• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky s diagnózou PCOS (Polycystické vaječníky)

16. ledna 2017 
@brrbrr 236kc
25. kvě 2016 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaet gynex jsem taky brala,celou lahvicku a ucinek zadny....na kazdou fakt zabira neco jineho
25. kvě 2016 v 11:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka V lekarne nebo pres net?Nemohla bys mi prosim opsat jeji slozeni,abych to mohla porovnat s tim inofolicem...?
25. kvě 2016 v 11:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nezkoušela jste některá Fertility Blend??
25. kvě 2016 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusili1 Teoreticky já. Mám to prý jen na jednom vaječníku, ale každý cyklus mám pořád 25-28 dní... Snažíme se o mimčo už přes rok a půl a pořád nic..
25. kvě 2016 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkab Ja teda nezkousela,je tu na nej spousta ohlasu...ale podle info z netu slozeni nic moc-hlavne tam neni ten inositol,ktery doktori doporucuji pri snaze o otehotneni.To ma pouze Fertiprona,Inofolic nebo Nosifol. A Ten fertility blend ma nejaky vytazky z jetele a zelenyho caje.Na oficialnich strankach FB je studie,ze z 53zen co ho bralo otehotnelo 14zen...a z druhe skupiny co ho nebralo z 40zen otehotnely 4...je to sice fajn vysledek,ale pro me ne priliz presvedcivy...zvlast kdyz cenove vyjde na mesic cca 400-500 kc :(
25. kvě 2016 v 17:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikiepoint a řěšíte nějakou léčbu s doktorem?
25. kvě 2016 v 18:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brrbrr přes net tak kecám..stál 264,- :unamused: jsem si to spletla s klukovo vitamínama... :unamused: tady máš o tom vícehttp://www.chytre-miminko.cz/produkty/fertiprona/ :wink:
25. kvě 2016 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusili1 Od ledna jedu s Nosifolem, teď jsem přikoupila Macu a možná červen/červenec se odhodlám i do Gynexu - prý při PCO s otěhotněním dost pomáhá :slight_smile: Jsem domluvená s doktorkou, že když se přes léto nepodaří, pošle nás do CARu... A dál se uvidí..
26. kvě 2016 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikiepoint tak to budu moc držet pěstičky, já si právě včera taky objednala gynex tak uvidíme, my se začnem snaži až v srpnu, v září máme svatbu...
26. kvě 2016 v 09:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brrbrr to teda jo, akorat dobrat se k tomu pravemu je cesta metodou pokus omyl. Ja mela gynexu 2 lahvicky a nic.
26. kvě 2016 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusili1 Díky! :slight_smile: Taky přeju hodně štěstí... a svatbu s co nejméně nervama! :slight_smile:
26. kvě 2016 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikiepoint Děkuji moc :slight_smile:
26. kvě 2016 v 11:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Vetřu se k vám do skupiny. Mám taky PCO. Chodím do CAR, kde mi ho diagnostikovali cca před dvěma měsíci. Byla jsem z toho na mrtvici a myslela jsem si, že je konec světa. MUDr. mi doporučila inofolic a clostilbegyt, tak jsem tedy začala vše polykat. 23.5. jsem byla na měření folíků a taky si pro výsledky krve. Krev byla v pořádku a dokonce na levém vaječníku bylo vidět vajíčko 12,5 mm. Dneska jsem byla na kontrole znovu a vajíčko povyrostlo, takže má 17,5 mm. Dostala jsem injekcí pregnyl, takže mě čeká snažení a uvidí se, zda PCO překonám nebo ne... Takže si myslím, že inofolic je dost účinný.
26. kvě 2016 ve 12:21  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinatynus taky s ním od zítra začínám... :wink: sice čekám za týden a něco ms.. :wink: ale začnu.. kolikrát denně ho piješ?
26. kvě 2016 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka piju dvakrát denně jeden sáček. Držím pěsti, ať ti zabere.
27. kvě 2016 ve 13:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pisu novinky odemne,v patek na kontrole 11DC namerili jeden folik 17mm,dva dny potom Pregnyl a o vikendu snazeni.Vcera vecer a dnes cely den me jakoby tlaci bricho vevnitr a trochu jako brni.Predpokladam,ze mam poprve ve svem zivote ovulaci a nebo co nevidet bude :slight_smile: Mam dobry pocit,ze telo zacina fungovat,hned je vse takove veselejsi...ted aby jeste vyslo to mimi...
30. kvě 2016 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brrbrr držím pěstičky, ať to vyjde! a vše klape a funguje jak má!
30. kvě 2016 ve 12:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusili1 dekuji :slight_smile: mam pocit,ze to jako musi vyjit,kdyz mam 100%ovulaci.Ale je mi jasny,ze jetu plno paru,ktery zadny problemy nemaji a stejne se jim nedari.Me furt utesuje to,ze nijak extremne nespecham,jinak bych se za ten rok a pul snazeni musela uz zblaznit....
30. kvě 2016 ve 12:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brrbrr ano máš pravdu..čas je nejhorší..takže hlavně klid....
30. kvě 2016 ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak je to s touto diagnózou a rizikovým těhotenstvím?nevíte?asi je to taky případ od případu..
2. čer 2016 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusili1 Samotná diagnóza PCOS u mě nebyla důvodem k rizikovému. Spíše až pak jiné důvody jako je špinění, ...
2. čer 2016 ve 13:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmiel děkuji za info!
2. čer 2016 ve 14:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doktor mi zatím úplně nepotvrdil PCO, ale jen o tom mlel, že to na to vypadá. Já jsem samozřejmě žena činu a začala jsem o tom zjišťovat vše možné i nemožné. A začala jsem chodit k bylinkářce, takže podporuji bylinkama. A jelikož je mamka zdravotní sestra, tak sem si u ní domluvila odběr krve, ne sice úplně hormonální profil, ale jen co zmůže pratický doktor, takže z toho vypadlo, že štítnou žlázu mám v pořádku, akorát hormony vyšly tak, že mám vyšší testosteron. A teď co s tím?? Holky máte nějaké rady??
2. čer 2016 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulkam A dělal ti Dr. ultrazvuk? Na něm je pco vidět...záleží, jak máš pco vyvinuté, někdo má problémy s akné, vahou, padáním vlasů, vyšším testosteronem. Pokud má doktor podezření, měl by ti udělat testy, které by pco potvrdili. Případně si alespoň 3 měsíce, pokud ti ms chodí, sleduj, jestli ti chodí i ovulace..Nic moc s tím dělat nejde, pokud se snažíte o mimčo, tak doktor bude teď primárně řešit, proč se vám nedaří...Na vyšší testosteron je dobrá pohanka, tak ji zkus zařadit do jídelníčku:slight_smile: :wink:
2. čer 2016 v 15:49  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice07 no už šestý měsíc jsem bez antikoncepce a MS mi nechodí, pokud si nedojedu pro injekci agolutinu, tak MS sama nedostanu. Ultrazvuk mi samozřejmě dělal, ale úplně ukázkový korále kolem vaječníků nemám. Právě mi to ještě nepotvrdil, teď co pojedu na kontrolu, tak to chci začít řešit víc, ale právě sem si myslela, jestli bych tomu nemohla jít víc naproti už teď...
2. čer 2016 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulkam Tak možná jsi jen rozhozená z antikoncepce, ono tělu trvá než se s tím srovná. Nebo máš pco ve slabší formě. Já mám třeba klasický korále kolem vaječníků, pravidelnou ms, ale anovulační cykly. Zkusila bych nějaké vitamíny (Inofolic, Nosifol), čaje (kontryhel, čaj báby radnické), listovku. U PCO je taky důležitá strava - omezit cukry, tuky, + pohyb. Na zahraničních webech často mluví o souvislosti pco a bezlepkové stravy. Vzhledem k tomu, že už to je to poslední, co můžu na svém jídelníčku upravit, tak jsem teď do toho šla a uvidíme:slight_smile:
2. čer 2016 v 16:04  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to cekani je fakt strasny.Dnes jsem 10DPO,testovat mam v nedeli...ale obavam se,ze nevydrzim :( tehotensky pocity samozdrejme mam,jako uz za dobu snazeni nekolikrat,ale ted mi prijdou intenzivnejsi.....ja se z toho zblaznim :(
9. čer 2016 ve 12:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, abych zvedla trochu náladu, tak jak už jsem tu jednou psala, byla jsem v CARu, kde mi zjistili PCO a doporučili inofolic, další měsíc jsem k tomu přibrala od 3. do 7.DC clostilbegyt. 15.DC mi byl nalezen folikul 18 mm a dostala jsem pregnyl a duphaston. Dnes jsem 30.DC, na testu krásný duch už od 27.DC a sílí a včera mi z krve naměřili HCG 28. V úterý jsem objednaná na gyndu, kde se uvidí, jestli je to pravda nebo ne. :slight_smile:
10. čer 2016 v 08:30  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kristinatynus Tak to zatim potichu blahopreji :slight_smile: Doufam ze take budu mit v nedeli 2carky na testu :slight_smile:
10. čer 2016 v 11:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek