Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

ma.ja
6. bře 2010

ahojte "pre-Seedky" 🙂

tak jsem přečetla vaši diskuzi a už mám taky objednáno 🙂 ještě jsem si k tomu vzala Femigard a to by bylo aby nebylo 😀 všem držm palečky

vendulak
autor
6. bře 2010

Ahojte holky! Tak já dneska 16DPO udělala znovu testík a opět bílej jak padlý sníh 😒, tak jsem dneska už nevzala Utrogestan a menzes je tu 😕, až se nestačím divit že tak rychle 😕. Ale jsem ráda že aspoň se rovnou hned vrháme do dalšího pokusu 🙂, takže jdeme znova do IUI a budeme posychrovávat s Pre-seedem 😀.

Majo vítám tě tu!!! 😉 Jinak já s Femigardem moc dobré zkušenosti nemám 😒. Ale bylinky jako takové nezavrhuji, myslím že teď po bylinkovém čaji jsem měla tu krásnou sliznici 🙂. Takže držím palce, aby u tebe to byla ta správná kombinace 😉.

ma.ja
6. bře 2010

aha.. no tak uvidím..

jsem na ten gelík zvědavá...můj chlapínek má oligoastheno...búhvíco...tak by nám je mohl trošku popohnat 😵

vendulak
autor
6. bře 2010

Majo jo to jsem si taky říkala původně, chtěli jsme gelík, aby jsme ulehčili cestu spermíkům, příťa měl asthenospermie, ale tedy zobal poctivě vitamínový kůry a teď jsme měli světe div se normospermie 🙂.
Jinak znám tady holčinu na koníkovi, co je teď čerstvá těhulka s manžou co měl taky diagnózu aligoasthenotetra a něco, takže vše je možný! 😉 A i my se tich miminek určitě dočkáme 😉.

jajkaz
6. bře 2010

Majo, vítám tě tady 🙂
Vendul, nesmutni z mrchy (mě teď taky řádně trápí). Zas máme další příležitost k snažení 😉

vendulak
autor
6. bře 2010

Jajjá nesmutním 🙂. Až se sama nepřestávám divit s jakou jsem to vzala pohodou 😀. Já už jsem to obrečela při tom testu 12 dní po IUI a včera znovu, když už sem to prostě tak nějak v sobě tušila a cítila že nic. Takže jsem teď jen ráda že mrcha přišla hned po vysazení Utroše a můžeme jít hned do dalšího kola 🙂 a už se na něj mooooc těším 😀.
Jaj takže vy tenhle cyklus už prubnete zase snažení? 🙂

jajkaz
6. bře 2010

Asi jo. Teda já to manžílkovi vykládat nebudu, myslím, že je pak zbytečně vynervovaný, ale prostě ho neupozorním na tu správnou dobu... To je pak i ten sexík lepší 😀 Chjo, když já už teď na něj mám takovou chuť 😉 Budu to muset chvíli vydržet, až se mrcha odporoučí... 😉

ma.ja
6. bře 2010

vendul : my baštíme oba, nejdřív vitamíny, pak bylinné tinktury...a spermoňové pořád stejný ☹ teď jsme po 2.IVF, v pondělí jdu na krev, ale asi nedopadlo, protože dnes přijela mrcha...
a do dalšího IVF nemám ani chuť ani náladu...
tak se teď vyloženě těším na domácí snažení 😵

jaj:děkuju za přivítání, taky vážně přemýšlím o Mojžíšce, jen se nemůžu dopátrat, kdo by ji dělal. 😒

jajkaz
6. bře 2010

Maji, poslala jsem ti IP. Neboj se, jdi do toho. Je fakt, že se cítím lépe. A neboj se, kdyby jsi měla nějaký ten kilometr dojet. Chodí se max. jednou za měsíc a to se dá zvládnout 😉

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2010

ma.jo koukni na diskusi Metoda podle Mojžíšové a tam pár stránek zpět najdeš informace o tom kde jidělají a když tak napiš a já ti to najdu

vendulak
autor
6. bře 2010

Jaj já bych to asi příťovi zatajit neuměla. Ale je fakt že jsme ještě nebyli v situaci aby jsme měli snažení zakázané. To zase vím že on je taky hodně poctivý a bázlivý a já bych už asi taky chtěla 😔 🙂, tak to bych asi do toho potom šla stejně 😀. Moc ti držím palce! 😉
Maja jéjej koukám, že už jste si tedy za miminkem prošli hodně dlouhou a složitou cestu, že? ☹ To mě mrzí. Ale věřím že jednou se tich miminek určitě všechny holky tady dočkáme!!! A chápu že po stresech z IVF a věčného pobytu v CAR už se těšíte na odpočinek a snažení doma! Moc držím palce, aby jste si krásně odpočinuli a miminko už na sebe nenechalo dlouho čekat!!! Jinak nám myslím nejvíc pomáhal Profertil 😉. Sice je to hodně drahá záležitost, ale tedy příťa byl po něm potentní hooodně 😀. A i prostě takovej mnohem míň unavenej, a to že bývá unavený fakt hodně, vstává hodně brzy a každý den autem dojíždí do práce víc jak 150km 😒, prostě takhle přijede domů a je unavenej a už by jen spal a tak až je mi ho líto a s Profertilem byl prostě takovej plnej energie 😀. Takže ten za nás můžu jen doporučit 😉.

ma.ja
7. bře 2010

ahojte berušky 🙂

děkuju všem za infošky 🙂

Vendul Profertil jsme zkoušeli, ale Jirka si stěžoval, že to píchá u srdce, tak jsme toho radši nechali. Doktor mu pak řekl, že to z Profertili mít nemůže...ale i tak je na nás dost drahý...

vendulak
autor
7. bře 2010

Maja pro nás byl taky šíleně drahý, ale řekli jsme si že to aspoň zkusíme jen jako 3-měsíční kůru, čili to jedno velké balení a taky že kdyby se spermio třeba zhoršovalo nabo tak něco a otěhu s ním nešlo tak ty prachy by jsme pak stejně dali do IVF 😒. Ale dlouhodobě to brát to musí být fakt darda. My už takhle docela syčíme když kupujeme ty obyč vitamíny všechny 😒. Ale když ještě z toho manžu píchalo u srdce tak to bych taky rozhodně vysadila! To bych neriskovala. A bere tedy maža něco? Oni je vitamínky určitě trochu zvitální a Pe-seed ulehčí cestu a určitě se zadaří! 😉 Vím, že po dvou IVF to už asi tak růžově vidět není, ale já prostě věřím že se tich miminek jednou dočkáme!!! A moc to všem holkám tady přeju 😉.

ma.ja
7. bře 2010

vendul teď nebere nic, byli jsme na Imunologii a tam doporučovali Alveo - je to antioxidant, a jelikož Jirka kouří, tak by to bylo prý dobré. Jsou to bylinky...Přemýšlím jestli mu nevnutím ten Femigard, píšou tam, že je i pro chlapy...

jajkaz
7. bře 2010

Ahojky,
Vendul, né, že bych mu to chtěla zatajit, ale prostě mu to jen neřeknu 😉 A ne z důvodu, že by to třeba on nechtěl, ale sama začínám pociťovat, že když se"snažíme", tak to příjemné na sexíku se ztrácí. A ono je potřeba si to taky krásně užít, ne jen "vyrábět dítě". Fakt mám ten pocit, že psychika pracuje i u něj. Na spermiu jsme byli a má psané normospermie... Ale poslední dobou je dost utahaný z práce a už 2x jsem ho přistihla, že sice vyvrcholil, ale bez potvůrek...... 😒 To jsem ale fakt přesvědčená, že je to vyčerpáním z práce. Teď má týden prázdniny, tak to zase načerpá sil... Už se těším 😀

jankacajova
8. bře 2010

Ahojte , vidím, že sa to tu dáko rozbehlo. Už tu máme dáku novú preseedku tehulku?
Vendulko, ako si dopadla po IUI ?
Jajkaz, tak by ste mohli ísť len na takú oddychovú dovolenku cez ovuláciu a manžel by sa vzpružil a spermoše by nabrali kopec energie a k tomu Preseed , tak bábo bude hneď.
Ja som čítala kopec článkov o Preseed, určíte pomôže párom otehotnieť, ale nevylieči neplodnosť. Tak už len dúfať, že máme to šťastie plodnosti 😵

tinkapn
9. bře 2010

Ahojte!
Janka, ano, uz mame pre-seed tehulku, tinutulipanko 😉

tinkapn
9. bře 2010

A ako ste na tom kočky? ja som dnes 8 DPO.. 🙂

vendulak
autor
9. bře 2010

Janko nám IUI nedopadlo, teď jsem 4DC a zase papám Clostilbegyt 😉.
Majo a přestat kouřit přítel nedokáže? 😕 Ani kvůli miminku? 😕 Tak to docela koukám. Já tedy s kuřákem bych být vůbec nemohla. Ale i kdyby jo, a potom věděla že je špatné spermio a dítě nejde a ani kvůli s tím přestat nedokáže to bych nerozdýchala. S takovým chlapem bych být nemohla. To se kdyžtak omlouvám jestli se dotknu, ale to je můj názor a samozřejmě že každý má ten svůj 😉.
Jaj taky tohle moc dobře znám. Někdy mě ten sex z povinnosti dost ubíjí. A vím že i příťu, i když snaží se, když řeknu že prostě musíme 😀. Ale taky prostě pozoruju, že před "správnýma dnama" a po nich si prostě ten sex fakt užíváme zatímco při tom ne 😒. Je mi líto, že je manža teď tak unavenej a sice přesně s tímhle jsem se ještě nesetkala, ale věřím že to může být z toho. Můj příťa dojíždí každý den autem do práce dost daleko a když tam začínal býval z toho hodně moc unavenej ☹. Držím palce ať si aspoň ty prázdniny td parádně užijete!!! 😉 😀
Jinak já si tedy taky rozhodně nemyslím že by Pre-seed řešil neplodnost, pokud by byli špatné spermie nebo nebylo vajíčko nebo bylo špatné tak pre-seed to nezachrání. Ale věřím že pokud holka ovuluje, ať už sama nebo s pomocí léků a chlap prostě nějaký ty kluky má tak Pre-seed může pomoci k usnadnění otěhu 🙂.

jajkaz
9. bře 2010

Ahojky 😉
Jani, když mi ty plodné dny vychází vždycky přes týden... Kdyby to byl aspoň víkend... 😉 Ale jo, na plese jsme vyhráli pivní kúpele, tak už to máme objednané a protáhneme si to na celý víkend..... 😵
Stav potvůrek bych řekla zásadně ovlivňuje stres a únava... Pár dnů doma, trochu pohybu na čerstvém vzduchu a hned je poznat lepší materiál 😀 vím o čem mluvím 😀

K tomu, jak pomůže pre-seed ... já od té doby, co jsem potratila, tak nějak nepozoruju plodný hlen... Jinak ms v rámci možností pravidelná, bez léků. Manža normospermio (měsíc starý výsledek, jen teď poslední 2 týdny dost pracovně vytížený, tak to bylo poznat). Jinak bez nálezu oba, takže pro nás může být pre-seed pomoc.... 😉

petra.vavra
9. bře 2010

Ahoj holky, minulý měsíc jsem si koupila Pre-seed a několik ovu testů a byla jsem na horách a zapomněla vzít s sebou a teď tu jsem v šoku, protože se konečně po 8 měsících zadařilo. Kdybyste některá chtěla nebo věděla, kdo by ho koupil, dejte mi vědět do IP. Koupila jsem si k tomu i Femigarg, kterého mám 80%, tak když si ho někdo vezme taky, budu ráda. Výborně mi srovnal cyklus a tělo pracovalo jako dle učebnice. 😉

jankacajova
9. bře 2010

Jéééj, to je super, že už je aj tehulka z preseedu. Vendulka, je mi ľúto, že ta mrchana prišla. Idete na ďalšie IUI ? Už sa to musí podariť. Inak súhlasim s Tebou, že preseed nie je žiaden zázrak, ale určite pomôže pri menších odchylkách a hlavne je to príjemne aspoň pre nás.
Jajkaz, to je super, keď ste vyhrali pobyt. Naplánovali ste si to priamo na ovuláciu ? 😵 😵 , trochu oddychu a hneď sa zadarí baby. A kedy idete?
Jajkaz, vy ste obaja v poriadku ?

vendulak
autor
9. bře 2010

Jé tak já tedy Pre-seed zatím koupit nechci, máme doma vypotřebovaný jen ten jeden aplikátor, měli jsme ho na 2x 🙂.
Jééé Jaj tak to jste vyhráli prima dárek! A určitě to bude krásný víkend! Odpočinek, romantika, užijete si! Moc přeju ať vám to krásně vyjde! 😉
Janko jo jo jdeme hned do dalšího IUI, doktor prostě minule říkal, že pokud dorazí mrcha tak mám zase začít brát Clostil a zkusíme to samé ješt jednou. Tak teď zase papám Clostil a na IUI už se moc těším 🙂. A opravdu věřím že teď je ta správná doba a že teď už to opravdu vyjde 😵. A kdyby jo tak by to bylo i takový krásně symbolicky magický, protože plodný dny a tedy případně početí by nám teď vycházelo na moje narozeniny a test pak na příťovo narozeniny 😀. Tak to by bylo aby to nebylo 😀.

jankacajova
9. bře 2010

Vendulka, tak to máš to najvačšie právo byť tehulka, veď také krásne narodeniny môžu byť iba 1 x do roka. Keď som pozerala štatistiku z IUI , tak to druhé sa určite podarí.
My máme zatiaľ preseed doma, ale dáko ho rýchlo míňame 😀 , Moja drahá polovička by to stále použivala a stále by snažilkovala 😵 , ma prehovára, že tehotná môžem ostať kedykoľvek v cykle 😵

b.e.r.u.s.k.a
9. bře 2010

petra.vavra a kolik by to přišlo bez toho Femigargu.My si gelík chceme pořídit,ale ještě se na to chceme zeptat doktora,co on na to.

jajkaz
9. bře 2010

Janka, po pečlivých propočtech jsem ten krásný víken ojednala až na 15. května, protože v dubu manžílek nemá ani víkend čas a dříve bychom se neměli snažit kvůli Mojžíšce - to jsem ještě nevěděla, že to pujde tak dobře a že bychom se teoreticky mohli začít snažit dříve.... No to nevadí, buď to bude ještě otázka snažení, nebo už jen relaxace....... 😉 Ale rozhodně to bude příjemné...
Jinak zatím nám na nic zásadního nepřišli. Je fakt, že testy se zaměřovaly zejména na důvody pro potraty a to, že se nám nedaří můj dr něajk neřeší. Podařilo se dvakrát, je to otázka času. Ale teď jsem začala cvičit Mojžíšovku a fyzioterapeutka mi říkala, že se na těch potratech mohl podepsat můj stav - špatné držení těla a bloky kolem páteře. Ale že to dáme dohromady (dokonce jsem posledně dostala pochvalu, že se to velice rychle napravuje 😉 ) a miminko se podaří...

petra.vavra
9. bře 2010

beruska- platila jsem ho 523,--, nechám ho za 500+ poštovné 😉 Balení: 6 aplikátorů po 4g gelu

jankacajova
10. bře 2010

Jajkaz , to je veru zaujímavé , ale pozitívne, že nemáte žiaden problém. A zistili aspoň to , prečo boli potraty? Ja si myslím, že vám sa to podarí už čoskoro. A na dovolenke budete iba odpočívať s miminkom v brušku. 😵

ma.ja
10. bře 2010

ahojte 🙂

vendul: o tom kouření jsme přemýšleli, omezil ho, a spermio je pořád stejné... a mudra říkala, že s pomocí antioxidantů to zvládneme....prostě kouří, patří to k němu a mně to nevadí...

včera mi psali, že už mam pre seed na cestě, takže jen co skončí mrcha, jdem na to 😀 už se těšim...po měsíční "pauze" 😀

tinkapn
10. bře 2010

Ahojte!
Maja tak to je super, len pekne pre-seedujte 😀
A gratulujem novej dalsej pre-seed tehulke petre.vavra 😉 😵