Přestávka v užívání antikoncepce. Kdy ji znovu nasadit?

sarus87
21. čer 2017

Prosim o radu. Dlouhodobe uzivam antikoncepci, ale jelikoz jsme jeli na dovcu tak jsem si nestihla vyzvednout nove baleni. Takze jsem ji 14 dni neuzivala. Bohuzel se dostavili silene symptony, nafpuklost, pribirani... A me otázka na vas je ta, jestli musim cekat na prvni tabletku opet az na 1. fen menstruace nebo si ji muzu vzit hned? Mate s tim zkusenost?

lassii
21. čer 2017

@sarus87 ja bych to udělala podle navigace na práškách,pac kazdej to ma jinak.

linee
21. čer 2017

@sarus87 zavisi na HAk,ale podle mne je 14 dni uz na vynechani.hodne.Pockala bych do ms a pak zacala znovu brat.

leki
22. čer 2017

Jak uz tu psaly damy, zalezi na typu prasku (jak moc jsou/nejsou hormonalni atd). Postup by mel byt na krabicce, pripadne muzes cinknou gyndarce. Kazdopadne ja bych ve tvem pripade urci zacala brat nove stejnym zpusobem jakobych antikonceoci nikdy nebrala. Me to radila doktorka i v pripade, ze jsem zapomnela tabletku 2 dny.

dajulex
15. zář 2017

Dobrý den.Je možnost si upravit termin ms pokud beru pravidelne antikoncepci?ms mi vzdy vychazi na vikend a o vikendu me to dost obtezuje.beru HA Flaya 28pilulek plus tydenni pauza a ms bez pilulek....posledni pilulku beru vzdy v utery a v patek se pravidelne dostavi ms.slo by v utery dobrat platicko a ve stredu zacit nove s tim ze bych vzala z toho plata jen tri do patku a pak vynechala,predpokladala ms by se tedy mela dostavit po trech dnech tj. V pondělí a ms bych mela pres tyden,lepe by mi to tak vyhovovalo.muj dotaz tedy je,lze to jde takto udelat a jestli se mi tim nerozhazi ms nebo jestli budu chráněna nez se to ustali .Dekuji.