• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Silný PMS, máte zkušenost nebo radu?

19. září 2013 
Ahoj,
dávno mám silný PMS (zvracení, omdlévání, křeče v břiše a pod.) řešený hormonální antikoncepcí, takže se to dá přežít (občas bolesti, ale nevyřazuje mě to z provozu...). Jednou se mi povedlo, že jsem měsíc antikoncepci nebrala a při následné menstruaci se mi PMS vrátil s plnou silou (naštěstí už mi zase zabírají prášky na bolest, takže jsem to nějak přežila).
Teď bychom se rádi s manželem pokoušeli o miminko, ale já mám hrůzu z toho, že pokud se to nepovede brzy budu zase každý měsíc minimálně na 3 dny mimo :(
Nemáte s tím někdo zkušenost, nebo nějakou radu?
29. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus kontryhel nebo sarapis. Oboje mi hodně pomohlo s jakýmikoli problémy s cyklem.
29. zář 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@veruska007 jako čaj? Kontryhelový jsem nikde neviděla, ale na zahradě na jaře určitě nějaký bude... a to druhé vůbec neznám... Bylinky jsem taky různé zkoušela, ale nijak nepomáhaly... ale jsem ochotná zkusit leccos, třeba tohle pomůže..
30. zář 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrazulkav Kontryhel kupuju sypaný nebo přímo v sáčku v lékárně. Normálně na bylinky moc nedám, ale s kontryhelem mám výborné zkušenosti.
1. říj 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@veruska007 děkuji
1. říj 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrazulkav našlas něco, co pomáhá?
před porodem MS v pohodě, teď hrůza.
zkoušelas ten kontryhel?
našla jsem tento článek
http://www.dama.cz/zdravi/pms-jak-zmirnit-jeho-ucinky-prirodni-cestou-21999
19. zář 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lukava no... začla jsem brát kontryhel a otěhotněla jsem... :sweat_smile: takže bohužel nemůžu hodnotit...
19. zář 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrazulkav každopádně gratuluji k těhu a doporučuji kojení, měla jsem díky němu MS prázdniny asi rok :slight_smile:
19. zář 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lukava děkuji :slight_smile: bublince jsou už 3 týdny a kojíme, tak doufám, že budu mít prázdniny taky na dlouho (kamarádka tedy dostala MS i přes kojení po půl roce)
19. zář 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrazulkav njn, je to individuální, některá dostane MS i přes kojení hned po šestinedělí, tak držím palce, ať máš pokoj na dlouho :wink:
19. zář 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mrazulkav já jsem dostala MS 8 týdnu po porodupak už byla pravidelně, kojila jsem přes den každou hodinu v noci po 3:frowning2:.
19. zář 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pisisvori no, "hezký" :unamused:
19. zář 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek