Snažilky a těhulky s epilepsií. Jaký je průběh těhot.?

angels_woman
2. lis 2010

Ahoj holčinky 🙂 zakládám toto fórum, protože je to pro mě aktuální téma. Snažíme se o miminko, mám k tomu spoustu otázek a taky bych se ráda seznámila s někým, kdo má stejný problém, jak ho řeší, jak se daří otěhulit a v průběhu těhu, zda je vše v pořádku... 😉
Doufám, že se připojíte!! 😵

angels_woman
autor
17. lis 2010

@verusa.j Pokud nebereš léky, tak to budeš mít hodně jednoduché a pokud jsi už nějakou dobu ok a bez léků, tak to ti dají povolení hned. 🙂
Je tam tuším podmínka 1 rok bez jakýchkoliv problémů, kompenzovaná a osoba, která s tebou sdílí byt musí podepsat něco jako čestné prohlášení, že jsi vážně 1 rok nazpět neměla žádný záchvat. To je vše... Doktor by ti v tom bránit neměl, pokud jsi "zdravá a bez potíží".
Já jsem objednaná k mudr v lednu (chodím tam co 3měsíce), vždy mi dělají eeg a hned mi i řekne, jak to vypadá a tak... Chtěla bych si už v tom lednu zažádat o řidičák...tedy spíš o povolení řídit. Určitě to bude bez problémů.
A u tebe taky. Pusť se do toho!! 🙂 Držím ti moc palce!! 🙂

angels_woman
autor
17. lis 2010

@lucia2431 Lucííí, to mě hrozně mrzí, co píšeš!!! ☹ Ani nevíš jak... ☹ Naprosto se dokážu do tvé situace vží, páč jsem to kdysi zažila taky a není to nic příjemného...
A nemyslím si, že tě nemiluje. 😝 Víš, ti chlapi jsou prostě hrozně divní a jakékoliv problémy - třeba i z práce tahají domů a pak jsou protivní... Možná, že v tu chvíli třeba byl rád, že bude chvíli sám, ale vsaď se, že za pár dnů by mu došlo, o co přišel... 🙂 Možná, že má jen něco na srdci, co ho trápí. Chlapi to samo nepřiznají a sami od sebe o tom nezačnou mluvit... Zkus dát Lucinku na hlídání, zajděte si spolu někam na večeři a zkuste si nějak "rozumně" o tom promluvit. Možná, že je rozhozený kvůli malému bytu, nebo penízkům... Ten můj také občas takto bouchne a většinou je to kvůli blbosti... Až pak mu dojde, jaká to byla hloupost. Je taky takový "startovací" 🙂
Jak to vypadalo dneska? Něco nového???
Jinak včerejšek byl super, užili jsme si bowling, paráda. Dnesj jsem hned ráno prohlásila, že zůstanu celý den v pyžámku a budu se válet, tak Tomík nachystal snídani, zbodla jsem to zase se vrátila do postele a vegetila, koukala na pohádky... Prostě niiic dneska nedělám... Si říkám, že bych měla třeba vyprat, nebo utřít prach, ale prostě mám dneska prázdniny!! 🙂 Tak co ty?? Jak se dneska máš???
Písni, těším se!!! Pa

verusa.j
17. lis 2010

@angels_woman - no jo, ale tohle já právě říct nemůžu, že jsem rok bez záchvatů,občas se záhled objeví, lidé si toho většinou ani nevšimnou, manželovi to trvalo dlouho a to jsem mu vždycky musela říct, jestli to byl nebo nebyl. Prášky neberu, protože jsem mu řekla, že záchaty nejsou časté, nijak mě neomezují a chci brzy dítě, tak pokud to není nezbytné, tak je prostě neberu.

lucia2431
17. lis 2010

@angels_woman ja sa snažím s ním komunikovať ale s ním sa nedá kľudne porozprávať. Samozrejme je u nás tichá domácnosť ☹ Ja som veľmi tvrdohlavá a kým on sa neospravedlní a neuzná chybu a samozrejme nezačne na snažiť to všetko zlepšiť tak ja sa s ním rozprávať nebudem. Ja si vždy chybu priznám a viem sa aj ospravedlniť tak nech sa to naučí aj on. Júúúúj ale som strašne 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .
Som rada, že ste si to užili. 😉
Ináč Lucka bola dnes extrémne zlá. Normálne som bola z nej vyčerpaná ako nikdy do teraz. Vonku sa mi 2x hodila o zem, ľudia len na mňa pozerali aj dostala po riti lebo strašne ma vytočila 😠 Tie zuby nech už vyjdu lebo sa zbláznim asi ☹
Zatiaľ sa maj 🙂

angels_woman
autor
17. lis 2010

@verusa.j ahaa, tak to je už na tvém zvážení, jestli bys do toho chtěla jít... A nebo, pokud vážně chceš řídit, tak třeba brát nějaké minimum léků a bylo by to ok... No uvidíš... a brala jsi někdy léky, nebo jsi to měla vždy takto...?

angels_woman
autor
17. lis 2010

@lucia2431 Tak to chápu...já taky vždy čekám, až přijde on...pokud teda je vina u něj... No, tak uvidíš, možná má sám nějaké problémy a nechce ti to říct, možná se stydí... Ti chlapi jsou vážně divní... A trvá to takto ty hádky už dýl???

angels_woman
autor
18. lis 2010

@lucia2431 Ahoooj!! Jak ti dneska je?? Co manža? A hlavně co Lucinka a zoubky?? Pa

lucia2431
18. lis 2010

@angels_woman ahoj, tak stále tichá domácnosť a noc sme mali katastrofálnu, Lucka zaspala až o pol tretej ráno. Vstala o pol dvanástej a nie a nie zaspať. Poobede som musela s ňou spať lebo som bola veeeeľmi unavená ☹

angels_woman
autor
18. lis 2010

@lucia2431 To mě moc mrzí... Lucinka tu atmosféru cítí a vnímá... ☹ Možná bys ji mohla dát někam na prázdniny, na hlídání, aspoň na chvilku, než se to maličko zklidní... Budete oba víc v klídku, když malá nebude doma brečet a třeba si i lecos vyříkáte... Možná by to pomohlo, co ty na to???
Jinak se drž a budu na tebe myslet!!!
Dej zase vědět, co nového!! 🙂 Páčko

verusa.j
18. lis 2010

angels_woman - právě, prášky jsem brala asi 4 roky Depakine, postupně byli vysazeny asi rok dva pokoj, pak se to postupně vrátilo. Řidičák není u mě tolik nutný, tkaže pokčám třeba po prvním porodu a buĎ se upraví samo, což je taky možé, nebo něco budu brát.

angels_woman
autor
19. lis 2010

@verusa.j Jasně, nemá cenu to lámat přes koleno. Uvidíš, jak ti bude, jak vyjde eeg a co poradí doktor! Každopádně držím moc palečky! Určitě to bude ok 🙂

lucia2431
22. lis 2010

@angels_woman ahoj moja nebudem tu dlho lebo máme požičianý notebook a dnes prídu pre neho lebo ho potrebujú a náš sa už ani zapnúť nedá. Tak pa a potom sa ti ozvem. 😉

lucia2431
1. pro 2010

@angels_woman ahoj, ako sa máš? Čo nového? U nás všetko po starom ale s mm sa už rozprávame. Lucka je stále strašne zlá, nie a nie aby sa tie zúbky prerezali. ☹

angels_woman
autor
6. pro 2010

@lucia2431 Ahojky, písni kdyžtak na zlata.jancikova@bazeny.cz
Pa

angels_woman
autor
7. pro 2010

@lucia2431 Ahoj, jak se dneska máš???