Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

tinkapn
19. únor 2010

Jerryjanka, len ja som nevedela, myslela som si, ze je to v nejakej tube a ono to prislo ako ampulky 😒

nemko
19. únor 2010

jerry no mozno Krajcovic vie to, co nevie ziadny iny lekar 😉 ved skus uvidis, ja mam nato iny nazor a som rada, ze moj nazor, ktory mam na IUI mi potvrdil nejeden lekar.

nemko
19. únor 2010

a vratme sa k teme Pre seed - tak kocky my to ideme skusit dnes alebo zajtra 😉 chceli sme uz vcera, ale este som mala troska menzes takze dnes bude premiera a myslim, ze sa dobre nasmejeme 😀 mne uz je to smiesne teraz ked si predstavim tu predpripravu - no zaujimava predohra 😀 😀

tinkapn
19. únor 2010

Nemko - no ved to 😀 to bude srandy 😀
Ale zase co by sme nespravili pre babo, no nie? 😵

nemko
19. únor 2010

no ved ja by som to pila alebo sa tym natierala keby bolo treba 🙂)) uz som vrazila tolko prachov do inych zazrakov a do ivf, ze toto budem v prvom rade vnimat ako spestrenie nasho intimneho zivota 🙂)))

vendulak
autor
19. únor 2010

Tinko ne úplně celou ampulku jsme nedali 😉 . Tak 3/4, a bylo toho dooost 😀 .

jerryjanka
19. únor 2010

tak ja mu verim je to na slovensku velka a znama kapacita na neplodnosť - ale tak ved uvidime. on nam vravel že stači aj planovany styk ale ja proste chcem dvihnuť šancu.
ale tak uvidime no.

nemko
19. únor 2010

ved jasne je to na Tebe, mozno sa zadari

jankacajova
19. únor 2010

Ahojte kočky, nebola som tu pár dní, lebo som bola na služobnej ceste a vidím , že sa to tu rozbehlo. Asi bude na Slovensku kopec preseed miminiek 😵

jerryjanka
19. únor 2010

tinka pre seed je viac baleni
jedno je 6 kusove
to su tie ampule tam je toho maličko
a da sa kupiť 40 ml tuba
stoji to približne rovnako
a potom je aj 75 ml concieve plus a ten stoji tiež rovnako

jankacajova
19. únor 2010

čítam, že rozoberáte srandu pred sexom , veru , my sme sa nasmiali ,pokial sme na to prišli, ale asistoval drahý a jeho to vzrušovalo viac ako 10 minútova predohra 😎 , takže v pohode, druhý krát sa vypytoval sám, že kedy už može robť doktora 😀 😀

nemko
19. únor 2010

😀DDDD

jankacajova
19. únor 2010

ja som sa pýtala na tie možnosti preseed a odpísali mi , že momentálne je iba toto balenie, ale že v marci by malo prísť nový obal pre tú 40ml tubu.
Ved možno to už nebudeme potrebovať 😀 a dúfam , že ani vy.

vendulak
autor
19. únor 2010

Janko 😀 😀 😀 . Že bych taky dneska navrhla drahému jestli si nechce zahrát na doktora... 😕 😀

jankacajova
19. únor 2010

😵 Inak, som zvedavá ako dopadla Gaborka, ona písala, že to používali a čakajú na výsledok. Už aby sa to žačalo uhnizdovať 😵
Vendulka, myslím, že drahý sa poteší takej dôležitej funkcií ako byť doktorom svojej polovičke.

jajkaz
19. únor 2010

Ahojky,
jé holky, já už se tak těším až to taky zkusíme.... Jak vás tady čtu, tak vám to závidím. 😀 My musíme ještě počkat. Ale asi celé 3 měsíce nevydržím...

vendulak
autor
20. únor 2010

Holky tak jsme si včera ještě trochu pohráli i když bylo den po ovu a dali jsme zbytek tubičky gelíku a dával ho teď taky sám příťa a moc se mu to líbilo a i mě, takže napodruhé s pre-seedem jsme si to fakt užili!!! 😀 😔

makovicka53
20. únor 2010

ahojte citam vas tu od zaciatku...tiez sa snazime o babo a u neviem co by som mala pouzit aby to konecne vyslo...inak ten gel sa mi vidi...vsak obycajne lubrikanty nicia spermijky, aspon som pocula a my s priatelom sme to pouzivali dost casto...preto by sa zisiel tento gel.. spojit prijemne s uzitocným 😎 ...chcem sa opytat tento preseed sa pouziva len pocas ovulacie?ine dni cyklu sa nemoze?trosku som to nepochopila dakujeem 😉

vendulak
autor
20. únor 2010

Makovičko ahoj! Samozřejmě že můžete gelík používat kdykoliv jindy né jen v době ovulace! Spíš je to asi o tom, že Pre-seed gel je dost drahej a on tak nějak imituje plodný hlen, aby usnadnil pohyb spermií k vajíčku, přičemž otěhotnět se může jen pokud je vajíčko připravené tedy v době ovulace. A pokud ho použijete jindy tak je to jen o vašem zážitku, spermie nemají k čemu plavat takže ho v podstatě nepotřebují. Ale používat ho můžete, ale tedy my ho používat při každým sexu, tak se asi nedoplatíme 😀 .

makovicka53
20. únor 2010

noo dakujem za odpoved...zrejme preto tak uvazujem lebo neviem cenu 😀 ...uvdim co mi zistia na hormonalnom profile a potoms a zariadim...dakujem 😉

vendulak
autor
20. únor 2010

Makovičko my jsme Pre-seed koupili v Německu za necelých 20euro, tj nějakých 500Kč. A tady v ČR sem ho viděla za 530,- s tím že se prodává jen na netu takže se k tomu musí připočíst ještě skoro 100,- poštovné 😉

makovicka53
20. únor 2010

fuuha dost je to....tak asi fakt len cez ovulacne dni

b.e.r.u.s.k.a
20. únor 2010

Ahojk holky,taky jsem se dočetla o tomto gelíku a uvažuji,zda si ho pořídit.Ta cena je ohromná.Četla jsem tu,že má být i nějaké větší balení v tubě.Tak nevím,zda počkat a pořídit až jí,ale nebude problém v dávkování a zavádění.V tomto balení je sice jen šest ampulek,ale asi se to z nich bude lépe zavádět a je tam prosím vás i nějaký popisek jak to zavádět,jak daleko atd.?Jo a zadařilo se s ním už některé?

jajkaz
21. únor 2010

Ahoj, Beruš, já mám to větší v tubě. Paradoxně týden před tím, než se objevila reklama na gelík tady na koníku, jsem ho sehnala přes kámošku (a ona přes další kámošku) z Anglie. Stálo mě to 530,- i s poštovným (tady bez 😒 ) Gelík je tu velká novinka, v ČR nebyl k sehnání, nyní velmi vyjimečně, takže moc zkušeností s tím nemáme 😉 Ale časem budou, v to všechny věříme. Přidej se k nám 🙂

b.e.r.u.s.k.a
21. únor 2010

Jé jajkaz já ti zrovna psala na druhou diskusi a ty jsi mi odpověděla už tady,díky.No my zatím nemáme povoleno snaženíčko,cvičím Mojžíšovou,ale do budoucna o tom přemýšlíme.A jak se to z té tuby dávkuje,je tam nějaký popisek a něco čím to zavádět?

jajkaz
21. únor 2010

Baruš, jestli my se najdeme, že 😉 Ať to vidí i ostatní, pisnu ti odpověď sem. My se taky nemůžeme snažit kvůli tomu cvičení. Je tam tuba 40g a k tomu 6 jakoby stříkaček. Ještě jsem to podrobně nezkoumala, ale vypadá to, jako odměrka na léky pro děti. Nebo teda jsem to viděla u kamarádky, dávala tak malé nějaký sirup proti horečce...

b.e.r.u.s.k.a
21. únor 2010

Aha,já myslela,že máš to větší balení.

jajkaz
21. únor 2010

Nevím přesně, kolik je v těch aplikátorech. Asi to bude na stejno. Rozdíl asi bude v tom, kolik si nabereš do té "stříkačky". Já už se tak těším na zkoušku...

vendulak
autor
21. únor 2010

Beru ahoj! Já mám normálně ampulky a taky je nemám tady z ČR ale ještě z Německa z lékárny, za necelých 20euro, tenkrát nějakých 500Kč tedy a máme ampulky, protože jiné balení taky neměli. Ale měli jsme jednu ampulku na 2x. Je v ní toho dost. Poprvé mi přišlo že i ta půlka byla až moc. A druhý den, když sme ampulku nechali v obalu, byl gelík pořád stejně hezký. A zavádění je úplně jednoduchý, ampulka má takovej koneček trubičku po tu to "tam" stršíš a zmáčkneš a dáš tam tolik kolik budete chtít 😉 . Může pomoct i přítel či manžel případně, líp uvidí kolik tam toho dává a tomu mému i tady Janči se to i moc líbilo 😀 😉 .

b.e.r.u.s.k.a
21. únor 2010

venduli díky za info.Některá jste ady psala,že od března bude možnost objednat i větší balení za stejnou cenu,tak asi počkáme,ale určitě si ho pořídíme 🙂