• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

4. května 2017 
@tyna84 Tohle já teda nezažila, takže neporadím. Stát se to ale mě, tak to asi považu za příznak :wink: Jinak Malíčková má ode dneška 3 týdny dovolenou, takže asi neodepíše...
1. srp 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru jeeee tak dovolenou jí sice přeju, ale to mě mrzí, že mi neodpoví. Na druhou stranu, stejně i kdyby odpověděla, tak budu muset ty 3-4 dny přetrpět a čekat jestli to dostanu nebo ne :frowning2: Taky jsem si myslela, že by to mohl být příznak ( a nějak vnitřně si to hrozně moc přeju), ale pořád mám takovej pocit, že to dostanu, znáš to, ženská to pozná. Ale všechno mě mate, moje máma říkala, že ty začátky mohou být hodně podobný, že si myslíš, že to dostaneš a pak nakonec ne.....
1. srp 2011 v 15:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala do CAR, protože mi to prostě nedalo a sestřička říkala ať počkám jestli přijde MS nebo ne, že na testování je stejně asi ještě brzy. Tak budu čekat a stejně vím už teď jak to dopadne, že to zase dostanu..... :frowning2:
3. srp 2011 ve 13:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Ahoj, tak co, dopadlo, nedopadlo? Ja jdu na IUI nejspis pristi tyden. Na dalsi mesic, kdy chci jeste naposledy zkusit IUI asi taky poprosim Malickovou jestli bychom uz nezkusily pridat ty injekce miniheparinu. Kdyz pises o tech modrinach, jdou na me mrákoty. A ty si to budes pichat sama nebo manzel? Ja to sama asi nedam.
Jinak k priznakum tehotenstvi, taky mam kazdy mesic pocit, ze je vsechny mam, ale pak bohuzel nic z toho. Takze na ne uz moc nedam.
9. srp 2011 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 já si dělala test včera, to jsem byla 12 den po IUI a byl negativní, ale myslím že jsem ho dělala moc brzo. další budu dělat ve čtvrtek. ale myslím si, že to neklaplo. na imuno k malíčkový půjdu v září. Jinak injekce mi bude píchat přítel, nebo segra a když nebude nikdo doma tak já, ale to je ta poslední možnost :slight_smile:
akorát mě pořád zaráží že už si je mám píchat ješte před IUI, ale tobe to taky tak řekla ne?? Hele, kvůli miminu se klidně celá rozpíchám :slight_smile: :slight_smile: hlavně aby to k něčemu bylo.
9. srp 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru ahojky je u tebe něco nového??
9. srp 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Hm to je jeste brzo, moc drzim palce, at to vyjde. Ano me taky jasne rekla, ze se zacina pichat hned na zacatku cyklu. Ja dam v tomhle na ni.
9. srp 2011 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 to já taky, ale mám straaaaaach. :slight_smile:
9. srp 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Ahojky, koukám, že jsme na tom podobně:frowning2: Testila jsem dnes - týden po transferu (odpovídá 11DPO) a ZASE sněhobílo...Myslíš, že máme ještě šanci?
9. srp 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru já to holka nevím........ to víš že máme šanci, ale to takový dovný vid?? čím víc pokusů se člověku nepovede tím tomu přestává uplně věřit. tak já mám za sebou jen 1IUI. ale ty už jsi po ET..... musíme hold věřit no... já se budu testovat až zítra, to budu 15 den po IUI. to v pondělí bylo moc brzo. a není u tebe taky ješte brzo??? ale fakt na sobě nic nepozoruju :frowning2:
10. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Já byla přesvědčená, že 11DPO už by muselo být něco vidět. Pochopitelně mi ale všichni tvrdí, že je ještě brzo. Je pravda, že na fertilityfriend je docela dost grafů, kdy ještě 11-13DPO byl test negativní a pak pozitivní, ale nevím nevím. Já měřím BT a teplotu mám 36,9 - což je docela dobrý, ale mívala jsem i 37,2 (ale je pravda, že těhu jsem nebyla).

Jinak já bych správně měla testovat až 18 dní po KET tedy 20.8., ale další šanci tomu dám v sobotu, když tam nic nebude (to budu 15DPO), tak už je to asi jasný :frowning2:

Jinak jsem si docela věřila, protože mě od 2 dne po KET do včerejška hodně bolelo břicho a to mě zatím nikdy nebolelo...

Držím pěsti a dej vědět!
10. srp 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru nech tomu čas, sama píšeš že ti řekli že se máš testovat až 18 den a ty se testuješ už 11?? neboj určitě to vyjde. držím palce :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, občas vás čtu, protože mám taky problém s imunitou. Nevíte náhodou, do kdy má Malíčková tu dovolenou? Jinak jsem si jista, že 11DPO je fakt ještě brzo :slight_smile:
10. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru holky, mají pravdu, je zbytečné dělat testy dřív. Proč se stresovat víc než je třeba. Zároveň sama určo víš, že na testu není vždy hned vidět výsledek oproti krvi.
10. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 Ahoj, Maličková bude zase od 22.8.
10. srp 2011 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 - Díky moc.
10. srp 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Tak co, testovala jsi? Já si asi zítra dojdu na krev...
11. srp 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru jo testovala a nic :frowning2: , tak dej pak taky vědet jo?? držím palce
11. srp 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori :frowning2: Je ještě ale šnace, že je brzo, ne? A víš jaký by byl další postup?

Jinak někdo přejmenoval název téhle diskuze, ne?
11. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru včera odpoledne jsem to dostala, ted už jsem objednaná na další ult. tam jdu 22.8. a 25 asi 2 IUI. jinak máš pravdu název diskuze je jiný...... kdo to udělal??? a co ty??
12. srp 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori nesmutni! jistě vám to brzy vyjde. v tebe já věřim. v sebe už o poznání míň.
12. srp 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezměnil se název diskuze? :wink:
12. srp 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Tak u mě taky neúspěch...Uvidím co na to Malíčková, ale když jsme se o tom bavily, tak říkala, že mě bude muset nechat 3 měsíce bez léku...takže mám vidinu jen čekání :frowning2:
12. srp 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru to mě moc mrzí.... to je na ho...... když nevychází ani IVF. a kolik jsi měla vajíček a z toho dobrých embryek?? já se taky bojím že se mi výsledky zhoršily, od února nejím Prednison tak se to mohlo vrátit. nevím no. A půjdeš na KET?? nebo počkáš co na to Malíčková??
15. srp 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba dík za podporu a jak ty jsi na tom v tuhle dobu?? plánujete něco ??nebo jak??
15. srp 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Nebud smutna, nezapominej ze IUI ma uspesnost jen asi 14 %, takze to malokomu vyjde napoprvy!
15. srp 2011 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 jo já vím, ale stejně...... :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori to bude dobré! zkusíte to ještě nebo pak ivf? je to jen otázka času a trpělivosti.
u nás nic novýho, tak se na to snažim nemyslet. ale je mi smutno. ani spolu moc nespíme. děláme přes léto na domě a zahradě, jsme bez dovolený kvůli tomu mýmu vyhazovu. snažit se začnem doma v zimě, pak na jaře ivf. ale vše záleží na výsledcích krve na gastroenterologii. Malíčková nám dala už ted zelenou, ale já nechci znovu potratit. mám stále v nepořádku krev - i když už lepší hodnoty. manžel má zamražených pár spermií. tak alespon něco ...
15. srp 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba To pises hezky, je to jen otazka času a trpělivosti. Kdyby tak člověk věděl, jo bude to trvat ještě x měsíců(let) a pak se to jeden měsíc prostě najednou povede. V tomhle bych chtěla znát budoucnost. Kdybych už teď třeba věděla, že se to nikdy nepovede, ušetřila bych hodně energie i času:slight_smile: No holt se musí furt bojovat, bojovat, bojovat a doufat, že snad konečně se štěstí dostaví i k nám. Po pravdě ale kdybych třeba konečně otěhotněla, připadá mi to po těch letech spíš opravdu jako science fiction, něco úplně neskutečného, co mě se netýká. Asi to ale není dobrý vnitřní postoj pro to, aby se to konečně povedlo.
15. srp 2011 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Já jsem měla z IVF 4 prý nádherná embrya (ze 6 oplodněných vajíček). Při IVF jsem si nechala zavést jen jedno, do mrazáku šly 3. Z těch 3 se dobře rozmrazily 2 a ty se nechytly - teď jsem totiž už byla na KETu. V mrazáku tedy už nic nemám, takže mě čeká další IVF :frowning2:
15. srp 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek