Předčasná menstruace, poradíte?

hanousek
16. črc 2012

Ahojky, chtěla bych prosím poradit. Cca 10dní se snažíme o druhé miminko, včera jsem dostala o 9dní dříve menstruaci. Ještě se mi to nestalo, abych to dostala takhle dřív! Dostávám to tak max o dva dny dříve, ale spíš přesně na den, tak jsem s toho zmatená ☹( Chytla jsem zároveň i hnisavou angínu, ale dr mi řekla, že to s tím spojené být nemůže, tak fakt nevím! Moc děkuji za rady 😉

maximka33
8. srp 2012

@hanousek tak zatím nic nevíš? Mně se to stalo teď, ms o 6 dní dříve. cyklus 26 dní???? moje cykly vždy přesáhly 30 dní, spíš ke 40 i s hormony. a teď jsem nic nebrala, jen homeopatika. nevím, už druhý den špiním. vůbec nevím, co si o tom myslet. je nějaký důvod, proč by to mohlo být o tolik dříve?

hanousek
autor
13. srp 2012

Stále nic nevím, takže to asi bylo prostě jen dřív ☹ I když o 9dní se mi to zdá o hodně dřív! Nerozumím tomu ☹ Teďka jsem to dostala zase normálně, ale zase jsem to měla jen dva dny, takže jsem s toho daněk 😀

maximka33
14. srp 2012

@hanousek jen dva dny? no to je zvláštní. já to měla 8 dní ☹ zkoušela jsi test?

zuzkka88
14. srp 2012

@hanousek já to měla podobné, v den kdy jsem začala mít teplotu (měla jsem ji asi týden, celkem vysokou) jsem to dostala o několik dní dříve. Další cyklus jsem naopak měla několik dní zpoždění, ale tím se to vlastně srovnalo a od té doby jsem měla cyklus normální. Mně gynekoložka řekla, že to může mít spojitost s nemocí. Pokud už máš ms normální, neřešila bych to.

hanousek
autor
15. srp 2012

Testy negativní ☹ U prvního těhu jsem měla ms a už jsem byla těhotná, takže u mě je možné asi vše 😀 Uvidíme, jak to bude pokračovat dále. Doufám, že brzo otěhotním 😉

maximka33
1. zář 2012

@hanousek ahoj jak jsi na tom po 14 dnech? jinak moje předchozí ms přišla po 24 dnech, teď jsem 26dc a nevím, kdy přijde.

hanousek
autor
1. zář 2012

Ahojky, čekám 😉 Sice jsem to tenkrát dostala o těch 9 dní dříve, ale mám to dále zase normálně po 28 dnech. Sice naposled jen ty dva dny, ale přesně, tak uvidím teďka, jak to bude 😉

maximka33
10. zář 2012

@hanousek ahojky, tak jak jsi na tom? mě to došlo po 30 dnech, takže už zase budu doufat..

hanousek
autor
10. zář 2012

Dobrý večer 😀 Tak po 27 dnech, takže zese nic ☹ Jedeme dále 😀

boobinka
25. led 2013

Mám udělat 7 denní pauzu v HAK když jsem dostala MS o týden dříve a právě mi končí ? Dnes mam poslední pilulku a v neděli by měla být MS. Nerada bych ji měla 14 dní v kuse 🙄

petuniee
17. črc 2013

Ahoj potrebuju pordit ms jsem dostala 21.6.2013 a skoncila mi 25.6.2013 a ted sem to dostala o 6 dni driv s pritelem se snazime o miminko ale nedari se nam

sarkad2856
19. črc 2013

@petuniee může to být jen nějáká porucha nebo něco.Pokud dochází pravidelně k ovulce tak je to ok...

eliket22
16. led 2016

Ahojte holky chci se zeptat dostala sem menstruaci 2 dny před tím než jí dostávám normálně 🙂 a není mi moc dobře nevíte čím to může být ?

ajsagejsa
17. únor 2016

Ahoj,mám otázku.s přítelem jsme se rozhodli že těhotenství necháme na náhodě.dopredu jsem už ale měla nakoupena plata ha tak jsem je brala jen když jsem si vzpomněla.vzdy mi ale menstruace začala zhruba ve stejnou dobu.ted už ale 2 týdny trpím na nafouknute bříško,sem tam bolest prsou a dnes mi dokonce přišla menstruace o 8 dní dříve.tehu test mi před pár dny vyšel negativní. Máte s tým zkušenosti? Čím to může být?

marcela123503
9. zář 2016

Ahoj holky 🙂 dostala jsem o 8 dní dřív menstruace z sliznici a kuší krve měla sem to jen 3dny ..pposlední 2 měsíce mám nepravidelnou menstruaci můžu být těhotná ??

lillian23
2. lis 2016

Ahoj vsem!
jsem tady nova a hned bych mela dotaz. S pritelem se snazime o miminko/obema je nam 28 let/, bohuzel se nedari.. Cpu do sebe kys. listovou, pocitam plodne dny i merim bazal. teplotu.. MS mam normalne pravidelnou. Ted jsem mela dostat ms v patek 4.11., rano jsem merila teplotu a byla trosku vyssi. Po chvili jsem si vsimla svetleho krvaceni. Je mozne, ze bych mohla byt treba uz tehu?? A nebo jen predcastna ms? Jsem zoufala a nestastna.. Budu rada za jakekoliv info! Mejte se krasne vsechny! :* ;)

kakousek2
31. srp 2017

Dobrý den, chtěla sem se zeptat dostala sem menstruaci o 10dni dřív. A nikdy dřív se me to nestalo. Jenom ze sem mela 2 tydny zpozdeni.A mám starch že sem těhotná. Co mám dělat? Děkuji

lussi1
24. kvě 2020

Ahojky lidi mám takovou prozbu, dostala jsem MS o 3dny dřív a ještě jsem to měla opravdu málo dá se říct jen takové špinění, a jeste MS trvala jen 3dny vždy to mívám 5dni, pokoušíme se o miminko mohla bych být těhotná děkuji

lussi1
24. kvě 2020

Ahojky holky chtěla bych se s vámi poradit, dostala jsem MS 21.5 a skončila mi 23.5 a měla jsem to opravdu málo, a 24.5 jsem zas spinila půl dne jinak zase nic nevite co by to mohlo být děkuji za info....

mia1112020
1. pro 2020

Dobrý den 25.11. jsem měla nechráněný pohlaví styk, partner ale vyvrcholil na mě. Další menstruaci bych měla dostat 14.12. což je cca za 14 dní, ale dnes týden po pohlavním styku jsem měla slabé krvácení. Je možné že bych byla těhotná?

drska
4. pro 2020

Dostala jsem o 10dni dříve menstruace