Ráno mívám narůžovělý výtok. Mám zůstat v klidu?

veraakubik
14. črc 2014

Nemate prosim někdo zkušenost?Uz druhy den když jdu rano na zachod tak při utirani je naruzovely ,,vytok,,-cely den to je pak v pohode,dneska zas.Jdu na zachod a na papire opet cosi růžového,do MS daleko a tak nevim co to muze byt..Nevim jestli mam zustat v klidu,nebo to nejak resit..Diky za jakou koliv zkušenost.

picasso
14. črc 2014

@veraakubik jeden z příznaků ovulace 🙂

veraakubik
autor
14. črc 2014

No je videt,ze se mam porad co ucit-neuvedomuju si,ze bych tohle nekdy pozorovala..Takze vcerejsi pichani v prsu s tim je asi taky spojene?Pripadam si jak nejakaka ,,zacatecnice,,. 😉

anetadr
14. črc 2014

slabý růžový výtok i klidně slabé krvácení může doprovázet ovulaci. Já to tak dřív neměla, ale tak rok před nynějším těhotenstvím se to začalo objevovat. Dál jsem pak špinila až krvácela i několik dní před MS - není to nic, co by se muselo neodkladně řešit, ale pokud by to bylo několik cyklů po sobě, určitě je to lepší říct na gyndě, aby dr udělala utz, jestli není něco v děloze - např. myom. U mě to bylo nedostatkem progesteronu - dostala jsem utrogestan a krásně se to srovnalo. Nicméně na akutní řešení to dle mého názoru není - zvláště pokud jde jen o růžový hlen🙂

gepe
14. črc 2014

@veraakubik pro me je to taky novinka 😅 takze nejsi jedina, co se musi jeste "ucit" 😉 😀

picasso
14. črc 2014

@gepe @veraakubik v klidu, já bych to taky nevěděla, kdyby se mi to nestalo a za 9 měsíců se nenarodil syn 😀

gepe
14. črc 2014

@picasso :D jo taaak 🙂 takze je mozny ze @veraakubik je tehotna? 😅 ja takhle spinila az po zabreznuti 😀

veraakubik
autor
14. črc 2014

Ted jste me holky potesily,bala jsem se příspěvek napsat abych nebyla za nejakeho ........!Rikala jsem si,ze si o me všichni budou myslet,ze jsem uplne hloupa,ze budu akorát pro vysmech a ono ufffffff,nejsem v tom sama.Ja uz videla vse cerne.. 😉 Jinak beru antiko,ale musim priznat,ze nad tim bych se mela zamyslet-beru ji nepravidelne a jeden den jsem na tabletku uplne zapomela a prave me ten ruzovej vytok tak znejistil. 🤐

veraakubik
autor
14. črc 2014

Napiste mi někdo,ze prez HA není mozne otěhotnět....@gepe ,@picaso-uklidnete me někdo,ze je vse v naproostym poradku.Sice jsem naladova,sice je mi ze vseho smutno a rozbreci me kde co,ale takova jsem asi porad..Jezis,zacina me polejvat horko..

aquila
14. črc 2014

Pokud bereš antikoncepci, tak to určitě nebude příznak ovulace. Spíš nějaká hormonální nerovnováha. Řešila bych to s gynekologem.

ululul
14. črc 2014

@veraakubik přes antiko je možné otěhotnět. Důkazem je toho moje tříměsíční princezna, co mi tu spinká v náručí 🙂 A to jsem brala naprosto pravidelně a nikdy nezapomněla 😉

veraakubik
autor
14. črc 2014

Vazne?Bojim se zeptat jakou antiko jsi-doufam,ze neva ze rovnou tykam brala..MS dostavam stále pravidelne..Ted jsem teda trochu rozhozena a nevim co delat..Když tak nad tim premyslim-musim jit zobnout další prasek-vcera vecer jsem zapomela.. ☹ Jinak k holcicce gratuluju!
@ululul

veraakubik
autor
14. črc 2014

@aquila dneska je to druhy den teprve.A je to jen při uttirani a opravdu jen rano,pak cely den nic.Uvidim jestli se to bude i zítra opakovat..

gepe
14. črc 2014

@veraakubik da 🙂 kor vliv na ucinek antiko muze mit i nachlazeni, viroza. Kor kdyz clovek nekdy zapomene 🙂
Byl by velky prusvih byt v tom? 😅

aquila
14. črc 2014

@veraakubik ono to může být i tím tvým nepravidelným užíváním, některá antiko se musí brát fakt přesně. Možná by stálo za to i změna antikoncepce, uvidíš jestli to bude zlobit dál nebo to byl jen chvilkový problém.

veraakubik
autor
14. črc 2014

@aquila Prave ze ji beru teprve pul roku a do ted jsem zadny problém nemela..No uvidim zítra..Nikdy se mi to nestalo a tak jsem se prisla zeptat na zkusenosti..

veraakubik
autor
14. črc 2014

@gepe No jak se to vezme-deticky uz mam 3,dalsi uz by bylo asi moc.Na druhou stranu uzivim 3,4 uz by se uživilo taky.Baracek velky,auto mame 7mi mistne,nejsem zamestnanec,tale podnikatel,takze ani v tomhle smeru by to problém nebyl,ale nedokazu si prestavit reakci ostatních a hlavne-v dnesni době 4 deti?

gepe
14. črc 2014

@veraakubik tak to mate pekny zazemi. Reakci okoli bych neresila, oni vychovavat atd nebudou.
My mame zatim 1, chceme jeste dalsi. Kdyby ve vysledku 4, tak holt by to uz nejak slo - ono sice 3 je dost, ale 4 uz se v tom poctu "ztrati". A to nejsem zastancem ditete za kazdou cenu a potraty mi nevadi. 🙂
Jinak jak psala @aquila muze to byt i jen zpusobeno kratkou dobou brani ha a nepravidelnosti 😉

ululul
14. črc 2014

@veraakubik Užívala jsem Microgynon. A když jsem v Motole na pohotovnosti nadávala takovému starému panu doktorovi, že já přece nemůžu být těhotná, když užívám antikoncepci, tak se jen zasmál a řekl mi: mladá paní, žádná antikoncepce není 100%. Víte, kolikrát já už tohle tady slyšel? :D V té době jsem měla doma 14ti měsíčního syna a představa druhého dítěte pro mě byla neskutečná. Dlouho jsem se rozhodovala, jestli si miminko nechat nebo ne..a jak jsem teď ráda, že tu malou princezničku mám, je to můj poklad 🙂

veraakubik
autor
16. črc 2014

Tak holky,,,to,, naruzovele vždy po ranu bylo opravdu jen ty dva dny..Takze to byl snad nejaky vypadek a nic vic to znemenat nebude... 😉

teruses
22. pro 2019

Dobry den,jsem tu nová a chtěla bych se vás zeptat, už 5den mám spozdenou menstr. Od včerejška mě picha v podbřišku a dneska odpoledne jsem měla průhledný až narůžověli výtok, už přez týden mě strašně bolí bradavky a celá prsa, mám i viditelné žilky k bradavkam, i mě dost vyrasilo akné, dneska jsem si dělala tehu test ale mám ho negativní. Po rámech i na vecir mě bývá špatně ale ne až k zvraceni. Je na test ještě brzy? Nevím co mám dělat. Děkuji za jakoukoliv odpověď 🙂