Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

vendulak
autor
21. únor 2010

Beru to psali holky ze Slovenska. Které to myslím objednávali přes nějakou paní. Tady v ČR je to jen v jednom e-shopu a tam mají jen ty jedny ampulky. A stejně holky psali jen o té 40ml tubě a to je to co psala teď Jaj, že je k tomu tich 6 stříkaček, takže bych řekla že to vyjde nastejno 😒 . Ale pokud stejně teď snažit nemůžete tak za to že počkáš jestli se to i trady nevyklube v nějakém výhodnějším balení určitě nic nedáš 😉 .

jerryjanka
21. únor 2010

pre upresnenie
pre seed tuba je 40 ml - ja to nedavkujem do tych divných striekačiek - je to fakt divne
pre seed ampulky to je 6 kuskov - teda na 6 použití - je to približne 30 ml - aj to si nie som istá
takže velka tuba je na 8+ použití - tak píšu
my ho využijeme asi na 16 použití nedavam toho tolko pride mi to zbytočné
potom je ten concieve plus - a ten je 75ml - a tam pišu 20+ použití - ešte sme ho neotvorili využijem da čo mam otvorene ale bude to to iste zrejme. akurat cena je rovnaka dokonca možno aj nižšia ako to minibalenie pre seedu - tie ktore mate možnosť objednajte si tie gely z anglicka - vyjde to menej penazí a niekedy k tomu posielaju aj 50 testov zadarmo 😉

vendulak
autor
21. únor 2010

Jerry a můžu se zeptat odkud si ty říkala že to kupuješ?

jerryjanka
21. únor 2010

no cez ebay.co.uk 😉

vendulak
autor
21. únor 2010

Jerry díky! 😉 Ale tedy ten 75ml jsem tam nikde neviděla 😕

vendulak
autor
21. únor 2010

Tak už jsem ho našla 😀 . Až na to že to není pre-seed... 😒

jerryjanka
21. únor 2010

vendulak no nie je to ta značka
ale je to pre-seed - to je označenie gelu - že je dobry pre spermie.
to je asi ako chlieb
tiež ho nevyraba jeden vyrobca ale x-dalšich
ten concieve ma za tym tiež označenie pre - seed

vendulak
autor
21. únor 2010

Jerry jo jo...a tedy asi tohle veliké balení za tu stejnou cenu tedy vyjde mnohem levnějš, co? 🙂 Ty si ho normálně tamodsud z Anglie objednáváš na Slovensko? A normálně ti to na dobírku pošlou? 😕

b.e.r.u.s.k.a
21. únor 2010

Aha tak koukám,že u vás na Slovensku se prodává jiné balení.Tady jsem se koukala,že nabízí jen s šesti ampulkama.A dá se to objednat i jinde a pošlou mi to i ze zahraničí?Jo a ten druhý gel jsem najít nemohla.

vendulak
autor
21. únor 2010

Beru ten druhý je např. tady ten http://cgi.ebay.co.uk/CONCEIVE-PLUS-SPERM-FRIEN...

jerryjanka
21. únor 2010

vendulak - nie na dobierku anglicko vôbec nefunguje platba je vopred.
jasne že je to vyhodnejšie lebo je to velke balenie a cena rovnaka

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

venduli a to si objednáváš přes to ebay.co.uk a nejsou problémy s dodáním?Jináč moc díky za informace.

vendulak
autor
22. únor 2010

Beru né né já ne! 😀 To Jerry 😉 . Já jsem psala že my máme doma to balení s 6ti ampulkami a my jsme si ho kupovali v létě v lékárně v Německu, když tady v ČR nebyl Pre-seed ještě vůbec dostupný 😉 .

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

Jé promiň já už jsem z toho popletená 🙂

nemko
22. únor 2010

Tak koceny krasne ranko vam prajem, mame za sebou prvu skusku s gelom 😀 Gel uuuuuuuplne uzasny len co mi vadi je ta aplikacia ☹ Ale zvladnem a uz mam objednat dalsie - priatel je spokojny 😀

vendulak
autor
22. únor 2010

Nemko ahoj! Jo nám taky poprvé ta aplikace nepřišla nic moc, taky to vydávalo divné zvuky 😀 . Ale příště si to vzal na starost sám příťa a tomu se to tak líbilo že i zvuky byli vedlejší a vůbec jsme je nevnímaly 😀 😉 .

nemko
22. únor 2010

ta tuba ma strasne rozosmeje, stekli ma to a potom sa zacneme smiat a zo mna to hned uteka von 😀 no vcera sme dali tu tubicku celu.

tinkapn
22. únor 2010

Ahojte! 🙂
Tak ako vas tu citam, aj sa smejem 😀 Uz som zvedava, ako sa budem smiat, ked to budeme skusat 😀
Inak aky ste mali vikendik? Dufam, ze vyborny a plny snazenicka 😵 chi chi chi

matusik111
22. únor 2010

Ahojte baby, tak vidím, že všetci chlapi sú rovnakí. Všetkým sa to bohovky páči. 😀 Inak, ak sa môžem ešte vyjadriť k tomu objednávaniu cez ebay. Ja neovládam po anglicky a nemám žiadne skúsenosti s objednávaním cez internet , preto by som sa toho bála aj ked je to lacnejšie. Ja som spokojná , keď to dokážem objednáť sama pekne cez net a príde mi to na dobierku domov. Pár euro hore - dole, tak radšej si nekúpim sladké 😀 a to čo ušetrím za mesiac , v pohode objednám preseed v klude zo slovenska .

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

Holky a můžu mít ještě jeden dotaz.A zůstane ten gel ve vás nebo může i vytéct.Já mám strach,že to vyteče i se spermem mám problémy,aby ve mě zůstalo ☹ Poradíte,jak na to? ☹

vendulak
autor
22. únor 2010

Beru nemám pocit že by to nějak vytékalo. Tedy u nás to tak nějak trochu vyteče vžýdycky, vždycky je upatláno. A prostě i s gelíkem to bylo pořád nastejno. 😉

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

takže je to normální,když ze mně něco vyteče?Já myslela,že to tak mám jenom já ☹

nemko
23. únor 2010

aj zo mna trosku vytieklo, ale inak sa mi to tam pekne udrzalo ten pre seed mi to tam prilepil 🙂))

vendulak
autor
23. únor 2010

Beru jo jo prý je to normální! Ze mě taky vždycky teče 😀 . Docela jsem nechápala, když sem viděla to množství odebraný na spermio a IUI (a podotýkám, že jsme měli normospermie!), jak se něco může dostat k vajíčku dovnitř, když celkem je toho tak málo a ještě to vyteče 😀 .

tinkapn
23. únor 2010

Ahojte, tak nam sa to uz pomalicky krati - asi v piatok alebo v sobotu vyskusame Pre seed 😀 Potom sa aj ja podelim so svojimi skusenostami 😉

tinatulipanko
24. únor 2010

Ahojte, dnes som našla túto tému. Pridávam sa ku vám. Tento mesiac sme prvý krat skúšali preseed a (ne)čakám mrchu už v sobotu. Zatial sa nič nedeje, takže sa uvidí, ako funguje 😵 Mám v zásobe ešte 2 balenia, tak môžeme snažilkovať do leta.

tinkapn
24. únor 2010

Ahoj tinatulipanko! Tak to je super, potom daj vediet ci mrcha (ne)dorazila a drzim prsty aby nedorazila a ani dalsich 9 mesiacov 🙂

vendulak
autor
24. únor 2010

Tinko i já moc držím palce! Ať tu máme první Pre-seedovské miminko 😀 . Ale tedy máte Pre-seedu ještě velikou zásobu 😀

tinkapn
24. únor 2010

Vendul a ty si na tom ako teraz? 🙂

vendulak
autor
24. únor 2010

Tinko já jsem teprve 6DPO 🙂 . Den před ovu jsme měli IUI a v den jsme ovu jsme poprvé zkusili Pre-seed a pak ještě den po ovu 🙂 . Jsem teď díky tomu čekání po IUI hodně nervózní. Ale do rozsudku je ještě tááááák dlouho...