Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

svoba
20. zář 2011

@zvalentova to je bomba! mám za tebe radost. tak vidíš, zázrak se stal. a přirozeně. 😉

svoba
20. zář 2011

@zvalentova jsem idiot. nějak to nehcápu. bylo to přirozeně nebo po IVF? at tak jako tak. moc gratuluju! myslím na tebe! bude to dobré 😎

lenkacar
21. zář 2011

ahojky můžu se přidat? pozvala mě sem fori ,která mi dala kontakt na mudr malíčkovou ..a jsme objednaní na půlku října ,abych stihle popřípadě přeléčit imunitu do ledna ,kdy se chystáme na 3 IVF..jak se tu někdo ptal na to ICSI tak nám ho dělali pokaždé zrovna z důvodu alergie na trofoblast a spermie ..po 1 IVF jsem byli v podolí

lenkacar
21. zář 2011

chtěla jsem se zeptat,to co vám zjistí vám i píše recepty? protože v podolí mě sice řekli co ..ale léky jsem musela mít odjinud ..v mém car imunitu nikdo neřeší a proto jsem oslovila fori a ta mi udělala mega radost ,že mi doporučila paní doktorku z karláku ..prahu máme z ruky ,ale tohle se musí sfouknout ,je to poslední hrazený pokus

fori
21. zář 2011

@lenkacar jee ahojky, recepty ti dá Malíčková neboj 🙂 🙂

fori
21. zář 2011

@lenkacar prosim tě už v Podolí mi Madar říkal že s IVF se imunita obejít nedá, jsou fakt blbý že ti to dělali....

mv
21. zář 2011

@lenkacar tě péro,tak to je fajn, že jste to ještě nezabalili...
Malíčková je super,taky k ní chodím.Veškeré výsledky mi komentuje po mailu a trpělivě denně odpovídala na mé další otázky.
Já mám furt blbej ten Anexin, dokonce stoupá pořád, takže výchozí situace na IVF nic moc, ale už ho nemáme na kdy odložit,tak uvidíme..
držím palce,páček

gammaray
21. zář 2011

@lenkacar opěz zdravím...co to čtu,problémy s imuno...ty taky,asi jako já vše vyžereš s plnou parádou 😝 na malíčkovou slyším jen samou chválu,tak to určo u ní zkus.zatím....

lenkacar
21. zář 2011

čus holky co tu děláte? 😀

lenkacar
21. zář 2011

@gammaray já je mám zjištěné už dávno v r2009,ale nikdo to neřeší nějak více ..tak se tomu podíváme na zoubej jinde a to by v tom byl čert ,aby se něco nezjistilo

mv
22. zář 2011

@lenkacar se taky nacpem všude, co... 😀 bohužel si nedobrovolně vybíráme ne ta pozitivní témata diskuzí...

lenkacar
22. zář 2011

to jo ..nevim jak tu dlouho budu ještě strašit,ale co jsem tady četla tak vidim ,že mám velké mezery páč vůbec nerozumim těm termínům a lékům,takže novinka pro mě ,že se zkoumá ještě něco víc ..

adriadri
22. zář 2011

@lenkacar Ahoj, vítám tě mezi námi. Uvidíš, že ti Malíčková pomůže. Opravdu ti vše přesně vysvětlí. Já s ní komunikuji převážně přes mail a vždy druhý den mám odpověď. Je skvělá. 😉
Tak jak jsem se tady minule ptala, zda může nachlazení ovlivnit výsledky z krve na BI. Odpověděla, že ano, ale že to umí rozpoznat - každopádně na krev mám jít. 🙂

lola22
22. zář 2011

@lenkacar Ahoj, taky tě tu vítám, To jsem se ptala já na to ISCI, protože jsem to někde dřív četla, že kvůli těm imunol. potížím je právě větší pravděpodobnost, že při IVF vůbec nedojde k oplodnění, tak se doporučuje ISCI. I když v Pronatalu, kam jdu, to dělají skoro každýmu. Je to úspěšnější a ještě za to vysolíš cca 7 tisíc:( A ty si brala prednison, nebo jak to teď máš? A kam jsi chodila do CARu? A jak se dlouho snažíte? Malíčková je opravdu super, uvidíš, že ti pomůže.

lenkacar
22. zář 2011

čus holky do car chodim 4 roky a beru prednison a gumy sex ..vždy před nějakou akcí ..ICSI nám dělali kvůli alergii na trofoblast ,že by se vůbec normálně ta spermie do toho vaja nedostala ,že by jí hned imunita zlikvidovala ,tak nám to bylo řečeno ,u nás to stojí 8litrů.. ale bez ohledu na počet oplodněných embryí ,někde je dán počet kolik za tu cenu udělají ..No jednou se nám dokonce povedlo otěhotnět ,no v 10tt revize dvojčat..samo nikdo neřešil proč se do té doby nevedlo ,ani proč to odešlo a ani ted proč to zase od té doby nejde ..celkem jsem měla 6transferů a z toho teda 1 biochemko a 1 revize ..Zrovna v pondělí jsem byla na konzultaci v car a tam se jako na imuno vůbec neptal ,jen že mám brát teda ten prednison a nic víc a když jsem to mailem posílala mudře na karlák tak ta jako že to vůbec neni dobrý ..takže jsem fakt ráda ,že to posoudí nějakej odborník a proklepne nás než se do něčeho pustíme ..máme poslední hrazený pokus ,takže at je to z naší strany tak nějak zkontrolovaný at si nemáme co vyčítat..

snazilka14
22. zář 2011

@zvalentova moc drzim palce, at to dobre dopadne, mam hroznou radost. Ja mam totiz takovou "uchylku", ze diky svoji zvysene BI jsem nadsena kdyz otehotni nekdo s imuno problemem...co ty jsi presne resila za problem a u koho?
Ja zatim jedu IUI s prednisonem... 😎

lola22
23. zář 2011

@snazilka14 Já myslím, že tuhle "úchylku" tady máme všechny🙂🙂🙂

snazilka14
23. zář 2011

@lola22 nojo a jak je to teda s tou zuzkou? Sem zvedava.. 😀

zvalentova
23. zář 2011

@snazilka14 chodím do Imunie do Karlína k prim. Daňkové 😉

snazilka14
23. zář 2011

a cim ti prelecovala BI? Jen prednisonem?

svoba
23. zář 2011

@snazilka14 taky jsem zvědavá. dává to nám ostatním-snažilkám-čekatelkám naději 😉

tyna84
27. zář 2011

Ahoj všem dlouho jsem tu nebyla, ale diskuzi sleduji pravidelně 🙂 Byla jsem na kontrolních testech u Maličkový a včera mi napsala, že tak vzorné imuno vídá málokdy. I manželův spermiogram dopadl dobře, takže zavolám k Apolináři a zkusíme IUI. Tak bych si přála aby to už dopadlo 😒

lenkacar
27. zář 2011

tyno a on dával i sperma?

kosvancova
27. zář 2011

Nevím, jestli si zde na mě ještě někdo pamatujete, ale mám dobrou zprávičku. Po 3,5 letech jsem včera našla // na testu 🙂 A přirozeně ;)

svoba
27. zář 2011

@kosvancova Velká gratulace!!! hodně štěstí 🙂

zvalentova
27. zář 2011

@kosvancova úžasná zpráva, moc gratuluji 🙂

sipkova1
27. zář 2011

@kosvancova Gratuluju 🙂. A bralas v době otěhotnění Prednison?

kosvancova
29. zář 2011

Děkuju moc! Jsem šťastná jak blecha! Prednison jsem nebrala, jen asi před 2 lety v Podolí. Teď už jsem rezignovala na veškeré léky, chodila jsem akorát k léčitelce. Nevím, co pomohlo víc, zda "léčení" nebo psychická pohoda.. 🙂) Držím vám všem ostatním palce!

snazilka14
29. zář 2011

@kosvancova Ahoj, to je paráda 🙂 ,držím palce!

fori
29. zář 2011

@kosvancova moc ti gratuluji 😀