Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

vendulak
autor
20. kvě 2010

Jaj určitě bude vše jak má být! Moc tobě i mimískovi držím palce! 😉 Věřím, že strach musí být, taky ho podruhé určitě mít budu. Ale bude to dobré všechno! 😉

jajkaz
27. kvě 2010

Ahojky,
Vendul, jak se daří? Doufám, že slzičky už utišily tu největší bolest a pomaličku se zase začínáš usmívat na svět s přesvědčením, že příště už to bude dobré 😵

vendulak
autor
2. čer 2010

Jaj ahoj! 😉 Jak se máte?
Jinak jó už je líp. Neříkám že pořád, zrovna včera jsem si o tom povídala s kámoškou která si prošla něčím obdobným a ta mi říkala že nemám hned dělat silnou že ona se snžila z toho rychle oklepat a pak to na ní za čas dolehlo s mnohem větší tíží a taky že se v nějaké chytré psychologické knize dočetla že potrat je pro ženu jako přijít o blízkého člena rodiny. A že vypořádání se s tím chce čas. Ale nevím, jsou chvíle kdy vzpomínám a umím jen a jen plakat a chtít se propadnout, nežít, tohle nezažít, takhle se necítit. Ale běžně jinak už život se vátil tak nějak do svých kolejí a já si říkám, že prostě musím jít dál, že to nejde zaseknout se v tom co se nám stalo, že mám přece F. a moc ho miluju a spolu to zvládneme a toho štěstí se taky jistě jednou dočkáme 😵.

jajkaz
2. čer 2010

Ahojky, tak nám se daří dobře. Dnešní kontrola dopadla výborně 😵
Přijít o miminko bolí moc, i když to bylo takhle brzyčko. A není jednoduché se s tím poprat. I v budoucnu to nevymažeš z hlavy úplně, občas si vzpomeneš a bude ti to stále moc líto. Ale zdá se mi - jak píšeš, že to zvládáš tak rozumně. Poplakat si je důležité, ale ne se v slzách utopit. Tak se opatruj a začněte s F taky myslet na to, že příště už to bude ok 😉 Už vám dovolí se snažit, ne? Snažit se... to třeba hned ani nemusíte, jen si tu blízkost a důvěru krásně užijte 😉 😵 Máte jeden druhého a máte se rádi. To je krásný základ pro budoucí rodinu 😉 Tak přeji hodně štěstí a hlavně lásky 😉

petah82
19. srp 2010

ahojte dievcata,
ostali mi 3 neotvorene balicky s jednorazovymi aplikatormi PRE SEED, spotreba do 2/2012. ak by ste mali niektora zaujem, mozme sa dohodnut, cena aj s postovnym 11,- eur. piste IP.
nam uz pomohol 😉

zuzanaticha
27. zář 2010

ahojte dievcata,
uplnou nahodou som natrafila dnes na vasu temu a nedalo mi to a zaregistrovala som sa, aby som vam mohla napisat nasu skusenost a mozno vas povzbudit. My sme sa s priatelom snazili o miminko rok aj pol. Nahlasili sme si termin do CAR - ISCAR BA a cakali sme cca 6 tyzdnov na termin. Medzi tym som objednala preseed gel, prisiel hned za 2 dni a neuverite, ale ja som naozaj ostala tehotna 😵 . Som v 15tt a tesime sa na naseho drobceka. Myslim, ze stoji to za to vyskusat ten gel. Vela uspechov do coskoreho tehotenstva 😵

tinatulipanko
5. říj 2010

Ahojte, my už máme mesiac do pôrodu a všetko začalo s Preseed gelom. 😵 Držím Vám palce, aby aj Vám pomohol.

soni1
11. říj 2010

@tinatulipanko Ahoj, rada by som sa ťa spýtala, či ti ozaj pomohol tento gél. A koško ste sa predtým snažili? Ďakujem.

tinatulipanko
14. říj 2010

@soni1 Ahoj Soni, snažili sme sa viac ako 2 roky, jedného dňa som si objednala Preseed a použivali sme ho celý mesiac s mužíkom a práve v ten mesiac som ostala tehotná. Určite aj milovanie bolo príjemnešie s tým gélom . Tažko povedať čo nám pomohlo. Ja ho možem len odporučiť a za vyskúšanie to určite stojí. My sme ho používali aj teraz počas tehotenstva a viem, že si objednáme ďalší.
Ako dlho sa vy snažíte otehotnieť?

marikac
20. říj 2010

ahoj, tak hned po prvom mesiaci- resp. stacili 3 pouzitia pre seed a sexiku v obdobi ovu- a je to tu! vsetkym vahavým odporucam. A to nam pol roka nevysiel ziaden z pokusov.

demeeri
5. lis 2010

@petah82 Ahoj.Ja by som od teba odkúpila,ak je to možné.Napísala som ti list.

cokoladka2011
7. lis 2010

@marikac ahoj, mozem sa opytat , kde si to kupila ? Gratulujem 😵 😵 😵

marikac
7. lis 2010

@cokoladka2011 hod si do google, pre seed, najdes to

nemko
7. lis 2010

mam dve ampule pre seed gelu, posuvam ich dalej, IP

demeeri
8. lis 2010

@nemko Ahoj.Ja by som si od teba odkúpila.

cokoladka2011
8. lis 2010

@marikac ahoj , ty si si kupila to balenie , kde je 6 aplikatorov ? Lebo citala som, ze sa viac oplati ta cela tuba , kde je gelu raz tolko a za rovnaku cenu. Nevies , kde by som ju kupila ?

marikac
8. lis 2010

@cokoladka2011 ja som si kupila 3 aplikatory tu od holky v tejto teme. V skatulke vacsinou byva tych 6. Nevahaj a objednaj si. 🙂

zuzanaticha
8. lis 2010

@cokoladka2011 ak mozem poradit, my sme si objednali to vacsie balenie v tube , myslim ze 40ml za priblizne 20 EUR. Ak chces , mozem sa pozret na email odkial som to obiednala, hadam to tam este maju.

zuzanaticha
9. lis 2010

@cokoladka2011 Nasla som tu stranku, kde naju to vyhodnejsie balenie: www.preseed.szm.com
skus tam pozret , a drzim palce, aby sa podarilo 😵

cokoladka2011
12. lis 2010

@zuzanaticha dakujem , uz som si objednala ten gel v tube , tak mozeme si uzivat cele vianoce 😵

zihu
14. led 2011

zdravim vsechny, nabizim 3 baleni (viz muj inzerat), ktere jsem poridila, ale uz nevyuziji🙂 ma-li nekdo zajem, rada predam dal... pripadne zajemkyne odpovidejte prosim do inzeratu, diky, hodne stesti vsem!!!!

jzelinova
18. led 2011

Ahoj holky, zkoušíme také Pre seed a chtěla jsem se zeptat po jaké době používání se vám podařilo otěhotnět a jaké jste měli předtím problémy s otěhotněním? Moc díky za každé info. Jak se říká "tonoucí se i stébla chytá", tak chci vyzkoušet úplně vše, i když nám zatím nepomohla ani spousta IVF. ☹

dicinka1
23. kvě 2011

Ahojte..ma niekto na predaj ten preseed gel? kupim ho za rozumnu cenu 😉

amulienka
14. čer 2011

ahojte. my sme po 1,5 roku snazenia kupili preseed a hned na druhy mesiac som otehotnela (aj ked bohuzial MA). urcite ho pouzijeme znova, verim mu. objednat sa da cez internet. drzim palce 🙂

dicinka1
14. čer 2011

@amulienka fakt?a kolko si ho ai použila?maš celu tubu?tych 75 ml?

amulienka
16. čer 2011

mam tubu a niekolko tych umelych ruriek, co sa zavadzaju dnu. pisu, ze cakat 10 min, ale necakame 🙂 potom ale aspon hodinu zostavam lezat v posteli. mozno aj to pomoze. ono ten gel vytvori nieco ako lepidlo a drzi ich 🙂

dicinka1
16. čer 2011

@amulienka ja som si objednala conceive plus sa to vola..je to to iste..aleneviem či tam je aj ta rurka sakra...zajtra si to idem vyzdvihnut na poštu..

sany.m
3. říj 2011

Ahoj, chtěla bych se podělit o výborné zkušenosti s lubrikačním gelem Pre-seed. Dlouho jsme se snažili o mimi, vyzkoušeli, co se dalo a pořád se nedařilo. Zkusila jsem koupit Pre-seed a světe div se, zadařilo se hned při první ovulaci. Teď jsem ve 4. měsíci a snad vše vypadá dobře. Možná to byla náhoda nebo to opravdu zafungovalo, ale proč to nezkusit. Je sice docela dražší, ale za mimčo to stojí.
Zbylo mi ho více než 80%, takže ho tímto nabízím k prodeji. Bylo to balení 40g s 9 aplikátory balené po 3 kusech. Takže nabízím tubu v balení s 6 zabalenými aplikátory, vše má expiraci v květnu 2012. Dále zdarma k tomu přidám 1 ks ovulačního testu s návodem ve formě kazety. Celková cena 390,- Kč + dobírka (cca asi 71,- Kč). Pokud máte zájem, pište mi na mail : sany.m @centrum.cz nebo 731 473 741

mykaellle
30. lis 2011

ahojte dievcence, my sa pokusame o mimi skoro 2,5 roka, teraz som sa nahnevala a od kamosky si idem kupit gelik, ona s nim tiez otehotnela na 1.x a to sa pokusali 2 roky.. urcite da vediet 😉

zlatat
30. pro 2011

@mykaellle my ho používame asi 4 cykly a zatiaľ bez úspechu 😖 ... o miminko sa snažíme 3 a 3/4 roka