• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sactosalpinx a IVF. Podstoupily jste?

17. ledna 2013 
Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat, zda je tu někdo, kdo i přes sactosalpinx (neprůchodné vejcovody naplněné zánětlivou tekutinou) podstoupil IVF a bylo úspěšné? Děkuju za odpovědi.
14. únor 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj werinko ja sactosalpinx mela,podstoupila jsem 1 IVF,ktere nevyslo.S mym dr.jsem byli domluveny,ze pokud to nevyjde,necham si vejcovody odstranit.5 mesicu po odstraneni jsem podstoupila 2IVF,z ET mam 1 chlapecka a z KET 2 chlapecka.
16. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem toto měla u jednoho vejcovodu, 1. IVF neúspěšné, pak jsem podstoupila laparo, nechala si špatný vejcovod odstranit a 2. IVF bylo úspěšné. Doktor mi říkal, že ta tekutina působí na embryjka jedovatě a může je spláchnout a bránit jim v uhnízdění. Úspěšné IVF není vyloučené, ale šance se výrazně snižuje
17. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj werinko1, ja mam sactosalpinx v pravem vejcovodu, levy mi odebrali pro mimodelozni těhotenství. Ivf bych mela podstoupit v dubnu, ale mam lehce rozhozenou stitnou zlazu, taze se to mozna protahne. Taky jsem s doktorkou domluvena,ze kdyz 1. pokus nevyjde,pujdu na odstraneni druheho vejcovodu.Ty se chystas na ivf kdy?
15. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj visnu, ja měla sactosalpinx v obou a mám oba odstraněny, chystam se na ivf co nejdříve.
19. bře 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je toto téma ještě aktuální? Povedlo se někomu po odebrání vejcovodu(ů) IVF? zrovna jsem přišla z nemocnice a čeká mě Ket.....
12. dub 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám proměnlivý pravidelný sactosalpinx, chvíli tam je, chvíli tam není v cyklu.... podstoupila jsem IVF, bohužel to bylo pouze biochemické těhotenství a nevím co neúspěch zapříčinilo :frowning2:. Podezření mám právě na uvolně ní tekutiny, protže jednu chvíli mě na té sraně strašně zabolelo a od té doby se // postupně vytratili... poté jsem byla na hystero/laparoskopii s tím, že pokud tam bude či nějaká anomálie na vejcovodu, tak je odstraní. Po probuzení mi bylo řečeno, že vše je v pořádku :confused: ..... v současné chvíli jsem po KET a čekám .... Nevím jak budu v případě neúspěchu dále pokračovat.
Po odebrání je prý větší úspěšnost IVF, ale mě doktor přesvědčuje, že i sactosalpinx nenusí být napořád a lze otěhotnět...
13. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě byl prokázán sactosalpinx jestli to dobře píšu,, a přes IVF jsem otěhotněla, ted zkoušíme další a vůbec se nám nedaří :pensive:
17. led 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek