Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

jankacajova
10. bře 2010

Tak už bude viac drobčekov z preseedu. Paráda. Maja, prídi sa pochváliť ako sa vám to páčilo.
Inak, pozerala som , že ponúkaju ten jeden aplikátor zdarma, to je super. Pri mojej polovičke to budem musieť objednať 😀 . A píšu tam aj o dákom čaji, nepočuli ste o tom niečo? Rozmýšlam aj nad tým.
Aké čaje vy pijete ?

tinatulipanko
11. bře 2010

Ahojte, zatiaľ sa držíme dobre, v pondelok ideme ku doktorovi a tešíme sa na dobré spravy.
Tinkapn - brala som listovku 10 mesiacov , a 2. ovulácia s preseedom bola úspešná 😵 😵
Pravdu poviem, neviem či nám pomohol preseed, ale som šťastná , že som si ho kúpila.
Prajem aj vám veľa úspechov a aby preseed pomohol aj vám k miminkám. Prídem vás tu niekedy kuknúť ako pribúdajú tehulky.

tinkapn
11. bře 2010

Ahojte 🙂
Tin - to je super, kiezby aj nam preseed pomohol 🙂 Ja som teraz v cakacej faze - som 10 DPO, tak uvidime co a ako 😉

vendulak
autor
11. bře 2010

Ahojte holky!
Tinko já bych neřekla, že Petra je další pre-seeďátko, ono otěhu ještě před použít Pre-seedu proto ho tu prodává, ne? 😕
Majo jasně to ja na každém jak se k takovýmhle věcem staví 😉. Moc držím palce ať se spermio lepší a Pre-seed to spermijkám ještě ulehčí (tedy kromě toho že si to s ním hezky užijete 😀 ) a brzy se dočkáte miminka!!! 😉
Janko tak já tady na ten Pre-seed moc nekoukám. Jsem rozhodnutá že kdyby jsme ho ještě znovu chtěli tak se pro něj stavíme zase v Německu, z chaty to máme kousíček a vyjde to o 150,- míň než tady 🙂. Takže nevím ani o čaji co k tomu někde nabízejí? 😕
Jinak já tedy čaj piju. A piju teď čaj "vitality a plodnosti pro muže a ženy" a mám ho z www.bobshop.cz na doporučení jedné snažilku teď už těhulky tady s koníka. Čaj pije i přítel a oboum nám chutná a myslím že i díky němu jsem měla minulý cyklus před IUI tak hezkou sliznici 🙂. Takže ten já kdyžtak taky doporučuju! 😉
Tino takže vyšel druhý pokus s Pre-seedem? 🙂 Jééé. Já teď vím o dvou holkách co jim vyšlo 2.IUI a ještě ty s tím že vyšla druhá ovulka s pre-seedem...My teď jdeme do 2.IUI které budeme doma posychrovávat s Pre-seedem takže já teď prostě věřím že to už klapne a tečka! 😀 😎

tinkapn
11. bře 2010

Vendul, neviem, je to mozne 😅
A teraz vam to uz vyjde, citim to 😉 😵

A ozaj - o tom caji som ani ja nepocula este, tak neviem 😒

Ozaj kočky chcela som sa spytat - ked ste pouzili napriklad len polovicku z aplikatora, tak budete tu druhu polovicku pouzivat nabuduce, alebo to vyhodite?

vendulak
autor
11. bře 2010

Tinko asi záleží kdy by to přístě bylo...My jsme vypotřebovali zatím jen jeden aplikátor a ten jsme právě měli na 2x. Bylo tam toho dooos. Takže prostě sem tam dala poprvý část aplikátoru já a pak sem ho zabalila zpátky do toho papírku ve kterém byl a druhý den zbytek nandal příťa a gelík byl pořád stejný, pěkný 😉. Ale kdyby to mělo čekat asi jakože až zase do dalšího měsíce tak to už bych se trochu bála, že třeba zaschne nebo tak něco...

nemko
11. bře 2010

kocky cez vikend cakam menzes, dnes som skusila test mam ho v albume mrknite ako sa vam to zda

tinkapn
11. bře 2010

Vendul vdaka za info 🙂
Nemko - ja myslim, ze ti mozem gratulovat - ty si opdla mna tehu 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Mozem sa ta spytat, kedy si si robila testik? Kolky DPO?

nemko
11. bře 2010

asi dva tyzdne po ovu, menzes len cakam, ale ja testom neverim len som chcela stahovat jednu skrinu tak pre istotu som ocikala test lenze ciarku som zbadala uz neskoro uz bola skrina prestahovana takze aj preto tomu neverim

tinkapn
11. bře 2010

Nemko - tak si sprav testik aj zajtra, no ale podla mna si urcite tehu!!! Ved ta druha palicka je krasne viditelna 😵
Mas aj nejake priznaky?

vendulak
autor
11. bře 2010

Nemko tedy ta kvalita fotek nic moc 😀 ´. Ale jinak bych řekla že druhá čárka se tam fakt asi rýýýsuje... 😀. No když nechceš věřit tak zkus ještě chvilku počkat a za dva dny zkusit testík znova! 😉 A během té doby radši už nic nestěhuj 😀 😉

nemko
11. bře 2010

tinka spravim hned rano uz som nedockava 🙂)))))) som strasne žravá, v pondelok som chcela drzat dietu no nedalo sa ja som sa az triasla od hladu a kazde rano mam na nieco dobre chut 🙂 posledny tyzden ma zacalo bavit varit 😀 😀 inak nic, akurat vcera sa mi naliali prsia, ale to pripisujem tomu, ze mam pred menzesom, no ja som kocky zvedava ty brďo, keby to bola pravda tak ja sa od stastia zblaznim

tinkapn
11. bře 2010

Nemko - podla mna si isto tehu, juuuuuuj, mam obrovsku radost, tesim sa spolu s tebou 😵 😵 😵

nemko
11. bře 2010

tinka z celeho srdca dakujem, dufam, ze to bude pravda, viem, ze ovu sme trafili to som si na 1000 percent ista tak dufam, ze si ten test nerobi zo mna srandu...rano vas informujem co dalsi test, ak bude negativny tak je jasne, ze tento bol zly...a ked bude aj rano // tak uz aj letim k lekarovi na krv a na obed viem ci som tehu...koculky boze ja si tak prajem aby sme mali vsetky pre seed babuska 🙂

tinkapn
11. bře 2010

Nemko - urcite je to pravda, neboj 😉 Drzim velmi prstiky 😉
My sme tiez trafili ovulku nakoniec, ale este neviem, dnes som este len 10 DPO a bojim sa spravit si test 😅

nemko
11. bře 2010

velmi Ti prajem aby si nasla //, ja stale na ten test pozeram - nechapem a neverim

tinkapn
11. bře 2010

Dakujem Nemko 😉 Uvidime o par dni 😉
Juj, ved sa ti ani necudujem, ja mat pozitivny test, tak nan pozeram asi dva dni v kuse 😀 😀 😉 Tesim sa 😵

nemko
11. bře 2010

dakujem aj ked este je veeeelmi skoro sa tesit, ja si myslim, ze je to blbost, ale nahoda je blbec, mozno to ozaj vyslo 🙂 taaaaaaaak kocky a teraz cakam na vase //

tinkapn
11. bře 2010

Nemko - preco by to mala byt blbost? :D podla mna teda nie je 😉
Drzim palce

nemko
11. bře 2010

co ja viem, co ked sa ta druha zjavila ked ten test uschol? 😀 som to fotila priatelovi poslala MMS a on tiez neveri a nechape 😀 😀 mi povedal, ze to mam zobrat k lekarovi aby si nemyslel, ze mi hrabe 🙂) test je uz suchy a // su tam stale 😕

tinkapn
11. bře 2010

no vidis - su tam? su.. tak niet pochyb podla mna 😉

nemko
11. bře 2010

tinka uvidime zajtra a co povie krv ja sa budem tesit az potom ale aj tak srdecne dakujem 😉

tinkapn
11. bře 2010

Nemko 😵 😵 😵 Drzim prsty a daj vediet 😉

nemko
11. bře 2010

tinka prave mi jedna kocka napisala, ze test co som robila robi duchov takze predpoklad bol spravny, ze je to blbost, ale kazdopadne dam vediet

tinkapn
11. bře 2010

Nemko videla som, ale to na tvojich fotkach nie je veru duch... duch vyzera inak... takze klidek 😉 😉

nemko
11. bře 2010

tinka diky 😉

tinkapn
11. bře 2010

Nemko nemas vobec zac 😉

nemko
12. bře 2010

tak hlasim, ze dnesny ranny test NEG a vcerajsi stale POZ takze asi bol vcerajsi test vadny 😒

tinkapn
12. bře 2010

Nemko 😔
Ale ako potom mohol byt vcera pozitivny a dnes negativny? Rovnaku znacku si skusala?

tinkapn
12. bře 2010

Alebo inu citlivost?