Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

tinkapn
24. únor 2010

Vendul - juuuuj tak to ti drzim veeeelmi veeeelmi palce 😵 A nech ti to rychlo ubehne 😉
My cez vikend ocakavame ovulku, tak prvy krat pouzijeme Pre-seed, tak som zvedava 😀

vendulak
autor
24. únor 2010

Tinko za palce moc děkuju! 😉
A přeju vám pěkný víkend! 😀 😉 Kterej nakonec bude určitě víc jak pěknej! 😀

tinatulipanko
24. únor 2010

Ďakujem, veru som zvedavá na tie veľké zázraky. Snažíme sa už 9 mesiacov. Máme veru zásobu, lebo je to lubrikant , ktorý mi nerobí alergiu, tak nebudem objednávať každé 2 mesiace 😀 😀 , tak šup všetky naraz.
Vendulak, držím palce, aby sa podarilo. Ktoré IUI ste absolvovali ?

vendulak
autor
24. únor 2010

Tino my jsme byli teprve na 1. IUI 😉 . Asi proto jsem z toho tak hrozně vykulená a nervózní 😀 .

tinkapn
24. únor 2010

Vendul dakujeme 😉 1. IUI - dufajme, ze vsetko dopadne na vybornu a bude aj posledne 😵
Tinatulipanko, 9 mesiacov, tak to uz by bolo aj na case, vsak? 😉 dufam, ze sa vam to uz teraz podari 😵

nemko
24. únor 2010

Kocky, dnes som bola u gynekologa, mam plodne dni a krasny folikul takze Pre seed tras sa 😀 😀 Vraj mame teraz skusat kazdy den 😀 😀 tak som zvedava 😉 Joj baby, dufam, ze nam to vsetkym vyjde a onedlho budeme spolu tehulkovat, takto sa utesujem sice uz 4 rok, ale verim, ze raz to vyjde 🙂 Kockyyyyyyyy ideme do boja 😀

tinkapn
24. únor 2010

Nemko velmi drzim palce, tak uz nebud na Konikovi, ale utekaj za manzelom 😀 😀 😉

jajkaz
24. únor 2010

Ahojky,
teda tady nás krásně přibývá.... a ještě nedávno nikdo nevěděl, co to je 😀 Kéž by to byl super zázrak pro všechny 😉 To by se pak asi muselo platit zlatem, co 😉

tinkapn
24. únor 2010

Ahoj jajkaz, veru, veru, nedavko este nikto nevedel co to ten Pre-seed je 😀 bodaj by nam vsetkym pomohol... bodaj by... 😅

nemko
24. únor 2010

je v praci tak cakaaaaaaam 😀

tinkapn
24. únor 2010

fiha, tak ked pride, sup na neho 😀

vendulak
autor
24. únor 2010

Nemko 😀 ty nedočkavko 😀 😀 😀 . Moc vám držím palce ať snaženíčko přinese ovoce! 😉
Jaj taky si říkám co se tady toho propsalo 🙂 a přitom když sem se tu na to v létě ptala, když sem si Pre-seed chtěla pořídit tak tady vůbec nikdo nevěděl co to je a zkušenosti žádný 😕 😀

tinkapn
24. únor 2010

Teda ale musite uznat, ze tu na MK sa pre Pre-seed robi fajnova reklama 😀 😀 😀

vendulak
autor
24. únor 2010

Tinko to jo 😀 i když jsou to zatím jen zážitky při jeho užívání 😀 . Nevím o tom že by tu byl někdo komu k miminku fakt pomohl...? 😕

jajkaz
24. únor 2010

Jak jsem už psala, já jsem na jedné diskuzi četla nabídku na prodej zbylých dávek - zadařilo se napoprvé. Ale ve které diskuzi to bylo.... Nevím. Jen vím, že to byla holčina ze Slovenska 😉

tinkapn
24. únor 2010

Aj ja som to niekde citala, ale tiez uz neviem kde 🙂 Je to novinka - tak dufam, ze co najskor vsetkym pomoze 😵
a potom to bude este len reklamy 😵 😀

zion80
24. únor 2010

Ahojte, mame na predaj este nevybaleny pre seed 40g., 8+ pouziti a ako bonus 18 ks. tehotensky test. expiracia september 2011. foto v mojom albume. kontakt cez ip. cena na dobierku 19 euro vratane postovneho. dakujem

tinkapn
24. únor 2010

Zion mal si napisat o par dni skor, brala by som vsetkymi desiatimi 😀 😀 😀 😀

tinkapn
26. únor 2010

Ahojte, nejak to tu stichlo 😒
Tak ja som sa cely tyzden vytesovala, ze v piatok vyskusame preseed, ale asi tomu tak podla vsetkeho nebude, ovulka stale nedosla ☹

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2010

neboj tinkapn,třeba dorazí o víkendu a budete ho moci vyzkoušet 🙂

tinkapn
28. únor 2010

Ahojte,
beruska ahoj, tak predsa si mala pravdu!!! 😉 Dnes som si len tak zo zaujimavosti spravila ovu testik a hned sa ukazali dve // tak prva dokonca tmavsia 😉
Pre-seed sme vyskusali este v piatok, neodolali sme 😀 a je ozaj super 😀 Paci sa mojmu drahemu a aj mne 😵
Aj dnes sme ho pouzili tak dufam, ze sa zadari 😵 😵 😵

vendulak
autor
28. únor 2010

Tinko moc držím palce, aby pre seed přinesl kýžený výsledek!!! 😉

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

tipkapn,to je super,že to vyšlo.Teď aby byly // i na těhotenském testu 🙂
Taky si chci pořídit ovu testy,ještě jsem je neměla,tak chci vyzkoušet a hlavně,abychom potom zbytečně neplýtvali gelem

tinkapn
28. únor 2010

Vendul dakujem 😉 a co ty, ako si nam tom? 🙂
Beruska, dakujem, bodaj by to uz vyslo 😉 Ja ovu testy vrelo odporucam, je to super pomocka 🙂 a ako aj ty vravis, aby sa zbytocne aj tym gelom neplytvalo, lebo nestoji to veru 5 korun 😒 ale ved co by sme nespravili, len aby to vyslo, no nie? 😉 😵
Drzim vam kočky palce 🙂

jankacajova
1. bře 2010

Ahojte kočky, ako sa vám darí? Ja už očakávam mrchu každým dňom, ale ďalší mesiac sa určite zadarí. Verím tomu.
Vendulka, ako si na tom pom IUI ? Ako sa cítiš ?

tinkapn
1. bře 2010

Janka a ako vies, ze mrcha dorazi? 🙂

jankacajova
1. bře 2010

Tinka, lebo už ma pobolieva všetko , aj kríže , prsia, brucho , tak už behám s vložkou 😀 , Veď ja verím tomu ďalšej ovulke s preseedom 😵
A ty ako ?

tinkapn
1. bře 2010

Juuuj, tak ale to by bolo prekvapko, keby tak nedosla a bola by si tehu, co? 😵
Ja som na tom tak, ze mam prave ovulku a Pre-seedujeme o sto sesto 😀 😀 Tak sa uvidi o dva tyzdne 😉 😵

nemko
1. bře 2010

caute kocky, takze my sme cez vikend skusali pre seed, trafili sme presne ovulku (potvrdenu gynekologom) tak teraz uz len musime cekat, ci sa do 14.marca rozhodne prist menzes alebo nie 🙂 uvidime... a dufam, ze nepride ani mne ani vam 😉

tinkapn
1. bře 2010

Ahojky nemko, tak to je super, sme na tom podobne, drzim palce!!! 😉 😵