Předčasná menstruace, poradíte?

2. listopadu 2016 
Ahojky, chtěla bych prosím poradit. Cca 10dní se snažíme o druhé miminko, včera jsem dostala o 9dní dříve menstruaci. Ještě se mi to nestalo, abych to dostala takhle dřív! Dostávám to tak max o dva dny dříve, ale spíš přesně na den, tak jsem s toho zmatená ( Chytla jsem zároveň i hnisavou angínu, ale dr mi řekla, že to s tím spojené být nemůže, tak fakt nevím! Moc děkuji za rady
16. črc 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanousek tak zatím nic nevíš? Mně se to stalo teď, ms o 6 dní dříve. cyklus 26 dní???? moje cykly vždy přesáhly 30 dní, spíš ke 40 i s hormony. a teď jsem nic nebrala, jen homeopatika. nevím, už druhý den špiním. vůbec nevím, co si o tom myslet. je nějaký důvod, proč by to mohlo být o tolik dříve?
8. srp 2012 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stále nic nevím, takže to asi bylo prostě jen dřív I když o 9dní se mi to zdá o hodně dřív! Nerozumím tomu Teďka jsem to dostala zase normálně, ale zase jsem to měla jen dva dny, takže jsem s toho daněk
13. srp 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanousek jen dva dny? no to je zvláštní. já to měla 8 dní zkoušela jsi test?
14. srp 2012 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanousek já to měla podobné, v den kdy jsem začala mít teplotu (měla jsem ji asi týden, celkem vysokou) jsem to dostala o několik dní dříve. Další cyklus jsem naopak měla několik dní zpoždění, ale tím se to vlastně srovnalo a od té doby jsem měla cyklus normální. Mně gynekoložka řekla, že to může mít spojitost s nemocí. Pokud už máš ms normální, neřešila bych to.
14. srp 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Testy negativní U prvního těhu jsem měla ms a už jsem byla těhotná, takže u mě je možné asi vše Uvidíme, jak to bude pokračovat dále. Doufám, že brzo otěhotním
15. srp 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanousek ahoj jak jsi na tom po 14 dnech? jinak moje předchozí ms přišla po 24 dnech, teď jsem 26dc a nevím, kdy přijde.
1. zář 2012 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, čekám Sice jsem to tenkrát dostala o těch 9 dní dříve, ale mám to dále zase normálně po 28 dnech. Sice naposled jen ty dva dny, ale přesně, tak uvidím teďka, jak to bude
1. zář 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanousek ahojky, tak jak jsi na tom? mě to došlo po 30 dnech, takže už zase budu doufat..
10. zář 2012 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer Tak po 27 dnech, takže zese nic Jedeme dále
10. zář 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám udělat 7 denní pauzu v HAK když jsem dostala MS o týden dříve a právě mi končí ? Dnes mam poslední pilulku a v neděli by měla být MS. Nerada bych ji měla 14 dní v kuse
25. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj potrebuju pordit ms jsem dostala 21.6.2013 a skoncila mi 25.6.2013 a ted sem to dostala o 6 dni driv s pritelem se snazime o miminko ale nedari se nam
17. črc 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuniee může to být jen nějáká porucha nebo něco.Pokud dochází pravidelně k ovulce tak je to ok...
19. črc 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky chci se zeptat dostala sem menstruaci 2 dny před tím než jí dostávám normálně a není mi moc dobře nevíte čím to může být ?
16. led 2016 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mám otázku.s přítelem jsme se rozhodli že těhotenství necháme na náhodě.dopredu jsem už ale měla nakoupena plata ha tak jsem je brala jen když jsem si vzpomněla.vzdy mi ale menstruace začala zhruba ve stejnou dobu.ted už ale 2 týdny trpím na nafouknute bříško,sem tam bolest prsou a dnes mi dokonce přišla menstruace o 8 dní dříve.tehu test mi před pár dny vyšel negativní. Máte s tým zkušenosti? Čím to může být?
17. únor 2016 ve 21:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dostala jsem o 8 dní dřív menstruace z sliznici a kuší krve měla sem to jen 3dny ..pposlední 2 měsíce mám nepravidelnou menstruaci můžu být těhotná ??
9. zář 2016 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem!
jsem tady nova a hned bych mela dotaz. S pritelem se snazime o miminko/obema je nam 28 let/, bohuzel se nedari.. Cpu do sebe kys. listovou, pocitam plodne dny i merim bazal. teplotu.. MS mam normalne pravidelnou. Ted jsem mela dostat ms v patek 4.11., rano jsem merila teplotu a byla trosku vyssi. Po chvili jsem si vsimla svetleho krvaceni. Je mozne, ze bych mohla byt treba uz tehu?? A nebo jen predcastna ms? Jsem zoufala a nestastna.. Budu rada za jakekoliv info! Mejte se krasne vsechny! :* ;)
2. lis 2016 v 11:22  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek