli tomuto gélu. Kto by mal záujem, môžem mu poskytnúť zvyšok gélu (je ho ešte cca polovica) + 1 nepoužitý aplikátor. 🙂

vendulak
autor
10. únor 2010

Jééé Andzi tak to je krásný povzbuzení!!! 😵 A měli jste ještě jiné problémy? Než ty které řešil pre-seed? 😉

jajkaz
10. únor 2010

Vendul, většinou mívám těch 27,28 dní a ovulka cca 15. 16. den. Ale poslední jsem měla 25 (ovulka byla dříve než jindy, ale potvrzené to nemám, jen lehké pobolívání podbřišku a dřívější MS je důkazem). Zítra to budou celé 2 týdny co cvičím tu Mojžíšovou, ale takovou reakci si myslím, že to nevyvolá. Dala jsem test do alba....